Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ROB3333 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czyli komuna wiecznie u koryta

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Jedno jest pewne Najman w Panteonie Frajerów ma pewne miejsce na wieki.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  najman go kopnął bo trener kazał dobrze pracować nogami

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Gdy czytam kto jaką i które miejsce zajął to ręce opadają! 50. Kot. Panowie z PZwiązku Narciarskiego jak długo będziecie wozić tego pana? Przecież on dołuje od lat! Ale to zapewne obecność jego tatusia w PZN WYMUSZA BRANIE SYNUSIA NA GARNUSZEK STYPENDIUM KADROWEGO? CZAS DAĆ MŁODEGO I OBIECUJĄCEGO A TAKICH MAMY! PRZESTAŃCIE CIĄGNAĆ ZA USZY NIEUDACZNIKA! JEŚLI TO JEST NATURY PSYCHICZNEJ TO JESTEM JESZCZE BARDZIEJ ZDZIWIONY!

 • ROB3333 lubi Komentarz

  "Dwóch pozostałych polskich muszkieterów"
  Czy ten redaktor wie, kto to jest muszkieter albo co to jest muszkiet? Gówniarskie cytowane zwrotów które nie pasują do danej sytuacji świadczą o jego tępocie!

 • ROB3333 lubi Komentarz

  I za parę lat właśnie tak się będzie wspominać kadrę Brzęczyszczykiewicza , nieudolna gra , brak koncepcji , chaos i do tego jeszcze taki cyrk jeśli chodzi o atmosferę.Stracony czas i nic więcej.Wielu miłośnikom futbolu się narażę ale uważam , że tutaj nawet trener ze światowego TOP-u wiele by nie zdziałał.Mamy gwiazdeczki , które przyjeżdżając tutaj na kadrę najlepiej wypadają na ściankach i w reklamach.Niestety ale skoro mają ponoć taką klasę i na co dzień grają w takich klubach gdzie wszystko stoi na najwyższym poziomie to będąc na reprezentacji powinni inaczej (lepiej) się prezentować.A tutaj zachwyty nad wymęczonymi wygranymi z otchłanią Europy a w meczu z rywalem typu Holandia każdy widzi jak wyglądamy.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Pieprzysz panie Boniek . Kibice żądają zwolnienia Brzeczka. Proste .

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Jestem daleki od chwalenia współczesnej krytyki nauczycieli przez uczniów... ALE! Jeżeli uczeń jest mistrzem w swoim fachu to warto się go zapytać czy wszystko mu pasuje lub czy czegoś według niego nie można by zrobić lepiej. Nie zawsze musi mieć rację ale warto zapytać. A skoro już mówi (nawet bez słów), że gra do własnej bramki mu nie pasuje to chyba coś w tym jest!!! Niestety Prezes nigdy nie był brany pod uwagę jako piłkarz do nagrody: złote buty, złota piłka lub cokolwiek złotego i tu mamy problem. Kiedyś wydawało się tej większości, która Go wybrała, że Zibi będzie szukał drogi do sukcesów POLSKIEJ REPREZENTACJI, a tu kicha. Adidasa podeptał i wybrał sobie sobowtóra z poziomu Andriuszy lub Jacentego, chociaż Ci to przynajmniej próbują udawać, że coś wiedzą. Żeby COŚ w POLSKIEJ REPREZENTACJI drgnęło Prezesem musi być Rockefellerem a nie Pierwszym Sekretarzem PZPR. Trzeba szukać Kadry Trenerskiej, tej z najwyższej półki... Dla wyjaśnienia - Trener Sportowy to taki ktoś, którego powtarzalność osiąganego celu w szkoleniu od początkującego zawodnika do mistrza zbliża się do 100% lub który potrafi powtarzalnie prowadzić mistrzów do medali lub chociażby do ścisłego finału na mistrzostwach Europy, Świata lub IO.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  jakie to błędy Lewandowski popełnił o których wspomina Pan Boniek? Nie wykorzystał karnego, sytuacji sam na sam, jakieś sytuacji (?). Asysta Roberta w meczu z Holandią, dużo szczęścia i bramka. Z Włochami jedyny potrafił utrzymać sie przy piłce nie wykopująć bezmyślnie.

