Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  Wiele prawdy Cegielski powiedział, ale nie jest wszechwiedzący.Jeśli komisarz siedział na Gorzowie dwa dni to od razu taki sam powinien być w Lesznie.Dla sprawiedliwości i czystej atmosfery.Leszno robi beton i taki tor będzie,a na Gorzów to skuteczne utrudnienie dla tych zawodników.A Baron nie jest święty,różne sztuczki potrafi zrobić.Zdecydowanie tory powinna zacząć robić ekstraliga, będzie wiadomo kogo obarczać odpowiedzialnością.I taka sprawa nasi zawodnicy na przyczepnych torach nie najlepiej sobie radzą.Dla tego tego tory robione na GP przez Belamyego takie własnie zdecydowanie są, i wtedy nasze orły zawsze biadolą. A wygraną w tym dwu meczu Leszna było można obstawiać w ciemno, to bardzo dobrze złożona drużyna, nie oparta na często przepłaconych gwiazdach . Może inni prezesi powinni się od nich uczyć.

 • MarcinCarmen napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

  @krzPB: niechce go widziec w Apatorze. Nie wiem dlaczego, na jego punkcie, w Toruniu tak palma odbiła. Przecież on jezdzi coraz gorzej , a za rok będą gadać, że w Toruniu znów zmarnowali wielki talent. On się cofa w rozwoju, zupelnie jak Kopeć Sobczyński a jeszcze go u nas nie ma. Jak kupować juniora to tylko pewniaka, jak Cierniak chociażby a od Żupinskiego to Szczotka lepiej się prezentuje

 • MarcinCarmen napisał/a komentarz do Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

  @yhym1920: Brawo sąsiady!

 • MarcinCarmen napisał/a komentarz do eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów

  @Mirek65: to IKS szybki sprzęt i strach, jak zawsze. Ma już niepodrabialny styl ;))

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o zawodnika U24 to ja bym popatrzył na młodych Łotyszy. Zarówno Oleg Mihailov i Franek Gusts pokazali, że z tej mąki będzie chleb. To jest inwestycja w przyszłość. A jak nie jako zawodnik U 24 to pod 8. Jeżeli szukać Polaka to jak dla mnie Kołodziej powinien być priorytetem. W Lesznie zrobi się troszkę ciasno dla wszystkich. A co do Holderów to Jack musi zostać. A co do Chrisa to jeśli chcemy utrzymać się w lidze to może zostać pod warunkiem , że będą naprawdę mocne nazwiska po stronie polskich seniorów. A jeśli nie, to chyba jednak na chwilę obecną Doyle da więcej punktów szczególnie na wyjazdach.

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  Chris Holoder, Przemysław Pawlicki, Żupiński, Marciniec to skład raczej na spadek. Spodziewałem się poważniejszego wzmocnienia.

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  Niczego się nie nauczyli, na ten moment , zapowiada się że ten nowy sklad to będzie dramat jesli zostawią Chrisa zamiast Doyla.

  Młody Holder ok, ale drugi senior musi to być Doyle, starszy Holder może podpisać ale iść na wypożyczeniem do 1 ligi.
  Naprawdę kompletnie nikt nie nauczył się po spadku.
  Marciniec jeździ jak w zbroi, sztywno, i jeszcze wycieka coś brązowego...kolejny dramat.
  Żupiński pokazał jaki to talent w ostatnich zawodach, My potrzebujemy bardzo dobrego młodzieżowca a nie "niewiadomą" może Żupiński dostanie sprzęt i nie będzie tak źle, ale to tylko gdybanie.
  K...jest dwóch świetnych juniorów do zgarnięcia, i tu powinna pójść kasa największa, by ściągnąć obu, Cierniak i Miśkowiak.
  Z Polaków wątpię żeby udało się wyciągnąć Woźniaka, bardziej myślę że gra by wyciągnąć ze Stali maksa.
  Pawlicki to naprawdę dobra opcja, jemu potrzeba zmiany klimatu, a gorzej niż w tym roku w Toruniu nie pojedzie, a ma potencjał na gościa który spokojnie 8-12 pkt jest w stanie robić.
  Pawełek z formą z tego sezonu to dużo lepsza opcja niż Miedziak, czy Musielak.
  Mają szansę jak nigdy wyciągnąć dwóch świetnych juniorów, i znowu dają d....

