Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ludzie co z wami? Fakt, pierwsza połowa fatalna, koszmarna. Jest porażka a tu już rozbiory i rozpad Vive... myślicie że odpadnięcie na tym etapie z takim rywalem nie było przez klub wkalkulowane? Wiadomo że nikt tego nie powie ale za pewne wszyscy mają świadomość z kim przyszło grać kielczanom. Druga linia PSG to plejada gwiazd, najlepsi z najlepszych. Karabatić, Sagosen, Hansen, Remili, Stepancić czy Narcisse. W pierwszej linii Genshaimer czy Abalo i legendarny Omeyer z tylu. Kielce mają silny skład jednak Mamić to nie Karabatić czy Kus to nie Daamgard. Ludzie opanujcie się. Też jest mi przykro i jestem zły ale to nie znaczy żeby wieszać psy na wszystkich. A co jeśli Kielce w rewanżu zaskoczą pewnych siebie Francuzów? Znów będą najlepsi. Typowo polskie, najlepiej komentować z kanapy. Sam lata grałem i domyślam się co czują zawodnicy po takim meczu. Jednak w tym kraju nie dostaje się wsparcia tylko dobija się leżącego.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie wiem od czego zacząć. W pierwszej połowie stało się to o co bałem się najbardziej, czyli rywalizacja w bramce. Omeyer wybronił kilka czystych pozycji z których momentalnie szły szybkie kontry. Jakieś głupie straty. Zespół PSG czegoś takiego nie wybacza i karci natychmiastowo. Nie winie bramki Vive, nie można dopuszczać takich zawodników jak Remili, Hansen czy Karabatić na 7 metr. Trzeba o tej połowie jak najszybciej zapomnieć i szukać pozytywów w drugich 30tu minutach. Początek fatalny, piękna akcja kielczan i znów Omeyer. Jednak agresywna obrona przyczyniła się w końcu do kilku obron Sławka, pojawiły się też nieliczne straty Paryżan. Widać było jak obrona bramkarza napędzała resztę zespołu. Serce boli jednak cieszę się że nie zwiesili głów tylko walczyli, udało się odrobić te 6 bramek. Alex mecz pierwsza klasa. Szkoda jednak czekam na rewanż. Odrobić 6 bramek w Paryżu brzmi jak misja nie do wykonania jednak wierzę, zawsze będę wierzył w Polskie zespoły. Jeśli wyjdą podrażnieni jak na drugą połowę, jeśli zagrają jak w drugiej połowie bądź lepiej to będzie nadzieja. To tylko sport i do póki piłka w grze to wszystko może się zdarzyć. W kopanej też już wszyscy widzieli Barcelonę w półfinale. Dalej trzymam kciuki, wierzę do końca, wciąż 60 minut do rozegrania! Nie łamać się! Do przodu! Dumny po zwycięstwie, wierny po porażce. Nie ważne czy Kielce, Płock, Puławy czy kadra!

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A Du Rietz od nowego sezonu na dwa lata w PSG!

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kolejny mój komentarz w ostatnim czasie usunięty... rzeczowy, w pełni na temat, własna opinia o dwumeczu, bez przekleństw itp. Panie Górczyński mogę wiedzieć czemu? Czemu normalni ludzie których coraz tu mniej mają pod górkę a użytkownicy typu Maxi robią bezkarnie burdel? I tak "popukacja" kibiców przynajmniej w komentarzach coraz mniejsza a tendencja chyba wciąż spadkowa.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najgorsze jest to że ja nie dostrzegam u niego żadnych postępów. Gra tak samo od dłuższego czasu. Tak jak by zatrzymał się w miejscu. Jeden mecz rwie siatki w bramkach a kolejne 3 czyści kotary z kurzu. 23 lata to młody wiek jednak wielu rówieśników z wielu krajów już gra na wysokim poziomie. Gdyby był mega utalentowany i rozwijał się jak trzeba to Magdeburg by go nie puścił. Ja osobiście nie widzę żadnych postępów.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dani Dujshebaev (97r), Kulesz (96r), Mamić (94r), Borozan (94r) i Michał Jurecki (84r). Niestety Vive nie ma skarbca by trzymać wszystkich za wszelką cenę. Ciężka sytuacja. Albo zatrzymać legendę która zagrałaby jeszcze sezon lub dwa na wysokim poziomie lub pozbyć się któregoś z młodych którzy są lub będą jednymi z najlepszych na swojej pozycji. Po odejściu Michała dalej by musieli kogoś szukać a wtedy mogłoby być trudno o np takiego Borozana. Myślę że gdyby nie ciekawa oferta z Niemiec to Michał brałby nawet roczny kontrakt. Szkoda że odchodzi ale nic nie trwa wiecznie, on też chce dorobić przed końcem kariery ile może. Ani nie można mieć pretensji do Bertusa i Vive oraz do Michała. Każda ze stron wybrała dla siebie lepsze rozwiązanie i nikt na tym nie straci. Michał jest liderem, ale po nim pojawi się nowy, taka kolej rzeczy. Ja po raz kolejny dziękuję za grę na polskich parkietach, wiele emocji oraz życzę powodzenia za granicą, by wrócił z jakimś trofeum do kraju!

