Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

somewhere_in.time

Post wykasowany,czemu mnie to nie dziwi. Brak ci honoru,stchórzyłaś. Mam dla Ciebie radę:Nie wchodź z nikim w dyskusje na tematy o których nie masz pojęcia,ale jak już na taki ruch się zdecydujesz to umiej się przyznać do swoich ewentualnych błędów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
indominus

Dzień dobry,
To mój czwarty wpis na pani tablicy, ponieważ moderator skasował poprzedni tym samym popierając i przyczyniając się do szerzenia zachowań takie jak pani. Wspiera działania wulgarne, obelżywe, ale ja sobie nie pozwolę na takie traktowanie.
Publicznie obraziła mnie pani używając słowa "skurwiel" na co mam dowody w postaci zrzutów ekranu. Chciałem pani przypomnieć, że nie jest pani anonimowa w internecie tak samo jak ja nie jestem osobą anonimową pomimo tego, że posługuję się pseudonimem. Radzę przeczytać tekst na tej stronie https://www.arslege.pl...k1/a11656/
Obraziła mnie pani publicznie i oczekuję publicznych przeprosin, a także wpłacenia 10zł na dowolny cel charytatywny - najlepiej związany z dziećmi - oraz przesłanie mi linku do skanu dowodu wpłaty.
Proszę się zastanowić nad swoim postępowaniem, ponieważ ja tego tak nie zostawię.

Jeśli pani nie rozumie słowa "skurwiel" to podaję stosowny link https://pl.wiktionary....i/skurwiel

Trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa. Ja biorę. Ale co innego uszczypliwości, a czymś innym są wyzwiska. Nigdzie pani nie obraziłem nazywając wulgarnie i nie życzę sobie, aby wspierając swojego idola obrażała pani mnie używając słów niezwykle plugawych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Pani Ewo, jestem oburzony faktem wycięcia pani komentarza przez moderatora. Najpewniej tego samego, który toleruje wpisy ewidentnie łamiące regulamin - obelżywe, wulgarne a nawet obsceniczne wpisy takich trolli jak @Alfer 2015, którzy obrażają forumowiczów pisząc o "lizaniu rowa" i jeszcze gorzej, jak @Aleksander Olek - prymitywny oszołom-antysemita, wyzywający innych od folksdojczy (ciekawe połączenie, cóż taki mózg). Uważam, że należy się zebrać i napisać skargę na moderację. Zasłużyła po stokroć na przewietrzenie!
PS. Komentarz zniknął pod artykułem "Orlen zareagował na spekulacje. Jest stanowisko ws. przyszłości Roberta Kubicy". Napisałem w forum pod nim:
" Moderatorze, dlaczego OBELŻYWYCH i WULGARNYCH postów nie usuwasz a wyciąłeś wpis pani @Ewy Hausner, która nigdy nikogo nie obraziła, a jej posty są kompetentne, na temat i bazują na faktach - dlaczego ???
4.lipca 2019

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.