Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • bez podpisu napisał/a komentarz do Euroliga: Udany rewanż Wisły (wynik)

  Ściślej rzecz ujmując chodziło im o odpalenie rac na meczu ze Spartakiem. Koszykarki Wisły same z wielką radością wymachiwały racami i za to tajniacy chcą nas karać, dlatego się pojawili na hali.

 • bez podpisu lubi Euroliga: Udany rewanż Wisły (wynik)

 • bez podpisu otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • bez podpisu napisał/a komentarz do Euroliga: Udany rewanż Wisły (wynik)

  Powód pustych trybun? wyjaśnienie na stronie SKWK, pełne poparcie dla kibiców. Tego brakowalo żeby tajniacy siedzieli w młynie z kibicami. Ciekawe czy klub o tym wiedział i na to zezwolił? jeśli tak to mega wstyd.

 • bez podpisu otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • bez podpisu lubi Mecz Gwiazd PLKK: Weryfikacja głosów, Katarzynki straciły swoje pozycje!

 • bez podpisu napisał/a komentarz do Mecz Gwiazd PLKK: Weryfikacja głosów, Katarzynki straciły swoje pozycje!

  czechowski no właśnie. To kolejny minus tej sondy.

 • bez podpisu napisał/a komentarz do Mecz Gwiazd PLKK: Weryfikacja głosów, Katarzynki straciły swoje pozycje!

  No więc płacz dalej, pokemonie. Oddałeś 5 lewych głosów i Ci wszystko anulowano haha. Boli ? ma boleć. Stop oszustom i pokemonom. Adijos.

 • bez podpisu został fanem Mecz Gwiazd BLK

 • bez podpisu napisał/a komentarz do Mecz Gwiazd PLKK: Weryfikacja głosów, Katarzynki straciły swoje pozycje!

  Mylisz się. Od początku były zarzuty wobec PLKK odnośnie tego dziwnego glosowania. Były wysyłane do nich emaile z różnych środowisk odnośnie lewego głosowania. W końcu posluchali. Od początku były zastrzeżenia co do głosowania bo każdy widział że nic się nie zmieniło od roku. Rok i dwa lata temu też była taka sonda i jak komentator wyczytywał pierwsze piątki Gwiazd to się śmiał pod nosem - to podsumowuje ten system głosowania. Powtarzam - jeden głos z jednego ip. Tyle.

 • bez podpisu lubi Komentarz

  No i skończyły się toruńskie cuda:)

 • bez podpisu lubi Komentarz

  Brawo! W końcu liga wzięła się za to!

 • bez podpisu lubi Komentarz

  do kosz3 - nic nie zostało zmienione została wprowadzona tylko korekta wedle której usunięto fałszywe głosy - co to za zabawa jak jakis dzieciak wraca po szkole i zasiada na kilka godzin przed komputerem i klika na swoje zawodniczki posługując się fikcyjnym mailem? Skoro z jednego ip wpłynęło blisko 4000 głosów to jest cos nie tak.

  PS: Co kibice Wisły? Jakbys wiedział to dla Wisły najlepszym rozwiązaniem jest... brak ich zawodniczek w tym meczu. Jest to mecz o nic, zero promocji basketu, zero prestiżu itp.

 • bez podpisu napisał/a komentarz do Mecz Gwiazd PLKK: Weryfikacja głosów, Katarzynki straciły swoje pozycje!

  kosz3 czy Ty człowieku jesteś normalny? co to za sonda w której można oddać dowolną ilość głosów z jednego ip? żadna. To jest wybór zawodniczek do meczu gwiazd, a nie do rozwieszania plakatów reklamujących nowo otwarty kiosk ruchu żeby system głosowania był dziurawy jak ser szwajcarski. Twoim tokiem rozumowania to skład gwiazd można byłoby ułożyć z samych zawodniczek z INEI Poznań i ŁKS-u Łódz bo co za problem że jakiś pokemon zacznie oddawać po 400 lewych głosów? Gdzie tu obiektywizm i fair play? A że Ty jesteś jedną z tych osób to pozostaje mi się zaśmiać - najwidoczniej jesteś zakompleksionym pokemonem i tyle. Kto normalny siedziałby przy sondzie 2 godziny i oddawał lewe głosy. I bardzo dobrze że spotkała Cie kara. Oszustów musi spotykać kara. Na koniec żeby nie był tak słodko to sonda dalej jest dziurawa. Włade PLKK nie chcąc się skompromitować po raz kolejny muszą w kolejnym meczu Gwiazd wprowadzić normalną sondę czyli JEDEN GŁOS Z JEDNEGO IP KOMPUTERA. A głosowanie w NBA jak sam piszesz to jeden głos dziennie. I to jest normalne głosowanie. Tam władze nie pozwoliłby sobie na taką ściemę jaką odwaliły władze PLKK że z jednego IP można oddać 10 tyś głosów dziennie. Taka sonda jest krzywdząca dla najlepszych zawodniczek ligi bo logicznym jest że ich miejsce jest w składzie gwiazd (według fachowców) ale z powodu głupiej sondy która wprowadza oszustwa nie będa wybrane. Nie dlatego że na to nie zasługują (bo zasługują) tylko z w powodu głupiego systemu głosowania. Które jest niesprawiedliwe, nieobiektywne i brakuje w nim logiki. Jak ja zobaczyłem wcześniejsze wyniki to się przeraziłem. Ani jednej zawodniczki z jednej z najlepszych drużyn w europie - Wisły Kraków. Uważasz to za normalne i sprawiedliwie? zważając na fakt że bawiłeś się w pokemona i oddawałeś multum lewych głosów zapewne tak. Powtarzam - jedno IP - jeden głos. A nie że siedzi okularnik z metra cięty i nabija głosy niczym zwariowana nastolatka na zdjęcie na fotce pl.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.