ŁYŻKA DZIEGCIU

autor: StGforever To moja drużyna | 2014-04-23, 14:45 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
W FELIETONIE
"Damian Gapiński - ta ostatnia niedziela: .... z dn 2014-04-23, 09:00
Ścieżka zdrowia
Na koniec niestety łyżka dziegciu. Podczas meczu w Gorzowie kilku chuliganów zepsuło widowisko. Przed meczem w Toruniu, kilku zamaskowanych bandziorów pobiło osoby zmierzające na MotoArenę. Na szczęście winowajców z Gorzowa już złapano i w trybie przyśpieszonych wzięto się za ich karanie. Nie wiem tylko, czy w świetle humanizmu, do którego dążymy z racji rozwoju cywilizacyjnego, kary finansowe będą wystarczająco odstraszające i wyeliminują tego rodzaju sytuacje ze stadionów. W tym zakresie byłem zawsze zwolennikiem rozwiązań stosowanych w czasach słusznie minionych. Opowiadano mi wiele o tak zwanej "ścieżce zdrowia" jaką funkcjonariusze milicji obywatelskiej stosowali nie tylko w stosunku to stadionowych chuliganów. Polegała ona na tym, że grupa winowajców wywożona była w ustronne miejsce, gdzie funkcjonariusze MO ustawiali się w rzędzie, a zadaniem "skazańców" było przebrnięcie przez ową ścieżkę, podczas której byli bici pałkami milicyjnymi. Tylko niewielu szczęśliwcom udało się ją przejść z niewielkimi sińcami. Większość długo pamiętała, że nie należy przekraczać pewnych granic. Wróćmy do rozwiązań sprawdzonych. Niech pałki policyjne łamią się na dupsku chuliganów, a duże sińce niech na długo przypominają im, jak wielką głupotą błysnęli na stadionie.
Damian Gapiński"

KOMPLETNIE SIĘ NIE ZGADZAM Z AUTOREM TYCH SŁÓW
Jeśli autor informacji, a do tego Redaktor Naczelny DGMedia (SportoweFakty) DAMIAN GAPIŃSKI wydawałoby się mądry, inteligentny człowiek, a z całego wydarzenia jakim był mecz w Gorzowie pomiędzy Stalą i Unia, zauważył tylko wyłącznie że kilku pajaców chciało błysnąć i ukraść flagę Unii Leszno, za co zostali ukarani i tylko to zauważył:
TO BARDZO ŹLE O NIM ŚWIADCZY i nie tylko o nim, ale całym tym portalu !
Były święta, może Panu Damianowi coś zaszkodziło, może w I dzień świąt byli u Niego goście i nie widział meczu, a co za tym idzie jakie piekne widowisko stworzyli zawodnicy Stali I Unii Leszno.
Jak świetnie przygotowany był tor o czym przed kamerami mówili trener Uni Leszno, oraz Pawlicki... ale tego Pan Redaktor już nie zauważył, nie isłuszał , bo i po co...?
Panu Damianowi wystarczyła "prasówka" i zapoznanie się z info że kilku debili zerwało falgęe, oraz że policja już ich zatrzymała
NA PRAWDĘ ŹLE TO O PANU ŚWIADCZY JEŚLI TYLKO TYLE PAN ZAUWAŻYŁ !
MIAŁEM O PANU PANIE DAMIANIE DUZO LEPSZE ZDANIE...


Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.