Typer XI!

autor: Stefanek | 2012-03-30, 16:07 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam,

przepraszam, że musieliście trochę czekać na kolejną kolejkę. Tym razem oferta nie będzie obejmować soboty, a wydłużyłem do poniedziałku. Macie więc czas wrzucić swoje typy do soboty do godziny 23:59.

Oto oferta niedzielno-poniedziałkowa:
Kategoria - piłka nożna:
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Newcastle - Liverpool (SO)
Blackburn - Manchester United
Anderlecht - KV Kortrijk
Stade Rennes - Olympique Lyon (SO)
Nantes - Troyes
Panathinaikos - Aris
Sevilla  -Mallorca
Villarreal - Espanyol
Vitesse - Alkmaar
Hoffenheim - Schalke
Warta Poznań -Sandecja Nowy Sącz
Amkar Perm - Terek Grozny
Rubin Kazań - Anzhi Makhachkala (SO)
Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa (SO)
Vaslui - CFR Cluj
Falkirk - Hamilton
Trabzonspor - Fenerbahce (SO)
Fiorentina - Chievo
Juventus - Napoli (SO)
Reggina - Brescia

Kategoria - piłka ręczna:
Oltchim Valcea - Gyori (SO)
Oldenburg - Buxtehuder

Kategoria - koszykówka:
Estudiantes - Banca Civica
Murcia - Zaragoza (SO)
Frankfurt - Ulm
Montegranaro - Pesaro
Roma - Treviso

Kategoria - siatkówka:
Dinamo Moscow - Resovia Rzeszów (SO)
Lokomotiv Baku - Baki Baku (SO)
Modena - Cuneo
Monza - Valentia
Piacenza - San Giustino

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
rico-kaboom

Kategoria - piłka nożna:
Górnik Zabrze - Korona Kielce X
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1
Newcastle - Liverpool (SO) X
Blackburn - Manchester United 2
Anderlecht - KV Kortrijk 1
Stade Rennes - Olympique Lyon (SO) X
Nantes - Troyes X
Panathinaikos - Aris 1
Sevilla -Mallorca 1
Villarreal - Espanyol X
Vitesse - Alkmaar 2
Hoffenheim - Schalke2
Warta Poznań -Sandecja Nowy Sącz X
Amkar Perm - Terek Grozny X
Rubin Kazań - Anzhi Makhachkala (SO) X
Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa (SO) 1
Vaslui - CFR Cluj X
Falkirk - Hamilton 1
Trabzonspor - Fenerbahce (SO) 2
Fiorentina - Chievo 1
Juventus - Napoli (SO) X
Reggina - Brescia X

Kategoria - piłka ręczna:
Oltchim Valcea - Gyori (SO) 1
Oldenburg - Buxtehuder 1

Kategoria - koszykówka:
Estudiantes - Banca Civica 2
Murcia - Zaragoza (SO) 1
Frankfurt - Ulm 2
Montegranaro - Pesaro 2
Roma - Treviso 1

Kategoria - siatkówka:
Dinamo Moscow - Resovia Rzeszów (SO) 1
Lokomotiv Baku - Baki Baku (SO) 2
Modena - Cuneo 1
Monza - Valentia 1
Piacenza - San Giustino 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan_chelsea

Kategoria - piłka nożna:
Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok x
Newcastle - Liverpool (SO) 1
Blackburn - Manchester United 2
Anderlecht - KV Kortrijk 1
Stade Rennes - Olympique Lyon (SO) 2
Nantes - Troyes 1
Panathinaikos - Aris 1
Sevilla -Mallorca 1
Villarreal - Espanyol 2
Vitesse - Alkmaar 2
Hoffenheim - Schalke 2
Warta Poznań -Sandecja Nowy Sącz 2
Amkar Perm - Terek Grozny 2
Rubin Kazań - Anzhi Makhachkala (SO)2
Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa (SO) 2
Vaslui - CFR Cluj 2
Falkirk - Hamilton 2
Trabzonspor - Fenerbahce (SO) 2
Fiorentina - Chievo 1
Juventus - Napoli (SO) x
Reggina - Brescia 1

