Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • SOBOTTA napisał/a komentarz do Żużel. Ranking pracoholików. Zwyciężył zawodnik z Grand Prix, dwaj Polacy na podium!

  Wadim Tarasienko jździł w dwóch polskich ligach oraz w szwedzkiej i się nie załapał, dziwne.

 • SOBOTTA napisał/a komentarz do Żużel. TŻ Ostrovia odmłodziła skład. Ryzykowny ruch na pozycji U24

  Kaczmarek to jest rocznik 1997!!

 • SOBOTTA napisał/a komentarz do Żużel. Wysokie zwycięstwa nie wprawiły Wilków w kłopoty. Zawodnicy otrzymali wszystkie płatności

  Czwarta edycja supermeczu? A kiedy były poprzednie trzy, w jakich latach konkretnie i jakie drużyny?

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Oddawanie Doyla za Chrisa to duzy błąd. On od kilku lat jeździ słabo na wyjazdach co pokazał w Gnieźnie. Możemy się tylko łudzić, że Grudziądz i Zielona też będą słabi.

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Po co te dodatkowe kamery? Oczopląsu można dostać. Szczególnie kamera z murawy to tragedia, kompletnie nieżużlowa. Źle się to ogląda. Ten bieg jak i inne wyglądałby dużo lepiej ze standardowych ujęć, a wy na siłę chcecie być super, a wychodzi odwrotnie.

 • SOBOTTA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gruchalski będzie jeździł jako U24 w 1 lidze.

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Kto ich weźmie w 1 lidze? Nikt a jeszcze Batchelor, Kildemand, Kurtz itp być może się gdzieś załapią, być może nie :) Krosno ma duży wybór wśród zagranicznych :D

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Zagranicznych jest zdecydowanie więcej: Nilsson, Aspgren, Kudriaszow, Thorssell, Sundstroem, Andersen, Borodulin, Huckenbeck, Berge

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  przez u24 wielu zawodnikow z 1 ligi bedzie musialo zejsc do 2 ligi jak berge,Huckenbeck,Andersen,

 • SOBOTTA napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie: Frederik Jakobsen podjął decyzję. Zostaje w Starcie Gniezno!

  Jakobsen będzie najlepszy zawodnikiem U24 w 1 lidze, gdyż jego miejsce jest w ekstralidze. Ciekawe w takim razie kogo zobaczymy na U24 w ekstraligowych zespołach. Pewniakami są Lidsey, Czugunow, może Kubera jak odejdzie z Leszna i Lambert. 4 pozostałe miejsca zajmą Lyager i ... ? no właśnie kto.

 • SOBOTTA napisał/a komentarz do Żużel. PGG ROW celuje w nazwiska z PGE Ekstraligi. Marzeniem Fricke. Były rozmowy z Jamrogiem

  Lyager w 1 lidze? Toi by spowodowało, że Lachbaum czy Michaiłow musieliby jeździć w ekstralidze. Albo Karczmarz. Jakobsen też gada o 1 lidze. Bez sensu. W elidze na u24 powinni byc: Lidsey (Leszno), Czugunow (Wrocław), Kubera (Lublin), Jakobsen (Gorzów), Kvech/Jeppesen (Zgora), Becker/Gruchalski/Michaiłow (Czewa), Lyager (Grudziadz) i Lambert (Torun). Lyager bezwględnie ekstraliga!

 • SOBOTTA napisał/a komentarz do Żużel. Maksym Drabik i jego kluczowy dzień. Rozprawa przed Trybunałem PKOl

  Nie uniknie. Drabik nie współpracował zbytnio, tzn. dwukrotnie nie odbierał dokumentów do niego przesłanych. Jeśli współpracujesz, to powinieneś mieć krótszą karę, a jeśli nie współpracujesz, to analogicznie dłuższą. Drabik powinien otrzymać karę, nawet na czas trwania 7 kolejek nowego sezonu PGE Ekstraligi 2021, a jeśli dostanie karę z datą (np. do 7 czerwca), to przy ponownej pandemii i startu sezonu od czerwca wystąpiłby we wszystkich rozgrywkach.

 • SOBOTTA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  będzie w tv?

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  1.J.Holder 2.Prz.Pawlicki 3.Lambert 4.Przedpełski 5.Doyle 6.Żupiński 7.Marciniec
  Skład akurat na utrzymanie i pokonanie Grudziądza ;)

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Przepis o zawodniku U24 mocno zamieszał w wielu klubach i trochę dziwię się, że został wprowadzony ot tak, bez choćby rocznego wyprzedzenia żeby kluby mogły się przygotować na rewolucję.

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Ten zawodnik do 24. roku życia sporo namieszał. Chris Holder może być kolejnym zawodnikiem, który będzie zmuszony jeździć na zapleczu.

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Zawodnicy zagraniczni powyżej 24. roku życia, max. 2, przykładowo: Unia - Emil, Sparta - Tai i Artiom, Stal - Thomsen i Vaculik, Falubaz - MJJ i Žagar, Włókniarz - Leon i Lindgren, Motor - Grisza i MM, GKM - Nicki i Kenio, Apator - Doyle i J. Holder... Do wzięcia zostają m. in. Iversen, Lindback, Ch. Holder czy Fricke. Do tego na zapleczu są lub mogą być już takie nazwiska jak Milik, Lebiediew czy Miesiąc. Zaczyna podobać mi się ten przepis. :-)

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  @DanyHmma: Dokładnie nic innego w tym momencie nie da się "zmontować"! Zdecydowanie za Miedziaka musi być Przedpelski... Jeżeli to się uda będzie to szczyt możliwości transferowych!