 • HANDBALL PL napisał/a komentarz do Marcin Lijewski: Dziwię się PGE VIVE. Jurecki zasłużył na godne traktowanie

  Tylko że budżet Vive nie jest z gumy. Tak naprawdę jak dokładnie wyglądała sytuacja z kontraktami nie wie nikt oprócz Bertusa i Michała. Vive to nie PSG że na wszystko znajdzie kasę. Nie oceniam czy zrobili dobrze czy źle, ale na pewno dobrze ekonomicznie. Michał chciał wyjechać i wyjedzie.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z przykrością muszę stwierdzić że liga zmienia się z "dwuzespołowej" na "jednozespołową". Sternicy Wisły brak MP tłumaczą wysokim budżetem Vive które na polskie warunki to bogacz jednak w skali Europy to średniak. Budżet na poziomie średniaków Bundesligi czy ligi francuskiej, daleko za takimi zespołami jak PSG, RNL, Vepszrem czy THW. Jednak klubem rządzi ktoś kto potrafi wykorzystać każdy grosz do maximum. Moim zdaniem można zbudować silniejszą Wisłę z budżetem jaki mają obecnie jednak nie ma kto tego zrobić. Niby liga rośnie w siłę, co roku silniejsza, lepsza a mimo to różnica między pierwszą drużyną a reszta powiększa się.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Świetna decyzja Vive. Taka osoba była potrzebna. Jak dużo daje taki trener widać chociażby u rywala z własnego podwórka, w Płocku. Pewnie wszyscy myśleli że takim trenerem zostanie Sławek. Kasa ma wiele innych obowiązków. W końcu więcej czasu z rodziną, praca w kieleckim SMS i z kadrą narodową więc kolejny etat mu nie potrzebny. Witamy w Polsce i powodzenia!

 • HANDBALL PL napisał/a komentarz do Oficjalnie: Michał Jurecki zagra we Flensburgu!

