Typer X

autor: Stefanek | 2012-03-23, 00:58 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam,

to już dziesiąta odsłona Typera. Na razie w przodzie klasyfikacji nic się nie zmieniło, ale możliwe, że po tej kolejce nastąpi zmiana lidera. A oto oferta na najbliższy weekend ;)

Kategoria - piłka nożna:
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Chelsea Londyn - Tottenham (SO)
KV Kortrijk - Lokeren
PSG - Bordeaux (SO)
Getafe - Valencia
Roda - Vitesse
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (SO)
Schalke 04 - Bayer Leverkusen
Olimpia Elbląg - Arka Gdynia
Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz
Flota Świnoujście - GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin
CSKA Moskwa - Lokomotiw Moskwa (SO)
Zenit - Rubin Kazań (SO)
Rangers - Celtic (SO)
Galatasaray - Trabzonspor
AC Milan - AS Roma
Juventus - Inter (SO)

Kategoria - piłka ręczna:
RK Cimos Koper - Vive Targi Kielce (SO)
FC Barcelona - Montpellier
Veszprem - Ademar Leon
Hannover Burgdorf - Melsungen

Kategoria - koszykówka:
Dijon - Paris Levallois
Banca Civica - Bilbao
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (SO)
Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (SO)
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO)
Basket Poznań - Polpharma Starogard (SO)
Politechnika Warszawska - Śląsk Wrocław
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg

Kategoria - siatkówka:
Fenerbahce - Dinamo Kazan (SO)
Cannes - Cortese (SO)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO)
PTPS Piła - Impel Gwardia Wrocław
Zenit Kazan - Novosibirsk (SO)
Sisley Belluno - Macerata

Kategoria - boks:
Tomasz Adamek - Nagy Aguilera (SO)
Marcin Wach - Tye Fields (SO)
Artur Szpilka - Terrance Marbra (SO)

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - obstawiamy zawodnika (SO)
Kto wygra wyścig - jw. (SO)
Który zespół zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - obstawiamy nazwę zespołu (SO)

Powodzenia!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
przemek87

Kategoria - piłka nożna:
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2
Chelsea Londyn - Tottenham (SO) 1
KV Kortrijk - Lokeren 2
PSG - Bordeaux (SO) 1
Getafe - Valencia 2
Roda - Vitesse 1
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (SO) 2
Schalke 04 - Bayer Leverkusen X
Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 2
Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz 2
Flota Świnoujście - GKS Katowice 1
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 1
CSKA Moskwa - Lokomotiw Moskwa (SO) 1
Zenit - Rubin Kazań (SO) 2
Rangers - Celtic (SO) 2
Galatasaray - Trabzonspor 1
AC Milan - AS Roma X
Juventus - Inter (SO) X
Kategoria - piłka ręczna:
RK Cimos Koper - Vive Targi Kielce (SO) 2
FC Barcelona - Montpellier 1
Veszprem - Ademar Leon 1
Hannover Burgdorf - Melsungen 1
Kategoria - koszykówka:
Dijon - Paris Levallois 1
Banca Civica - Bilbao 2
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (SO) 2
Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (SO) 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1
Basket Poznań - Polpharma Starogard (SO) 2
Politechnika Warszawska - Śląsk Wrocław 2
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg
Kategoria - siatkówka:
Fenerbahce - Dinamo Kazan (SO) 1
Cannes - Cortese (SO) 1
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 1
PTPS Piła - Impel Gwardia Wrocław 2
Zenit Kazan - Novosibirsk (SO) 1
Sisley Belluno - Macerata 2
Kategoria - boks:
Tomasz Adamek - Nagy Aguilera (SO) 1
Marcin Wach - Tye Fields (SO) 1
Artur Szpilka - Terrance Marbra (SO) 1
Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - S.Vettel (SO)
Kto wygra wyścig - L.Hamilton (SO)
Który zespół zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - McLaren Mercedes (SO)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan_chelsea

