autor: Karolina 11 | 2015-06-14, 07:41 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Eliminacje do Euro 2016, Grupa D
W pierwszej połowie Niemcy długo męczyli się z Gibraltarem. Trudno było im strzelić gola, co uczynił w końcu Andre Schurrle. Przypomnijmy także, że Bastian Schweinsteiger przestrzelił karnego a Gibraltarczycy mieli kilka akcji pod bramką Niemiec.
Aż nagle zaczęła się druga połowa. Już trzy minuty po gwizdku sędziego Max Kruse strzelił drugiego gola dla reprezentacji Niemiec. Cztery minuty później Ilkay Gundogan oddał skuteczny strzał na bramkę Gibraltaru. W 58 minucie Karim Bellarabi podwyższył wynik na 4:0 strzelając obok bezradnego Pereza. Nastała 65 minuta i drugi gol Andre Schurrle w tym meczu. Sześć minut później ten sam zawodnik ustrzelił hat-tricka. Nastała 82 minuta i ostatnia bramka dla reprezentacji Niemiec.
Nikt nie spodziewał się chyba innego wyniku niż wysoka porażka Gibraltaru.
Gibraltar bardzo dzielnie walczył, ale drużyna Niemiecka postawiła na swoim i zainkasowała trzy punkty, co daje jej ponownie drugie miejsce w tabeli Grupy D
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.