Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • pedro g napisał/a komentarz do Sądny czas "Przemyskich Niedźwiadków"

    Tragedia... O ile da się jeszcze zrozumieć problemy finansowe (wycofanie się Budimpexu), które spotykają przecież wiele klubów, to tak niewyobrażalnego nieprofesjonalizmu w prowadzeniu klubu ze świecą szukać na tym poziomie rozgrywek. Prezes-krętacz ciągle wszystkich zwodzi, a marketingowo to jest P.O.R.A.Ż.K.A. Już kluby w B-klasie mają lepsze wizerunki i o wiele lepszy klimat w nich panuje. Ale paradoksalnie ten upadek może być korzystny i doprowadzić do przetasowań u sterów władzy w Polonii.

  • pedro g napisał/a komentarz do Piknikowe granie - relacja z meczu Polonia Przemyśl - Spójnia Stargard

    Nie zamierzam udowadniać wyższości jednej drużyny nad drugą (to zajęcie na poziomie gimnazjum), ale żenująca to jest Twoja logika. Pomijając już samą zasadność dotowania zawodowego sportu z pieniędzy publicznych (cóż, takie są realia w całej Polsce), to miasto nie może faworyzować jednego klubu, fanów jednej dyscypliny. To powinno być oczywiste i logiczne dla każdego myślącego człowieka. Prawda jest taka, że obie drużyny stoją na podobnym poziomie sportowym w skali ogólnopolskiej, a w tej walce Czuwaju o awans jest sporo przypadku, więc nie podniecajcie się tak. Żeby mieć jakieś aspiracje, to trzeba mieć zaplecze finansowe i organizacyjne. Z tym jednak jest krucho zarówno u Was jak i u nas...

    Kiepski koniec rundy dla Polonii - brak pomysłu na grę przełożył się na zgubienie kilku ważnych punktów. Szkoda. Dobrze, że w starciu ze Sportino mamy przewagę własnego parkietu. Myślę, że tu już nie powinno być niespodzianki.

  • pedro g został fanem Budimpex-Polonia Przemyśl

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.