Kategoria - piłka nożna:
Lech Poznań - Śląsk Wrocław x
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
Chelsea Londyn - Tottenham (SO)1
KV Kortrijk - Lokeren 2
PSG - Bordeaux (SO) 1
Getafe - Valencia 2
Roda - Vitesse 2
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (SO) 2
Schalke 04 - Bayer Leverkusen 1
Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 2
Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz 2
Flota Świnoujście - GKS Katowice 1
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 2
CSKA Moskwa - Lokomotiw Moskwa (SO) 1
Zenit - Rubin Kazań (SO) 1
Rangers - Celtic (SO) x
Galatasaray - Trabzonspor 1
AC Milan - AS Roma 1
Juventus - Inter (SO) 1

Kategoria - piłka ręczna:
RK Cimos Koper - Vive Targi Kielce (SO) 2
FC Barcelona - Montpellier 1
Veszprem - Ademar Leon 1
Hannover Burgdorf - Melsungen 1

Kategoria - koszykówka:
Dijon - Paris Levallois 2
Banca Civica - Bilbao 2
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (SO) 2
Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (SO) 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1
Basket Poznań - Polpharma Starogard (SO) 2
Politechnika Warszawska - Śląsk Wrocław 2
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 1

Kategoria - siatkówka:
Fenerbahce - Dinamo Kazan (SO) 1
Cannes - Cortese (SO) 2
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 2
PTPS Piła - Impel Gwardia Wrocław 1
Zenit Kazan - Novosibirsk (SO) 1
Sisley Belluno - Macerata 2

Kategoria - boks:
Tomasz Adamek - Nagy Aguilera (SO) 1
Marcin Wach - Tye Fields (SO) 1
Artur Szpilka - Terrance Marbra (SO) 1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - obstawiamy zawodnika (SO) Hamilton
Kto wygra wyścig - jw. (SO) Vettel
Który zespół zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - obstawiamy nazwę zespołu (SO) McLaren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Kategoria - piłka nożna:
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2
Chelsea Londyn - Tottenham (SO) 1
KV Kortrijk - Lokeren 2
PSG - Bordeaux (SO)1
Getafe - Valencia 2
Roda - Vitesse 1
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (SO)1
Schalke 04 - Bayer Leverkusen 1
Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 2
Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz 2
Flota Świnoujście - GKS Katowice 1
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 2
CSKA Moskwa - Lokomotiw Moskwa (SO)1
Zenit - Rubin Kazań (SO)1
Rangers - Celtic (SO)2
Galatasaray - Trabzonspor 1
AC Milan - AS Roma 1
Juventus - Inter (SO)1

Kategoria - piłka ręczna:
RK Cimos Koper - Vive Targi Kielce (SO)1
FC Barcelona - Montpellier 1
Veszprem - Ademar Leon 2
Hannover Burgdorf - Melsungen 2

Kategoria - koszykówka:
Dijon - Paris Levallois 2
Banca Civica - Bilbao 2
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (SO)1
Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (SO)1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO)1
Basket Poznań - Polpharma Starogard (SO)1
Politechnika Warszawska - Śląsk Wrocław 2
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 1

Kategoria - siatkówka:
Fenerbahce - Dinamo Kazan (SO)1
Cannes - Cortese (SO) 1
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO)2
PTPS Piła - Impel Gwardia Wrocław 1
Zenit Kazan - Novosibirsk (SO)1
Sisley Belluno - Macerata 2

Kategoria - boks:
Tomasz Adamek - Nagy Aguilera (SO) 1
Marcin Wach - Tye Fields (SO) 1
Artur Szpilka - Terrance Marbra (SO) 1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - Hamilton
Kto wygra wyścig - Hamilton
Który zespół zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - McLaren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

