Typer XIV!

autor: Stefanek | 2012-04-20, 10:48 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam,

kolejny weekend się zbliża, a więc przedstawiam nową ofertę.

Kategoria - piłka nożna:
Legia Warszawa - Lech Poznań (SO)
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście (SO)
Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice
Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (SO)
Queen Park Rangers - Tottenham
Club Brugge - Anderlecht (SO)
APOEL Nikozja - AEL Limassol
Bordeaux - Olympique Marsylia (SO)
Barcelona - Real Madryt (SO)
Werder Brema - Bayern Monachium
Augsburg - Schalke 04
Terek Grozny - Krasnodar
Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala (SO)
Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań (SO)
Hearts - Rangers
Trabzonspor - Besiktas
Galatasaray - Fenerbahce
Fiorentina - Inter Mediolan (SO)
Juventus Turyn - AS Roma (SO)
Ascoli - Brescia

Kategoria - piłka ręczna:
Ademar Leon - Fuchse Berlin (SO)
Croatia Zagrzeb - THW Kiel (SO)
Cimos Koper - Atletico Madryt (SO)
N Lubbecke - Balingen
RN Lowen - Goppingen
Magdeburg - Dunkerque
Flensburg - Aragon
Pivovarna Lasko - Gummersbach

Kategoria - koszykówka:
Poitiers - Asvel Villeurbanne (SO)
Roanne - Nancy
Valladolid - Banca Civica (SO)
Valencia - Bilbao
Ludwigsburg - Oliver Baskets
Braunschweig - Oldenburg
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO)
Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin (SO)

Kategoria - siatkówka:
Haching - Berlin RV
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów (SO)
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (SO)
Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz (SO)
Sisley Belluno - Piacenza

Kategoria - żużel:
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Azoty Tauron Tarnów - Włókniarz Częstochowa (SO)
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów (SO)
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (SO)
ŻKS Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź
Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ (SO)

Kategoria - boks:
James Degale - Cristian Sanavia (SO)
Anthony Crolla - Derry Matthews (SO)

Kategoria - snooker:
Gould - Gilbert (SO)
Bingham - Hendry (SO)
Maguire - Brecel (SO)

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - podajemy nazwisko (SO)
Kto wygra wyścig - jw. (SO)
Kto zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - podajemy zespół (SO)

Powodzenia! ;)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
rico-kaboom

Kategoria - piłka nożna:
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2
Club Brugge - Anderlecht (SO) X
Augsburg - Schalke 04 2
Terek Grozny - Krasnodar 1
Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala (SO) X
Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań (SO) 1
Galatasaray - Fenerbahce X
Fiorentina - Inter Mediolan (SO) 2
Juventus Turyn - AS Roma (SO) 1

Kategoria - piłka ręczna:
Magdeburg - Dunkerque 1
Flensburg - Aragon 1
Pivovarna Lasko - Gummersbach 1

Kategoria - koszykówka:
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1

Kategoria - siatkówka:
Haching - Berlin RV 1
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów (SO) 2
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (SO) 1
Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz (SO) 2

Kategoria - żużel:
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 2
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1
Azoty Tauron Tarnów - Włókniarz Częstochowa (SO) 1
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów (SO) 1
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (SO) 1
ŻKS Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 1
Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ (SO) 1

Kategoria - boks:
James Degale - Cristian Sanavia (SO) 1
Anthony Crolla - Derry Matthews (SO) 1

Kategoria - snooker:
Gould - Gilbert (SO) 1
Bingham - Hendry (SO) 2
Maguire - Brecel (SO) 1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra wyścig -(SO) Hamilton
Kto zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - podajemy zespół (SO) McLaren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Szydlik

