Cieślak jeśli ma honor powinien przeprosić !!

autor: StGforever To moja drużyna | 2018-05-22, 19:53 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Uważam że Mark Cieslak jeśli ma honor - powinien przeprosić.
Kilka dni przed meczem posunął sie za daleko. Dla osiągniecia własnych korzyści ( zwycięstwo Cze-wy) doniósł na konkurentów jak zwykły donosiciel do mediów i centrali.
TO NIE BYŁO SPORTOWE ZAGRANIE panie Cieslak, dobrze pan wiedział, czego może sie spodziewac w Gorzowie. Wiedział że na Jancarzu tor jest regulaminowy, choc troche pod koło.... Chcąc udowodnic swoja wielkość, wszak wszyscy mu zarzucają ze żaden z niego trener, a co najwyżej menago... oskarżył swojego vis a vis o preparowanie toru..
Marek Cieslak, chce cos udowodnić, SZKODA ZE NIECZYSTYMI ZGRANIAMI..!!

Oczywiście, znalazł zaraz poklask u tzw DZIENNIKARZY-PLOTKARZY , którzy opisuja mecze na podstawie relacji TV...przecież wiadomo,że połowa "personelu" SyFów niejakim D.O. to amatroszczyki, którzy w wiekszości toru żużlowego na oczy nie widzieli....
Zarabiaja pisząc BZDURY-PLOTKi- i KONFABULACJE tylko i wyłacznie w celu osiągniec ia korzyści majątkowych na podstawie relacji TV...

A co robi po meczu w Gorzowie Marek Cieslak ? Podwija ogon bez słowa, ucieka do Czewy, nie mając cywilnej odwagi przyjść na konferencje prasową..
.
Marku Cieslaku, powinieneś przeprosić Stanisława Chomskiego, za swoje pomówienia, za oskarżenia Przyanaj ze przegraliście w SPORTOWEJ WALCE...
Pamiętaj KARMA WRACA, a za chwile mecz Gorzowa w Czewie...może się okazać ze teraz ktos Ciebie drogi menago z Czewy pomówi oskarży itp.. Chyba że czujesz sie tak mocny w Centrali że nikt Ci Marku Cieslaku NIE PODSKOCZY !!!
A jeśli tak jest, to cały ten speedway PGE nie ma sensu

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: