Pi-lotka - lubi

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Ten pan Tuzimek to ewidentnie ma płacone za literówkę i chyba jeszcze plucie zolcia. Sousa poukładał kadrę, która zaskoczyła wszystkich remisem z Anglia i Hiszpania. Podnosila się z 2-0 na 3-3 z Wegrami. Sousa nigdy nie powinien się zgodzić na kontrakt, który jest tylko i wyłącznie uzależniony od wyników. Szczególnie w sytuacji kiedy wielu zawodników, albo lapie wirusa, albo kontuzje. Trzeba czasu, żeby pewne koncepcje doprowadzić do automatyzmu. On tego czasu nie dostał. Przy każdym potknięciu grożono mu zwolnieniem i w końcu odpuścił, jak dostał kontrakt na 2 lata. Tez bym tak zrobiła. Bledem Bonka było, ze nie podpisał z nim kontraktu na dwa lata. Ucieloby to spekulacje obu stron i tacy wątpliwej jakości dziennikarze jak ten co napisał ten artykuł straciliby mozliwosc szczucia wszystkich na siebie nawzajem.

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  steffen: Tuzimek jak zawsze pisze bzdury, chyba najgorszy dziennikarz w naszym kraju

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Tuzimek travel, a ty już zwróciłeś kasę za latanie po świecie na krzywy ryj? Przecież poddobno jesteś człowiekiem honoru?

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Takie małe pytanko, redaktorku - "ten katastrofalny mecz z Węgrami" położył tylko trener, czy tych 11 leszczy którzy u siebie nie potrafili wygrać z rywalem grającym w rezerwowym składzie i o nic? Trener zabronił im lepiej zagrać? Serio?

  Ja wiem, że teraz masz mentalny orgazm bo możesz sobie do woli pisać "a nie mówiłem"... Ale w przerwach spróbuj trochę pomyśleć, zamiast ładować wszystko pod jedną tezę.

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  I po co ten "odgrzewany kotlet" sprzed roku. Nowy sezon się zaczął i za chwilę zalejecie nas tysiącami artykułów o tej dyscyplinie sportowej o globalnym zasięgu. I pamiętajcie, że macie w tytule słowo FAKTY, więc na faktach się skupcie.

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Jesteście beznadziejni z tymi tytułami.

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  A co o narciarstwie alpejskim sądzi PZN??
  Nie mogą powiedzieć, że do zimy daleko - słyszeli już coś o skokach narciarskich w Wiśle ;)

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  @yes: PZN już dawno powinien zmienić nazwę na PZSN.

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Jest jeden plus tej akcji, na SOR-ach nie ma kolejek.

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Szkoda, po pokonaniu "1" Korpatsch (114 WTA) był apetyt na tytuł. Jednak podstawowy cel intensywnych jesiennych startów - miejsce w kwalach AO - osiągnięty. Brawo Ula! :)

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  @zgryźliwy. Właśnie, za swoje się bawi, nie za twoje. Ula też brutalnie pokazała pukającej do top 100 Korpatsch jej miejsce? :p Sport nie musi być kieratem, powinien też być zabawą.

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Dobry tytuł artykułu.

  Wiadomo - gdyby to był finał szlema to Serena nie odwaliłaby takiego syfu. Ale po prostu nie chciała znów łatwo przegrać w dwóch setach, to wolała kreczować. Ot, turniej, więc nie ma co się przejmować.
  Bianca by ją pojechała jak Halep - szybko, łatwo, kompletnie zdominowałaby kort. A Serenie się nie chciało tego oglądać widocznie.
  Sloane kiedyś powiedziała o Serenie "so disrespectful". A Kerber znowu powiedziała o Biance "best drama queen ever", ale myliła się. Ten tytuł też należy do Sereny.

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Czuć było od dawna, że to przełamanie przyjdzie, to była kwestia czasu.
  Ten mecz z Caregaro w Bytomiu gdzie przegrywała 2:5 w trzecim był chyba takim przełomem.
  W trzy tygodnie z czwartej do drugiej setki, wreszcie na należne jej miejsce.
  Teraz powinno się zacząć prawdziwe granie.

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Dobra, to niech wstawia to z siłowni, to jest najlepsze ;))))))

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Podpowiedz redaktorowi żeby wybierał sobie jej zdjęcia z mojej galerii. Jedno ładniejsze od drugiego ;)

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Nie rozpoznałabym Igi na tym zdjęciu, w ogóle na nim siebie nie przypomina.

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Znowu to obrzydliwe zdjęcie Igi ze skrzywioną twarzą śniętej ryby.... Jak można je wkładać jako openinig do najlepszego zagrania tej dziewczyny (po prawej vida)? Już wystarczy, że je wciąż wtrynia SF przy jej porażkach...

