Typer IX!

autor: Stefanek | 2012-03-15, 21:01 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam,

kolejny weekend się zbliża, więc wrzucam kolejną ofertę. A tym razem wybrałem dla Was następujące spotkania:

Kategoria - piłka nożna:
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Everton - Sunderland
Saint Etienne - Olympique Lyon
Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus
Athletic Bilbao - Valencia
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade
Kaiserslautern - Schalke 04
Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Arka Gdynia - Termalika Nieciecza
Terek Grozny - Rostov
Lokomotiv Moskwa - Anży Machaczkała
Dundee United - Rangers Glasgow
Celtic Glasgow - Kilmarnock
Fenerbahce - Galatasaray
Parma - AC Milan
Fiorentina - Juventus Turyn
Lecce - Palermo
Udinese Calcio - SSC Napoli

Kategoria - piłka ręczna:
THW Kiel - Wisła Płock
Montpellier - FC Barcelona
Vive Targi Kielce - Cimos Koper

Kategoria - koszykówka:
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra
Manresa - Valencia
Alicante - Lagun Aro
Avellino - Pesaro

Kategoria - siatkówka:
Skra Bełchatów - Arkas Izmir
Trentino - Zenit Kazań
Modena - Piacenza
Piacenza - Roma Volley
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała
Impel Gwardia Wrocław - PTPS Piła

Kategoria - boks:
Grzegorz Proksa - Kerry Hope
Sergio Maravilla Martinez - Mathew Macklin

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - obstawiamy nazwisko zawodnika
Kto wygra wyścig - jw.
Kto zdobędzie najwięcej punktów z konstruktorów - obstawiamy zespół

Pewnie zastanawiacie się dlaczego nie ma żadnej Super Oferty? Otóż jesteście w błędzie, wszystkie typy są oznaczone SO, więc maksymalnie możecie zdobyć aż 76 punktów! Jest o co walczyć!

Powodzenia ;)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Młynarz

Kategoria - piłka nożna:
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
Everton - Sunderland 1
Saint Etienne - Olympique Lyon 2
Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 2
Athletic Bilbao - Valencia 2
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade 2
Kaiserslautern - Schalke 04 2
Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 2
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1
Arka Gdynia - Termalika Nieciecza 1
Terek Grozny - Rostov 1
Lokomotiv Moskwa - Anży Machaczkała X
Dundee United - Rangers Glasgow 2
Celtic Glasgow - Kilmarnock 1
Fenerbahce - Galatasaray 1
Parma - AC Milan 2
Fiorentina - Juventus Turyn X
Lecce - Palermo 2
Udinese Calcio - SSC Napoli 2

Kategoria - piłka ręczna:
THW Kiel - Wisła Płock 1
Montpellier - FC Barcelona 2
Vive Targi Kielce - Cimos Koper 1

Kategoria - koszykówka:
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 1
Manresa - Valencia 2
Alicante - Lagun Aro 2
Avellino - Pesaro 2

Kategoria - siatkówka:
Skra Bełchatów - Arkas Izmir 1
Trentino - Zenit Kazań 1
Modena - Piacenza 2
Piacenza - Roma Volley 1
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2
Impel Gwardia Wrocław - PTPS Piła 1

Kategoria - boks:
Grzegorz Proksa - Kerry Hope 1
Sergio Maravilla Martinez - Mathew Macklin 1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - Vettel
Kto wygra wyścig - Vettel
Kto zdobędzie najwięcej punktów z konstruktorów - Red Bull

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kosiorix44

Kategoria - piłka nożna:
GKS Bełchatów - Wisła Kraków X
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań X
Everton - Sunderland X
Saint Etienne - Olympique Lyon 1
Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 2
Athletic Bilbao - Valencia 1
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade 2
Kaiserslautern - Schalke 04 1
Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1
Arka Gdynia - Termalika Nieciecza 1
Terek Grozny - Rostov 1
Lokomotiv Moskwa - Anży Machaczkała X
Dundee United - Rangers Glasgow 2
Celtic Glasgow - Kilmarnock 1
Fenerbahce - Galatasaray 2
Parma - AC Milan 2
Fiorentina - Juventus Turyn X
Lecce - Palermo 1
Udinese Calcio - SSC Napoli X

