Ace - komentarze - strona 2

 • Ace napisał/a komentarz do I ty możesz uratować klub Plusligi! Ruszyła akcja DoLEWamy do pełna

  Fajna inicjatywa i pomysłowa (do czego z resztą Trefl zdążył już nas przyzwyczaić), poza tym można ufundować bilet na mecz dla dzieci z domów dziecka. Wspomogłam akcję, bo ogromnie żal by mi było, gdyby z mojego miasta siatkówka odpłynęła na dobre.

 • Ace napisał/a komentarz do Sądne dni przed Lotosem Treflem Gdańsk. Klub stoi nad przepaścią

  Dokładnie tak. Lotos musiał dawać jakieś zapewnienia klubowi, chwilę przed wakacjami czytałam wypowiedź prezesa klubu, że podpisanie nowej umowy do tylko kwestia czasu. A tu na 3 tygodnie przed startem ligi główny sponsor się wycofuje. Tak się nie robi.
  Byłby to duży cios dla ligi, gdyby Trefl się wycofał. Duże miasto, bardzo fajna hala i sporo kibiców na meczach. Trzymam kciuki, żeby znaleźli jakieś wyjście z tego kryzysu.

 • Ace napisał/a komentarz do Fabian Drzyzga: Trzeba czasu, by wszystko poskładać po poprzednim trenerze

  Pod poprzednim wywodem Drzyzgi napisałam, że oby coś zrozumiał i bardziej krytycznie spojrzał na siebie, bo taki egocentryzm do niczego dobrego nie prowadzi. Ale jak widać Fabian tak ma. Co ma Antiga do obecnej dyspozycji jego i zespołu? W przypadku Fabiana chyba tylko to, że do tej pory nie wyleczył urażonej dumy. "Ja nie jestem od zwalniania trenerów". Czyżby? Poprzedniego zwalniałeś na łamach PS. Dziwię się, że przeciętny rozgrywający, który teraz jedzie do przeciętnej ligi (zapewne dobre kluby rodzimej ekstraklasy nie były zainteresowane, że o dobrych zagranicznych nie wspomnę) może mieć tak wysokie mniemanie o sobie.

 • Ace napisał/a komentarz do Kolejna prowokacja Aleksieja Spiridonowa. Znów uderza w Polaków

  Jemu chodzi o rozgłos, który takie artykuły mu zapewniają. Po co o nim ciągle pisać? Idiotów należy ignorować.

 • Ace napisał/a komentarz do ME 2017 w siatkówce. Rosjanie mistrzami Europy! Niemcy pokonani w tie-breaku

  Mecz REWELACJA! Postawa Niemców zasługuje na brawa, jako jedyni w tym turnieju realnie zagrozili rosjanom. Rosja jednak przetrzymała ich napór i też swoje słabości w dzisiejszym meczu i jak najbardziej zasłużenie ma Mistrza.

 • Ace napisał/a komentarz do Kolejny siatkarski turniej w naszym kraju. Polska jednym z czterech gospodarzy mistrzostw Europy siatkarek w 2019 roku

  Cieszy mnie to bardzo, bo żeńskiego turnieju siatkarskiego w Polsce nie było dawno. Zobaczymy jak z formułą, bo siatka jeszcze tego nie testowała.

 • Ace napisał/a komentarz do ME 2017 w siatkówce: pogromcy Polaków zdeklasowani! Rosjanie zagrają o medale

  Rosja to główny kandydat do złota, widać że są w formie. Strach się bać co by było dzisiaj, gdyby to Polska stała po drugiej stronie siatki.

 • Ace napisał/a komentarz do Marek Bobakowski: Jest taki człowiek, który może pomóc polskiej siatkówce (komentarz)

  Zgadzam się w całej rozciągłości co do konsekwencji względem PZPS. To oni w dużej mierze odpowiadają za to w jakiej sytuacji teraz jesteśmy. Liczyli, że kibice są głupi, że kupią wszystko co im się wciśnie. Kibicem siatkówki jestem od kilkunastu lat i kocham ten sport. Nie mam natomiast zamiaru płacić krocie za bilety, słuchać jednego czy drugiego działacza, którym mydli mi oczy, że jest świetnie, a kilka przerąbanych turniejów z rzędu to wypadek przy pracy. Nie ma mojej zgody na bylejakość jaką serwuje nam PZPS. Mam wątpliwości czy Anastasi jest odpowiedzią na problem, wiem napewno że De Giorgi nią nie jest i nie był od początku. Ale przed ewentualnymi zmianami w sztabie szkoleniowym pierwsi do wylotu są działacze.

 • Ace napisał/a komentarz do ME 2017 w siatkówce. Fabian Drzyzga: Albo serwowaliśmy słabo albo psuliśmy. To przyczyna porażki

  Tylko i wyłącznie zagrywka? "Jestem zadowolony ze swojej gry"? Drzyzga chyba uczestniczył w innych mistrzostwach. Jak to jest, że Kaczmarek, chłopak do którego zastrzeżeń mieć nie można, sypie głowę popiołem i przeprasza, a zawodnik co do którego tych zastrzeżeń zebrałoby się mnóstwo jest tak bezkrytyczny i zadowolony z siebie. Mam nadzieję, że chłopak trochę ochłonie, chociaż to już któraś jego wypowiedź, w której stawia siebie w roli nieomylnego. A taką postawą trudno o rozwój, poprawę gry i refleksję.

 • Ace napisał/a komentarz do ME 2017 w siatkówce: pustynia bezradności. Wielka klęska Polaków w Krakowie

  Rzadko używam takich słów, ale nasza kadra się skompromitowała. Słoweńcy nas po prostu upodlili. Pierwsza kwestia to trener, który nie tylko nie udźwignął ME, ale i kompletnie nie udźwignął kadry. Przechodził koło meczów, nie miał totalnie pomysłu na tę drużynę. Druga sprawa to pewne nietykalne nazwiska w tej kadrze, które grają tylko za napis na koszulce. Bo jak wytłumaczyć fakt brak zmiany Drzyzgi i za późna zmiana Bieńka, obecność w tej kadrze Kurka, który nie pokazał absolutnie nic ( a to tylko 3 przykłady na przestrzeni jednego turnieju). Trzecia to panowie działacze, którzy żyjąc przeszłością i złotem MŚ (którego już nie ma, bo i tej drużyny nie ma) radośnie trwają w tej szczęśliwej bańce, bojąc się ryzykować i stawiając na trenera bez charyzmy. Ale za to "swój". To się obudzili, dzisiaj. A kibice dużo wcześniej, bo nie trudno było nie widzieć złej gry kadry przez ostatni sezon.