Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Nuśka napisał/a komentarz do IE 2015: Przespały dwa sety, ale awans do półfinału uratowały - relacja z meczu Polska - Niemcy

  Brawo brawo brawo!
  Szkoda tych dwóch setów, dziewczyny straciły sporo sił, totalnie bez potrzeby.
  Zagraliśmy 3 dobre sety, napawa to optymizmem, oby tak dalej! :)

 • Nuśka otrzymał srebrny medal w kategorii Guru Dnia

 • Nuśka lubi Komentarz

  Hmm emocje opadły to teraz na spokojnie parę konkretów.
  Żal było pieniędzy na zagranicznego trenera?Czy my aby nie mieliśmy sławnego Bonitty i to w czasach kiedy nasze gwiazdy miały znacznie mniej lat?Nie żebym bronił Nawrockiego bo jak narazie on mnie nie przekonał, ale gra z kadrą zbyt krótko, żeby w niego cisnąć tylko gromy.Za to co do tej pory konsekwencja konsekwencją ale jakieś zmiany można też robić chyba że założenie było takie że wynik nas tu nie interesuje ogrywamy ustawienie.Tylko że nie trzeba było ustawienia zmieniać ale na mało efektywnym środku i owszem.
  Dalej.Przyjęcie 62%,perfekcyjnego 43%.No każdy by takie chciał.Kilka dni temu ktoś pisał że Werblińska w ataku bezużyteczna a przeciwnik w nią nie serwuje więc po co nam ona.No to pewnie Belgijki chciały jej uratować pozycję w kardze dlatego najwięcej w nią serwowały.Werblińska odciążona w ataku mogła skupić się na przyjęciu a i tak swoje 15pkt dorzuciła.Teraz Durajczyk która przykrywa w przyjęciu Skowrońską czego niektórzy nie mogą darować,czego łączny efekt przyjęcia w parametrach widoczny.To czego tu się czepiać?Jeśli do tego dodamy że odciążona w przyjęciu Kasia skupia się na ataku który i tak ją mocno kosztuje siły i efektem tego jest 24pkt+podobne ilości ubron,a łącznie mocno wzmocnione lewe skrzydło robi 24+15pkt.To czego chcieć wiecej?To wszystko oczywiście nie kosztem prawego ataku skoro Zaroślińska robi 28pkt.Może wreszcie skończmy pisać te niestworzone rzeczy bo boisko już teraz na tym ciągle początkowym etapie pokazuje coś zgoła innego.Skoro to wszystko co wymieniłem uznać można za dobre parametry to gdzie braki i reazerwy.Już to pisałem środek,blok i dodałbym rozegranie.Nie chcę się pastwić ale jeśli środkowe nie atakują ,ruszają się jak primadonny czego efektem brak bloku to sorry.Skoro sama Zaroślińska robi 5 bloków...Skoro mamy takie dobre przyjęcie a rozgrywająca nie daje piłek środkowej to coś tu nie gra.
  Ktoś tam pisał że my nie mamy liderki takiej jak Aelbrecht,tylko chciałem zauważyć że my nawet za czasów Złotek takiej typowej charakternej nie mieliśmy.Była uzupełniająca się kompletna drużyna w której każda robiła swoje.W tamtej drużynie to Niemczyk był liderem.Co może jeszcze przychodzi mi do głowy to że łatwo tracimy głowy...ale jak się dziewczyny naczytają takich "pomyji" jakie choćby tu sie na nie wylewa to gwarantuje wam że one nigdy nie wzmocnią się psychicznie.Podsumowując drużyna była w czarnej d...Przegrała na styku z dobrymi gospodyniami, obawiano się rezerw Włoszek a wygrały gładko nawet Rumunek się obawiano ,wygrały.Wygrały z zawsze trudną Turcją i minimalnie przegrały z Belgią ktora od dawna jest wyselekcjonowana i ograna.Możecie mnie minusować ile chcecie a ja dostrzegam poprawę.To nie znaczy że jest ok bo braki które mamy rzutują bardzo na naszą grę.Potrzebujemy odpoczynku bo przystosowywanie Kasi zawsze kosztuje więcej sił niź robienie czegos automatycznie.Dalej powtarzam potrzeba czasu ćwiczenia środka i rozegrania a od trenera podbudowania dziewczyn, chłodzenia głow szczególnie rozgrywajacej bo ona musi wiedzieć że spokojnie może rozegrać każdą opcję a nie ugotować się i tylko Zaroślińska.Może tym dziewczynom potrzeba takiego udanego meczu w ktorym im síę coś uda,żeby uwierzyły że naprawdę mogą wygrywać.I za to dalej trzymam kciuki.