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  1.J.Holder 2.P.Pawlicki 3.R.Lambert 4.Miedzinski/Przedpełski 5.J.Doyle 6.K.Żupiński 7.K.Lewandowski/K.Marciniec

  Poziom ligi się obniży tacy polscy seniorzy dadzą radę jako doparowi, a nikt lepszy nie przyjdzie. Mamy 3 liderów zagranicznych.
  Z Chrisem podpiszmy i na wypożyczenie, musi zrozumieć że na obecną chwilę jest po prostu za słaby na ekstralige.
  Co do juniorów, Żupiński slabo jedzie w 1 lidze oby nie powtórzyła się sytuacja z Bogdanowiczem... Nie oszczędzajmy na juniorach weźmy Szostaka jeszcze do tego!!!

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  Przepis o zawodniku U24 mocno zamieszał w wielu klubach i trochę dziwię się, że został wprowadzony ot tak, bez choćby rocznego wyprzedzenia żeby kluby mogły się przygotować na rewolucję.

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  Przecież ten Żupiński to cienias i potwierdził to wczoraj w MIMP.

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  1.J.Holder 2.Prz.Pawlicki 3.Lambert 4.Przedpełski 5.Doyle 6.Żupiński 7.Marciniec
  Skład akurat na utrzymanie i pokonanie Grudziądza ;)

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  Moim zdaniem te ich zmiany są psu na budę. Jeżeli naprawdę ma być wysoki poziom to powinni zrobić ligę open i tyle. Bez nakazów i zakazów, bo one jak widać zawsze kończą się tym, że ktoś te przepisy jakoś pokrętnie ominie. KSM było mimo wszystko najbardziej sprawiedliwe i najtrudniejsze do obejścia. Wiadomo, że na koniec sezonu niektórzy sobie zaniżali średnie, a jacyś żużlowcy jak Brzozowski zarobili sobie ciutkę więcej, ale mimo wszystko widzieliśmy wyrównane drużyny. Ten nowy przepis już na samiutkim początku jest przeciwko świeżakom, bo Lublin musi zrezygnować z Żagara, a Toruń musi zrezygnować z Chrisa Holdera lub Doyla, więc Szymański znowu gada jak polityk partii rządzącej. Jeszcze ten jego precyzyjny pomiar, że na rynku jest 81 zawodników U24. Tak, tylko że spośród nich zaledwie kilkoro ma szansę zdobyć punkty w e-lidze. Nie jestem wielkim zwolennikiem ligi open, ale żużel wchodzi w nową fazę ewolucji i jak Szymańskie i Stępniewskie będą dalej przyspawani do stołków to za pare lat będzie taka frekwencja jak w Szwecji. Toruń jest świetnym przykładem, że jak się robi z kibiców debili to oni się po prostu odwracają. Obawiam się, że za rok frekwencja w Toruniu wcale nie będzie lepsza, dlatego może lepiej, żeby w e-lidze jeździli ci co mają na to ochotę i mają kibiców jak np. Łódź czy Gniezno. Tymczasem wprowadza się pseudo przepisy, które tym klubom jeszcze bardziej utrudniają znalezienie się w tej elicie.

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  Skoro ELiga jest zabetonowa i tak ciężko beniaminkowi, to trzeba ją powiększyć do 10 zespołów. Siły się rozłożą, pieniądze też powinny się rozłożyć na niższe kwoty kontraktów. A o utrzymanie też w takiej sytuacji byłoby łatwiej. Tyle, że ELigowcy nie chcą powiększenia, bo to problem. Kasa od sponsorów rozgrywek i kasa od TV byłaby do podziału dla większej ilości, a to już przecież niedopuszczalne.
  I druga kwestia...ten zespół "ekspertów" jakiś taki wybiórczy. Jeśli już są przedstawiciele klubów, to powinni być przedstawiciele wszystkich klubów. Bo jak są tam panowie z 5 klubów, to raczej oczywiste, że będą ustalać tak, aby im wyszło najlepiej. Oni się zawczasu przygotują pod nowy regulamin, a reszta za 5 dwunasta będzie z ręką w nocniku.

