Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  trzeba zmienić nazwę tej "potęgi siatkarskiej" która podobno miała wygrać LM na "OGÓRKI RZESZÓW"

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Gdzie grałyby wszystkie chlejusy i imprezowicze gdyby nie szeroka liga? Wylądowaliby w pierwszej lidze. Jak widać, 16 drużyn kosztem normalnych play- offów to konieczność.

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  A ja mu życzę powodzenia.Zostawił trochę zdrowia i potu przy naszych.Dał z siebie wszystko co miał, co mu zarzucić? Że nie jest wybitny? Praca się liczy!!POWODZENIA Stephane!!!!

 • Ryszard Badowski napisał/a komentarz do Skandal na meczu w Spale. Reprezentant Polski zdyskwalifikowany za uderzenie rywala!

  Nie ma znaczenia, kto zaczął i kto skończył. Na tym poziomie i w tej grupie wiekowej nie może być miejsca dla niezrównoważonych psychicznie. Obaj powinni zostać zdyskwalifikowani na min. 1/2 roku i obowiązkowe wizyty u psychologa. Dodatkowo kluby należy obciążyć dotkliwą karą finansową, bo wtedy zrozumieją szefowie, że nie tylko gra na boisku jest ważna, ale i zdrowa psychika. Psycholog jest tańszy.Takie zachowania akceptowane przez otoczenie i kierownictwo klubu nic dobrego nie wróżą na przyszłość. Tym samym u takiego zawodnika agresja może wystąpić w najważniejszym momencie meczu kładąc szanse na wygraną. A co, kiedy takie zachowanie będzie miało miejsce na Olimpiadzie? Złość i frustracje trzeba przekuwać na efektu na boisku, czyli dobrą i skuteczną grę.

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Polski znaFca Dzyzga i wszystko jasne. Boją się, że nikt nie będzie się z nimi liczył i wprowadzał do składu ich pupilów a trener zacznie wymagać od co niektórych gwiazdek godnej postawy reprezentanta

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  “Berutto i Stojczew nie pasuja do Polskiej kadry charakterologicznie”. Tak wynika z obserwacji Drzyzgi jako komentatora.!Nie pasuja, bo wymagaja 100 % zaanagazowania w treningach, pelnego profesjonalizmu i nie beda tolerowac chumorow I kaprysow Fabian Drzyzgi. Antiga, charakterologicznie przeciwienstwo Stojczewa I Berutto, tez jemu i sunkowi nie pasowali. Drugi syn Drzyzgi ktory pracuje w ZAKSI uwaza ze De Giorgio ma ciekawa wizje siatkowki i dlatego nalezy go wybrac selekcjonerem.! Blad ! Nalezy wybrac Maciej Jarosza selekcjonerem a Wojciecha Drzyzga asystentem selekcjonera i wtedy i tylko tylko wtedy zdobedziemy zloto na olimpiadzie, mistrzostwach swiata i kazdej innej imprezie. Innego wyjscia nie ma.

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  awans do dalszych gier bardzo,ale to bardzo,wątpliwy.

 • Ryszard Badowski napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Znowu niedouczony "dziennikarz". Dla niego 0:3, a 3:0, to to samo. Żenada

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Miny piesków JW mówią same za siebie.Nie można być normalnym mówiąc o sobie "Polisch Beckham" :)) Jeszcze raz gratulacje Panie Prezesie.

 • Ryszard Badowski napisał/a komentarz do Jacek Kasprzyk: Na razie jest trzech kandydatów na selekcjonera Polski

  Po co zmieniać trenera? Przecież ten nowy będzie miał do dyspozycji ten sam skład, co Antiga ! Co, wyczaruje lepszą dyspozycję siatkarza , ot tak pstryknięciem palców? Zawodnicy trenują w klubach , a w reprezentacji maja tylko się zgrać. jak są słabi, to nic nie da zmiana trenera. No, można jeszcze zajechać chłopaków dla jednego, dwóch sukcesów, a w siatkę gra się dłużej niż tylko kilka meczów. Nie wysiada się z pędzącego pociągu, ani nie wyrzuca konduktora, bo to grozi katastrofą. Żaden trener, a raczej selekcjoner nie ma wpływu na formę zawodnika, a grac musi tym, co ma. Jak wypadnie jeden czy dwóch, to kaplica i żaden trener tego nie zmieni w cudowny sposób. Po prostu, fiutem chrzanu nie nakopiesz, potrzebny jest szpadel.

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Dobranoc

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Pewność siebie to zaleta. Nadmierna pewność siebie to wada, która prowadzi do nonszalancji, a nonszalancja do porażki. Tym razem się udało, za następnym razem już może się nie udać. "Tylko lepiej" miało być już po meczu z Kazachstanem. Nie jest.

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Dno....

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  trzy słabe mecze,więc czekamy kiedy limit szczęścia się skończy?

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Kazachstan SLABO
  Dania 2 polowa SLABO
  Armenia SLABO
  To juz chyba nie jest przypadek.....czy wszyscy chca ciagnac ten wozek?
  Ostatnia szansa dla tej grupy to Rumunia
  Jesli nie wypali , trzeba by bylo troche to przewietrzyc.

