Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • handballBartek lubi Komentarz

  Brawa dla Sabate! Gość ma najgorszy skład na przestrzeni ostatnich 10 lat, a potrafi najlepiej przygotować drużynę do meczu z Kielcami. Mając do dyspozycji tak świetnych grajków jak Racotea czy Obradović i tak wyciska więcej niż się da.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Szacun za te wszystkie lata w Superlidze Saloma! Jedna z najlepszych bramkarek w każdym sezonie, zawsze trzymała poziom i często dawała się we znaki Montexowi. Powodzenia na nowej drodze życia :)

 • handballBartek lubi Komentarz

  Świetny refleks. Zabrakło centymetrów, aby Sołomija zrobiła większą karierę. Jednak wszędzie gdzie grała zostawiła dobre wspomnienia. Moim zdaniem oprócz sytuacji w Starcie decydujące chyba było obciążenie organizmu treningami i dalekimi podróżami na mecze. W lidze grają już dziewczyny co mogłoby być jej córkami. Pamiętam taki wywiad w Przeglądzie Sportowym z Sabiną Włodek po zakończeniu kariery, gdzie ,,Saba" powiedziała wprost, że ostatnie sezony kariery jak drużyna wracała z wyjazdów to młode koleżanki wybierały się na miasto, a ona pierwsze co robiła to wracała do domu i kładła się spać. Tak długie granie Sołomiji świadczy o jej profesjonalizmie. Jednak pewnie organizm też powoli mówi ,,dość". Chyba jedyne słowo od kibiców obojętnie od sympatii klubowych wyraża wszystko: ,, DZIĘKUJĘMY" za wszystkie lata gry i powodzenia może na ławce trenerskiej u młodych adeptek piłki ręcznej, bo od kogo najlepiej się uczy jak nie od osoby co grała na wysokim, profesjonalnym poziomie.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Wielkie dzięki Marku za te dwa sezony w MMTS. Ogromna strata. Twoje asysty za każdym razem mnie zachwycały. Powodzenia w nowym klubie!

 • handballBartek lubi Komentarz

  Pamiętam jak niedawno Piechowski imponował mi m.in. w meczach przeciw Iskrze. Ma serce do gry, ma wszelkie papiery na granie i według mnie był znacznie lepszym graczem od Maćka Gębali. A potem przyszedł Przybecki i Mateusz zniknął. Niby wyleczył kontuzję ale nie dostał żadnej szansy. Z całego serca życzę chłopakowi wszystkiego co najlepsze w Hiszpanii. Dobrze, że opuszcza Wisłę.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Wiecie co? Ostatnia akcja tego meczu podsumowuje całą grę Wisły w sposób idealny. Niby nie jest źle, niby Toledo trafia do bramki i zapewnia drużynie zwycięstwo, ale niestety jeden malutki detal (ewidentne nastąpienie na linię) powoduje, że cała harówka idzie na marne. Widzieliście miny sędziów? Było im żal Brazylijczyka i Wisły, no ale nadepnięcie na linię było ewidentne i nie sędziów tu trzeba winić. W tym meczu trzeba pochwalić Polaków - Daszka i Krajewskiego, po ich grze widać było zaangażowanie i walkę. Bracia Gębalowie nadają się obecnie do drugiej drużyny i nie ma się co oszukiwać, z resztą podobnie jak większość drużyny. Toledo mimo dobrego meczu, jest jeźdźcem bez głowy i nie nadaje się do gry na tym poziomie rozgrywek, to samo dotyczy niestety kilku innych. Z obecnego składu zostawiłbym: Racotea, Mihić, Daszek, Krajewski, Wichary, Morawski, być może za zasługi i jako zmiennik Ghionea, może ktoś jeszcze do obrony, do tego potrzeba jeszcze trenera, który to do kupy złoży, bo Przybecki nie potrafi tego ogarnąć. W Kielcach jest obecnie słabo, ale w Wiśle mamy obraz nędzy i rozpaczy (na trybunach też).

