Whisky - komentarze

 • Whisky napisał/a komentarz do Patryk Dudek nowym mistrzem Polski! Zielonogórzanin poza zasięgiem rywali

  Och, jakie to prostackie... Nie wiem, chciałeś zabłysnąć czy może liczyłeś na poklask ludzi twojego pokroju? Co ci ten Bartek zrobił?... I nie, nie jestem żadną jego fanką, nie jestem nawet z Gorzowa, jednak zrozum człowieku, że antypatię też trzeba potrafić wyrazić z klasą. Szanuj może trochę tych zawodników, bo to, że oni między sobą mogą niekiedy iskrzyć to jest jedno, ale to, że ty takiemu Bartkowi do pięt nie dorastasz to jest druga sprawa.

 • Whisky napisał/a komentarz do Błaszczykowski: muszę to wszystko wziąć na klatę

  Kuba, jesteś wspaniały.

 • Whisky napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Taka piękna katastrofa

  Jak dla mnie Kuba lśnił przez cały turniej i dzisiejszy brak szczęścia! na pewno tego nie zmienia. Jest bohaterem tej drużyny, jak i wszyscy pozostali zawodnicy.
  Dziś wszystkie polskie serducha są z Was dumne. ❤️

 • Whisky napisał/a komentarz do Piotr Pawlicki potrzebuje dłuższej przerwy?

  ...Dlatego też liczę na to, że znajdą się osoby, które odpowiednio wyhamują - ewentualne - niezbyt przemyślane decyzje Pitera. W ogóle uważam, że odgórnie powinno się Piotrkowi ten odpoczynek narzucić, zważając na siłę upadku. Właśnie to, i tylko to chciałam zasygnalizować swoim komentarzem. Nie wiem jak go odczytałeś, ale podejrzewam, że mylnie, skoro Twoja odpowiedź jest powieleniem tego co i ja miałam w zamiarze - choć może bardziej przewrotnymi słowami - nakreślić.

 • Whisky napisał/a komentarz do Piotr Pawlicki potrzebuje dłuższej przerwy?

  Mam nadzieję, że uda się ugasić bojowość Piotrka - bo w jego zapał w kontekście powrotu na tor zapewne nikt nie śmie wątpić. Mimo wszystko, trzeba poświęcić sprawy ważne dla spraw ważniejszych. A jeśli sam zawodnik będzie miał problem z wyważeniem co istotniejsze... myślę, że zawczasu należałoby pochować wszystkie jego maszyny, by żadnej przypadkiem nie dorwał, przynajmniej na czasu przyszłego meczu. ;) Odpoczynku i zdrówka, to teraz priorytet, Unia da radę.

 • Whisky napisał/a komentarz do Piotr Baron: Tor nie miał żadnego wpływu na wypadki. Jest normalny, owalny

  Oj, straszna buńczuczność bije z wypowiedzi pana Barona. Tor jest owalny, wszystko normalnie, ha. A wedle mnie, niech tor będzie sobie nawet kwadratowy (z przymrużeniem oka), byleby dawał najwyższy możliwy gwarant bezpieczeństwa zawodnikom OBU drużyn. Tak, by żużlowcy stawający do prezentacji przed meczem, mogli w nienaruszonym zdrowiu, pokazać się i po zawodach. Takie spotkania jak dzisiejsze, po prostu bolą, zarówno zawodników, których zdrowie zostało nadszarpnięte, jak i kibiców, którzy wszystkie te okropne wypadki są zmuszeni bezradnie obserwować.

 • Whisky napisał/a komentarz do Michał Winiarski też kończy z kadrą? "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść..."

  Oczka się szklą, jednakże serducho jest pełne wyrozumiałości, co do podjętej decyzji. Myślę, że to dobry moment byśmy oddali Michała, w ręce, które go wyczekują i łakną kontaktu nie tylko ze sportowcem, ale w szczególności z tatą czy mężem.
  Podziękowania dla najwspanialszego Kapitana pod słońcem!

 • Whisky napisał/a komentarz do LŚ, gr. A: Włosi nie pomogli, Polska nie wystąpi w Final Six!

  I nasz ostatni promyczek nadziei zgasł... Ogólnie rzecz biorąc, dzisiejszy mecz - meczem najwyższych lotów z pewnością nie był. Brazylijczycy nadal nie pokazali niczego odkrywczego, a już na pewno nic co mogłoby zaskoczyć Włochów do tego stopnia by w tak łatwy sposób oddawać piłki. Jak tłumaczyć to nieustającą zagrywkę na Mario, który absolutnie kłopotów z przyjęciem nie przejawiał? Jak tłumaczyć stoicki spokój Berutto, który po wielu błędach Kovářa, zatrzymuje go na boisku, nie szukając żadnych alternatyw? Oczywiście, to jest sport, faktem jest też to, że Włosi już tak naprawdę nic ugrać nie musieli, niczego więcej zyskać nie mogli - no może oprócz sympatii polskich kibiców, której jednak po takim meczu raczej nie uświadczą. Mimo wszystko nie wierzę, że te nieliczne, ale jednak skuteczne akcje, które wychodziły im w dwóch ostatnich setach, mogły być przeplatane aż tak słabiutką grą, nie wierzę. A uśmiech włoskiego trenera, który mignął mi na koniec, jest po prostu doskonałym komentarzem tego "widowiska". I jeżeli rzeczywiście ktoś ten mecz Brazylii oddał, to tylko Berutto, zawodnicy sami z siebie nie skazywaliby się na tłumienie swojej gry, tym bardziej przed własną publicznością.
  Cóż, nasza drużyna nieszczęśliwie jest tą, która w tej ciasnej grupie, o ten jeden punkt, który gdzieś tam pogubiła, nie zdołała awansować do Final Six. Wierzę, że i to ma jakieś dobre strony, chociażby takie, iż możemy nastawić się już tylko na ten jeden cel, dopisałabym cel "wagi ciężkiej". :)

 • Whisky napisał/a komentarz do LŚ: Szczęście powróciło do biało-czerwonych! - relacja z meczu Polska - Iran

  Strasznie się cieszę, że nasi chłopcy się zrehabilitowali i w tak pięknym stylu odgryźli się drużynie z Iranu. Niezależnie od tego, jak jutro poradzi sobie Brazylia, niezależnie od tego czy Włosi zdołają ugrać "dla nas" te dwa sety - myślę, że dzisiejsze zaangażowanie naszych siatkarzy po prostu wynagradza kibicom te ostatnie słabsze występy. Wywalczyli to, co dało się jeszcze wywalczyć, tym samym na nowo rozruszali siatkarskie serducha.
  Cóż tu więcej napisać; świetna gra Rafała, cieszące oko ataki Michała, bardzo dobry mecz całego zespołu. Myślę, że koncepcja gry dwoma libero wypadła jak najbardziej pozytywnie - choć mimo wszystko, każde pojawienie się Igły, jak zwykle wprowadza w szeregi drużyny coś wykraczającego poza sportowe umiejętności.
  A teraz nie pozostaje nic innego, jak ściskać kciuki za Włochów w starciu z Canarinhos. Oby Zaytsev nabroił trochę w ataku i na zagrywce, a wszystko będzie dobrze... :)

 • Whisky napisał/a komentarz do Krzysztof Ignaczak: Będziemy siedzieć jak na rozżarzonych węglach

  Igła zawsze gotowy do obrony, nie tylko piłki, ale i zespołu! Prawdziwy wojownik, dodatkowo motywator number one. Na miejscu Irańczyków więcej bym nosa nie zadzierała. ;)