Qufa na ostatnią chwilę to wrzucasz, akurat mnie wczoraj nie było :/

Kategoria - piłka nożna:
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście (SO) 1
Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1
Queen Park Rangers - Tottenham 2
Club Brugge - Anderlecht (SO) 2
APOEL Nikozja - AEL Limassol 1
Bordeaux - Olympique Marsylia (SO) 1
Barcelona - Real Madryt (SO) 2
Augsburg - Schalke 04 2
Terek Grozny - Krasnodar 1
Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala (SO) 2
Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań (SO) 2
Hearts - Rangers 2
Trabzonspor - Besiktas 2
Galatasaray - Fenerbahce 2
Fiorentina - Inter Mediolan (SO) 1
Juventus Turyn - AS Roma (SO) 1
Ascoli - Brescia 2
Kategoria - piłka ręczna:
Ademar Leon - Fuchse Berlin (SO) 2
Croatia Zagrzeb - THW Kiel (SO) 1
Cimos Koper - Atletico Madryt (SO) 1
N Lubbecke - Balingen 1
RN Lowen - Goppingen 1
Magdeburg - Dunkerque 1
Flensburg - Aragon 1
Pivovarna Lasko - Gummersbach 1
Kategoria - koszykówka:
Poitiers - Asvel Villeurbanne (SO) 1
Roanne - Nancy 1
Valladolid - Banca Civica (SO) 1
Valencia - Bilbao 1
Ludwigsburg - Oliver Baskets 1
Braunschweig - Oldenburg 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1
Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin (SO) 1
Kategoria - siatkówka:
Haching - Berlin RV 1
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów (SO) 2
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (SO) 2
Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz (SO) 1
Sisley Belluno - Piacenza 1
Kategoria - żużel:
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 2
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1
Azoty Tauron Tarnów - Włókniarz Częstochowa (SO) 1
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów (SO) 1
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (SO) 1
ŻKS Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 1
Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ (SO) 1
Kategoria - boks:
James Degale - Cristian Sanavia (SO) 1
Anthony Crolla - Derry Matthews (SO) 1
Kategoria - snooker:
Gould - Gilbert (SO)1
Bingham - Hendry (SO) 1
Maguire - Brecel (SO) 1
Kategoria - Formuła 1:

Kto wygra wyścig - HAMILTON (SO)
Kto zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - podajemy zespół (SO) mcLAREN

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
p_lubaszka

Kategoria - piłka nożna:
Legia Warszawa - Lech Poznań 2 (SO)
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście X (SO)
Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice X
Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2 (SO)
Queen Park Rangers - Tottenham 2
Club Brugge - Anderlecht 2 (SO)
APOEL Nikozja - AEL Limassol 1
Bordeaux - Olympique Marsylia 1 (SO)
Barcelona - Real Madryt 2 (SO)
Werder Brema - Bayern Monachium X
Augsburg - Schalke 04 2
Terek Grozny - Krasnodar 1
Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala 2 (SO)
Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań 1 (SO)
Hearts - Rangers 2
Trabzonspor - Besiktas X
Galatasaray - Fenerbahce 1
Fiorentina - Inter Mediolan 1 (SO)
Juventus Turyn - AS Roma 1(SO)
Ascoli - Brescia 2
Kategoria - piłka ręczna:
Ademar Leon - Fuchse Berlin 2 (SO)
Croatia Zagrzeb - THW Kiel 2 (SO)
Cimos Koper - Atletico Madryt 2 (SO)
N Lubbecke - Balingen 1
RN Lowen - Goppingen 1
Magdeburg - Dunkerque 1
Flensburg - Aragon 1
Pivovarna Lasko - Gummersbach 2
Kategoria - koszykówka:
Poitiers - Asvel Villeurbanne 2 (SO)
Roanne - Nancy 2
Valladolid - Banca Civica 1 (SO)
Valencia - Bilbao 2
Ludwigsburg - Oliver Baskets 1
Braunschweig - Oldenburg 2
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk 1 (SO)
Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin 1 (SO)
Kategoria - siatkówka:
Haching - Berlin RV 2
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1 (SO)
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1 (SO)
Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz 1 (SO)
Sisley Belluno - Piacenza 2
Kategoria - żużel:
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 1
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1
Azoty Tauron Tarnów - Włókniarz Częstochowa 1 (SO)
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów 2 (SO)
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2 (SO)
ŻKS Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 1
Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ 2 (SO)
Kategoria - boks:
James Degale - Cristian Sanavia 2 (SO)
Anthony Crolla - Derry Matthews 1 (SO)
Kategoria - snooker:
Gould - Gilbert 2 (SO)
Bingham - Hendry 2 (SO)
Maguire - Brecel 1 (SO)
Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - Lewis Hamilton (SO)
Kto wygra wyścig - Jenson Button (SO)
Kto zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - McLaren (SO)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sebast15