  Nie wiem o co cała burza. Michał jest wielki i każdy to wie. Pokazał lojaność gdy został w Kielcach, kiedy duże zainteresowanie wykazywała Barcelona. Miejsce atrakcyjne do życia i stabilne finansowo. Z Vive wygrał wszystko, po kilka tytułów MP i PP, trzy medale Ligi Mistrzów w tym jeden z najcenniejszego kruszcu.Wciąż ma szanse na kolejne trofea. Wcześniej zaliczył krótki epizod w Bundeslidze który nie mógł go zadowolić. W Polsce rywali dla Vive nie przybywa tylko przepaść się powiększa. Patrząc na ruchy Kielc i reszty ligi to kolejne tytuły MP można przypisywać niemal z automatu i nie ma co zakłamywać rzeczywistości. W Polsce jest spełniony. Jego brat został legendą Magdeburga, być może Michał chce też zostawić po sobie ślad w lidze niemieckiej. Budżet kielczan nie może się równać z budżetami Veszprem czy PSG. Jeśli Michał ma szansę dobrze dorobić przy czym spełnić się zawodowo to wykonał super ruch. Myślę że na sportowej emeryturze będzie związany z Vive, Bertus dba by nasi znani zawodnicy zostali w orbicie klubu. Ja trzymam mocno kciuki za Michała, by odniósł sukces z Flensburgiem, by nie wrócił z Niemiec z pustymi rękoma. Mam nadzieję że pożegna się z Vive dużym osiągnięciem, ponownym zwycięstwem w Koloni, najlepsze ukoronowanie jego kariery w Polsce!
  PS. mam wrażenie że wszystko było już dawno zaplanowane tylko informacja wyszła teraz, chwilę po informacji o dołączeniu do zespołu Kulesza.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niestety ale tegoroczne finały mogą być bardzo nudne i jednostronne, obym się mylił. Myślę że Wisła znajdzie się w finale mimo przeciwności losu a ewentualny brak awansu wywołałby trzęsienie ziemi jakiego jeszcze nie było.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje i powodzenia Michał! Serce boli ale takie jest życie. Nie widzę sensu na najazd na klub z Kielc. Wiemy doskonale kim był Michał dla klubu ale być może ma swoje ambicje sportowe. Prawie całą karierę sportową spędził w Kielcach, ma kilka MP i PP, wygrał ligę mistrzów i wciąż ma szansę wygrać ją poraz kolejny z Kieleckim klubem. Koniec kariery zbliża się nieubłaganie i widocznie chciał sprawdzić się jeszcze w lidze niemieckiej, w lidze o której marzy każdy zawodnik. Przechodzi do czołowego klubu ligi z którym ma realną szansę na wygranie mistrzostwa (czego Ci Michał bardzo życzę!). Klub nie mógł zatrzymać Michała na siłę a jak wyglądała faktycznie sprawa kontraktów to wie tylko Dzidzia i kielecki klub. Byc może po zakończeniu kariery sportowej wróci do Kielc pracować z młodzieżą i oby tak się stało! Co do Gębali to jedyne co przemawia za jego zakontraktowaniem to narodowość. Jeśli przyjdzie to zapewne będzie to jeden z najniższych kontraktów w klubie bo gwiazda z niego żadna. Dostanie sezon max dwa by się pokazać, jeśli nie to odejdzie. Jeszcze raz powodzenia Michał! Dorzuć jeszcze jeden triumf w LM z Polskim klubem i jedź podbijać Niemcy!

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje. Karol ma już 36 lat, Michał 34 lata więc ich czas będzie dobiegła końca. Wkład Karola w grę już coraz mniejszy, wątpię że ma jakiś kosmiczny kontrakt a przez rok może jeszcze dużo pomóc Kuleszowi w rozwoju. Michał to dzik i grał będzie jeszcze 2/3 lata. Mamić ma wiele do roboty w obronie. Dani jeszcze rok spędzi w Słowenii a po powrocie może pomagać na lewym rozegraniu jak i środku. Sićko duża niewiadoma. Nie wiem jak wygląda fizycznie bo duży chłop z niego nie był. Od przybytku głowa nie boli a jeśli chodzi o wielkość kadry to do Veszprem daleko. W dodatku do Vive dochodzą młodzi zdolni którzy pierwszy sezon czy dwa mają się jeszcze uczyć od starszych kolegów by później godnie ich zastąpić nie obniżając poziomu. Do Veszprem biorą gotowe gwiazdy hurtowo. Niby mają młodych Węgrów u siebie ale który z nich coś pograł w LM? Michał Jurecki najmłodszy nie jest i moim zdaniem będzie oszczędzany bo będzie komu grać.

 • HANDBALL PL napisał/a komentarz do Polacy bez szans z Czechami. Zagubieni w czeskiej uliczce

