Eth3rini - lubi

 • Eth3rini lubi Komentarz

  Ci którzy piszą o naszym amatotstwie i o partaczu nawalce to walili konia kiedy nasze roczniki grały w piłkę od rana do wieczora nie zależnie od zmęczenia. Taki komentarz to napisał gruby niedolezny fan piłki który tylko mazy o tym aby moc ja wjakis sposób kopnąć a skoro nie umie to komentuje w idiotyczny sposób.

 • Eth3rini lubi Komentarz

  Brawo! brawo! brawo! odpadliśmy ok trudno, ktoś musiał grunt, że po walce do samego końca!! nie musimy śpiewać "Polacy nic się nie stało" , nie ma wstydu jest duma!!!

 • Eth3rini lubi Komentarz

  Walka na remis ze wskazaniem na Turka. Pierwsza runda zdecydowanie dla Mameda, druga pół/pół, trzecia Karaoglu. Jednak to Mamed bronił pasa, a wiadomo, że sędziowie zawsze są bardziej przychylni dla obrońcy.

  PS. Co do tych gwizdów to nie mam słów. 99% ludzi, którzy wchodzili na Ergo uważali pewnie Mameda za bohatera. Na sali go wygwizdali, a na następnej gali pewnie znowu będzie ich bohaterem. Je*cie się sezonowcy. Polak zrobił co mógł. Karaoglu chciał walczyć w stójce, Mamed w parterze. Czemu nie gwizdacie Turka, za to, że nie poszedł w parter? Każdy chciał tą walkę wygrać, a temu "skandalowi" winne jest KSW, które źle dobrało rywali. Przecież to już w momencie ogłoszenia walki, wiadome było jak to będzie wyglądać. Dobrze, że zapewne nie będzie rewanżu, bo znów doczekalibyśmy się podobnej walki i zniewagi mistrza.

  PS.2. Chalidow- bohater. Chciał oddać pas, bo czuł, że był słabszy i zapewne doszłoby do próby jego odzyskania, jednak sędziowie, to sędziowie. To oni podjęli decyzję, za którą wygwizdali biednego Mameda. Dla mnie każdy, kto gwizdał na Polaka powinien się rozpędzić, uderzyć głową w ścianę i szczerze sobie odpowiedzieć na pytanie: co ja zrobiłem/am?
  MAMED, DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA, BO WIEM, ŻE TY ZOSTAWIŁEŚ TEŻ SWOJE DLA NAS NA RINGU!!!

 • Eth3rini lubi Komentarz

  Porzucić grę w Niemczech tylko dlatego żeby zagrać 2 mecze w eliminacjach do Ligi Mistrzów... Szkoda mi chłopaka za to że dał się nabrać na to że niby Lech zagra w LM...
  Jak zremisują jeden z tych dwóch meczów to będzie sukces. Taka jest prawda.