Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • maniek96 lubi Komentarz

  JJ jest prężnym prezesem ZG potrafi mocno wpływać na arbitrów w PLK niestety w Pucharach już takiej mocy nie ma

 • maniek96 lubi Komentarz

  Przecież Urlep to narwaniec i wszyscy o tym dobrze wiedzą, więc Piechucki powinien się najpierw dwa razy zastanowić, zanim w jego kierunku powie coś prowokującego - i to w momencie, w którym za grę powinno się sobie podziękować, a nie wyjeżdżać z głupimi tekstami! A wszystko o czym później mówił na konferencji, to... trenerze Kamilu, w tym momencie skargi i zażalenia to już jedynie do cioci "Kloci"!
  I słowo o Urlepie, z całym szacunkiem dla niego, ale tłumaczenie słabej gry absencją dwóch graczy przy takiej ławce, to jest chyba jakieś nieporozumienie i po prostu śmieszne - przecież kadra Stelmetu liczy 14 zawodników. Pomijając nawet Dera i Grudzińskiego, to i tak do gry pozostają dwie pełne "piątki"! Problem więc nie tkwi w ilości tylko raczej w jakości, a dlaczego jest taka a nie inna, to już konia z rzędem temu, kto tak naprawdę wie co się dzieje wewnątrz zespołu - a dzieje się chyba naprawdę bardzo źle! To samo odnośnie tłumaczenia grą w europejskich pucharach i teraz takim a nie innym terminarzem. Podobno wszyscy są zawodowcami, więc w czym problem? A tak, już wiem... problemem jest różnica, bo prawdziwy zawodowiec może grać po 3 mecze w tygodniu przez cały sezon i nie jest to dla niego żadne wyzwanie. Pozdrawiam wszystkich obiektywnych.

 • maniek96 lubi Komentarz

  Poprzedni trener wyselekcjonował graczy, z którymi nie potrafił się potem porozumieć. Podczas meczów widać było brak 'Team Spirit" z jakiego znane było Miasto Szkła w poprzednich dwóch sezonach. Frustracja narastała u wszystkich; trenera, zawodników, zarządu i kibiców. Chociaż nie pochwalam zostawienia zespołu w tak trudnym momencie (na dodatek w kiepskim stylu) to wygląda na to, że swoją rezygnacją Michał Baran wyświadczył dużą przysługę krośnieńskiej koszykówce. Zamiast kwiatów i szampana na pożegnanie - wielka ulga. Szkoda, bo awans do PLK był na pewno jego zasługą. Wszystko wskazuje na to, że Miasto Szkła wróciło na zwycięską ścieżkę i kolejne zwycięstwa to tylko kwestia czasu.

 • maniek96 lubi Komentarz

  Hrycaniuk jaka paka :D

 • maniek96 lubi Komentarz

  Cyt.: "Wyka trafił na Podkarpacie w 2013 roku z Polonii Przemyśl." Panie Artych, a mnie się wydawało, że Przemyśl to też Podkarpacie!? Ciekawe, który z nas miał bardziej "pod górkę" do szkoły?!

 • maniek96 został fanem Chris Czerapowicz

 • maniek96 napisał/a komentarz do PLK: wielkie kontrowersje w Krośnie. Sędzia skrzywdził beniaminka?

  no i co z tego? słowo przeciwko słowu, a do prokuratury to nadaje się sędziowanie, pan liszka wiedzie prym w tym procederze

 • maniek96 napisał/a komentarz do PLK: wielkie kontrowersje w Krośnie. Sędzia skrzywdził beniaminka?

  przegrałeś to Ty ale zaraz po urodzeniu, nie widziałeś meczu to się nie wypowiadaj, jedną noge zostawił na parkiecie, wyrzucił piłkę spod jaj i za to mają być rzuty wolne? to są kpiny. Popatrz mecz wcześniej MKS też prowadził przez 37 minut i było to samo. Zagotował to się Tobie ale mózg

 • maniek96 lubi Komentarz

  Zgoda. Dużo przypadkowych zagraniczniaków. Ale trzeba dodać, że jeszcze więcej jest przypadkowych Polaków, którzy są w ekstraklasie tylko dlatego, że promuje ich pewien przepis.