  Też tego nie rozumiem. Większość meczów w lidze hiszpańskiej z udziałem Barcy jest rozstrzygnięte po kilkunastu minutach i trzeba tylko dograć do końca. Syprzak nie gra w Bundeslidze po 60 minut żeby był mega zmęczony. Z ligi mistrzów już odpali a mistrza już zdobyli. Kreowany jest na gwiazdę i filar kadry na której go nie ma. Mówi że nie ma zgrania, tych meczów kontrolnych bardzo mało a on dostaje wolne? Świetna logika. Potem przychodzą mecze o stawkę i Kamil jest bezużyteczny. Były pociski na Jureckiego że mógłby pograć bo stary nie jest i gra w mało wymagającej lidze a tu młody chlopak dostaje wolne bo co? Bo ładna pogoda w Barcelonie? To już chyba taki Genda czy Gierak mogli by też zostać w domu bo ligach niemieckich dużo więcej grania, ciężkiego grania.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie chce tylko krytykować, nie spodziewałem się cudów i pięknej gry ale chciałem by ta gra była jakaś. A była nijaka, żadna, bez pomysłu, bez konsekwencji. A jak słyszę Pana Piotra i te "jugo" to nóż w kieszeni się otwiera. Krytykowany był też Talant, który miał mocniejszy skład ale totalnie bez formy co odzwierciedlały też wyniki Vive w Europie. Leży szkolenie i to bardzo. Nawet Czesi mają kilku fajnych chłopaków w wielu 19/22 lata którzy już są w kadrze i na tle teoretycznie bardziej doświadczonych Polaków wyglądali o niebo lepiej. Z Potocznego w mediach zrobiono gwiazdę po jednym czy dwóch fajnych meczach a dziś było widać że gwiazda zgasła. Patrząc na prawa stronę rozegrania przyszło mi na myśl proszenie Vujovicia o granie dla nas jeśli otrzyma paszport mimo iż nie jestem za takimi "transferami". Ale patrząc na jego grę w LM to Przybylskiego już zjada na śniadanie. Dziwi też wolne Syprzaka! Nie jest mocno eksploatowany w Barcelonie bo ma z kim dzielić czas na parkietach w Hiszpanii, mistrza kraju Barca ma już w kieszeni, z Ligi Mistrzów odpadli a chłopak dostaje wolne zamiast być i zgrywać się z zespołem na boisku jak i poza nim. Tomek Gębala doprowadza mnie do białej gorączki. Nie wiem czy jest oporny na wiedzę, czy tak mu nakazuje grać trener. Wiadomo że lepiej by mu było grać z Zormanem, Palmarssonem czy Cindriciem u boku ale na litość boską, łapią go na blok na ósmym metrze. Jak patrzę i słucham jego wypowiedzi przed kamerą to mam wrażenie że patrzę na postać z Kabaretu Skeczów Męczących "Śrube". Pozostaje tylko wierzyć w poprawę szkolenia i czekać na fajne ciekawe talenty. Dziwne że takie mają Czesi, Białoruś czy Rosja a u nas taka posucha.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Masakra. Zacznę od mało ważnej sprawy, obsługi medialnej TVP. Cały mecz bez dźwięku ogladałem bo uszy bolały a Pan w studio to istna komedia. Szacun dla Józka i Rafała że nie wybuchli śmiechem na niektóre stwierdzenia pana prowadzacego. Jeśli chodzi o mecz. Brawo Adam Malcher i to tyle. Panie Tomku daj Pan se spokój i odpuść kadrę. Żal patrzeć na chłopa 212cm który komicznie próbuje wbić się na 6 metr. Środka jak nie było tak nie ma a po meczu z Serbią zrobiono z Potocznego zbawce. Rozumiem brak zgrania ale Czechy to nie Francja czy Hiszpania a błędy juniorskie i tyle strat z przeciętnym w skali Europy rywalem. Mały plusik przy nazwisku Gendy - liczę na więcej minut w kolejnym meczu. Dobra dyspozycja Malchera i czasem nonszalancja rzutowa Czechów uchroniła nas przed ogromną porażka.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Porażka. Środka brak. Tomek Gebala, miej honor i daj sobie spokój z kadra. Oczy mnie bolą jeszcze spina z żoną za niecenzuralne wyrażenia przed tv przez Ciebie.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bardzo "wygodny" transfer dla Płockich działaczy. Doświadczony i przecież krol strzelców ostatnich mistrzostw. Powinno zadowolić kibiców. Wisła obecnie jest bohaterem tragicznym. Wziąć młodego zdolnego - pokaże się i odejdzie o znów poszukiwanie. Zaawansowany wiekowo - pogra rok/dwa/trzy i znów szukanie. Dla dobrego playmakera (26-30 lat) nie ma za bardzo nic do zaoferowania. Ktoś wie jak różni się budżet Wisły i Mieszkowa? Przewaga Mieszkowa jest taka że to najsilniejszy klub w kraju i gwarancja LM co rok.