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Smarzek 31 punktów, Grajber 12, Kąkolewska 11, Witkowska 9, Mędrzyk 4, Alagierska 3, Pleśnierowicz 3, Różański 2, Mucha 1. Po raz kolejny Polska gra bez lewego skrzydła i po raz kolejny przegraną zawdzięcza Nawrockiemu i Mędrzyk. Na pozycji ofensywnej przyjmującej, która ma odciążać Smarzek, Mędrzyk przez cały mecz robi 4 punkty. Nawrocki miał szukać ofensywy na lewym skrzydle, ale tego nie robi. Woli przeciętność i pojedyncze wygrane niż podjąć większe ryzyko i sprawdzić jak poradzą sobie Stysiak, Różański i Górecka. Różański dzisiaj zagrała całkiem dobrze i ogarnęła przyjęcie i obronę. Niestety zawiodła Mucha, ale ona najwyraźniej ma blokadę i nie jest w stanie grać tak jak w klubie. Trzeba szukać dalej. Gorzej w przyjęciu od Mędrzyk i momentami Grajber z dnia dzisiejszego już się grać nie da. Pochwaliłbym za to Witkowską i Alagierską - w przeciwieństwie do Kąkolewskiej i Efimienko potrafią kończyć oburącz przechodzące piłki na siatce, dodatkowo wybrnęły dzisiaj technicznym plasem mając za niskie wystawy. Smarzek gra bez zmiany, więc Nawrocki nie widzi w tym problemu. Przyjęcie jest wgrywane za mocno na siatkę, czasem na drugą stronę, a Pleśnierowicz i tak nie kiwnie z drugiej piłki na wysokim bloku. Ogólnie to Nawrocki działa tak, jakby chciał udowodnić każdej nowej przyjmującej, że nie nadaje się do reprezentacji. Różańską, której idzie całkiem nieźle, mimo że zagrała wczoraj niewiele ponad seta i dzisiaj kilka akcji, zmienia na Mędrzyk, która gra piach od swojego pierwszego sezonu w reprezentacji. Mucha jest już dość wiekową siatkarką, której postęp w kadrze został zablokowany kosztem zawodniczek, które od 2015 przewijały się w niej na tej pozycji i których w większości już w niej nie ma, a nawet nie kontynuują karier siatkarskich, jak choćby Grejman, Gałucha czy właśnie Mędrzyk. Jestem ciekaw, jakby reprezentacja poradziła sobie bez Grajber, bo uważam, że Górecka mogłaby ją spokojnie zastąpić. A zamiast Mędrzyk powinna grać jak najszybciej Stysiak, Różański albo Twardowska!

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Dawno nie oglądałam kobiecej siatkówki. Kibicuję gorąco siatkarzom. Sama też grałam zawodniczo przez wiele lat. Zacznę od pozytywów naszej reprezentacji kobiet(oglądałam mecz z Japonią i Chinami) :warunki fizyczne-doskonałe, entuzjazm, radość z grania, waleczność, momentami dobra zagrywka- są. I to chyba tyle plusów. Minus to słabe przyjęcie zagrywki, słaba wystawa, za wolna, mało dynamiczna i mało urozmaicona gra. Często atakujące atakują spod piłki albo mają piłkę za sobą. Te wysokie mogłyby spokojnie uderzać w najwyższym punkcie, ponad blokiem, będąc bliżej siatki, tymczasem atakują z 3-go albo 4 - go metra i są łapane na bloku. A przecież mają takie warunki, że to powinny być gwoździe(b. rzadko). Grać należy szybciej i bardziej urozmaiconą grę bo takie rywalki jak Chinki są szybkie i bardziej ruchliwe. Ogólnie-nasze to dobry zespół, trzeba tylko kilka rzeczy poprawić i będzie ok. Dobrze, że chce im się grać. To widać

 • Pi-lotka lubi Komentarz

  Jako trener: Mistrzostwo Świata z Polską, 2 miejsce Kanady w Lidze Światowej, srebro PlusLigi z Onico Warszawa po mocnej walce (łącznie z tym, że pierwszy mecz powinni wygrać, zawiedli sędziowie) z Kędzierzynem i wewnętrznych problemach z brakiem zawodników i zmienników.
  Myślę, że są to kwestie dosyć wyraźnie stołkujące Antigę jako trener jednak nieprzeciętnego.
  Zaznaczam, że pamiętam drugi sezon z pracy z naszą kadrą, a jednocześnie drugi sezon pracy jako trenera, gdzie niekoniecznie sobie radził. Wg mnie wyciągnął wnioski.