Kategoria - piłka nożna:
Legia Warszawa - Lech Poznań (SO)1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście (SO)1
Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1
Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (SO)1
Queen Park Rangers - Tottenham 1
Club Brugge - Anderlecht (SO)2
APOEL Nikozja - AEL Limassol 1
Bordeaux - Olympique Marsylia (SO)1
Barcelona - Real Madryt (SO)1
Werder Brema - Bayern Monachium 2
Augsburg - Schalke 04 2
Terek Grozny - Krasnodar 1
Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala (SO)1
Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań (SO)1
Hearts - Rangers 2
Trabzonspor - Besiktas 1
Galatasaray - Fenerbahce 1
Fiorentina - Inter Mediolan (SO)2
Juventus Turyn - AS Roma (SO)1
Ascoli - Brescia 1
Kategoria - piłka ręczna:
Ademar Leon - Fuchse Berlin (SO)2
Croatia Zagrzeb - THW Kiel (SO)2
Cimos Koper - Atletico Madryt (SO)2
N Lubbecke - Balingen 1
RN Lowen - Goppingen 1
Magdeburg - Dunkerque 1
Flensburg - Aragon 1
Pivovarna Lasko - Gummersbach 2
Kategoria - koszykówka:
Poitiers - Asvel Villeurbanne (SO)1
Roanne - Nancy 2
Valladolid - Banca Civica (SO)1
Valencia - Bilbao 1
Ludwigsburg - Oliver Baskets 1
Braunschweig - Oldenburg 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO)1
Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin (SO)1
Kategoria - siatkówka:
Haching - Berlin RV 2
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów (SO)1
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (SO)1
Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz (SO)1
Sisley Belluno - Piacenza 1
Kategoria - żużel:
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 1
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1
Azoty Tauron Tarnów - Włókniarz Częstochowa (SO)1
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów (SO)1
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (SO)2
ŻKS Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 1
Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ (SO)1
Kategoria - boks:
James Degale - Cristian Sanavia (SO)1
Anthony Crolla - Derry Matthews (SO)1
Kategoria - snooker:
Gould - Gilbert (SO)1
Bingham - Hendry (SO)2
Maguire - Brecel (SO)1
Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - podajemy nazwisko (SO)Rosberg
Kto wygra wyścig - jw. (SO)Button
Kto zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - podajemy zespół (SO)McLaren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
przemek87

Kategoria - piłka nożna:
Legia Warszawa - Lech Poznań (SO) 1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście (SO)2
Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1
Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (SO) 2
Queen Park Rangers - Tottenham 2
Club Brugge - Anderlecht (SO) 2
APOEL Nikozja - AEL Limassol 1
Bordeaux - Olympique Marsylia (SO) 1
Barcelona - Real Madryt (SO) 1
Werder Brema - Bayern Monachium 2
Augsburg - Schalke 04 2
Terek Grozny - Krasnodar1
Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala (SO) 1
Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań (SO) 2
Hearts - Rangers 2
Trabzonspor - Besiktas 1
Galatasaray - Fenerbahce 1
Fiorentina - Inter Mediolan (SO) 2
Juventus Turyn - AS Roma (SO) 1
Ascoli - Brescia 2
Kategoria - piłka ręczna:
Ademar Leon - Fuchse Berlin (SO)1
Croatia Zagrzeb - THW Kiel (SO) 2
Cimos Koper - Atletico Madryt (SO) 2
N Lubbecke - Balingen1
RN Lowen - Goppingen 1
Magdeburg - Dunkerque 1
Flensburg - Aragon 1
Pivovarna Lasko - Gummersbach 1
Kategoria - koszykówka:
Poitiers - Asvel Villeurbanne (SO) 1
Roanne - Nancy 2
Valladolid - Banca Civica (SO) 1
Valencia - Bilbao 1
Ludwigsburg - Oliver Baskets 2
Braunschweig - Oldenburg 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1
Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin (SO) 1
Kategoria - siatkówka:
Haching - Berlin RV 1
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów (SO) 2
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (SO) 2
Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz (SO) 1
Sisley Belluno - Piacenza 2
Kategoria - żużel:
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 1
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1
Azoty Tauron Tarnów - Włókniarz Częstochowa (SO) 2
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów (SO) 1
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (SO) 1
ŻKS Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 1
Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ (SO) 1
Kategoria - boks:
James Degale - Cristian Sanavia (SO) 1
Anthony Crolla - Derry Matthews (SO) 2
Kategoria - snooker:
Gould - Gilbert (SO) 1
Bingham - Hendry (SO) 1
Maguire - Brecel (SO) 2
Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - Rosberg (SO)
Kto wygra wyścig - L.Hamilton (SO)
Kto zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - Mercedes GP (SO)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speedway fun

