AndrewCKM - lubi

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Panie Żyto czasy sbeckie się skończyły....a pan pozostał w nich?

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Minęło trochę czasu a wrażenie zostało - dziś po prostu Włókniarz ośmieszył się. Tak pojechać mecz o być albo nie być? Tej drużynie czegoś brakuje. Może składu? Ile razy jeszcze zawiodą Lindgren, Smektała, Jeppesen i Woryna? To nie ma końca. Fredka jako lider... każdy widzi fakty w tym temacie. Trzecim miał być Smektała. To sympatyczny chłopak, ale jeśli się dokładniej przyjrzeć, to wychodzi że Smyk jeździ bojaźliwie, za spokojnie, jest niepewny. A kasa na pewno poszła jak na lidera (czyli identycznie jak na Fredkę - czyli podwójnie zmarnowane pieniądze). Woryna miewa ostatnio wyskoki waleczności, chociaż tyle w tej ogólnej przeciętności. Ale to średni zawodnik drugiej linii i tak należy na niego patrzeć. Jeppesen niestety zawiódł, niby nie było wielkich oczekiwań, niby umiejętności są, a wynik zdarzył się 2 razy w sezonie. Z taką ekipą nie zrobi się sukcesu. Madsen i juniorzy ciagnęli ten wózek i tak zadziwiająco długo. Jeśli prezes chce coś wreszcie osiągnąć to ma niestety skład do wymiany. Za tych którzy biorą gwiazdorską kasę muszą po prostu przyjść naprawdę skuteczni żużlowcy. Nie ma wolnych, więc pozostaje kogoś skądś wyrwać. Obecny skład udowodnił, że aspiracje medalowe z nimi na czele to mrzonka!

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Pan Krzystyniak wyznaje moralność Kalego. Jak sędzia jest przychylny Sralubazowi to OK, ale jak jest sytuacja kontrowersyjna i jednak sędzia podejmie dla nich nieprzychylnoną decyzję to widzą 9 zawodnika. Jak Tufft celowo wjechał z Żupińskiego, a potem niczym zawodnik MMA szukał go łokciem i nie został wykluczony to dobrze, mimo, że powinien za obie akcje dostać czerwoną kartkę. Pamiętam mecz kilka lat temu o utrzymanie pomiędzy Myszami a Jaskółkami, w którym sędzia ewidentnie stronniczył Szczurowatym. Fallusy non stop mają wsparcie od sędziów. W potyczce z GKMem, gdyby nie sędzia to myszy dostałyby w tubę i byłoby pozamiatane.

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Falubaz miał 8 rywali. 7 Włókniarzy i Dudka, który zaklepał sobie już kontrakt w nowym klubie, a swoje odejście chce zwalić na spadek :E
  Słupski nie miał tu nic do gadania. Akcja z Tonderem 50 na 50, a mikroruchy to standard w ekstralidze, min. 5 takich wałków przechodzi w każdym meczu. To jest nie do upilnowania na oko.

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Nie Woryna, nie Słupski, tylko Dudek chce zwalić swoje odejście na spadek :E

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  gdyby gdyby itd generalnie cokolwiek by nie napisać to zawsze czegos zabraknie, Myszy przegrały bo pojechali żle 15 bieg i nie ma co tutaj rozmyślać, a bo Lindgren a bo to albo tamto i to sędzia itd. Faktem jest że tor i całe zawody były bajeczne, takiego ścigania dawno w lidze nie było, jeśli myszy będą nadal w takiej formie i pojada wszyscy tak jak teraz to z Lesznem bedzie wojna światów

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Niedosyt. Pan Tadeusz się skończył. I Falubaz przerąbał na własne życzenie. Niedosyt.

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  O jednym trzeba powiedzieć, jest zawarta umowa z NSport i Eleven Spot i tylko te kanały są uprawnione do przeprowadzania transmisji spotkań Ekstraligi i Pierwszej Ligi.

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Night, no to się mocno mylisz. Z czwórki wypada Lublin, chyba że wygra w Lesznie, wtedy wypadnie Leszno. Weź sobie kalkulator do pomocy.

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Piękna masakra, przyjemne doznanie i jakoś tak nikt się już z Włókniarza nie nabija...

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Gratulacje dla Częstochowy.Dzisiaj byliście o dwie klasy lepsi. Motor natomiast pojechał najgorszy mecz od momentu powrotu do Ekstraligi,Fatalnie się to oglądało.Trzeba szybko wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej.

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Lublin jedzie w kratkę, raz rewelacyjnie (np. z Wrocławiem), a raz blado (np. dziś).Natomiast CKM wszedł na regularne tory, które powinny doprowadzić co najmniej do PO.

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Imponujący pokaz siły Włókniarza Brawo!!!!!!!!!!!!

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Gratulacje dla Czewy. Ważny bonus w perspektywie Play off...

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Wybryk to był w Lesznie w 1 kolejce. Mecz przy 5 stopniach :E

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Dobry wynik w Gorzowie. Niedawny lider przegrywa drugi mecz z rzędu. I ta cisza na Jancarzu... Po 4 kolejkach wieszali sobie złota a tu zonk. Może nawet nie będzie PO? Bo z kim? Sam Bartek i trochę Vacul, choć dzisiaj obaj nijako. Szymek swoje zrobił w pierwszych 4 meczach, teraz do końca już tylko piach będzie... Sparta Unia Motor w PO, Włókniarz vs Stal o ostatnie.

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Wlokniarz wchodzi w trans i moze byc taka sytuacja co zycze Wlokniarzom, ze ten mecz co w tamtym roku ich wybil z formy teraz stanie sie wejsciem do rozgrywki.

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Jeden wart drugiego, z drobną różnicą. Frątczak poza znajomością regulaminu i nieraz bezwstydnym stosowaniem go w zupełnie innych intencjach aniżeli był on tworzony nie dorósł w żadnym razie do bycia jakąkolwiek personą w żużlu. A obsadzanie go w roli eksperta to już jakieś kompletne kuriozum.

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Spokojnie! Ten rekord długo się nie utrzyma. Robert ma jeszcze minimum 4-5 sezonów na najwyższym poziomie.

 • AndrewCKM lubi Komentarz

  Brawo lwy. A co do duetu z pacanowa to widać że dysponują szybkimi motocyklami tylko techniki brakuje no i jeżdżą jak torowi bandyci. Widać że w pacanowie straszne ciśnienie na medale.