Kategoria - piłka ręczna:
THW Kiel - Wisła Płock 1
Montpellier - FC Barcelona 2
Vive Targi Kielce - Cimos Koper 1

Kategoria - koszykówka:
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 1
Manresa - Valencia 1
Alicante - Lagun Aro 1
Avellino - Pesaro 1

Kategoria - siatkówka:
Skra Bełchatów - Arkas Izmir 1
Trentino - Zenit Kazań 1
Modena - Piacenza 2
Piacenza - Roma Volley 2
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2
Impel Gwardia Wrocław - PTPS Piła 2

Kategoria - boks:
Grzegorz Proksa - Kerry Hope 1
Sergio Maravilla Martinez - Mathew Macklin 1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - -----
Kto wygra wyścig - Hamilton
Kto zdobędzie najwięcej punktów z konstruktorów - McLaren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Kategoria - piłka nożna:
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
Everton - Sunderland 1
Saint Etienne - Olympique Lyon 2
Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 2
Athletic Bilbao - Valencia 2
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade 2
Kaiserslautern - Schalke 04 2
Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1
Arka Gdynia - Termalika Nieciecza 1
Terek Grozny - Rostov 1
Lokomotiv Moskwa - Anży Machaczkała 1
Dundee United - Rangers Glasgow 2
Celtic Glasgow - Kilmarnock 1
Fenerbahce - Galatasaray X
Parma - AC Milan 2
Fiorentina - Juventus Turyn 2
Lecce - Palermo 2
Udinese Calcio - SSC Napoli 2

Kategoria - piłka ręczna:
THW Kiel - Wisła Płock 1
Montpellier - FC Barcelona 2
Vive Targi Kielce - Cimos Koper 2

Kategoria - koszykówka:
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 1
Manresa - Valencia 2
Alicante - Lagun Aro 2
Avellino - Pesaro 2

Kategoria - siatkówka:
Skra Bełchatów - Arkas Izmir 1
Trentino - Zenit Kazań 1
Modena - Piacenza 2
Piacenza - Roma Volley 1
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2
Impel Gwardia Wrocław - PTPS Piła 2

Kategoria - boks:
Grzegorz Proksa - Kerry Hope 1
Sergio Maravilla Martinez - Mathew Macklin 1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - Vettel
Kto wygra wyścig - Vettel
Kto zdobędzie najwięcej punktów z konstruktorów - Red Bull

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan_chelsea

Kategoria - piłka nożna:
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań x
Everton - Sunderland 2
Saint Etienne - Olympique Lyon 2
Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 1
Athletic Bilbao - Valencia 1
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade 2
Kaiserslautern - Schalke 04 2
Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 2
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1
Arka Gdynia - Termalika Nieciecza 1
Terek Grozny - Rostov 1
Lokomotiv Moskwa - Anży Machaczkała 2
Dundee United - Rangers Glasgow 2
Celtic Glasgow - Kilmarnock 1
Fenerbahce - Galatasaray 1
Parma - AC Milan 2
Fiorentina - Juventus Turyn x
Lecce - Palermo 2
Udinese Calcio - SSC Napoli 2

Kategoria - piłka ręczna:
THW Kiel - Wisła Płock 1
Montpellier - FC Barcelona 2
Vive Targi Kielce - Cimos Koper 1

Kategoria - koszykówka:
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 1
Manresa - Valencia 2
Alicante - Lagun Aro 1
Avellino - Pesaro 2

Kategoria - siatkówka:
Skra Bełchatów - Arkas Izmir 1
Trentino - Zenit Kazań 1
Modena - Piacenza 2
Piacenza - Roma Volley 2
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2
Impel Gwardia Wrocław - PTPS Piła 2

Kategoria - boks:
Grzegorz Proksa - Kerry Hope 1
Sergio Maravilla Martinez - Mathew Macklin 1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - Hamilton
Kto wygra wyścig - Button
Kto zdobędzie najwięcej punktów z konstruktorów - McLaren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
m_koltoniak

GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
Everton - Sunderland 1
Saint Etienne - Olympique Lyon 2
Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 1
Athletic Bilbao - Valencia 1
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade 2
Kaiserslautern - Schalke 04 2
Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 2
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice X
Arka Gdynia - Termalika Nieciecza 1
Terek Grozny - Rostov 1
Lokomotiv Moskwa - Anży Machaczkała 1
Dundee United - Rangers Glasgow 1
Celtic Glasgow - Kilmarnock 1
Fenerbahce - Galatasaray 2
Parma - AC Milan 2
Fiorentina - Juventus Turyn X
Lecce - Palermo 1
Udinese Calcio - SSC Napoli 2
THW Kiel - Wisła Płock 1
Montpellier - FC Barcelona 2
Vive Targi Kielce - Cimos Koper 1
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 1
Manresa - Valencia 1
Alicante - Lagun Aro 1
Avellino - Pesaro 1
Skra Bełchatów - Arkas Izmir 1
Trentino - Zenit Kazań 1
Modena - Piacenza 1
Piacenza - Roma Volley 1
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1
Impel Gwardia Wrocław - PTPS Piła 1
Grzegorz Proksa - Kerry Hope 1
Sergio Maravilla Martinez - Mathew Macklin 1
Kto wygra kwalifikację - Schumacher
Kto wygra wyścig - Alonso
Kto zdobędzie najwięcej punktów z konstruktorów - McLaren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sławek machowski

Gks Bełchatow-Wisła 2/ Jagielonia Białystok-Lech Poznan 2/Everton-Sunderland 1/ Saint etien-Olympiq Lyon 2/ Panathinaikos-Olympiakos Pireus 2/Athletic Bilbao-Valencia 2/ Excelsior Rotterdam-Roda kerkrade 2/Kaiserslautern-Schalke04 2/ Bogdanka Łeczna- Flota Swinoujscie 1/ Pogoń Szczecin-Piast Gliwice 1/ Arka Gdynia-Termalika Nieciecza 1/ Terek Grozny-Rostov 1/ Lokomotiv Moskwa-Anży Machaczkała 1/ Dundee United-Rangers Glasgow 2/ Celtic Glasgow-Kilmarnock 1/ Fenerbahce-Galatasaray 1/ Parma-Milan 2/ Fiorentina-Juventus Turyn 2/ Lecce-Palermo 2/ Udinese Calcio-SSC-Napoli 2/THW Kiel-Wisła Płock 1/Montpelier-FC Barcelona 2/ Vive Targi Kielce -Cimos Koper 1/ Trefl Sopot-Zastal Zielona Góra 1/ Manresa -Valencia 2/ Alicante-lagun Aro 1/ Avelino-Pessaro 1/ Skra Bełchatów-Arkaz Izmir 1/ Trentino- Zenit Kazan 1/ Modena-Piacenza 2/ Piacenza-Roma Voley 2/ Tauron MKS Dabrowa Górnicza-BKS Aluprof Bielsko Biała 1/ Impel Gwardia Wrocław-PTPS Piła 1/ Grzegorz Proksa-Kerry Hope 1/ Sergio Maravilla Martinez-Mathew Macklin 1/ Kto wygra kwalifikacje Vettel/ kto wygra wyscig vettel /Kto zdobedzie najwiecej punktów z konstuktorów -obstawiamy zespół Red Bull

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rico-kaboom

Kategoria - piłka nożna:
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań X
Everton - Sunderland 1
Saint Etienne - Olympique Lyon X
Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus X
Athletic Bilbao - Valencia X
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade 1
Kaiserslautern - Schalke 04 X
Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 2
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1
Arka Gdynia - Termalika Nieciecza 1
Terek Grozny - Rostov 1
Lokomotiv Moskwa - Anży Machaczkała X
Dundee United - Rangers Glasgow 2
Celtic Glasgow - Kilmarnock 1
Fenerbahce - Galatasaray X
Parma - AC Milan 2
Fiorentina - Juventus Turyn 2
Lecce - Palermo X
Udinese Calcio - SSC Napoli X