  W mojej ocenie Panowie Brzęczek i Boniek używają argumentów siły a Robert wyraża frustrację która jest w każdym z kibiców.

  Jeśli chodzi o dyscypline: ona może być (wymuszona argumentem siły którymi ewidentnie Panowie się posługują, jak się nie słuchasz to wypad z kadry, trochę ciężej jest tak zrobić z Robertem ale po takich wypierdzeniach wydaje się że są do tego zdolnie w tym szaleństwie) ale to nie chodzi o to. Wydaje mi się że chodzi o autorytet, którego Brzęczek nie ma bo po prostu nie ma CV i nic nigdy nie udowonił na niższych szczeblach.

  Nie ma dyskusji z tymi Panami. Niestety. Jest ankieta w której 90% pytanych uważa że P. Brzęczek powninien zostać zwolniony. Ale Pan prezes wie lepiej. Pozdrawiam tych którym zależy na reprezentacji ale czują się bezradni :)

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Panie Zibi. Lewy NIC nie powiedział i miał rację. Lewy bez repy da sobie radę,a odwrotnie?

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Panie Boniek ukarales nas pan,kibicow tym gosciem od fikolkow, Brzeczkiem.Takie zero trenerskie ,to zenada. Lewandowski podsumowal dwa lata Brzeczka z reprezentacja. Za te dwa lata demolki ,to pan i Brzeczek powinniscie byc wybatozeni na stadionie narodowym. My kibice mamy dosyc tych eksperymentow z nieudacznikami z polskiej mysli trenerskiej. Wszyscy won.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Boniek, daj spokój... jak można bronić coś czego nie da się obronić. Szukaj trenera póki jest czas...

 • ROB3333 lubi Komentarz

  OBRAZIŁEŚ TYSIĄCE POLAKÓW TY BUCU RUDY, TERAZ DO ROBOTY TY I BRZECZEK

 • ROB3333 lubi Komentarz

  " Nie jest powiedziane, że jeśli Robert Lewandowski coś powie, to ma zawsze rację"- w przeciwieństwie do Lewego Boniek ma zawsze rację.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Jeszcze raz się okazało,że Boniek jest zwolennikiem zamiatania pod dywan spraw,które mają niebagatelne znaczenie dla kadry. Załatwienie tematu wewnątrz drużyny nic by nie zmieniło bo Brzęczka żadne zmiany nie dotyczą i nie obchodzą. Boniek broni Brzęczka z urzędu bo inaczej nie wypada.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Zabawne jest to, że Lewy nawet nic nie powiedział, jak mógł skrytykować kogoś jak milczał? Każdy interpretuje to jak chce ale niech się go Boniek nie czepia.

 • ROB3333 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale się komunistyczny beton broni!!!

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Źbysźek nie przeginaj. Trener musi mieć autorytet.A Jurek go nie ma .Ale jedno mu trzeba oddać.Ma klasę . Jak mówi do gwiazdy a ten się odwraca . I zdjął go z boiska mistrzostwo.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  A za kilka dni (jak ten wstyd trochę ucichnie), to się znowu dowiemy o sensacyjnych rezultatach naszych "orłów" gdzieś tam w innych zachodnich ligach co świat nam zazdrości…

 • ROB3333 lubi Komentarz

  HELOOO panie Boniek budzimy się ze snu tu trzeba działać tak jak pisałem albo cały beton do wymiany razem z panem panie prezesie !

 • ROB3333 lubi Komentarz

  "Poczułem się, jakbym został zwolniony, byłem niezwykle zawiedziony"- Gianni De Biasi, dzień po tym jak dowiedział się, że nie został trenerem naszej kadry.

 • ROB3333 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Widać na filmie Robert mu odpowiada
  "Sam mu to powiedz"

 • ROB3333 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Koronawirus w Bayernie Monachium! Niklas Suele w domowej kwarantannie

  smiertelny wirus swiat wywrocony do gory nogami,95 procent chorych ...nic mi nie jest czuje sie dobrze

 • ROB3333 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mam nadzieję, że niedługo tez sie wszyscy zjednoczymy i ruszymy rozwlic ten Burdel

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Brawo Czesi. Bieżmy z nich przykład!! Nie dajmy sobą manipulować i ograniczać prawa człowieka!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.