Typer VIII!

autor: Stefanek | 2012-03-08, 20:13 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam,

przedstawiam Wam kolejną ofertę na najbliższy weekend.

Kategoria - piłka nożna:
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Everton - Tottenham
Middlesbrough - Leeds
Olympique Lyon - Lille (SO)
AEK Ateny - Panathinaikos (SO)
Osasuna - Athletic Bilbao
Schalke 04 - HSV
Krasnodar - Terek Grozny
Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa (SO)
Los Angeles Galaxy - Salt Lake
Palermo - AS Roma
Brescia - Padova

Kategoria - piłka ręczna:
Larvik - Gyori (SO)
Gummersbach - Lubbecke

Kategoria - koszykówka:
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (SO)
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot
Orleans - Paris Levallois

Kategoria - siatkówka:
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO)
AZS Białystok - KPSK Stal Mielec (SO)

Powodzenia!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Boss

Kategoria - piłka nożna:
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 2
Everton - Tottenham 2
Middlesbrough - Leeds 1
Olympique Lyon - Lille (SO) X
AEK Ateny - Panathinaikos (SO) 2
Osasuna - Athletic Bilbao 2
Schalke 04 - HSV 1
Krasnodar - Terek Grozny 2
Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa (SO) 1
Los Angeles Galaxy - Salt Lake 1
Palermo - AS Roma 2
Brescia - Padova 1

Kategoria - piłka ręczna:
Larvik - Gyori (SO) 1
Gummersbach - Lubbecke 1

Kategoria - koszykówka:
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (SO) 1
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 2
Orleans - Paris Levallois 2

Kategoria - siatkówka:
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 1
AZS Białystok - KPSK Stal Mielec (SO) 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
m_koltoniak

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 1
Everton - Tottenham 2
Middlesbrough - Leeds 1
Olympique Lyon - Lille (SO) 1
AEK Ateny - Panathinaikos (SO) 2
Osasuna - Athletic Bilbao X
Schalke 04 - HSV 1
Krasnodar - Terek Grozny 2
Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa (SO) 1
Los Angeles Galaxy - Salt Lake 1
Palermo - AS Roma 2
Brescia - Padova 1
Larvik - Gyori (SO) 1
Gummersbach - Lubbecke 1
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (SO) 2
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 2
Orleans - Paris Levallois 1
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 1
AZS Białystok - KPSK Stal Mielec (SO) 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 2
Everton - Tottenham 2
Middlesbrough - Leeds 1
Olympique Lyon - Lille (SO) X
AEK Ateny - Panathinaikos (SO) X
Osasuna - Athletic Bilbao 2
Schalke 04 - HSV 1
Krasnodar - Terek Grozny 2
Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa (SO) 1
Los Angeles Galaxy - Salt Lake 1
Palermo - AS Roma 2
Brescia - Padova 1

Kategoria - piłka ręczna:
Larvik - Gyori (SO)1
Gummersbach - Lubbecke 1

Kategoria - koszykówka:
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (SO)1
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 2
Orleans - Paris Levallois 2

Kategoria - siatkówka:
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO)1
AZS Białystok - KPSK Stal Mielec (SO) 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan_chelsea

Kategoria - piłka nożna:
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 2
Everton - Tottenham 2
Middlesbrough - Leeds x
Olympique Lyon - Lille (SO)1
AEK Ateny - Panathinaikos (SO) 2
Osasuna - Athletic Bilbao 2
Schalke 04 - HSV 1
Krasnodar - Terek Grozny 2
Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa (SO)1
Los Angeles Galaxy - Salt Lake 1
Palermo - AS Roma 2
Brescia - Padova 1

Kategoria - piłka ręczna:
Larvik - Gyori (SO)1
Gummersbach - Lubbecke 1

Kategoria - koszykówka:
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (SO)1
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 2
Orleans - Paris Levallois 2

Kategoria - siatkówka:
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 2
AZS Białystok - KPSK Stal Mielec (SO) 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rico-kaboom

Kategoria - piłka nożna:
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów X
Everton - Tottenham 2
Middlesbrough - Leeds 1
Olympique Lyon - Lille (SO) 1
AEK Ateny - Panathinaikos (SO) X
Osasuna - Athletic Bilbao X
Schalke 04 - HSV 1
Krasnodar - Terek Grozny 2
Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa (SO) 1
Los Angeles Galaxy - Salt Lake 1
Palermo - AS Roma 1
Brescia - Padova X

Kategoria - piłka ręczna:
Larvik - Gyori (SO) 2
Gummersbach - Lubbecke 1

Kategoria - koszykówka:
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (SO) 2
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 1
Orleans - Paris Levallois 1

Kategoria - siatkówka:
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 2
AZS Białystok - KPSK Stal Mielec (SO) 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Remle

Kategoria - piłka nożna:
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów X
Everton - Tottenham 1
Middlesbrough - Leeds 2
Olympique Lyon - Lille (SO) 1
AEK Ateny - Panathinaikos (SO) 1
Osasuna - Athletic Bilbao X
Schalke 04 - HSV 1
Krasnodar - Terek Grozny X
Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa (SO) 1
Los Angeles Galaxy - Salt Lake 1
Palermo - AS Roma X
Brescia - Padova 1

Kategoria - piłka ręczna:
Larvik - Gyori (SO) 2
Gummersbach - Lubbecke 2

Kategoria - koszykówka:
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (SO) 1
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 1
Orleans - Paris Levallois 2

Kategoria - siatkówka:
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 1
AZS Białystok - KPSK Stal Mielec (SO) 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kosiorix44

Kategoria - piłka nożna:
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 0
Everton - Tottenham 1
Middlesbrough - Leeds 1
Olympique Lyon - Lille (SO) 1
AEK Ateny - Panathinaikos (SO) 2
Osasuna - Athletic Bilbao 2
Schalke 04 - HSV 1
Krasnodar - Terek Grozny 2
Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa (SO) 0
Los Angeles Galaxy - Salt Lake 1
Palermo - AS Roma 0
Brescia - Padova 1

Kategoria - piłka ręczna:
Larvik - Gyori (SO) 1
Gummersbach - Lubbecke 1

Kategoria - koszykówka:
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (SO) 1
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 2
Orleans - Paris Levallois 1

Kategoria - siatkówka:
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 1
AZS Białystok - KPSK Stal Mielec (SO) 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Szydlik

Kategoria - piłka nożna:
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 2
Everton - Tottenham 2
Middlesbrough - Leeds 1
Olympique Lyon - Lille (SO) 2
AEK Ateny - Panathinaikos (SO)2
Osasuna - Athletic Bilbao 2
Schalke 04 - HSV 1
Krasnodar - Terek Grozny 2
Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa (SO) 1
Los Angeles Galaxy - Salt Lake 1
Palermo - AS Roma 1
Brescia - Padova 1
Kategoria - piłka ręczna:
Larvik - Gyori (SO) 1
Gummersbach - Lubbecke 1
Kategoria - koszykówka:
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra (SO) 1
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 1
Orleans - Paris Levallois 1
Kategoria - siatkówka:
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 1
AZS Białystok - KPSK Stal Mielec (SO) 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.