Kategoria - piłka nożna:
Lech Poznań - Śląsk Wrocław x
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2
Chelsea Londyn - Tottenham (SO) 1
KV Kortrijk - Lokeren 2
PSG - Bordeaux (SO) 1
Getafe - Valencia x
Roda - Vitesse1
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (SO)x
Schalke 04 - Bayer Leverkusen1
Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 2
Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz 2
Flota Świnoujście - GKS Katowice x
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin x
CSKA Moskwa - Lokomotiw Moskwa (SO) 1
Zenit - Rubin Kazań (SO) x
Rangers - Celtic (SO) x
Galatasaray - Trabzonspor 1
AC Milan - AS Roma x
Juventus - Inter (SO) 1

Kategoria - piłka ręczna:
RK Cimos Koper - Vive Targi Kielce (SO) 2
FC Barcelona - Montpellier 1
Veszprem - Ademar Leon 1
Hannover Burgdorf - Melsungen 1

Kategoria - koszykówka:
Dijon - Paris Levallois 1
Banca Civica - Bilbao 1
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (SO) 1
Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (SO) 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1
Basket Poznań - Polpharma Starogard (SO) 1
Politechnika Warszawska - Śląsk Wrocław 2
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 1

Kategoria - siatkówka:
Fenerbahce - Dinamo Kazan (SO) 1
Cannes - Cortese (SO)1
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 1
PTPS Piła - Impel Gwardia Wrocław 1
Zenit Kazan - Novosibirsk (SO) 1
Sisley Belluno - Macerata 2

Kategoria - boks:
Tomasz Adamek - Nagy Aguilera (SO) 1
Marcin Wach - Tye Fields (SO) 1
Artur Szpilka - Terrance Marbra (SO) 1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - obstawiamy zawodnika (SO) hamilton
Kto wygra wyścig - jw. (SO)hamiliton
Który zespół zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - obstawiamy nazwę zespołu (SO) mc laren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rico-kaboom

Kategoria - piłka nożna:
Lech Poznań - Śląsk Wrocław X
Ruch Chorzów - Wisła Kraków X
Chelsea Londyn - Tottenham (SO) 1
KV Kortrijk - Lokeren X
PSG - Bordeaux (SO) 1
Getafe - Valencia 2
Roda - Vitesse 1
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (SO) 1
Schalke 04 - Bayer Leverkusen 1
Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 2
Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz X
Flota Świnoujście - GKS Katowice 1
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 2
CSKA Moskwa - Lokomotiw Moskwa (SO) 1
Zenit - Rubin Kazań (SO) 1
Rangers - Celtic (SO) 1
Galatasaray - Trabzonspor 1
AC Milan - AS Roma 1
Juventus - Inter (SO) 1

Kategoria - piłka ręczna:
RK Cimos Koper - Vive Targi Kielce (SO) 2
FC Barcelona - Montpellier 1
Veszprem - Ademar Leon 1
Hannover Burgdorf - Melsungen 1

Kategoria - koszykówka:
Dijon - Paris Levallois 1
Banca Civica - Bilbao 1
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (SO) 1
Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (SO) 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1
Basket Poznań - Polpharma Starogard (SO) 1
Politechnika Warszawska - Śląsk Wrocław 2
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 1

Kategoria - siatkówka:
Fenerbahce - Dinamo Kazan (SO) 1
Cannes - Cortese (SO) 1
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 1
PTPS Piła - Impel Gwardia Wrocław 1
Zenit Kazan - Novosibirsk (SO) 1
Sisley Belluno - Macerata 2

Kategoria - boks:
Tomasz Adamek - Nagy Aguilera (SO) 1
Marcin Wach - Tye Fields (SO) 1
Artur Szpilka - Terrance Marbra (SO) 1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - obstawiamy zawodnika (SO) Lewis Hamilton
Kto wygra wyścig - jw. (SO) Lewis Hamilton
Który zespół zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - obstawiamy nazwę zespołu (SO) McLaren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
m_koltoniak

