• Messi: Nie możemy przysnąć w meczu z Urugwajem

Reprezentacja Argentyny przeciętnie zaczęła Copa America 2015. Przeciętnie, bo od remisu. Główny faworyt do zdobycia mistrzostwa zremisował z Urugwajem, chociaż w pierwszej połowie wygrywała 2:0. Leo Messi - W pierwszej połowie graliśmy dobrze, ale w drugiej zaspaliśmy – przyznał Messi. - Przed przerwą (…)

Więcej

• Ośmiu zawodników zwolnionych ze zgrupowania

Aż ośmiu piłkarzy opuściło zgrupowanie po meczu z Gruzją. W tym gronie jest kilka czołowych gwiazd Polskiej reprezentacji. Oni wyjechali ze zgrupowania: Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Łukasz Piszczek,Łukasz Fabiański, Dawid Kownacki, Tomasz Jodłowiec, Łukasz Broź, Michał Kucharczyk. W przypadku (…)

Więcej

• Selekcjoner Grecji: Futbol w tym kraju potrzebuje zmian

Trwa fatalna passa reprezentacji Grecji, która wczoraj przegrała kolejny mecz, tym razem z Wyspami Owczymi. Grecja po sześciu kolejkach Eliminacji do EURO 2016 zajmuje ostatnie miejsce w grupie F z dorobkiem zaledwie dwóch punktów. Grecja zaliczyła wczoraj swój kolejny nieudany mecz Selekcjoner Greków, (…)

Więcej

• Lewandowski - Tak szybko trzech goli jeszcze nie strzeliłem!

- W pierwszej połowie miałem kilka dogodnych sytuacji, ale nie udało się ich wykorzystać. Można było się tym podłamać, ale wiedziałem, że nie mogę. Że muszę być konsekwentny i próbować. Było ciężko, ale najważniejsze, że się udało. Chwała dla nas, że ciągle walczyliśmy o pierwsze trafienie i w końcu (…)

Więcej

• Argentyna 2-2 Paragwaj

Copa America, Grupa B Argentyna w pierwszej połowie prowadziła 2:0, za sprawą Leo Messiego oraz Sergio Aguero. Pierwsza bramka powstała za sprawą Messiego, który stracił piłkę, ale obrońca Paragwaju zamotany w tej sytuacji podał do własnego bramkarza, a Kun znajdował się tam gdzie powinien - przejął (…)

Więcej

• O wczorajszym zwycięstwie słów kilka

Nawałka o wczorajszym meczu: - Najważniejsze, to zaangażowanie i determinacja. W końcówce Robert strzelił trzy gole. Dla Lewandowskiego był to trudny mecz, kilku przeciwników go kryło i w pierwszej połowie zabrakło precyzji. Robert świetnie poprowadził drużynę, ale wszyscy piłkarze zasłużyli na brawa. (…)

Więcej

• Wyspy Owcze 2-1 Grecja

Eliminacje do Euro 2016, Grupa F Sensacja! Wtspy Owcze, uznawane dotychczas za outsidera we wszystkich eliminacjach zaskoczyły, wygrywając z nieprzeciętną Grecją 2-1. Przypomnijmy, Grecja to Mistrz Europy z 2004 roku. Wyspy Owcze dzięki swojemu zwycięstwu zgromadziły już sześć punktów i są na czwartym (…)

Więcej

• Gibraltar 0-7 Niemcy

Eliminacje do Euro 2016, Grupa D W pierwszej połowie Niemcy długo męczyli się z Gibraltarem. Trudno było im strzelić gola, co uczynił w końcu Andre Schurrle. Przypomnijmy także, że Bastian Schweinsteiger przestrzelił karnego a Gibraltarczycy mieli kilka akcji pod bramką Niemiec. Aż nagle zaczęła się (…)

Więcej

• Robert Lewandowski najlepszym strzelcem eliminacji

Dzięki trzem strzelonym bramkom w dzisiejszym spotkaniu Robert Lewandowski awansował na pierwsze miejsce w rankingu najlepszych strzelców eliminacji do ME 2016. Aktualnie Polak ma siedem bramek. Drugi jest Anglik Danny Welbeck. Lewy dzięki dzisiejszym trzem golom awansował na pierwszą pozycję w kategorii (…)