O wczorajszym zwycięstwie słów kilka

autor: Karolina 11 | 2015-06-14, 08:00 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Nawałka o wczorajszym meczu:
- Najważniejsze, to zaangażowanie i determinacja. W końcówce Robert strzelił trzy gole. Dla Lewandowskiego był to trudny mecz, kilku przeciwników go kryło i w pierwszej połowie zabrakło precyzji. Robert świetnie poprowadził drużynę, ale wszyscy piłkarze zasłużyli na brawa. Trzy punkty z Gruzją są ważne w kontekście awansu na EURO 2016.
- Zarówno przed meczem, w trakcie, jak i w końcówce byłem przekonany o zwycięstwie. Po meczu odczuwam satysfakcję - mówi trener reprezentacji Polski

Trener Adam Nawałka był zadowolony z postawy swoich zawodników

Kachaber Cchadadze o reprezentacji Polski:
- Na tym polega futbol, że trzeba grać do końca. Wyciągniemy wnioski z pojedynku z Polską i dalej będziemy pracować. W II połowie dokonaliśmy zmian, które pozwoliły nam stworzyć sytuacje podbramkowe. Szczególnie żałujemy tej akcji ze słupkiem.
- Jeżeli chodzi o reprezentację Polski, to powiedziałem selekcjonerowi Nawałce, że jego drużyna to maszyna, która już ruszyła i jak się dobrze rozpędzi, to może wiele osiągnąć. Fantastyczny zespół, w którym każdy wie, co robić - zakończył selekcjoner reprezentacji Gruzji.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.