Kategoria - piłka ręczna:
THW Kiel - Wisła Płock 1
Montpellier - FC Barcelona 2
Vive Targi Kielce - Cimos Koper 1

Kategoria - koszykówka:
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 1
Manresa - Valencia 2
Alicante - Lagun Aro 1
Avellino - Pesaro 1

Kategoria - siatkówka:
Skra Bełchatów - Arkas Izmir 1
Trentino - Zenit Kazań 1
Modena - Piacenza 2
Piacenza - Roma Volley 1
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1
Impel Gwardia Wrocław - PTPS Piła 1

Kategoria - boks:
Grzegorz Proksa - Kerry Hope 1
Sergio Maravilla Martinez - Mathew Macklin 1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - Vettel
Kto wygra wyścig - Vettel
Kto zdobędzie najwięcej punktów z konstruktorów - obstawiamy zespół - Red Bull

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

Kategoria - piłka nożna:
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
Everton - Sunderland 1
Saint Etienne - Olympique Lyon x
Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 1
Athletic Bilbao - Valencia1
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade 1
Kaiserslautern - Schalke 04 2
Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście x
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice x
Arka Gdynia - Termalika Nieciecza 2
Terek Grozny - Rostov 1
Lokomotiv Moskwa - Anży Machaczkała 2
Dundee United - Rangers Glasgow 1
Celtic Glasgow - Kilmarnock 1
Fenerbahce - Galatasaray 1
Parma - AC Milan 2
Fiorentina - Juventus Turyn x
Lecce - Palermo 2
Udinese Calcio - SSC Napoli x

Kategoria - piłka ręczna:
THW Kiel - Wisła Płock 1
Montpellier - FC Barcelona 2
Vive Targi Kielce - Cimos Koper 1

Kategoria - koszykówka:
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 1
Manresa - Valencia 2
Alicante - Lagun Aro 1
Avellino - Pesaro 1

Kategoria - siatkówka:
Skra Bełchatów - Arkas Izmir 1
Trentino - Zenit Kazań 1
Modena - Piacenza 2
Piacenza - Roma Volley 1
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1
Impel Gwardia Wrocław - PTPS Piła 2

Kategoria - boks:
Grzegorz Proksa - Kerry Hope 1 k.o (1=6)
Sergio Maravilla Martinez - Mathew Macklin1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - ALONSO
Kto wygra wyścig -ALONSO
Kto zdobędzie najwięcej punktów z konstruktorów -RED BULL

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Szydlik

Kategoria - piłka nożna:
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań X
Everton - Sunderland 1
Saint Etienne - Olympique Lyon 1
Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 1
Athletic Bilbao - Valencia 2
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade 2
Kaiserslautern - Schalke 04 2
Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1
Arka Gdynia - Termalika Nieciecza 1
Terek Grozny - Rostov 1
Lokomotiv Moskwa - Anży Machaczkała 2
Dundee United - Rangers Glasgow 2
Celtic Glasgow - Kilmarnock 1
Fenerbahce - Galatasaray 1
Parma - AC Milan 2
Fiorentina - Juventus Turyn 2
Lecce - Palermo 2
Udinese Calcio - SSC Napoli X
Kategoria - piłka ręczna:
THW Kiel - Wisła Płock 1
Montpellier - FC Barcelona 2
Vive Targi Kielce - Cimos Koper 1
Kategoria - koszykówka:
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra 1
Manresa - Valencia 2
Alicante - Lagun Aro 1
Avellino - Pesaro 1
Kategoria - siatkówka:
Skra Bełchatów - Arkas Izmir 1
Trentino - Zenit Kazań 1
Modena - Piacenza 2
Piacenza - Roma Volley 1
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2
Impel Gwardia Wrocław - PTPS Piła 2
Kategoria - boks:
Grzegorz Proksa - Kerry Hope 1
Sergio Maravilla Martinez - Mathew Macklin 1
Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - Mark Weber
Kto wygra wyścig - Fernando Alonso

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.