 • maniek96 lubi Komentarz

  Graty Pierdniki... kolejny zespół skruszony i to na maczek. Powiedziałbym, że potrzebny poważny sprawdzian Waszej wartości... może Czarni na początek... może Stelmet (jak się ogarnie;). B. regularne granie... z tym, że kryzysy nadejdą prędzej czy później. Póki co szacun się należy bo pokazujecie, że ze średniej kasy można dużo wykrzesać. A Krosno niech się nie łamie za nadto bo pewne mecze tak się zakończą. Póki co robicie za najjaśniejszą gwiazdę ligi zaraz po Pierdnikach;) Odkujecie się na innych;)

 • maniek96 lubi Komentarz

  No i tradycji się stało zadość mała wioska z pod Tarnowa dała kolejną lekcje piłki noznej Legii .Brawo Nieciecza.

 • maniek96 lubi Komentarz

  Siergiej w samolot i na Legionów I walczymy o 1 ligę

 • maniek96 lubi Komentarz

  Podium jak widać zgodne z oczekiwaniami. Cała trójka była wymieniana w gronie faworytów,więc o żadnej niespodziance nie ma mowy.

 • maniek96 lubi Komentarz

  Krystian Rempala ...talent czystej wody!
  Kacper Woryna ...przereklamowany jezdzic bez glowy z nazwiskiem !
  Chce zobaczyc gdzie skonczy po wielu juniora ...

 • maniek96 lubi Komentarz

  Dokładnie jak będzie seniorem to dwa trzy sezony i zniknie z żużla tylko szkoda że przez taką miernotę nie ma z nami Krystiana bo chłopak miał talent i na pewno osiągnął by więcej niż jego ojciec Jacek .

 • maniek96 lubi Komentarz

  Woryna to slabiutki zuzlowiec ....zniknie Jak skonczy wiek juniora... a to co zrobil bedzie sie ciagnelo za nim Jak skaza przez cale zycie ....

 • maniek96 lubi Komentarz

  Sędzia miał prawo zaliczyć wyniki tego biegu. Polecam bydgoszczanom aby zapoznali się z regulaminem http://www.pzm.pl/plik...ot2016.pdf
  Art. 69.
  4. Jeżeli w wyniku zdarzenia, które nastąpiło po rozpoczęciu przez pierwszego zawodnika trzeciego okrążenia sędzia uzna, że zawodnik upadł umyślnie / taktycznie i nie opuszcza toru by celowo doprowadzić do przerwania biegu, sędzia przerywa bieg, wyklucza zawodnika i orzeka kolejność zawodników w biegu zgodnie z pozycjami, jakie zajmowali w chwili zdarzenia z pominięciem zawodnika wykluczonego. Wykluczenie, o którym mowa powyżej jest równoznaczne z karą „czerwonej kartki”.

 • maniek96 lubi Komentarz

  Pan W.Gollob ma wiecznie jakiś problem.Po prostu pan W.Gollob nie potrafi przegrywać.

 • maniek96 lubi Komentarz

  Panie Januszu Gollob dzieli swoje mecze na dwie grupy, pierwsza to: wygrane uczciwie mecze prze Polonię, druga grupa to: przegrane przez oszustwo mecze przez Polonię.

 • maniek96 lubi Komentarz

  Panie Steliga daj sobie spokój co klepie Władek i reszta cała Bydgoszcz się śmieje z żużla Polonii kompromitacja i wstyd

 • maniek96 lubi Komentarz

  Trzeba było Steca zabrać bo to jest wasz drukarz i przyjmij w końcu porażkę na klatę i nie płacz jak baba razem ze swoimi ziomkami

 • maniek96 lubi Komentarz

  Prezes Gollobowie nie potrafią przegrywać :))
  A Adamczak jak to Grześ Walasek powiedział o Pedrsenie kawał sz...ty nic więcej
  Fani "Papy" minusujcie :)

 • maniek96 lubi Komentarz

  nie musimy być faworytami ważne żebyśmy wygrali i awansowali dalej tylko to się liczy

 • maniek96 lubi Komentarz

  I co hejtów na Messiego nie ma ? Jak lewandowski coś spartaczył to ocean krytyki, gdy messi dokłada cegiełke do przegranej w finale Copa America to wszyscy milczą Messi moze sie pomylić, ale któryś z polskich reprezentantów nigdy..

 • maniek96 lubi Komentarz

  Wystarczyło zignorować, a dał się sprowokować...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.