HANDBALL PL - lubi

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Faruk w wieku 17 lat będzie mistrzem Polski. A taki Daszek zap...ala w pewnej drużynie z Mazowsza kilka lat i jest wiecznie drugi. Co za nie sprawiedliwość....:)

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Somalia, Sudan, Burkina Faso, Mali, Rwanda to afrykańskie państwa nazywane w Polsce "krajami trzeciego świata". Co je ze sobą łączy? Ich mieszkańcy mogą sobie oglądać w telewizji MŚ w piłce ręcznej odbywające się w Egipcie. Stać ich na to. Biedni i zacofani Afrykańczycy pozdrawiają bogate i cywilizowane narody Europy Środkowo-Wschodniej.

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Pragnę uspokoić wszystkich kibiców zatroskanych losem Vivy Łomży, w szczególności tych z "powiatu stołecznego". Z przeprowadzonych badań wynika, że wszyscy są zdrowi (tak, u nas takie informacje nie stanowią tajemnicy). Przynajmniej do kolejnego wyjazdu na zgrupowanie kadry, tam ponoć lepiej testy robią, "info pewne na 100% od człowieka z klubu" :)

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Marko Vujin właśnie osiągnął poziom, który predysponuje go do starania się o 2-letni kontrakt w "stol(n)icy". Gorszy od Igropulo raczej nie będzie, a ponoć karne wciąż wykonuje wybornie. Na miejscu "derektora" Adama nawet bym się nie zastanawiał :)

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  A skoro mecz w Skopje, to już tradycyjnie sędziowie muszą być wyciągnięci z doopy. Tym razem trafiło na egzotyczną parę z Austrii, gdzie na co dzień są rozjemcami w amatorskich rozgrywkach urzędników i nauczycieli.

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Płocczaki od dzisiaj wycieranie parkietu Orlen Wisełką będzie się nazywało "łomżing" :)

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Abstrahując od nazwy, jak dobrze pójdzie to Talant przygotuje Romblowi szkielet reprezentacji Polski do MŚ 2023. Można śmiało powiedzieć, że druga linia będzie w dużej mierze kielecka tzn. Olejniczak, Sićko, Gębala, Paczkowski. Do tego dojdzie Majdziński i może ktoś jeszcze do tego czasu wypłynie. Po podpisaniu długoterminowego kontraktu z Surgielem, temat Jarosiewicza można uznać za zamknięty.
  Wiadomo, że za rok odchodzi Lijek a obecnie 3 najzdolniejszych juniorów kieleckiego klubu to gracze leworęczni i może podobnie jak Czarek jeden z nich dostanie szansę.
  Można śmiało powiedzieć, że trzecim na pozycji będzie raczej Polak.
  Można się śmiać, ale bez polskiej Iskry to polski handball na reprezentacyjnym poziomie się nie odbuduje. Nie oznacza to, że zabraknie zawodników z innych zespołów naszej SL ale ich wkład będzie mniejszy. Zobaczymy jak będzie przebiegał rozwój Zarzyckiego,Dudkowskiego, Borowczyka i innych rozgrywających.
  Zawodników z pierwszej linii pomijam, bo nie oni mają kluczowy wpływ na grę reprezentacji.
  P.S. PSG wrzuca na swojego fb filmiki z treningu, miło pooglądać jak fajnie Hansen asystuje Sypie, ale to trzeba umić(dostaje piłki na zasięgu, nie dołem).

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Do @HANDBALL PL: nie trac czasu na tlumaczenie trollowi rzeczy oczywistych, bo on (oni) zyje w swoim swiecie i prowadzi dyskusje sam ze soba

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Jaki upadek???? Klub ma budżet 20 baniek na chwilę obecną, a tu lament na cały świat. Za 20 mln można mieć klub na niezłym poziomie.

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Pokaz siły. W tym sezonie Vive jest o wiele mocniejsze w bramce i obronie. Po 15 minutach było po meczu :)

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Stabilizacja przez rewolucję, to ma sens :)
  Ja to się już przestałem dziwić, że gościowi komornik na pensji siedzi. Tak to już jest z tymi "bezpartyjnymi fachowcami" :)

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Jeśli największe brawa na meczach SL dostaje Miłosz Wałach za udane zagrania, to powinno dać Panu do myślenia. W SL może grać masażystą na ŚR, ale u nas nie może grać junior czy dwudziestolatek na środku. Bartek Kowalczyk szedł do Mielca na wypożyczenie, nie wierzę, że nawet z naszymi problemami finansowymi nie była możliwość ściągnięcia go do nas. Wg mnie bez większej ilości Polaków w składzie nie będzie większej frekwencji.
  Hala Palau Blaugran świeci pustkami na meczach Asobal, mniej atrakcyjne mecze RNL są przenoszone poza Mannheim. Życie!!!

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Jeśli Lwy potraktują nas lekceważąco i przyślą rezerwy, to my powinniśmy te rezerwy walnąć +15 i na rewanż.............nie pojechać wcale. Niemcy dostaną walkowera 10:0, ale to my i tak awansujemy dalej. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom :)

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Sztywna ekipa wyjazdowa z Płocka wybrała się na mecz, brawo!!! Było ich wszystkich całych 5, więc zmieścili się do "Wieśka Tico" :)

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Ciekawych zawodników jest wielu tylko trzeba sobie zadać trochę trudu. Jedni szukają i namawiają, inni natomiast czekają aż menago zawodnika sam zadzwoni i zaproponuje grę swojego podopiecznego, a w razie niepowodzenia można zawsze powiedzieć, że czasu jest mało i o tej porze roku ciężko kogoś znaleźć.

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Lepiej tego napisać nie można było. W Polsce często panuje zasada "trener tego nie wymaga to nie robię", podczas gdy zagraniczni zawodnicy mają nawyk żeby pracować nad sobą indywidualnie poza treningami. Problemem też jest chyba mentalność. Zagraniczni często trzymają się w grupach, spędzają ze sobą czas,coś w stylu rodziny, podczas gdy nasi idą na trening, wracają do domu i zapominają o kolegach z drużyny. Swego czasu słowacki bramkarz Legii Mucha był zszokowany że zawodnicy nie chodzą cała drużyną na obiad, tylko każdy rozchodzi się do domu i je obiad w swoim mieszkaniu. Tak wyśmiewany często FOJ próbował w Wiśle zmienić tą mentalność, ale niestety był bezradny.

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  3 bramki przewagi = 1 nogą w finale 5 bramek przewagi = męki.

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  Też nie rozumiem dlaczego w obliczu takich problemów ze środkiem rozegrania w reprezentacji, nie daje się szansy Kowalczykowi. Chłopak nie jest już juniorem, ma 21 lat i czas najwyższy, żeby go wprowadzić do kadry. Nawet jeśli z początku będzie mu brakować doświadczenia, to i tak jest to lepsze rozwiązanie, niż granie na środku skrzydłowymi.

 • HANDBALL PL lubi Komentarz

  A Dachu już gdzieś się wybiera, czy to póki co tylko gdybanie z Twojej strony?