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  "Jak informuje PGE Ekstraliga i GKSŻ wypracowanie kompromisowego rozwiązania pomiędzy Kalkulowaną Średnią Meczową i wyrównaniem siły zespołów startujących w rozgrywkach ligowych było jednym z najważniejszych zadań, które przyświecało pracom zespołu ekspertów."......o mało co się nie udławiłem. Właściwie to szkoda to komentować bo poziom bezmózgowia jaki w tym gremium panuje jest niewyobrażalny. Człowieku o jakim wyrównywaniu szans beniaminków ty bredzisz??? Przepis powoduje że Rybnik wzmocnił by się nieprawdopodobnie. 5 najgorszych zawodników zagranicznych MIlik, Lindbaeck,Logaczow, MJJ, Fricke , Wymienili by zatem ostatniego na przedostatniego ....więc by się wzmocnili :):):)Normalnie potęga. No może do tego doszedł by Ch . Holder. No to już bili by się o medale. Z drugiej strony mamy Spartę która do Taia i Magica dobiera sobie Artioma , ma Czugunowa a teraz słyszymy że jest jednym z klubów starających się o Lamberta. Rybnik dostaje ochłap, który być może odrobinę jest lepszy od tego co miał ale jak to się ma nadal do najlepszych? No ale jak w gremium podpowiadaczy z pośród EL klubów mamy przedstawicieli Wrocławia w osobie Rusko, Unii w osobie Igielskiego i Włókniarza w osobie Świącika to ja nie mam pytań. Do tego Ładziński który doprowadził prawie do upadku PSŻ .....i jedzie tylko dlatego że mu Gorzów podrzucza zawodników do jazdy......no tak on sobie może wypróbowywać 81 zawodników U24 z całej Europy . Tam znaleźli by się nawet tacy którzy za darmo by chcieli pokazać się w Polsce. No to Ładzińskiemu pasuje. Ustalcie sobie od razu że Wrocław-Leszno jadą finał po co kibice mają oglądać tą popelinę. Zamiast wyrównywania szans jest o wiele większy rozdźwięk siły drużyn. A to że będzie żonglerka zawodnikami młodymi .....kogo to obchodzi. Już nie mogę się doczekać pasjonującego pojedynku Wrocław-GKM . Współczuję tamtejszym kibicom.

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  ... "Wprowadzone zmiany mają poprawić sytuację beniaminka" No to pomogliście beniaminkowi jak oni mieli dogadanych braci Holderów i Doylea ;)))))) Tak ten Apator skorzystał.....

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  Hipotetyczna sytuacja... Lambert,Jakobsen,Lyager,Jeppesen krzyczą sobie wartość kontraktów na poziomie gwiazd,kluby EL nie chcą przystać na chorendalne warunki finansowe,i co wtedy? Jako u24 w najlepszej lidze świata musieliby na siłę jechać : Chmiel,Gruchalski czy IKS i tym podobni? To jest najgorszy przepis jaki można było wprowadzić ! A co w przypadku kontuzji takiego zawodnika u24 który musi być obowiązkowo w składzie i nie może jechać bez dwa miesiące ? Zakontraktujesz sobie Lamberta złamie nogę w pierwszym meczu i co dalej ?

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  Zespół "ekspertów" Michał Świącik ????? Facet który ma dyscyplinarny zakaz zbliżania się do zawodników w czasie meczu na okres 9 miesięcy ! A potem mamy dziwne przepisy nic dziwnego :)

 • MarcinCarmen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przepis dla beniaminka..aha czyli dlatego burzą całą koncepcje budowy skladu na przyszly rok Apatorowi?

 • MarcinCarmen napisał/a komentarz do [model.removed.calendar_event]

  @sonko: ale w Zielonce Bayer, jak widze w tv, stoi z Dobruckim i starym Cietniakiem, ostro obawiają :)))

 • MarcinCarmen napisał/a komentarz do [model.removed.calendar_event]

  @sonko: no wiem, trzeba przeczekac3Kopcia. Oby nie przyszło im do głowy brać go na nr. do 24 lat! Już się boję co ci nasi dzialacze wymyśla ;)))

 • MarcinCarmen napisał/a komentarz do [model.removed.calendar_event]

  @Kurt Kobajn: niby lepszy nie jest ale wygrał. Ten jeden bieg pokazuję gdzie nasz junior się znajduje, kończąc wiek juniora. Zgroza, podziwiam go tylko za odwage noszenia wstydu

 • MarcinCarmen napisał/a komentarz do [model.removed.calendar_event]

  @sonko: niestety, pojedzie jeszcze 6 razy, chyba, ze Bayer się zlituje

 • MarcinCarmen lubi Komentarz

  @MarcinCarmen mam to samo,"prawie senior" ,który ma cyka. chyba ojciec za karę go wypycha na tor....oczy mi krwawią....

 • MarcinCarmen napisał/a komentarz do [model.removed.calendar_event]

  @MarcinCarmen: załatwimy teraz, za ciężką kasę Zupinskiego, bo raz na MA mu poszło i jeździć bedzie na poziomie Kopcia. Naprawdę klub nie potrafi wyłapać wartościowych i z przyszłością mlodych chłopaków? Halo halo, czy leci z nami pilot?

 • MarcinCarmen napisał/a komentarz do [model.removed.calendar_event]

  @sonko: ja juz na niego nie mogę patrzeć. I on chce dalej jeździć, szkoda słów. Tyle lat i nic nie potrafi

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.