 • handballBartek lubi Komentarz

  Ten niejaki Damian Kędziora to zawodnik znany już szerszej publiczności. Reprezentant Belgii, urodzony w Polsce, rzucił m.in. 8 bramek Francji w tym niesamowitym meczu, gdy Belgowie, dla których sukcesem było wejście do rundy głównej kwalifikacji do Euro 2018, ulegli mistrzom jedną bramką 37-38. W dużej mierze dzięki tej rywalizacji kilku reprezentantów Belgii dostało się do ligi francuskiej, wówczas w najwyższej klasie rozgrywkowej rywalizował tylko leworęczny Thomas Cauwenberghs.
  W całej rundzie głównej kwalifikacji Kędziora rzucił 41 bramek, więcej trafili tylko Kirył Lazarow i Vuko Borozan.
  Kolegą reprezentacyjnym i klubowym Damiana jest też jego młodszy brat Bartosz.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Informacja dla kibiców:
  w internecie można oglądać spotkanie na żywo pod adresem
  http://www.ehftv.com/p...ebie-lubin
  Kibicujemy Miedziowym :)

 • handballBartek lubi Komentarz

  I ja również dołączam się do przedmówców. Bardzo przyjemny wywiad, z którego można było dowiedzieć się kilku naprawdę ciekawych rzeczy. Widać, że trener Trtik wprowadził Zabrze na wyższy poziom i wydobył z tej kadry dużo więcej niż Skutnik. Chociaż minęło kilka kolejek już można powiedzieć, że to świetny transfer Zabrzan podnoszący poziom całej PGNiG Superligi. Widać i po samym trenerze, że to niesamowicie pozytywna postać ;-) Oby tak dalej!

