Kontrakty zawodników, czy tak bedą wyglądały ?

autor: StGforever To moja drużyna | 2014-09-29, 11:04 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
A teraz będzie o klubach.
STAL GORZÓW. Krzysiek Kasprzak przedłużył kontrakt o 3 lata, więc tu już tematu nie ma. Stal chce zatrzymać wszystkich kluczowych zawodników. Dojdzie jeden krajowy senior. Marzeniem prezesa Ireneusza Zmory jest Walasek. Jak dojdzie, to z kadry wypadnie Tomasz Gapiński.
FOGO UNIA LESZNO. Gollob i Doyle, to jedyne nazwiska, jakie pojawiają się w kuluarach w kontekście angażu w Lesznie.
GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW. Priorytetem jest znalezienie juniora (Czaja, może Pieszczek), bo Gomólski przeskakuje na pozycję seniora. Tu zresztą będzie małe zamieszanie, bo ktoś z duetu: Gomólski, Buczkowski będzie raczej musiał odejść. Chyba, że jeden z nich zgodzi się na rolę rezerwowego, co jest jednak mało prawdopodobne.
SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA. Szukają zawodnika, który wypełni lukę po Dudku. Poszły zapytania do Łaguty, Kildemanda i Vaculika. O Gollobie już nie wspominam, bo wyżej opisałem szerzej całą sytuację.
UNIBAX TORUŃ. Klub chce wymienić jedno ogniwo. W miejsce Golloba ma przyjść inny Polak. Szymon Woźniak jest do wzięcia za 720 tys. zł. W Toruniu jednak mówią, że Polonia ma dwa wyjścia – albo teraz weźmie dużo mniej, ale zarobi, albo za rok nie dostanie nic. Na liście rezerwowej Rafał Okoniewski i Jason Doyle, który jest alternatywą dla Australijczyków.
BETARD SPARTA WROCŁAW. Klub wysłał zapytania do Nielsa Kristiana Iversena i Adrian Cyfera ze Stali. Wrocław interesuje się także Doyle’m, Gollobem i Czają.
KANTORONLINE VIPERPRINT WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA. Chcą budować skład na Kildemandzie. Zostać mają też ci z ważnymi kontraktami, czyli Michael Jepsen Jensen, Rune Holta, Mirosław Jabłoński. Do tego może dojść Artur Mroczka, może Troy Batchelor. To wariant optymistyczny. Pesymistyczny jest taki, że klub może stracić licencję i jeździć od nowego sezonu w II lidze.
PGE MARMA RZESZÓW. Dorzucamy Rzeszów do EE na wyrost, ale trzeba zaryzykować. Plan jest taki, żeby Gollob, Łaguta i Kildemand byli prowadzącymi parę. Co do tego. Może zostanie Kenni Larsen, choć SEC pokazuje, że to na razie zawodnik na I ligę. Może wróci Walasek, a może dojdzie Doyle.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
YoloUT

Możliwe, nie sprawdzałam :D To,że Gollob w Lesznie jeździć nie będzie, to chyba wszyscy wiedzą. Ja się odniosłam tylko do Unii :D Naprawdę żużel haha ? Ale jesteś tego pewny haha ? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

To jest wrzucone z bloga Ostafińskiego, dziwi mnie, że autor bloga tego nie wspomniał... Gollob miał, ma i będzie miał z Lesznem tyle wspólnego, co Adam Strzelec z Leigh Adamsem... Jedna "branża" (żużel)...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

To jest wrzucone z bloga Ostafińskiego, dziwi mnie, że autor bloga tego nie wspomniał...
Gollob miał, ma i będzie miał z Lesznem tyle wspólnego, co Adam Strzelec z Leigh Adamsem... Jedna "branża" (żużel) i nic więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Vacul, Kołodziej i Artiom muszą zostać w Tarnowie :D Dobry junior u nas by się przydał, to fakt bo tu krucho.. Mi by się marzył w Unii młody Pawlicki, ale to raczej nieprawdopodobne.. Może kiedyś ? :D...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YoloUT

Vacul, Kołodziej i Artiom muszą zostać w Tarnowie :D Dobry junior u nas by się przydał, to fakt bo tu krucho.. Mi by się marzył w Unii młody Pawlicki, ale to raczej nieprawdopodobne.. Może kiedyś ? :D Z duetu Buczkowski/ Gomólski trudna decyzja, Buczek robi ważne punkty na wyjeździe, Ginger ma lepsze i gorsze dni.. Pytanie co z Gregiem ? No zobaczymy co będzie. :D Wszystko się okaże :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 29 września 2014 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.