Gratulacje wysyłane Castellaniemu

Włodzimierz Sadalski po sobotnim meczu Polski z Turcją, wygranym przez nasz zespół 3:0, pogratulował polskiej ekipie i życzył jej odpoczynku przed kolejną rundą mistrzostw. Według naszego mistrza olimpijskiego z Montrealu, Polakom w przeciągu całego turnieju nie wyszedł tylko jeden set z Francją.

Anna Jawor
Anna Jawor

Włodzimierz Sadalski w wywiadzie dla serwisu plusliga.pl mówi, że siatkarze przez trzy dni dostarczali nam wiele pozytywnych emocji. Teraz jednak, jego zdaniem, polska kadra powinna zapomnieć o trzech odniesionych zwycięstwach i skupić się na kolejnych spotkaniach ME. Zaznacza, że reprezentacja nie zaprezentowała jeszcze wszystkiego, co potrafi. Wciąż może poprawić przyjęcie i atak. Koordynator kadry wierzy, że dwudniowa przerwa w rozgrywaniu meczów nie odbije się na formie naszych reprezentantów. Jest o to spokojny, gdyż ufa w umiejętności szkoleniowe Daniela Castellaniego.