 • handballBartek lubi Komentarz

  Przyjemnie czytało się wywiad, pozostaje podziękować Górnikowi za sprowadzenie trenera Trtika do Superligi, bo zdecydowanie dodaje kolorytu i podnosi poziom sportowy rozgrywek.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Po pierwsze, bardzo fajny wywiad. Po drugie, podoba mi się podejście Wolffa. Chłopak chce grać, jest ambitny i myślę, że zrobi wszystko, żeby pokazać europie, że jest najlepszy. Uważam też, że posiadanie charyzmatycznego bramkarza, który żyje w meczu jest bardzo ważne, bo motywuje obronę do dobrej gry. Ciekawe jak się zaaklimatyzuje w Polsce. Polityka transferowa THW ostatnio jest dziwna. Wypuścili wszystkich, co lepszych zawodników, nie są w stanie zatrzymać w klubie najlepszego obecnie niemieckiego bramkarza i nadzieję niemieckiej kadry a wszystko to wydaje się winą trenera. Przypuszczam, że gdyby Wolff dostawał szanse w ważniejszych meczach to zostałby w Niemczech, a tak siedzi na ławie i frustracja rośnie. Nie dziwię się, że przy pierwszej okazji ucieka. Dni Gislassona raczej są już policzone. I dobrze bo nigdy buca nie lubiłem.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Trener jak to trener chciałby zawsze troszeczkę więcej. Z pochwałami też jest powściągliwy.
  Mnie ten mecz naprawdę się podobał. I to z kilku względów.
  1. trener Przybecki wykazał się zdecydowanie lepszym rozeznaniem polskiego "rynku" od trenera Dujszebajewa. Przykład Potocznego, który o niebo lepiej wypada na środku od wynalazków typu Jachlewski, Łyżwa czy Nierzawa. A są jeszcze inni.
  2. widać było myśl w grze. Kilka zagrań wyszło. Nawet gra w przewadze kilka razy wychodziła.
  3. do poprawy zbyt radosna gra w obronie.
  4. gdyby nie kilka "głupich" błędów i pudeł, w tym meczu rezultat byłby lepszy. Wiele z nich, jak i błędy w obronie wynikały zdecydowanie z braku ogrania z takimi przeciwnikami. Liga to jednak coś zupełnie innego.
  Słusznie, po jednym meczu trudno jest cokolwiek i kogokolwiek oceniać. Mnie cieszy mimo wszystko, że jest nadzieja. Potrzeba tylko czasu i pracy.
  Trener Przybecki zyskał moje zaufanie. Spodobał mi się jego spokój, mimo wagi jaką miał ten mecz i dla niego. Oby tak dalej.
  Aktualna sytuacja w kadrze jest jaka jest. Wydaje mi się, że warto by było aby trener Przybecki dużo rozmawiał z trenerami klubowymi i trenerami mającymi bardzo duże doświadczenie międzynarodowe. Z ich doświadczenia naprawdę dużo każdy mógłby skorzystać, on trener, nasi zawodnicy i my kibice.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Dyskusja jest o prowadzeniu reprezentacji, a ty wyjeżdżasz z sukcesami klubowymi. Widzę że kilka osób z południa kraju będzie dzisiaj miało problem ze snem, ale jak kibice Wisły protestowali przeciwko trenerowi Vive w reprezentacji, to wielu sympatyków z Kielc miało ubaw, a dzisiaj sytuacja się odwróciła. Już widzę to "wsparcie" dla Przybeckiego płynące z Województwa Świętokrzyskiego o którym tak mnie zapewniano kilka dni temu.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Pod iloma artykułami napiszesz jeszcze to samo ? Nie wyszliśmy - trudno,mieliśmy najtrudniejszą grupę w historii LM,sam Przybecki mówił w wywiadzie dla Nafciarzy,że popełnił kilka błędów do których się przyznaje, trzeba patrzeć w przyszłość,gorszym od Talanta na prawdę ciężko być.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Oj kolego widać, że masz mocno spaprany dzień. Piszesz i piszesz wszędzie, gdzie tylko się da o tym, jak to Wisła słabo gra, jak to źle się stało, że Przybecki został trenerem reprezentacji itp. Czas, by dotarło do Ciebie, że Twój trener Talant nie jest już selekcjonerem. Od dzisiaj jest nim Piotr Przybecki czy to się Tobie podoba, czy nie. Niestety dzień się jeszcze nie skończył i pewnie jeszcze kilka razy usłyszysz o tym w serwisach sportowych.
  Ochłoń, wyjdź na powietrze, napij się czegoś chłodnego. Jutro już tak głośno o tym nie będzie.

 • handballBartek lubi Komentarz

  A Ja jestem dumny z Pani Joasi za ambicję i umiejętności, które pokazują drogę rozwoju młodym zawodniczkom. Mają szczęście, że mogą się uczyć od najlepszych.
  A poza tym to wspomnienie Wielkiej Piłki Ręcznej w Jeleniej Górze z czasów JelfyVitaralu, grania o medale Mistrzostw Polski.

 • handballBartek lubi Komentarz

  "Servaas, pytany o nazwisko następcy Dujszebajewa odpowiada bez namysłu: – Moim zdaniem zarząd ZPRP powinien powołać Marka Panasa. Ten pan zna się na trenerskim fachu jak mało kto, jest doskonałym analitykiem. Jeszcze lepszym mówcą. Czytając jego opinie jestem przekonany, że na najbliższych igrzyskach olimpijskich w Tokio poprowadzi zespół do zdobycia złotych medali!"


  Hahaha Bertus jeśli chodzi o szyderę, to jesteś prawie jak Złoty Boguś :)

