lewap90 - lubi

 • lewap90 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • lewap90 lubi Komentarz

  To słabe, jak ludzie przyklejają łatki i inne etykiety. Powtarzane często, stają się zdarzeniami medialnym do tego stopnia, że zaczynają żyć swoim życiem. Tym czasem prawda jest taka, że Fabian jest jednym z najlepszych rozgrywać y na świetnie. Bardzo charyzmatyczny i radykalny w sądach. Jednym się to może podobać, innym nie. Życie. Natomiast Pan Wojciech - obok Tomasza Swędrowskiego - to najlepszy komentator siatkówki. Z dużą wiedzą merytoryczną. Fantastycznie przybliża dyscyplinę. Bywa kontrowersyjny, ale z dużą uwagą się go słucha. Panowie D. - proś, ę się nie zmie iać i nie słuchać złośliwych komentarzy.

 • lewap90 lubi Komentarz

  32 % Kurka na niskich Japończykach można zaliczyć do udanych występów? Nawet jak na siatkówkę kobiecą byłby to wynik bardzo mizerny, a jeśli chodzi o mężczyzn jest on bardzo słaby.

 • lewap90 lubi Komentarz

  Tak tylko .. Łomacz środkiem oki ale skrzydłami bardzo słabo - dużo niedokładnych a czasem wrecz tragicznych wystaw.
  Pierwszy mecz więc za dużo nie można oczekiwać ale w ataku słabizna .. packi zamiast uderzeń na co wystawy też ocw miały wpływ .
  To tyle

 • lewap90 lubi Komentarz

  Będzie prawdopodobnie więcej treningu odświeżającego czyli dość mało siły dużo grania , dlatego że za chwilę mamy ważne mecze. Nie ma mowy tutaj o budowaniu jakiejś formy tylko o selekcji. A żeby to zrobić musi być trochę większy porządek i mniej zawodników. Nie ma na treningach kadry nieograniczonej liczby miejsc przecież bo w takim razie mozna by powołać wszystkich polskich siatkarzy a co niech Heynen ma jeszcze większy kłopot a wszystkim wyjdzie to na dobre bo potrenuja z najlepszymi. Wymienieni znaleźli się w kadrze dlatego że prawdopodobnie dołącza w innym okresie w zamian za innych ktorzy dostaną trochę wolnego a w tym momencie razem z nimi byłoby zbyt tłoczno na zgrupowaniu.

 • lewap90 lubi Komentarz

  ( San Antonio Spurs – Golden State Warriors) - Gdyby nie szacunek dla 5-krotnych mistrzów chciałoby się powiedzieć: „kończ Waść, wstydu oszczędź”. Wyraźny sygnał dla Spurs, że w tym weterańskim składzie dalej już nie pojadą. Czas na wyraźne zmiany i zastrzyk energii w przyszłym sezonie. Jeśli tego nie zrobią to Aldridge i Leonard mogą chcieć uciekać. Wstydu nie ma, bo tej surowej lekcji udziela nie byle kto tylko aktualny mistrz GSW.

 • lewap90 lubi Komentarz

  (Miami – Philadelphia) - Dwyane Wade jest w takim wieku i stanie zdrowia, że nie da rady zagrać całej rundy na takiej intensywności. W poprzednim meczu wystrzelił a teraz dogorywał. A Miami bez jego dobrej dyspozycji i doświadczenia to będzie za mało na 76'ers. No i dobrze – pora na Philadelphię.

 • lewap90 lubi Komentarz

  (New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers) - Parę lat czekaliśmy, żeby się Pelikany rozkręciły. Na Portland wystarczy ale dalej bez Cousins’a zbraknie.

 • lewap90 lubi Komentarz

  Oczywiście się zgadzam. Uważam, że ratio jest bardzo ważnym wskaźnikiem, a w nim Łukasz minimalnie przegrał tylko z Hadravą. Kaczmarek to jest dla mnie kandydat na jednego z najlepszych atakujących świata. Drugi sezon z rzędu potwierdził, że gra niezwykle efektywnie. Popełnia szalenie mało błędów własnych biorąc pod uwagę olbrzymie obciążenia. Ktoś tu pisał o świetnym sezonie Torresa tylko na podstawie procentu w ataku. Policzyłem sobie , że gdyby Łukasz atakował ze skutecznością latynosa to miałby chyba z 12 meczów w których zdobyłby 30 punktów...czyli rzecz nierealna (ma takich 6 a następni w zestawieniu max 2). Po prostu przy tej ilości piłek taka skuteczność jest dobra. Nie napiszę świetna ale po prostu bardzo dobra. Teraz Kaczmarek idzie do Zaksy, i tam już przy bardziej zrównoważonej grze zakręci się pewnie koło 50 % procent w ataku. Oby omijały go kontuzje bo nie pamiętam gościa z takim potencjałem też technicznym i mentalnym. W tym ostatnim aspekcie bije takiego Kurka na głowę, a co by nie mówić na tej pozycji mentalność jest mega ważna. Do tego ma wszystkie cechy nowoczesnego killera , tzn bardzo dużą jakość również na zagrywce i w bloku. Mam tylko nadzieję, że Konar w kadrze nie będzie szóstkowym graczem bo przy takich zabijakach jak Schulz czy właśnie Kaczmarek to nie ma prawa się wydarzyć