Lech Poznań - Śląsk Wrocław X
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1
Chelsea Londyn - Tottenham (SO) 1
KV Kortrijk - Lokeren 2
PSG - Bordeaux (SO) 1
Getafe - Valencia 2
Roda - Vitesse 1
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (SO) X
Schalke 04 - Bayer Leverkusen 1
Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 2
Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz 2
Flota Świnoujście - GKS Katowice 1
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin X
CSKA Moskwa - Lokomotiw Moskwa (SO) 1
Zenit - Rubin Kazań (SO) 1
Rangers - Celtic (SO) 2
Galatasaray - Trabzonspor 1
AC Milan - AS Roma 1
Juventus - Inter (SO) 1
RK Cimos Koper - Vive Targi Kielce (SO) 2
FC Barcelona - Montpellier 1
Veszprem - Ademar Leon 1
Hannover Burgdorf - Melsungen 1
Dijon - Paris Levallois 1
Banca Civica - Bilbao 1
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (SO) 1
Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (SO) 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1
Basket Poznań - Polpharma Starogard (SO) 1
Politechnika Warszawska - Śląsk Wrocław 2
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 1
Fenerbahce - Dinamo Kazan (SO) 1
Cannes - Cortese (SO) 1
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 1
PTPS Piła - Impel Gwardia Wrocław 1
Zenit Kazan - Novosibirsk (SO) 1
Sisley Belluno - Macerata 1
Tomasz Adamek - Nagy Aguilera (SO) 1
Marcin Wach - Tye Fields (SO) 1
Artur Szpilka - Terrance Marbra (SO) 1
Kto wygra kwalifikację - Hamilton (SO)
Kto wygra wyścig - Hamilton (SO)
Który zespół zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - McLaren(SO)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sławek machowski

Lech Poznan-Śląsk wrocław 2/Ruch Chorzów-Wisla Kraków 2/Chelsea-Totenham 1/KV Kortrijk-Lokeren 2/ PSG-Bordeaux 1/ Getafe-Valencia 2/ Roda -Vitesse 1/ Ajax Amsterdam-PSV Eindhoven 2/Schalke 04-Bayern Leverkusen 1/ Olimpia Elbąg-Arka Gdynia 2/ Ruch Radzionków-Zawisza Bydgoszcz 2/ Flota Świnoujscie-GKS Katowice 1/ Sandecja Nowy Sącz-Pogoń Szczecin 2/ CSKA Moskwa-Lokomotiw Moskwa 1/ Zenit-Rubin 1/ Rangers- Celtic 2/ Galatasaray-Trabzonspor 1/ AC Milan-AS Roma 1/Juwentus-Inter 1/ RKCimos Koper-Vive TargiKielce 2/ FC Barcelona-Montpelilier 1/ Veszprem-Ademar Leon 1/ Hanower Burgdorf-Melsungen1/ Dijon-Paris Lewallois1/ Banca Civica-Bilbao 2/ Anwil Włocławek-Turów Zgorzelec1/ Assecco Prokom Gdynia-Trefl Sopot 1/ Zastal Zielona Gora-Czarni Słupsk 1/ Basket Poznan-Polpharma Starogard 1/ Politechnika Warszawska-Śląsk Wrocław 2/AZS Koszalin-Siarka Tarnobrzeg 2/ Fenerbahce-Dinamo Kazan 2/ Cannes-Cortese1/ BKS Aluprof Bielsko Biała-Tauron MKS Dąbrowa Górnicza1/ PTPS Piła-Impel Gwardia Wrocław 1/ Zenit Kazań-Novosibirsk 1/ Sisley Belluno-Macerata 2/ Tomasz Adamek-Nagy Aguilera 1/ Marcin Wach-Tye Fields 1/ Artur Szpilka-Terrance Marbra 1/ wygra kwalifikacje Button wygra wyscig Hamilton najlepszy zespol maclaren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Szydlik

