Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• vade napisał/a komentarz do Jerzy Janowicz wypadnie z Top 100 rankingu ATP

Nie ma już żadnego Polaka w TOP 100 - biadoli pokutnie autor artykułu. Podział rywalizacji na płcie tak bardzo zawężył spojrzenie naszych komentatorów, że nie są już w stanie podskoczyć na krześle, gdy Radwańska oficjalnie staje się nr 2.

• vade lubi Komentarz

Oo dobry motyw zeby pogadać o tym kortowym cyrku, nienawidzę kortowych przeprosin - to jest straszne oglądać się tego nie da. Kto przeprasza powinien oddać punkt i tyle. Przepraszają za to ze wygrali punkt, reguły są jakie są piłka przeleci na stronę rywala to masz punkt. Gdyby dało się to opanować to każdy chciałby punkt po siatce bo rywal nigdy by tego nie odebrał i kazdy by wygrywał kazdy mecz i kazdy turniej. Jest to straszne fałszywe i jak widzę jak ktos przeprasza to zawsze mowie skoro tak to oddaj punkt a nie udajesz ze ci przykro a rywal stracił punkt i nerwy

Hahahah brawo Nick!:) Znakomicie przez cały tydzień z imponującą formą! Każdy mecz pod kontrolą. Demolka na Ryśku. Rozjechanie Berdycha. Nie stracenie seta i dziś dopiero tie-break potrzebny ale wiadome finał nie przesadzajmy. Serwował niesamowicie pewnie aż sobie w tb pozwolił na asa z dwójki 200kmh! no dobra 199, nie bijmy się o 1;) Kto tak serwuje no!?:) wariat tudzież czujący sie arcy pewnie. Nick jedno i drugie -_^ Ale chodzi o znacznie więcej. Był szybki do wszystkiego, bronił fajne piłki, cisnął w ataku a staty mistrzostwo. Wykorzystywanie szans na przełamanie troche słabe (2/18) ale dobrze że nie miało znaczenia. Rozniósł Marsylie :) zabrakło większej radości bo taka umiarkowana bez rzucenia sie na kort i tak w ogóle jakoś jakby był w teatrze i nie wypadało poświrować. Ech a w Perth tak szalał :) No dobra poczekamy na kolejne zwycięstwa. Może ranga ATP250 nie robiła wrażenia bo w końcu born entetejna do wygrywania szlemów :)

Za chwilę spadnie w okolice 150 miejsca.
    Teraz Szopa zacznie występować w ITF-ach i challengerach.
    Do turniejów wielkoszlemowych oraz pozostałych ATP Szopa będzie musiał się kwalifikować, jeśli wygra jakiś pojedynczy mecz to będzie sukces jak dla Uli Radwańskiej, która w tym tygodniu jest na Tajwanie, zagrała jeden mecz i ... może się już pakować.

• vade napisał/a komentarz do Challenger Orlean, finał: Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff na żywo!

Janowicz to chodząca antyreklama polskiego tenisa.

Kelnerski turniej to ma być dla frustrata awans. A kysz na 105 miejsce

Brown był dzisiaj poza zasięgiem Nadala. Cały mecz był bardzo widowiskowy, jego zagrania ocierały się o geniusza. Jak to jest możliwe że on musiał przebijać się przez eliminacje? Komentator Polsatu zniszczył widowisko gdyby nie Wanio to rozkoszowałbym się tym spotkaniem bo mecz był przepiękny. Już wolałbym żeby Jońca komentował mecze na Wimbledonie.

Ciekawy mecz, ale komentarz Wanio nie do zniesienia, za dużo gadania i ekscytacji jak dla mnie, plus teksty w stylu 'Gdyby po drugiej stronie siatki grał Federer a nie Brown to martwilbym się o Rogera w takej sytuacji'(wtedy kiedy Dustin prowadzil 2-1 w setach) co miał Federer do tego meczu to naprawdę nie wiem.

Mnie osobiście bardziej obchodzi Svitolina, Schmiedlova u facetów Nadal niż Janowicz. Nie jestem za kibicowaniem zgodnie z narodowoscia w tenisie, choć sukcesy rodaków faktycznie cieszą. Tenis Janowicza mi się nie podoba, jego osoba też niczym nie zachwyca. Nie rozumiem pisania, że dla kogoś po przegranej Agnieszki/Jerzego zakończył się turniej ! Owszem to przykre, gdy najlepai polscy tenisiści przegrywają ale widocznie ich przeciwnicy zaprezentowali lepszy tenis. Jest tyle ciekawych nazwisk, ciekawych stylów gry, mnóstwo ciekawych meczów do rozegrania ... turniej się dopiero zaczyna.

• vade napisał/a komentarz do Ranking ATP: Minimalny spadek Jerzego Janowicza, życiówka Kamila Majchrzaka

Z Playerem Eurosportu po aktualizacji też nie jest najlepiej. Na androidzie w zasadzie wszystko w porządku, poprawiona funkcjonalność aplikacji. Na PC - istna tragedia, nie ma przewijania, obraz jest rozmyty, klatki spowolnione.

Po raz kolejny (co łatwo sprawdzić) Serena stworzyła mistyfikację mającą na celu podniesienie swego ego w oczach miłośników tenisa i upokorzenie przeciwniczki. Po raz czwarty z rzędu symulowała beznadziejny stan zdrowia w pierwszej połowie meczu po czym w trzecim secie wykazała się fantastyczną wydolnością. Po raz kolejny wnioski nasuwają się smutne, niestety na niekorzyść tej niekwestionowanej królowej tenisa. Jest po prostu nieuczciwym kontrpartnerem. Ewentualną przegraną może wytłumaczyć niedyspozycją zdrowotną zaś wygraną dowieść że nawet "umierając" jest w stanie wygrać. Jej tendencyjne "odpuszczanie" pierwszych setów w kilku ostatnich meczach znajduje też odzwierciedlenie w typowaniach zakładów bukmacherskich. Ktoś na tym zarabia. Prawdopodobnie nie sama Serena ale... I jeszcze jedna bardzo istotna sprawa. Jeśli damy wiarę przewlekłej chorobie Sereny (sytuacja trwa już dwa kolejne turnieje) to jak wyjaśnić owe cudowne ozdrowienia w trzecich setach? Niestety, po zatuszowanej aferze jaka miała miejsce podczas deblowego meczu sióstr Williams na Wimbledonie, spodziewam się że odpowiedzi na to pytanie należało by szukać w wynikach badań antydopingowych. Niestety, NIE MA MOCNYCH, KTÓRZY BY OTWARCIE TAKIEJ KONTROLI ZAŻĄDALI. Zatem będziemy żyli dalej iluzją o "nieśmiertelności" wielkiej Sereny. Jak długo? Póki działania uboczne sterydów nie upomną się o swoje.

• vade otrzymał brązowy medal w kategorii Fan Dnia

• vade został fanem tagów: Timea Bacsinszky, Nick Kyrgios, John Isner, Karol Stopa, Roger Federer

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.