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  GWIAZDOR NAWAŁKA JUZ WIECEJ NIE POTRAFI- TERAZ PO MECZU KRYTYKUJE, I ZE BEDZIE TYLKO LEPIEJ,BZDURY- TERAZ BEDZIE TYLKO GORZEJ .RATUJCIE I REAGUJCIE WCZESNIE NA TO BO Z FAWORYTA W GRUPIE BEDZIEMY OSTATNI

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Z taką grą możemy zakwalifikować się do mistrzostw CIENIASÓW .

 • Ryszard Badowski napisał/a komentarz do Stephane Antiga: Jestem rozczarowany

  Panie Leszku, ma Pan rację. Obaj byli, bo Antiga już nie jest - podobno, trenerami dobrymi na aktualne, odpowiadające im czasy. I jeden i drugi zdobyli z kadrą mistrzostwo.

 • Ryszard Badowski napisał/a komentarz do Stephane Antiga: Jestem rozczarowany

  Pieprzysz jak potłuczony. Kto gra na boisku, to chyba zauważyłeś, a stare powiedzenie mówi, że "fiutem chrzanu nie nakopiesz, potrzebny jest szpadel". Niestety, tego szpadla zabrakło, bo go po prostu w dobrym stanie nie mamy!!! Zawodnicy byli słabi, osłabieni rozgrywkami, treningami, słabi psychicznie poprzez oczekiwanie wyników i presję wszechobecną. Pierniczenie o jakimś cudotwórcy Mozdżonku, to takie "sr..ie w banie". Takich zawodników, to jest i było kilku i to w lepszej formie. Świat siatkówki poszedł do przodu, ale to było widać na igrzyskach i dopiero analiza tego, w czym uczestniczono pozwoli na zmianę tak metod treningowych, taktyki itp. Jak nie ma wszechstronnie przygotowanych graczy, to nie ma możliwości zmian taktycznych w trakcie meczu! Taktykę ustala się i trenuje przed meczem, a jak przeciwnik wprowadzi coś nowego, to d..a blada przy słabym wyszkoleniu. Jak wyżej napisano - zawodnicy muszą być trenowani w klubie, a kadra, to tylko rozwiązania taktyczne i zgranie. To, czy trener jest lub nie w zażyłych układach z zawodnikami, nie ma znaczenia, bo na boisku mają swoje role i muszą im sprostać. Tam nie ma zmiłuj, bo nikt przy zdrowych zmysłach się nie podłoży dla koleżeństwa. Antiga potrafił zrobić z grupy zawodników team, w którym zawodnicy się rozumieli, ale niestety ich indywidualna słaba forma nie pozwalała na swobodne roszady . Nie było kim zastąpić słabszego w danym dniu, bo on też był słaby! To było widać jak na dłoni w czasie spotkań. Owszem, czasami coś wychodziło super, ale tak się gra, jak na to pozwala przeciwnik i jedna jaskółka wiosny nie czyni. Inna rzecz, że dziennikarzyny i komentatorzy zrobili niezdrową atmosferę wokół kadry. Przecież tam zasiadali byli trenerzy, zawodnicy, ojcowie zawodników, a uni to "znafcy", że ho, ho!

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Byleby wybrali dobrego następcę ... Stefan dzięki za to co było dobre.

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Tu Masz rację. Całkiem inaczej jak to jest normalne w Polsce. Jest źle, katastrofa, nic się nie uda, kraj w gruzach... Mimo wcześniejszych sukcesów uważam, że prezesi PZS dobrze zrobili. Nie ma sukcesu (może pomysły się wypaliły) ktoś nowy. Powiem szczerze, że Stefan Antiga bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoją pracą. Życzę mu jeszcze wielu sukcesów jako trenerowi. Może w przyszłości z dziewczynami? Ale czy poradzi sobie z tak pięknym materiałem??? ;-))

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Barzo dziehujemy panie Antiha.Jest pan super gościem .Dziękujemy za wszystkie oraz ZŁOTE emocje.Da pan radę!!!!

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Panie Stefanie. Jest mi przykro za decyzję PZPS. Nasza kadra długo nie będzie miała trenera takiego jak Pan. Stanął Pan w szeregu razem z panem Hubertem Wagnerem. Mistrzostwo świata to jest to. Przepraszam.

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  dobrze nie dobrze , nie wiem faktycznie brak dobrej gry ale fakt faktem brak też Winiara, Wlazłego , ZAgumnego i jak widać szalenie ciężko znaleźć godnych następców. Stefanowi dziękuje z całego serca za gigantyczną pracę i mam nadzieję że kiedyś będzie mi dane uścisnąć dłoń tego wybitnego siatkarza i trenera .

 • Ryszard Badowski lubi Komentarz

  Bardzo mi przykro z P wspaniały trener a nie zawsze muszą być wygrane ,i medale .Trzymam kciuki .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.