 • lewap90 lubi Komentarz

  Kompletny lewacki zawrót głowy! Te znaki runiczne są tysiące lat starsze niż jakiekolwiek nazizmy!!
  Naziści pisząc kartkówkę z matmy użyli znaku "+" - zakazać!!
  Naziści chcąc napić się wody skorzystali ze szklanki - zakazać!!

 • lewap90 lubi Komentarz

  Wstyd i hipokryzja, której nigdy nie pojmę. Ktoś, komu nie przeszkadza np. co ludzie robią w łóżku i z kim, nawet gdy to wchodzi w sferę publiczną (notabene sam o swoim seksie chętnie opowiadając), wygaduje bzdury jak to go boli przeżegnanie się skoczka na belce. To o taką wolność wam chodzi? Rób wszystko co chcesz, byle po naszemu? Autorytarne 'nie powinien'? Krytykujecie ortodoksyjnych katolików za mieszanie się w cudze życie i chęć wpływania na ich życiowe wybory, zabraniając jednocześnie czegoś tak niewinnego i dotyczącego tylko zainteresowanego, jak znak krzyża? Kabaret. Takie zachowania to niedźwiedzia przysługa dla niereligijnych ludzi, którzy zachowują przyzwoitość i zdrowy rozsądek. Obraza uczuć ateistycznych, dobre, czyli np. moja wiara w życie pozaziemskie i kosmitów też obraża czyjąś wiarę w nic. Niech żyje wolność i tolerancja!

 • lewap90 lubi Komentarz

  To nie jest zdjęcie Pawła Pietraszko - tylko Tomasza Kalembki !!!

 • lewap90 lubi Komentarz

  tak jasne mamy siedziec z zalozonymi rekami i sie godzic na wszystko, na kazda glupote bo swiat sie zmienia i trzeba to zaakceptowac a my mamy podazac za wszystkim jak ciemna glupia masa? jak nas araby najada i podpala to tez mamy to zaakceptowac bo przeciez swiat sie zmienia i to jest postepowe? no prosze.... esport nie ma nic wspolnego ze sportem. tak samo jak ta zalosna mordobijka cwiercmozgow zwana MMA. a co do sportow motorowych to jak najbardziej - jest to sport bo tam wymagany jest wysilek fizyczny (jak przy kazdej jezdzie samochodem prawda?) to samo np sporty konne. esport to jest co innego a np szachy darts czy snooker to co innego.

 • lewap90 lubi Komentarz

  esport to po prostu sku*wienie naszych czasów, zaniedługo na siłownie będzie się chodziło przez kompa, i przez kompa robiło barki.

 • lewap90 lubi Komentarz

  No super, a od kiedy wyznacznikiem sportu jest to ile tysięcy osób napisze tweeta czy śledzi kogoś na fejsie ?
  Myślę, że dużo więcej osób codziennie wali minimum jednego browara i jakoś miłośnicy złotego trunku nie uważają, że uprawiają w ten sposób sport, a kondycje do tego też trzeba mieć szczególnie pijąc po kilka piwek dzień po dniu.

 • lewap90 lubi Komentarz

  Jasne, że ma rację. Sport to ma być sport, pot wyciskany na treningach a nie siedzenie przed komputerem. Rozumiem, że to też wymaga treningów etc., ale esport na igrzyskach to są jakieś jaja. Też swego czasu traciłem na to sporo czasu swietnie się przy tym bawiąc, ale sportem bym tego nigdy nie nazwał. Bez urazy (do esportowców), ale nie mieszajmy wirtualnej rzeczywistości z realnym światem.

 • lewap90 lubi Komentarz

  Komu się podobał komentarz Babiarza.Jeden bełkot!!!To,że dużo gadał to nie znaczy,że dobrze komentował.Nie zna się zupełnie na skokach i wraz z drugim pseudo komentatorem Szczęsnym kompromitują się na każdym kroku.Mały Kazio by to lepiej robił.

 • lewap90 lubi Komentarz

  Kibice czy Janusze? Januszom się będzie podobać, tym którzy mają większe pojęcie o skokach już nie.

 • lewap90 lubi Komentarz

  Wielce "profesjonalny" materiał. Żadnych nazwisk zawodniczek z kadry bo po co...

 • lewap90 lubi Komentarz

  lewacka aborcjonistka,genderowa szamanka ktora nie moze przezyc ze pis rzadzi ,wziela sie za futbol , moralisci z GW, ktorzy popierali okradanie polakow przez 25 lat moralizuja w tm. PN,smiechu warte