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Tylko nie Miedzinski. Super człowiek, ale do ExLigi za słaby.
  Zuplinski i Marciniec, nie gwarantują niczego, ale ważne ,żeby tego cielaka KoPCIA odstawić gdzieś do III ligi, to antytalencie właściwie powinno zapomnieć o żużlu.

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Niczego się nie nauczyli, na ten moment , zapowiada się że ten nowy sklad to będzie dramat jesli zostawią Chrisa zamiast Doyla.

  Młody Holder ok, ale drugi senior musi to być Doyle, starszy Holder może podpisać ale iść na wypożyczeniem do 1 ligi.
  Naprawdę kompletnie nikt nie nauczył się po spadku.
  Marciniec jeździ jak w zbroi, sztywno, i jeszcze wycieka coś brązowego...kolejny dramat.
  Żupiński pokazał jaki to talent w ostatnich zawodach, My potrzebujemy bardzo dobrego młodzieżowca a nie "niewiadomą" może Żupiński dostanie sprzęt i nie będzie tak źle, ale to tylko gdybanie.
  K...jest dwóch świetnych juniorów do zgarnięcia, i tu powinna pójść kasa największa, by ściągnąć obu, Cierniak i Miśkowiak.
  Z Polaków wątpię żeby udało się wyciągnąć Woźniaka, bardziej myślę że gra by wyciągnąć ze Stali maksa.
  Pawlicki to naprawdę dobra opcja, jemu potrzeba zmiany klimatu, a gorzej niż w tym roku w Toruniu nie pojedzie, a ma potencjał na gościa który spokojnie 8-12 pkt jest w stanie robić.
  Pawełek z formą z tego sezonu to dużo lepsza opcja niż Miedziak, czy Musielak.
  Mają szansę jak nigdy wyciągnąć dwóch świetnych juniorów, i znowu dają d....

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Przemek w poprzednim sezonie mial różne mecze ale to zawodnik który daje gwarancję że będzie lepszy niż Miedziak czy Tofik, czy nawet Kulakov jako Polak.
  Pawlicki w poprzednim sezonie w Lublinie 5pkt, w Grudziadzu z Czewa 14+1, w Zielonej 5+1, w Grudziądzu z Lesznem 12+1, w Grudziądzu z Wroclawiem 9 w Gorzowie 6+1, w Lesznie 8+1, w Grudziądzu z Gorzowem 11, w Toruniu 13, we Wroclawiu 3, w Grudziądzu z Zieloną, w Częstochowie 6+1, w Grudziądzu z Lublinem 8+2.
  Wydaje mi się że zmiana klimatu wyjdzie mu na dobre, dlatego napisalem że miedzy 8-12 pkt może wozić w meczach.

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Apator nie powinien opierać swojej siły na braciach H. Chris od kilku sezonów nie jest armatą, a jedynie solidnym ligowcem. Gdyby nie przepis U24 spokojnie mógłby zostać, ale skoro są tylko 2 sloty dla starszych obcokrajowców, to muszą je zająć Doyle i Jack. Kluczowym zawodnikiem w każdym zespole będzie żużlowiec U24. Toruń powinien zrobić wszystko żeby ściągnąć Lamberta i oczywiście drugiego dobrego juniora. Tutaj będzie ciężko bo nie jestem pewien czy taki Cierniak ma ochotę szturmować Eligę w przyszłym roku. A jeśli nie Mateusz to nie widzę nikogo sensownego na zapleczu. Żupiński po takim sezonie powinien usiąść i głęboko przemyśleć gdzie leży problem, bo talent ma, ale rozmienia go na drobne w ekspresowym tempie. Nikogo jednak nie powinno się przekreślać, co pokazał Kevin Fajfer w tym roku.

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Można by dyskutować i dyskutować. Jeżeli Kułakow nie weźmie polskiego paszportu to zostanie w 1 lidze, albo przejdzie do Grudziądza. Toruń pilnie potrzebuje U24, a na rynku jest ich niewielu. Lambert, Drabik czy Kubera i to by było na tyle. Ten pierwszy wydaje się najrozsądniejszy, ale wtedy faktycznie będzie wybór między lojalnym Chrisem, a rzemieślniczym Jasonem. Miedziak i Musielak to już zdecydowana 1 liga. Marciniec i Żupiński na e-lige to zdecydowanie za mało, więc obawiam się, że za rok czeka Toruń tylko walka o utrzymanie. Bardzo mocny będzie Lublin i Częstochowa. Wrocław i Gorzów pewnie też. Leszno to wiadomo nawet jak się zdecydują na młodzieżowy skład (Smektała 23, Kubera 22, Lidsey 22) to i tak będą mocni. Zielona na ten moment wygląda dramatycznie słabo. Grudziądz też, więc Toruń raczej by walczył z nimi o utrzymanie. No chyba, że Termos rzuci grubym hajsem i ściągnie np. Cierniaka, Kołodzieja i Lamberta. Ciekawa zima nam się szykuje.

 • SOBOTTA lubi Komentarz

  Zobaczcie jak pojechał wczoraj Żupiński z czołówką młodzieżowców, jest bardzo słaby. Może się rozwinie jeszcze, ale to żadne wzmocnienie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.