Wypowiedzi pomeczowe zawodników i trenerów

autor: Karolina 11 | 2015-06-13, 20:54 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Adam Nawałka (selekcjoner reprezentacji Polski): - Graliśmy cierpliwie, spokojnie i to się opłaciło. Wiedzieliśmy, że stałe fragmenty będą kluczowe. W pewnym momencie straciliśmy kontrolę nad środkiem pola. Potrafiliśmy jednak wyprowadzać groźne kontry i to przyniosło na koniec efekt. Współpraca Roberta Lewandowskiego z Jakubem Błaszczykowskim wygląda tak, jak powinna. My nie mieliśmy żadnych obaw, wiedzieliśmy, że będzie dobrze.

Arkadiusz Milik: - W pierwszej połowie mogliśmy sobie już ustawić to spotkanie. Mieliśmy tyle sytuacji, że naprawdę szkoda, że to nie wpadało. Daliśmy kibicom trochę nerwów, ale też trochę radości. Ja cieszę się ze swojej bramki no i tyle. Gramy dalej, kończymy z trzema punktami i jesteśmy dalej liderami grupy. Mieliśmy chwilę przestoju, po pierwszej bramce brakło nam trochę sił. Ta pierwsza część meczu naprawdę sporo nas kosztowała, było bardzo ciepło i dlatego mieliśmy taki kryzys.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.