 • handballBartek lubi Komentarz

  Są tu przykłady, Norwegii czy Białorusi. Białoruś ma jednego i tego samego selekcjonera od lat i teraz trafiła im się złota generacja, naprawdę te chłopaki mogą w przyszłości stać się gwiazdami, tylko że Ci młodzi chłopcy są wspierani przez starych wyjadaczy. Norwegia podobnie trafiła im się generacja młodych zdolnych, ale wspieranych przed doświadczonych. U nas to się zdarzyło w 2007 roku, do doświadczonych Jurasika, Marcina Lijewskiego, Wleklaka dołączyła cała generacja młodych graczy i przez 10 lat to ciągnęliśmy, w zasadzie w grupie 10-12 tych samych grajków. Teraz takich zdolnych zawodników, poza wyjątkami, Moryto czy Paczasa, którzy mają zadatki, podniecaliśmy się braćmi Gębala, ale oni grali w 3(!) lidze niemieckiej, a nie w Bundeslidze. Naprawdę trzeba się przyzwyczaić i dać szansę kolejnemu selekcjonerowi czas na to by zbudował drużynę na MŚ 2023, ale w polskim piekiełku to chyba niewykonalne.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Uważam, że na to miano zasłużył Uros Zorman. Świetnie rozgrywał przez cały sezon i prowadził Vive do kolejnych zwycięstw. Inna kandydatura to Kirilenko, który stanowił o sile Stali i napędzał jej akcje. Najczęściej grał po 60 minut. Dodatkowo to niesamowity walczak. Jak trzeba było to brał piłkę, mijał rywali jak tyczki i rzucał bramkę. Widać jakie problemy ma Stal w ostatnich meczach, w których nie gra z powodu kontuzji. Osiągnięciami nie może równać się z Zormanem, ale w pierwszej trójce powinien się znaleźć, bo jest to środkowy rozgrywający, który najbardziej rzutował na wyniki swojego zespołu w lidze.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Uros stary, ale jary. Póki co młodzi mogą się od niego jedynie uczyć.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Jeśli trafi na Węgry to przynajmniej będzie można oglądać jej występy na M4 Sport.
  Węgrzy mimo starych hal doceniają żeńską piłkę ręczną i wypełniają halę po brzegi a TV i Internet szeroko relacjonuja mecze.
  Tak jak pisałem wczesniej powinniśmy brać z nich przykład jeśli chcemy mieć mocną ligę i reprezentancje

 • handballBartek lubi Komentarz

  Odchodzi najlepszy skrzydłowy naszej ligi ostatnich lat, a może i w całej historii. To, co różni Strleka od innych świetnych graczy to fakt, że Manuel gra równo, niemal zawsze bardzo dobrze.
  Z jednej strony szkoda, że odchodzi. Z drugiej jednak myślę, że Strlek osiągnął w Kielcach szczyt swoich możliwości, a przykłady innych graczy pokazują, że niewielu graczy ten szczyt utrzymuje dłużej, niż kilka sezonów.
  Teraz pewnie Strlek trafi do Skopje lub do Veszprem - stawiam na Węgrów.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Faul Ivicia był oczywisty, ale Iskra sporo dodał od siebie, no i wyszły "fajerwerki".

 • handballBartek lubi Komentarz

  Spoko wiem o tym - wyraźnie napisałem, że to wynika z jego radości, że cieszy się tak jak z sukcesu Wisły.
  A tak szczerze to PSG zalicza chyba niezły spadek formy i Płock ma szanse na ten minimum 1 punkt zdecydowanie większe niż jeszcze dwa tygodnie temu - oczywiście biorąc pod uwagę ich mecz. No i nawet z tego względu lepiej żebyśmy zajęli 2-gie miejsce - po co dwie polskie drużyny miałyby się eliminować w następnej rundzie. Lepiej jakby obie walczyły o awans.

 • handballBartek lubi Komentarz

  Nie no bez przesady. To, że ta chora psychicznie osoba utożsamia się z Wisłą Płock, to nie znaczy, że mówi głosem kibiców tego klubu przecież jest tutaj wielu normalnych użytkowników, którzy nawet potrafią życzyć powodzenia dla Kielc, bo arena międzynarodowa to nie powinno być miejsce do spięć. Trzeba po prostu zignorować osobnika i tyle. Zresztą myślę, że prawdziwi kibice Nafciarzy w tym momencie bardziej przejmują się meczem z PSG niż tym, które miejsce zajmie Vive.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.