Kategoria - piłka nożna:
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2
Chelsea Londyn - Tottenham (SO) 1
KV Kortrijk - Lokeren 2
PSG - Bordeaux (SO) 1
Getafe - Valencia 2
Roda - Vitesse 1
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (SO) 1
Schalke 04 - Bayer Leverkusen 1
Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 2
Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz 2
Flota Świnoujście - GKS Katowice 1
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 2
CSKA Moskwa - Lokomotiw Moskwa (SO) 1
Zenit - Rubin Kazań (SO) 1
Rangers - Celtic (SO) 2
Galatasaray - Trabzonspor 1
AC Milan - AS Roma 1
Juventus - Inter (SO) 1
Kategoria - piłka ręczna:
RK Cimos Koper - Vive Targi Kielce (SO) 1
FC Barcelona - Montpellier 1
Veszprem - Ademar Leon 1
Hannover Burgdorf - Melsungen 1
Kategoria - koszykówka:
Dijon - Paris Levallois 1
Banca Civica - Bilbao 1
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (SO) 1
Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (SO) 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1
Basket Poznań - Polpharma Starogard (SO) 1
Politechnika Warszawska - Śląsk Wrocław 2
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 2
Kategoria - siatkówka:
Fenerbahce - Dinamo Kazan (SO) 1
Cannes - Cortese (SO) 1
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 1
PTPS Piła - Impel Gwardia Wrocław 2
Zenit Kazan - Novosibirsk (SO) 1
Sisley Belluno - Macerata 2
Kategoria - boks:
Tomasz Adamek - Nagy Aguilera (SO) 1
Marcin Wach - Tye Fields (SO) 1
Artur Szpilka - Terrance Marbra (SO) 1
Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - HAMILTON (SO)
Kto wygra wyścig - HAMILTON (SO)
Który zespół zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - obstawiamy nazwę zespołu (SO)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Boss

Kategoria - piłka nożna:
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2
Ruch Chorzów - Wisła Kraków X
Chelsea Londyn - Tottenham (SO) 1
KV Kortrijk - Lokeren 2
PSG - Bordeaux (SO) 1
Getafe - Valencia 2
Roda - Vitesse 2
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (SO) 2
Schalke 04 - Bayer Leverkusen 1
Olimpia Elbląg - Arka Gdynia 2
Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz 2
Flota Świnoujście - GKS Katowice 1
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 1
CSKA Moskwa - Lokomotiw Moskwa (SO) 1
Zenit - Rubin Kazań (SO) 1
Rangers - Celtic (SO) 2
Galatasaray - Trabzonspor 1
AC Milan - AS Roma 1
Juventus - Inter (SO) 1
Kategoria - piłka ręczna:
RK Cimos Koper - Vive Targi Kielce (SO) 2
FC Barcelona - Montpellier 1
Veszprem - Ademar Leon 2
Hannover Burgdorf - Melsungen 2
Kategoria - koszykówka:
Dijon - Paris Levallois 2
Banca Civica - Bilbao 2
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (SO) 2
Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (SO) 2
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 2
Basket Poznań - Polpharma Starogard (SO) 1
Politechnika Warszawska - Śląsk Wrocław 1
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 2
Kategoria - siatkówka:
Fenerbahce - Dinamo Kazan (SO) 2
Cannes - Cortese (SO) 1
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (SO) 1
PTPS Piła - Impel Gwardia Wrocław 1
Zenit Kazan - Novosibirsk (SO) 1
Sisley Belluno - Macerata 1
Kategoria - boks:
Tomasz Adamek - Nagy Aguilera (SO) 1
Marcin Wach - Tye Fields (SO) 1
Artur Szpilka - Terrance Marbra (SO) 1
Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - obstawiamy zawodnika (SO) Hamilton
Kto wygra wyścig - jw. (SO) Hamilton
Który zespół zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - obstawiamy nazwę zespołu (SO) McLAren

Obym się nie mylił hehe;) Pozdrawiam i powodzenia koledzy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.