Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Lepsze silniki czy regulaminowe silniki? Bo wydaje mi się że pachnie u niego oszustwem

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Nie ważne.Ważne,że szatan Bartek przed tym tańczącym Lambadę Madsenem na siodełku przed startem,i przed ruskim.Ruskimi:)Polska Biało Czerwoni.

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Pierd.....enie!!!!! W ostatnim GP w biegu pólfinalowym Bartek jedzie z mega szybkim Emilem i Tajskim. Po rozegraniu pierwszego łuku Bartek miaĺ juz ok. 20 metròw nad pozostałymi! Nie wiem po co takie durne teksty,ze (lotny))Madsen ma lepszy sprzęt?

 • gorzowianka66 napisał/a komentarz do Żużel. Bartosz Zmarzlik ma gorszy sprzęt niż Leon Madsen. "Tytuł wywalczył samym sobą"

  @maks pierwszy: Najlepszy chyba w bierki oszust.A gdzie jaki kolwiek Szczakiel za sezon2019 .

 • gorzowianka66 napisał/a komentarz do Żużel. Bartosz Zmarzlik ma gorszy sprzęt niż Leon Madsen. "Tytuł wywalczył samym sobą"

  @G.Czugunow postrach syfów.: Bzdury wypisujesz ze nie wiadomo czy smiac się czy płakać.Zmarzlik sam sobie wypracował sukces.Od czterech lat najlepszy zawodnik lidze.Młody dobrze poukladany,skromny,pracowity zawodnik.

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Nie jestem fanem pana Cieślaka, to jednak nie znaczy że zawodnicy będą wybierali trenera. Zwolnienie jednak oznacza zakaz jakiejkolwiek aktywności więc pan Janowski kary nie powinien uniknąć. Wykluczenie z kadry to prawo trenera i nie ma co z tym dyskutować, bez problemu uda się dobrać do pary Zmarzlikowi partnera do pary na SoN.

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Ten Cieślak to już nie nadaje się na trenera, czas na emeryturę.

 • gorzowianka66 napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa trenera Marka Cieślaka. Janowski, Pawliccy i Drabik wylatują z kadry (wywiad)

  @Unia L.: Masz czlowieku urojenia.Bartek to jest bardzo wartosciowy młody człowiek,poukładany,pracowity.A Piter co tylko balangi,alkohol,i burdy i wyrok na koncie.

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Piotr opijal mistrzostwo klubowe i jeszcze trzezwial to go usprawiedliwia

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Brawo trenerze,trzeba mieć jaja a nie się bawić z nimi jak z dziećmi.Za rok mogą w SoN wystartować jako reprezentacja RedBulla skoro na biało-czerwone barwy mają uczulenie.

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Bardzo dobra decyzja trenera teraz wspaniała czwórka ma co domyślenia chłopaki myśleli że są najważniejsi i nie do zastąpienia trochę pokory

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Słuszna decyzja trenera. "Gwiazdorom" sodówka stanowczo zbyt mocno uderzyła do głów. Powinni brać przykład z jedynego profesjonalisty w tym gronie, czyli Zmarzlika.

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Oby tylko Cieślak dotrzymał słowa i ich nie powołał w ogóle w przyszłym roku. Kara musi być, żeby nie było tak, że nagle w marcu/kwietniu wyraża skruchę i przeproszą, jak przekalkulują ile mogą stracić. Bo to zwykłe centusie nie sportowcy. Tak jak Cieślak powiedział, Zmarzlik jest obowiązkowy i pracowity, dlatego został Mistrzem Świata, a Janowski? Skończył się w połowie sezonu, gdy jego wyniki zaczęły mocno spadać. Pawliccy to w ogóle inny temat, GP nie dla nich, za wysokie progi.
  PS. Czyżby z tym trolem chodziło o kogoś z Wrocławia? Ciekaw jestem czy to sam Dobrucki, który miał zająć miejsce Cieślaka w kadrze, czy ktoś z tamtejszego klubu chce się wylansować. A może Rusko czai się na jakąś posadkę w związku?

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Bardzo dobra decyzja trenera. O ile Pawliccy maja swoja bajke a Drabik próbuje cos pokazac, choć niewiadomo co , to Janowski myslałem ze inteligenty facet -widać mozna go omotac jak dziecko.
  Na kadre Wziąść Zmarzlik, Dudek, Smektała i kogoś z z czwórki Kubera, Kasprzak , Hampel, Woryna na zgrupowanie. i Paka jak tralala

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Prawda jest jedna. Piotrka strasznie boli d...a ze Bartkowi do piet nie dorasta i buntuje wszystkich do okola a ze Janos i Drabik sa 100 lat za Bartasem to przytaja na namowy cieniasa Potrusia. od cala prawda. dobranoc

 • gorzowianka66 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pewnie z tym odejsciem KK ze Stali,jest tak samo jak ze Zmarzlikiem.Jak się rozpisywali ze idzie do Torunia za trzy miliony.A jaka prawda była wszyscy widzieli.Tak samo teraz z KK.

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  ZNAMY JUZ SKLAD sTALI 2020
  ----
  1.Szymon Wozniak
  2.Anders Thomsen
  3.Krzysztof Kasprzak
  4.Niels k Iversen
  5.Bartosz Zmarzlik
  6.Mateusz Bartkowiak
  7.Rafał karczmarz
  8.Marcus Birkemose

  Stal druzynowym mistrzem Polski 2020 ?

 • gorzowianka66 napisał/a komentarz do Żużel. Transfer do Speed Car Motoru odbije się Kasprzakowi czkawką? Stal bez trudu obroni jego odejście

  @Wzeta: Uważaj żeby,twój zasciankowy klubik,razem z czołgista nie wylądował w 1lidze w przyszłym sezonie.To jest sport nie przewidywalny.

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Śmiać mi się chce, bo tu nawet nie ma co i kogo porównywać. Bartek to tytan pracy i drugiego takiego nie ma i pewnie długo nie będzie. Wyobraża sobie ktoś Bartka w studiu tatuażu??? Ja nie. To gość zbyt inteligentny na takie dziecięce zachciołki. Reszta towarzystwa do pięt mu nie dorasta i taka jest prawda.

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Zmarzlik podziękował rodzicom, a Drabik pozdrowił psa. Taka mała różnica jak
  między Mistrzem a miszczem

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Drabik przy Bartku wyglądał jak typowy Janusz, Bartek klasa a ten dziękuje psu? Jeżeli on myśli , że to jest zabawne to szczerze gratuluje :-) Wyszedł na totalnego th....a przed kamerami wcałej Polsce! Cieszę się, że nigdy nie jeździł z lwem na piersi i mam nadzieję, że nigdy nie będzie, niech przynosi wstyd Sparcie! Natomiast Bartek Zmarzlik klasa sama w sobie!! Ciężka praca i pokora, szacunek do starszych przyniosła niesamowite efekty, osiągnie w życiu jeszcze nie jedno, jestem z niego dumny jako Polak!

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Wielkie brawa dla Bartka Zmarzlika.Widać,że jest wielki nie tylko na torze,ale i w życiu prywatnym.Skromny,dobrze wychowany chłopak.Ma szacunek dla wszystkich i mimo swoich sukcesów nie odbija mu palma.Brawo Bartek

 • gorzowianka66 lubi Komentarz

  Bartosz Zmarzlik , klasa i wychowanie samo w sobie super , na torze i poza . Taki Drabik , Janowski czy P.Pawlicki mogą tylko się od Zmarzlika uczyć i brać przykład pokory i szacunku dla  innych.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.