Kategoria - piłka ręczna:
Oltchim Valcea - Gyori (SO)2
Oldenburg - Buxtehuder 1

Kategoria - koszykówka:
Estudiantes - Banca Civica 1
Murcia - Zaragoza (SO) 2
Frankfurt - Ulm 1
Montegranaro - Pesaro 1
Roma - Treviso 1

Kategoria - siatkówka:
Dinamo Moscow - Resovia Rzeszów (SO) 2
Lokomotiv Baku - Baki Baku (SO) 1
Modena - Cuneo 1
Monza - Valentia 1
Piacenza - San Giustino 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
m_koltoniak

Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1
Newcastle - Liverpool (SO) 2
Blackburn - Manchester United 2
Anderlecht - KV Kortrijk 1
Stade Rennes - Olympique Lyon (SO) 2
Nantes - Troyes 1
Panathinaikos - Aris 1
Sevilla - Mallorca 1
Villarreal - Espanyol 1
Vitesse - Alkmaar 2
Hoffenheim - Schalke 2
Warta Poznań -Sandecja Nowy Sącz 1
Amkar Perm - Terek Grozny 2
Rubin Kazań - Anzhi Makhachkala (SO) 1
Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa (SO) 1
Vaslui - CFR Cluj 2
Falkirk - Hamilton 1
Trabzonspor - Fenerbahce (SO) 1
Fiorentina - Chievo 1
Juventus - Napoli (SO) 1
Reggina - Brescia 2
Oltchim Valcea - Gyori (SO) 2
Oldenburg - Buxtehuder 1
Estudiantes - Banca Civica 1
Murcia - Zaragoza (SO) 1
Frankfurt - Ulm 2
Montegranaro - Pesaro 1
Roma - Treviso 1
Dinamo Moscow - Resovia Rzeszów (SO) 1
Lokomotiv Baku - Baki Baku (SO) 1
Modena - Cuneo 1
Monza - Valentia 1
Piacenza - San Giustino 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Kategoria - piłka nożna:
Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2
Newcastle - Liverpool (SO)2
Blackburn - Manchester United 2
Anderlecht - KV Kortrijk 1
Stade Rennes - Olympique Lyon (SO)2
Nantes - Troyes 2
Panathinaikos - Aris 1
Sevilla - Mallorca 1
Villarreal - Espanyol 1
Vitesse - Alkmaar 2
Hoffenheim - Schalke 2
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz 1
Amkar Perm - Terek Grozny 1
Rubin Kazań - Anzhi Makhachkala (SO)1
Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa (SO)1
Vaslui - CFR Cluj 2
Falkirk - Hamilton 2
Trabzonspor - Fenerbahce (SO)1
Fiorentina - Chievo 1
Juventus - Napoli (SO) 2!
Reggina - Brescia 1

Kategoria - piłka ręczna:
Oltchim Valcea - Gyori (SO)1
Oldenburg - Buxtehuder 2

Kategoria - koszykówka:
Estudiantes - Banca Civica 1
Murcia - Zaragoza (SO)1
Frankfurt - Ulm 2
Montegranaro - Pesaro 1
Roma - Treviso 1

Kategoria - siatkówka:
Dinamo Moscow - Resovia Rzeszów (SO)1
Lokomotiv Baku - Baki Baku (SO)2
Modena - Cuneo 1
Monza - Valentia 1
Piacenza - San Giustino 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kosiorix44

