Stefanek - komentarze

 • Stefanek napisał komentarz na tablicy Stefanek

  Bardzo przepraszam za powstałe opóźnienia ;) Już nadrobiłem. Życzę powodzenia ;)

 • Stefanek napisał/a komentarz do Wyniki VIII Typera!

  Tak do 20 kolejek dojdzie. A następny Typer (specjalny) postaram się ruszyć pod Euro 2012.

 • Stefanek napisał/a komentarz do Wyniki VII Typera!

  SO, czyli Super Oferta punktowane są za dwa punkty, a inne za jeden. Czy popełniłem jakiś błąd, zwracając na to moją uwagę?

 • Stefanek napisał/a komentarz do Wyniki IV Typera!

  Poprawione, przepraszam, że tak to długo trwało.

  Niestety na ten weekend nie wstawiłem nowych typów, ale nic straconego, obserwujcie mój profil na dniach pojawią się ciekawe typy jeżeli chodzi o europejską piłkę i mam przygotowaną dla was niespodziankę ;)

 • Stefanek napisał/a komentarz do Tomasz Arteniuk nowym trenerem ŁKS

  To jest wielki fachowiec! Oczywiście żartuję xD Pamiętam go, jak był trenerem Kotwicy Kołobrzeg, widać ciągnie go dalej do morza, więc postanowił zakotwiczyć na tonącej Łodzi. Nic ten Pan w ŁKS-ie nie zdziała i szybciej się pożegna z tym zespołem, zanim go jeszcze objął. Słaby trener, a na dodatek gbur i prostak!

 • Stefanek napisał/a komentarz do Borek najlepszym polskim komentatorem

  Borek jest takim komentatorem, który może poprowadzić wszystko i naprawdę z miłą chęcią można posłuchać tego, co on mówi. Jeszcze jest dwóch-trzech komentatorów z C+ jeżeli chodzi o piłkę nożną, w szczególności mam na myśli ligę polską oraz hiszpańską. Oczywiście trzeba wspomnieć o Tomku Zimochu, z TVP żaden nie potrafi zainteresować widzów, przynajmniej mnie. Jeszcze kilku z Eurosportu bym wymienił jeżeli chodzi o tenis i skoki narciarskie ;)

 • Stefanek napisał/a komentarz do Napastnicy Celtiku nie obawiają się Brożka. "Niech pokaże, na co go stać"

  Przy Hooperze i Stoksie to "Brozio" wygląda blado, ale jest to liga szkocka, więc nie dziwią mnie takie statystyki tych piłkarzy. Jeżeli Paweł dostanie szansę i szybko zacznie udawadniać bramkami, że warto na niego stawiać to będziemy mogli być spokojni o zmiennika dla Roberta Lewandowskiego. Jeżeli natomiast nie odpali to będzie dla mnie wówczas wielki problem.

 • Stefanek napisał/a komentarz do Trudne zadanie Barcy, kolejny cud? - przed pierwszymi meczami 1/2 Pucharu Króla

  Pierwszy mecz pomiędzy Valencią, a Barceloną pewnie nie będzie jeszcze rozstrzygnięciem, ale wydaję mi się, że Barca powinna sobie poradzić i wywiezie korzystny rezultat z Walencji. Wiadomo, że mają strasznie wahania formy, ale to nie przeszkodzi im w tym, aby pokonać swoich najbliższych rywali.

 • Stefanek napisał/a komentarz do Maciej Żurawski: To samo słyszałem, gdy sam przenosiłem się do Celtiku

  Zgadzam się z gizm00, jeszcze nie zdążył zadebiutować, a wszyscy już go skreślają. A może akurat on także da radę sobie w Celticu, przecież Żurawski też przed przejściem nie był pewny swego, jednak zaprezentował taką formę, że stał się ulubieńcem kibiców. Trzeba wierzyć, że Brożek też udowodni, że za wcześnie niektórzy kładą na niego krzyżyk.

 • Stefanek napisał/a komentarz do Sparingowo: Pogoń pokonała Podbeskidzie

  Nie, aż tak źle jeszcze z tymi obcokrajowcami nie jest. Pogoń awansuje i może wrócą demony przeszłości i cały skład Pogoni składać się będzie z "utalentowanych" brazylijczyków, w postaci fryzjerów, kucharzy, etc. Przecież sprowadzili z polskiego rynku Wojciecha Gollę i Adriana Budkę, to mało? A reszta wynalazków zagranicznych to Lucas, który był zawodnikiem Kaiserlautern (szok!) oraz Bikan (Szwajcaria i te sprawy)