 • HANDBALL PL napisał/a komentarz do Bertus Servaas: Nie stoimy na straconej pozycji

  Tylko utrzymanie sekcji piłki ręcznej PSG to dla szejków grosze. Sam Neymar zarabia dużo dużo więcej w rok niż wynosi cały budżet sekcji handballa. W nogę też co roku odpadają szybko mimo silnych transferów. Ale bardzo dobrze, nie lubię takich sztucznych tworów jak PSG, jak widać pieniądze to nie wszystko. W ręczną mają kupę kasy, silny skład a nawet ligi francuskiej nie potrafią zdominować i tracą pkt z takim Aix .

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kielczanie muszą postarać się zrobić to co zrobiło Skjern z Veszprem u siebie. Zagrać super mecz i wypracować solidną zaliczkę choć wiadomo kto będzie po drugiej stronie boiska. Jednak zawodnicy PSG to też ludzie a nie roboty. Jeśli udało by się wygrać i mieć 4/5 bramek przewagi było by super. Wtedy mega presja na zawodnikach z Paryża, która może pomóc kielczanom. Na pewno ciekawy dwumecz. Nawet jeśli Kielce odpadą po minimalnej porażce i dobrej walce to chyba nikt nie może mieć żalu do zespołu. Wiadomo każdy chce jak najwięcej, ale poziom jest wyrównany i każdy chce wygrać.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wesołych świąt dla wszystkich! Życzę dużo mniej jadu a więcej życzliwości wszystkim, bo to my KIBICE też przyczyniamy się do rozwoju naszej pięknej dyscypliny a i tak przez wielu "mądrych" jest nas tu mniej niż kiedyś. Wesołego Alleluja Panowie i Panie ;)

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Palmarsson to jeszcze nie Karabatić, Mem to nie Lazarov a N'Guessan to nie Rutenka. Barca przy dobrym dniu może ograć każdego ale nie jest to w tym momencie kompletny zespół. Dziś odjechali na chwile Francuzom przez kilka dobrych interwencji Vargasa (np 2 świetne interwencje przy rzutach Bingo). Na koniec szczęście przestało sprzyjać i skończyło się awansem MAHB.

 • HANDBALL PL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Myślałem że Vepszrem z Vranjesem na ławce będzie maszyną do wygrywania a tu klops. To co sprawdzało się we Flesnburgu nie koniecznie musi działać na Węgrzech. W dodatku w niemieckiej ekipie zmiany co sezon są przeważnie kosmetyczne, przez lata grała i gra ta sama grupa ludzi którzy rozumieją się bez słów, w dodatku jest to mieszanka zawodników ze Skandynawii. W Veszprem jest mieszanka całej Europy, ludzie o różnych temperamentach. Ancsin powinien pluć sobie w brodę że odszedł z Picku bo tam by grał a w Veszprem mecze LM ogląda z trybun bądź ławki. Ciekawe co się teraz wydarzy. Ta porażka jest na pewno większą sensacją niż ta ubiegłoroczna Vive z MAHB. Dalej się upieram przy tym że Veszprem to nie zespół dla Nenadicia, nie ten typ zawodnika, nie ta mentalność. Jest dobrze jak "wchodzi". Ktoś tu kiedyś fajnie napisał że Veszprem było wysoko w grupie dzięki super jesieni Lekaia - święte słowa.

 • HANDBALL PL napisał/a komentarz do Posypały się kary w Veszprem. Zawodnicy i sztab dostaną po kieszeni

  Czy przedczesna? Może właśnie w ten sposób chcieli zmotywować drużynę przed rewanżem. Jaki będzie skutek zobaczymy za kilka dni. Moim zdaniem w drużynie jest duża mieszanka narodowościowa, ludzie o różnych zwyczajach czy temperamentach. Moim zdaniem taki Nenadić a Lekai to dwa różne światy. Moim zdaniem Serb w ogóle nie pasuje do zespołu. Typowy snajper, piłka pod pachę i jazda. Tak można wygrywać pojedyncze mecze ale nie trofea.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.