 • Nuśka otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Nuśka napisał/a komentarz do IE 2015: Katastrofa Biało-Czerwonych! - relacja z meczu Polska - Belgia

  Po co oglądacie a potem je wyzywacie? Ani walki ani determinacji nie wolno im odebrać bo walczyły i na pewno z tym przekonaniem wyszły żeby wygrać. Nie poszło. To nie jest powód żeby je tak obrażać i mówić, że są takie czy takie. Naczytałam się komentarzy na innych portalach i głowa puchnie jacy ludzie są straszni. Im też jest ciężko i one są zdają sprawę z tego co się stało bo ułomne nie są.
  Każdy jest mądry i tylko ocenia i obraża. Może niech ktoś wyjdzie i zagra, albo zostawi swoją rodzinę na jakiś czas z dala od wszystkich i wyjedzie grać gdzie nic nie idzie i jest się z tym samemu. Najprościej oceniać i wymagać. To, że im nie idzie nie jest powodem do umniejszania im umiejętności i tego co sobie w swoich karierach wypracowały.

 • Nuśka otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Nuśka napisał/a komentarz do IE 2015: Katastrofa Biało-Czerwonych! - relacja z meczu Polska - Belgia

  Męczymy się ze swoimi przekonaniami, przy których upiera się Nawrocki. Jego brak zmian i żelazna taktyka stała się tak bierna, że aż żal patrzeć na to co się dzieje...

 • Nuśka napisał/a komentarz do IE 2015: Katastrofa Biało-Czerwonych! - relacja z meczu Polska - Belgia

  Szkoda mi Kasi Skowrońskiej. Dziewczyna przyjmuje atakuje i broni i co z tego? Jeżeli w przyjęciu nic nie idzie od razu jej wina. Ona chyba jak wychodzi na mecz to sama nie wie gdzie będzie grać i ciągle jest rozbita. Broniła dziś najlepiej ze skrzydłowych, miała 21 obron, jedną mniej od Durajczyk. A W czwartym secie jak nie szło to ona była do zmiany. Gdyby grała cały mecz pewnie ugrałaby więcej niż nawet Zaroślińska.

 • Nuśka napisał/a komentarz do IE 2015: Katastrofa Biało-Czerwonych! - relacja z meczu Polska - Belgia

  Zwłaszcza, że Skowrońska przyjmowała dziś zagrywki z wyskoku na bardzo wysokim poziomie. W 1 fazie meczu Werblińska nic nie grała i śmiało można było zaryzykować z jej zmianą na Kurnikowską, która z tym przyjęciem wcale nie szarpie. Brak zmiany Bednarek jest nie do przyjęcia, dosłownie nie grała nic. Słabo w ataku bloku i obronie nie wiem po co była na boisku, totalnie nie rozumiem postępowania Nawrockiego.

 • Nuśka otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • Nuśka napisał/a komentarz do IE 2015: Katastrofa Biało-Czerwonych! - relacja z meczu Polska - Belgia

  Jeżeli ustawienie składałoby się z dwóch nominalnych przyjmujących, która atakująca wypada Zaroślińska czy Skowrońska?

 • Nuśka napisał/a komentarz do IE 2015: Katastrofa Biało-Czerwonych! - relacja z meczu Polska - Belgia

  Od 4 seta to nasza gra szła tylko w zasadzie do Zaroślińskiej.

 • Nuśka napisał/a komentarz do IE 2015: Katastrofa Biało-Czerwonych! - relacja z meczu Polska - Belgia

  Jaki był powód zejścia Skowrońskiej w 4 secie bo nie rozumiem?
  Do zmiany była Bednarek i to bez dyskusji bo nie wnosiła nic do gry. Przydałaby się Tokarska czy Kąkolewska.
  Dobrze, że w całym meczu otworzyła się Ania Werblińska plus mam nadzieję na najbliższe mecze. ;)

 • Nuśka napisał/a komentarz do IE 2015: Katastrofa Biało-Czerwonych! - relacja z meczu Polska - Belgia

  Czy ja wiem czy Skowrońska to jest takie dno na przyjęciu? Zagrywki z wyskoku przyjmowała tak jak trzeba. W ataku jej nie ma? To chyba oglądaliśmy innym mecz bo Skowrońska atakowała mnóstwo piłek. :)
  Nieporozumieniem dla mnie jest tie-break i wybory Izy tylko do Zaroślińskiej która w ostatnich akcjach tylko kiwała,a Kasia i Ania czekały na piłki.
  Brak środkowych i to ogromny mankament, powinny być zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany.
  Chciałam zaznaczyć, że Skowrońska miała najwięcej obron ze wszystkich skrzydłowych, aż 21.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.