Kategoria - piłka nożna:
Legia Warszawa - Lech Poznań (SO) 1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście (SO) 1
Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1
Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (SO) 1
Queen Park Rangers - Tottenham 2
Club Brugge - Anderlecht (SO) 1
APOEL Nikozja - AEL Limassol 1
Bordeaux - Olympique Marsylia (SO) x
Barcelona - Real Madryt (SO) 1
Werder Brema - Bayern Monachium 2
Augsburg - Schalke 04 2
Terek Grozny - Krasnodar 1
Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala (SO) 1
Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań (SO) 1
Hearts - Rangers 2
Trabzonspor - Besiktas 2
Galatasaray - Fenerbahce 1
Fiorentina - Inter Mediolan (SO) 2
Juventus Turyn - AS Roma (SO) 1
Ascoli - Brescia 1

Kategoria - piłka ręczna:
Ademar Leon - Fuchse Berlin (SO) 1
Croatia Zagrzeb - THW Kiel (SO)1
Cimos Koper - Atletico Madryt (SO) 2
N Lubbecke - Balingen 2
RN Lowen - Goppingen 1
Magdeburg - Dunkerque 1
Flensburg - Aragon 1
Pivovarna Lasko - Gummersbach 1

Kategoria - koszykówka:
Poitiers - Asvel Villeurbanne (SO) 1
Roanne - Nancy 2
Valladolid - Banca Civica (SO) 1
Valencia - Bilbao 1
Ludwigsburg - Oliver Baskets 2
Braunschweig - Oldenburg 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1
Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin (SO) 2

Kategoria - siatkówka:
Haching - Berlin RV 1
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów (SO) 1
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (SO) 2
Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz (SO) 2
Sisley Belluno - Piacenza 1

Kategoria - żużel:
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 1
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1
Azoty Tauron Tarnów - Włókniarz Częstochowa (SO) 1
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów (SO) 1
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (SO) 2
ŻKS Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 2
Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ (SO) 1

Kategoria - boks:
James Degale - Cristian Sanavia (SO) 2
Anthony Crolla - Derry Matthews (SO) 1

Kategoria - snooker:
Gould - Gilbert (SO) 2
Bingham - Hendry (SO) 2
Maguire - Brecel (SO) 1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - podajemy nazwisko (SO) Hamilton
Kto wygra wyścig - jw. (SO) Alonso
Kto zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - podajemy zespół (SO) Mercedes

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan_chelsea

Kategoria - piłka nożna:
Legia Warszawa - Lech Poznań (SO)1
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście (SO)2
Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1
Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (SO) 2
Queen Park Rangers - Tottenham 2
Club Brugge - Anderlecht (SO) 2
APOEL Nikozja - AEL Limassol 1
Bordeaux - Olympique Marsylia (SO)x
Barcelona - Real Madryt (SO) 1
Werder Brema - Bayern Monachium 2
Augsburg - Schalke 04 2
Terek Grozny - Krasnodar 1
Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala (SO) 1
Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań (SO) 2
Hearts - Rangers 2
Trabzonspor - Besiktas 2
Galatasaray - Fenerbahce 1
Fiorentina - Inter Mediolan (SO) 2
Juventus Turyn - AS Roma (SO) 1
Ascoli - Brescia 2

Kategoria - piłka ręczna:
Ademar Leon - Fuchse Berlin (SO) 1
Croatia Zagrzeb - THW Kiel (SO) 2
Cimos Koper - Atletico Madryt (SO)
N Lubbecke - Balingen 1
RN Lowen - Goppingen 2
Magdeburg - Dunkerque 1
Flensburg - Aragon 1
Pivovarna Lasko - Gummersbach 1

Kategoria - koszykówka:
Poitiers - Asvel Villeurbanne (SO) 1
Roanne - Nancy 2
Valladolid - Banca Civica (SO)1
Valencia - Bilbao 2
Ludwigsburg - Oliver Baskets 2
Braunschweig - Oldenburg 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1
Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin (SO) 1

Kategoria - siatkówka:
Haching - Berlin RV 1
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów (SO) 2
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (SO) 1
Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz (SO) 1
Sisley Belluno - Piacenza 2

Kategoria - żużel:
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 2
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1
Azoty Tauron Tarnów - Włókniarz Częstochowa (SO) 1
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów (SO) 1
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (SO) 1
ŻKS Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 2
Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ (SO) 1

Kategoria - boks:
James Degale - Cristian Sanavia (SO) 1
Anthony Crolla - Derry Matthews (SO) 2

Kategoria - snooker:
Gould - Gilbert (SO) 1
Bingham - Hendry (SO)2
Maguire - Brecel (SO)1