Kategoria - piłka nożna:
Górnik Zabrze - Korona Kielce X
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1
Newcastle - Liverpool (SO) X
Blackburn - Manchester United 2
Anderlecht - KV Kortrijk 1
Stade Rennes - Olympique Lyon (SO) X
Nantes - Troyes 1
Panathinaikos - Aris 1
Sevilla -Mallorca 1
Villarreal - Espanyol X
Vitesse - Alkmaar 2
Hoffenheim - Schalke X
Warta Poznań -Sandecja Nowy Sącz 1
Amkar Perm - Terek Grozny 2
Rubin Kazań - Anzhi Makhachkala (SO) X
Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa (SO) 1
Vaslui - CFR Cluj 2
Falkirk - Hamilton 1
Trabzonspor - Fenerbahce (SO) 1
Fiorentina - Chievo 1
Juventus - Napoli (SO) X
Reggina - Brescia 1

Kategoria - piłka ręczna:
Oltchim Valcea - Gyori (SO) 1
Oldenburg - Buxtehuder 1

Kategoria - koszykówka:
Estudiantes - Banca Civica 1
Murcia - Zaragoza (SO) 1
Frankfurt - Ulm 1
Montegranaro - Pesaro 1
Roma - Treviso 1

Kategoria - siatkówka:
Dinamo Moscow - Resovia Rzeszów (SO) 2
Lokomotiv Baku - Baki Baku (SO) 1
Modena - Cuneo 1
Monza - Valentia 1
Piacenza - San Giustino 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Szydlik

Kategoria - piłka nożna:
Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2
Newcastle - Liverpool (SO) 2
Blackburn - Manchester United 2
Anderlecht - KV Kortrijk 1
Stade Rennes - Olympique Lyon (SO) 2
Nantes - Troyes 1
Panathinaikos - Aris 1
Sevilla -Mallorca 1
Villarreal - Espanyol 1
Vitesse - Alkmaar 2
Hoffenheim - Schalke 2
Warta Poznań -Sandecja Nowy Sącz 1
Amkar Perm - Terek Grozny 2
Rubin Kazań - Anzhi Makhachkala (SO) 2
Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa (SO) 2
Vaslui - CFR Cluj 2
Falkirk - Hamilton 1
Trabzonspor - Fenerbahce (SO) 2
Fiorentina - Chievo 1
Juventus - Napoli (SO) 1
Reggina - Brescia 2
Kategoria - piłka ręczna:
Oltchim Valcea - Gyori (SO) 1
Oldenburg - Buxtehuder 1
Kategoria - koszykówka:
Estudiantes - Banca Civica 1
Murcia - Zaragoza (SO)1
Frankfurt - Ulm 1
Montegranaro - Pesaro 1
Roma - Treviso 2
Kategoria - siatkówka:
Dinamo Moscow - Resovia Rzeszów (SO) 1
Lokomotiv Baku - Baki Baku (SO) 1
Modena - Cuneo 1
Monza - Valentia 2
Piacenza - San Giustino 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sławek machowski

górnik- korona 2/zagłebie lubin-Jagielonnia Białystok 2/ Newcastle-Liverpoll 2/Blackburn-manchester United 2/Anderlecht-Kortijk 1/ Stades Rennes-olimpic Lyon 2/Nantes -Troyes 1/ Panathinajkos-aris 1/Sevilla-Mallorca 1/villareall-Espaniol 1/Vitesse- Alkmar 2/Hoffenhaim-Schalke 2/Warta -Sandecia 1/Amkar Perm-Terek Grozny2/ Lokomotiv Moskwa-Dynamo moskwa 1/Rubin-Anzhi 1/Vaslij-Cluj 2/Falkirk-Hamillton 2/Trabzonspor-Fenerhbace 2/Fiorentina -Chievo 1/Juventus-Napolli 1/Reggin- Brescia 2/ oltchim Valcea-Gyori 2/Oldenburg-Buxtenhuder 1/ Estudiantes-Banca Civica 1/ Murcia-Zaragoza 2/Frankfurt-ulm 2/montegranero-Pesaro 2/Roma-trewiso 1/Dinamo Moskwa-Resovia 1/Lokomotiv Baku -Baki Baku 2/Modena-Cuneo 1/Monza-Valentina 1/ Piacenza-San Giustino1/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.