autor: Karolina 11 | 2015-06-14, 08:11 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Copa America, Grupa B
Argentyna w pierwszej połowie prowadziła 2:0, za sprawą Leo Messiego oraz Sergio Aguero.
Pierwsza bramka powstała za sprawą Messiego, który stracił piłkę, ale obrońca Paragwaju zamotany w tej sytuacji podał do własnego bramkarza, a Kun znajdował się tam gdzie powinien - przejął szybko piłkę, minął Antoniego Silvę i wpakował piłkę do bramki. Drugi gol dla Argentyny został strzelony z rzutu karnego. Także za sprawą Leo Messiego. Leo podał w polu karnym do Di Marii, ten z kolei został powalnony przez jednego z Paragwajskich stoperów, a znakomita "Dyszka" wykorzystała pewnie rzut karny.
Boski Messi w pojedynku z jednym z Paragwajskich piłkarzy

W drugiej połowie zdarzył się cud. Paragwaj odrobił dwa gole i zdołał zremisować!
W 60 minucie Paragwajczycy wymienili kilka podań w środku pola, aż nagle ktoś huknął i nie dał szans Sergio Romero. Valdez uderzył na 25. metrze - i to z pozytywnym skutkiem! Drugiego gola Argentyna straciła praktycznie w końcówce meczu, za sprawo Lucasa Barriosa. Rzut wolny, dośrodkowanie, któryś z piłkarze zagrał piłkę na trzynasty metr, z którego właśnie Barrios płaskim strzałem ustalił wynik meczu. 2:2
Leo Messi
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.