Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Szanowny Panie Redaktorze Michale...dzisiaj swoim artykułem "zmusił" mnie Pan do założenia konta, tylko dlatego żebym mógł napisać te kilka słów...powyższym artykułem podsumował Pan całą moją życiową myśl dotyczącą piłki nożnej i wszystkiego co z nią związane jest fanatycznie...w szczególności podejście mentalne i osobowość trenera i zawodników...do Pana słów dołożyłbym jeszcze tylko to...że moim zdaniem wczoraj wśród zawodników Liverpolu wygrała mentalność...ta z obecnych ich karier ...w połączeniu z tą...którą nabyli zaczynając grać...grać na piachu...na ulicach z bramkami z cegieł...pewnie też w ich ubogich domach albo wśród gangów narkotykowych...moim skromnym zdaniem...to właśnie tam tacy Piłkarze nabywają tą wrodzoną i zachowaną do końca życia mentalność walczaków!! Dziękuję za ten artykuł...trafił Pan w "100" tymi słowami...to było...jest i będzie...a bez "tego" football nie istnieje...
  Czapki z głów;-)

 • ROB3333 lubi Komentarz

  jaka w tym wina kubicy, ze Williams jest beznadziejny ale skoro kobieta jest szefem zespolu, to czegotu oczekiwac, jej nie interesuja parametry tylko ladne malowanie bolidu

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Widać po reakcjach lewicy, co dla nich oznacza wolność słowa. Wolność wg lewicy jest tylko wtedy, gdy się propaguje poglądy, które są jej bliskie. Dla osób z odmiennymi opinami są tylko donosy i hejt. I nie mówcie, że pisanie "Mówię kategorycznie NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski" jest kontrowersyjne. Bo na pewno jest mniej kontrowersyjne, niż gejowskie i lesbijskie coming-outy. Jeśli można mówić publicznie o swoich preferencjach seksualnych, to tym bardziej można mówić o swoim szacunku dla tradycyjnych wartości, nawet jeśli u kogiś budzi to wściekłość.

  Brawo Pani Zosiu za nieuleganie naciskom wrogów wolności! Sukcesów życiowych i sportowych życzę, jeśli Pani to czyta.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Sytuacja Nawałki to przykład na potwierdzenie od lat powtarzanej przeze mnie tezy, że trener to ułamek sukcesu w każdej dyscyplinie. Jeśli nie ma zawodnik talentu i formy, to żaden trener nie pomoże.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  To jest symbol właśnie jak tym ludziom zależy na Polskiej piłce. Byle kasa się zgadzała i tyle. To samo jest z Bońkiem i całym PZPN.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Od dawna bylo wiadomo ze to jest przecietny trener.Wiele osob probowalo zrobic z niego wibitnego trenera.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Dziwne to wszystko i troszkę tajemnicze .. Na początku wszyscy ostrzegali Lecha że tak będzie , a Ci zamiast się zastanowić i pogonić ,, trenera tysiąclecia ,, to zaczeli spełniać jego zachcianki z tymi finansowymi włącznie , a teraz kiedy mimo spełnienia warunków lipa jest nieprawdopodobna to otwierają się oczy ! Nie chcę być złośliwy , ale myślę że jakiś znający się na piłce i szczery kibic Kolejorza za 200 razy mniejsze pieniądze poprowadziłby zespół , a wynik tego eksperymentu wcale nie byłby gorszy od obecnego . Metody tego trenera są w / g mnie złe , stare i beznadziejnie słabe ! Była Reprezentacja , był pewnie Lech , a który klub następny po spadek ?

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Do tej pory starałem się być delikatny i dyplomatyczny, ale tym razem spytam wprost: co Pan pieprzysz Panie Kuczera? My oglądaliśmy ten sam wyścig? Czy jest problem z tłumaczeniem rozmów radiowych z angielskiego na nasz? Bo z tego co ja dobrze pamiętam, to rozmowa Bottasa ze swoim inżynierem dotyczyła zjazdu do boksu pod koniec wyścigu po świeże opony, żeby w ten sposób zaatakować najlepsze okrążenie. I wtedy powiedziano mu że zespół nie chce niepotrzebnego ryzyka związanego z pit stopem. Nie było słowa natomiast natomiast że Valtteri ma nie ponosić ryzyka polegającego na pojechaniu "kółka kwalifikacyjnego". Drugi babol to stwierdzenie "w zespole toczą się gry w tej sprawie" - gówno prawda wysoki sądzie, to była mowa że inni kierowcy z czołowej dziesiątki mają zamiar powalczyć o ten punkt. No ale przecież lepiej od razu napisać o spisku kierowców i inżynierów przeciwko naczelnemu wodzowi Wolffowi, bo takie brednie się lepiej sprzedadzą, prawda? Wewnętrzny Macierewicz się odezwał czy co?

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ROB3333 lubi Komentarz

  BRAWO KIBICE!!!

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ROB3333 lubi Komentarz

  calkowita prawda.BRAWO.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Jestem zbudowany postawą kibiców Lechii i Legii, ponieważ tylko to środowisko ma odwagę wyrazić sprzeciw wobec inwazji dewiantów seksualnych na oświatę oraz głośno powiedzieć to, co myśli ogromna większość . Większość terroryzowaną polityczną poprawnością i terrorem środowisk lgbt oraz będących na ich usługach sędziów.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Dożyliśmy czasów w których normalność staje się kontrowersyjna a zboczenia normalnością. Księża wykorzystujący małych chłopców to tez LGBT+ i nie zdziwcie się lewacy jak niebawem upomną się o swoje „prawa”. To co dzisiaj postępowe i nowoczesne jutro okaże się za mało.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  to srodowisko lgbt wydaje sie od niedawna byc niebezpieczne bo probuje rękoma urzednikow wejść z brudnymi butami na teren szkoły a to powionno byc prawem zabronione bo szkola to centrum edukacji dzieci a nie teren dla ludzi nie mających nic wspolnego z edukacja

 • ROB3333 lubi Komentarz

  i nie kontrowersyjny TYLKO PRAWDZIWY>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Pytanie w ankiecie i jego odpowiedzi mnie rozwaliły

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Ankieta pokazuje poziom dziennikarstwa.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Poziom czego??

 • ROB3333 lubi Komentarz

  No, ale kogo popieracie w tym konflikcie - tak czy nie?

 • ROB3333 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Podobno Wisła Kraków tak się rozbujała w zbieractwie i żebraniu pieniedzy ,że tez już rozważa kupno Neymara

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Kuba jest wielki powodzenia dla Wisełki mam nadzieje ze postrasza troche czołowe zespoły z ligi i ugraja cos wiecej jak tylko pewne 8 miejsce.

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ROB3333 lubi Komentarz

  Pospolite ruszenie , aukcje emisja, na kolanach do Błaszcza.....to jest chore przecież wiadomo kto wyprowadził kasę dlaczego znowu kibice muszą ratować klub z ekstraklasy? Gdzie jakiś nadzór ..przecież ktos powinien za tą niegospodarność odpowiedzieć ....kasa na kontach w Kajmanch a klub na łasce Błaszcza i kibiców MASAKRA

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.