Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mariusz Fetraś lubi Komentarz

  Pseudokibole są coraz śmielsi w działaniach, obecny obóz władzy pozwala na takie zachowania. Narodowcy i młodzież wszechpolska mogą wiele, są bezkarni o czym świadczy kilkanaście incydentów z ich udziałem na tle wyznaniowy, narodowościowym a nawet poglądowym.

 • Mariusz Fetraś lubi Komentarz

  W głowie się nie mieści. Co za czasy :/. Może skoro ci ,,kibice" są niezadowoleni z wyników Legii to niech sami zagrają za nich kolejny mecz.

 • Mariusz Fetraś lubi Komentarz

  Może jest trochę prawdy w słowach, że piłką nożną rządzi mafia i powiązani z nią "kibole". W autobusach i samochodach pseudokubiców znajdują oprócz pałek, kastetów również narkotyki. To przestaje być sport i czekamy na odpowiedz PZPN.

 • Mariusz Fetraś otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Mariusz Fetraś lubi Komentarz

  I o czym to świadczy? Bo jak dla mnie o poziomie sp..lenia życiowego level Ekstraklasa. W zasadzie w tym momencie pilkarze wygrywając następny mecz wysyłaja sygnał mniej więcej taki jak płacąc haracz bandycie, równocześnie pokazując że faktycznie nie przykładali się dotąd i drobny oklep stanowi świetne lekarstwo- teraz i w przyszłości. Co do Gornika, to nie wiem czy mowimy o tym samym przypadku (aż tak się nie interesuję), ale z tego co pamiętam to w Zabrzu było jedynie bardzo sugestywne zastraszanie i zmuszenie piłkarzy do ubrania koszulek z jakimś napisem 'motywującym'. Tutaj jednak chyba poszło to nieco dalej. Co za różnica zresztą? Na miejscu piłkarzy Legii, zwłaszcza tych zagranicznych którzy nie są skazani na kopanie się w czoło w Polsce, dzisiaj powiedziałbym swoim szefom 'nara wieśniaki, do zobaczenia nigdy- proszę o rozwiązanie kontraktu z winy klubu, w przeciwnym razie spodziewajcie się ode mnie pozwu o odszkodowanie za niezapewnienie mi bezpieczenstwa w pracy'. Legia chyba sporo przepłaca za sztab szkoleniowy, skoro o motywację piłkarzy mogą duzo taniej zadbać chłopcy z parkingu.

 • Mariusz Fetraś lubi Komentarz

  Jacy chuligani ?! Wszak to polscy patrioci wspierani prze PiS. Przecież oni bijąc piłkarzy, mieli na względzie dobro Polski, wyrażone przez jej postrzeganie na arenie międzynarodowej. Sukcesy polskiego sportu, muszą wszak przyczyniać się do pozytywnego postrzegania naszego kraju przez inne państwa. Toż to nie chuligani, a prawdziwi kibice i patrioci, którzy uderzając piłkarzy pięściami, chcieli ich tylko zmotywować do solidnej , uczciwej pracy, której efekty mają się przełożyć na dobrą grę Legii, a co za tym idzie, na sukcesy na arenie krajowej, a potem europejskiej i w konsekwencji na pochlebne opinie na temat naszego ukochanego państwa.

 • Mariusz Fetraś lubi Komentarz

  "Ktoś" to bydło wpuścił na teren klubu, "ktoś" nie interweniował, "ktoś" nie powiadomił policji. Niech zgadnę, "ktoś" usunie zapisy z monitoringu. Obym się mylił, ale zdaje się, że "ktoś" postanowił zlikwidować Legię Warszawa.

 • Mariusz Fetraś lubi Komentarz

  Myślisz, że gdy użyjesz słowa " idiota ", aby mnie obrazić, to twoja racja przybierze rozmiary alpejskie ? A tak - polityka ! To PiS przyczynia się do rozuchwalenia bandy kiboli. To PiS zrobił z nich patriotów i uniewinnił Starucha. Teraz bandytom wydaje się, że mogą robić co chcą, bo mają nad sobą klosz trzymany przez PiS. Myślisz, że kibole ze swoją inteligencją, bez wsparcia PiS, krzyczeliby hasła na temat Tuska ? PiS sieje w różnych aspektach wiatr, dewastując Polskę, ale to Polacy zbierają burzę ich destrukcyjnych działań. Rozszerz swoje intelektualne patrzenie na świat, a może dostrzeżesz światełko w tunelu swoich ograniczeń.

 • Mariusz Fetraś został fanem Eliminacje Euro 2016

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.