Kategoria - Formuła 1:
Kto wygra kwalifikację - podajemy nazwisko (SO) Hamilton
Kto wygra wyścig - jw. (SO) Hamilton
Kto zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - podajemy zespół (SO) McLaren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
m_koltoniak

Legia Warszawa - Lech Poznań (SO) 2
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław X
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście (SO) X
Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 1
Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (SO) 1
Queen Park Rangers - Tottenham 2
Club Brugge - Anderlecht (SO) 2
APOEL Nikozja - AEL Limassol 1
Bordeaux - Olympique Marsylia (SO) 1
Barcelona - Real Madryt (SO) 1
Werder Brema - Bayern Monachium 2
Augsburg - Schalke 04 2
Terek Grozny - Krasnodar 1
Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala (SO) X
Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań (SO) 2
Hearts - Rangers 2
Trabzonspor - Besiktas 1
Galatasaray - Fenerbahce 1
Fiorentina - Inter Mediolan (SO) X
Juventus Turyn - AS Roma (SO) 1
Ascoli - Brescia 2
Ademar Leon - Fuchse Berlin (SO) 1
Croatia Zagrzeb - THW Kiel (SO) 2
Cimos Koper - Atletico Madryt (SO) 2
N Lubbecke - Balingen 1
RN Lowen - Goppingen 1
Magdeburg - Dunkerque 1
Flensburg - Aragon 1
Pivovarna Lasko - Gummersbach 2
Poitiers - Asvel Villeurbanne (SO) 1
Roanne - Nancy 1
Valladolid - Banca Civica (SO) 2
Valencia - Bilbao 1
Ludwigsburg - Oliver Baskets 1
Braunschweig - Oldenburg 1
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk (SO) 1
Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin (SO) 1
Haching - Berlin RV 1
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów (SO) 2
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (SO) 1
Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz (SO) 1
Sisley Belluno - Piacenza 1
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 2
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1
Azoty Tauron Tarnów - Włókniarz Częstochowa (SO) 1
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów (SO) 1
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (SO) 2
ŻKS Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 1
Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ (SO) 1
James Degale - Cristian Sanavia (SO) 1
Anthony Crolla - Derry Matthews (SO) 1
Gould - Gilbert (SO) 1
Bingham - Hendry (SO) 1
Maguire - Brecel (SO) 1
Kto wygra kwalifikację - Hamilton (SO)
Kto wygra wyścig - Hamilton (SO)
Kto zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - McLaren (SO)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sławek machowski

Legia-Lech 1/ Lechia-slask 2/ Pogoń-Flota 1/ Zawisza-GKS Katowice 1/ Arsenal-Chelsie 1/ Quins Park Rengers-Tottenham 2/ Clubb Brigge-Anderlecht 2/ Apoel-AEL Limasool 1/ Bordeaux-Olympique Marsylia 1/Barcelona - Real Madryt 1/Werder Brema - Bayern Monachium 2/
Augsburg - Schalke 04 2/Terek Grozny - Krasnodar 1/
Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala 1/
Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań 1/ Hearts - Rangers 2/
Trabzonspor - Besiktas 2/
Galatasaray - Fenerbahce 1/
Fiorentina - Inter Mediolan 2/
Juventus Turyn - AS Roma 1/)
Ascoli - Brescia 2/Ademar Leon - Fuchse Berlin 2/
Croatia Zagrzeb - THW Kiel 2/
Cimos Koper - Atletico Madryt 2/
N Lubbecke - Balingen 1/
RN Lowen - Goppingen 1/
Magdeburg - Dunkerque 1/
Flensburg - Aragon 1/
Pivovarna Lasko - Gummersbach 2/ Poitiers - Asvel Villeurbanne 2/
Roanne - Nancy 1/
Valladolid - Banca Civica 1/
Valencia - Bilbao 1/
Ludwigsburg - Oliver Baskets 1/
Braunschweig - Oldenburg 2/
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk 1/
Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin 1/ Haching - Berlin RV 1/
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1/
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1/
Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz 1/
Sisley Belluno - Piacenza 1/ Lotos Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 1/
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1/
Azoty Tauron Tarnów - Włókniarz Częstochowa 1/
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów 1/
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra 1/
ŻKS Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 1/
Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ 1/ James Degale - Cristian Sanavia 1/
Anthony Crolla - Derry Matthews 1/ Gould - Gilbert 2/
Bingham - Hendry 2/
Maguire - Brecel 1/ Kto wygra kwalifikację - podajemy nazwisko Hamilton
Kto wygra wyścig - Button
Kto zdobędzie najwięcej punktów wśród konstruktorów - maclaren

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.