• Edward Rybak

  Może się czepiam, ale medale Mistrzostw Europy w LA 2019 nie są krążkami, jak to sugeruje autor albo pan Haratyk. Cytuję: "...Pudełko było zepsute, a krążek porysowany..."

 • Edward Rybak

  Panie Kuczera, jeśli dla pana imponujące jest to, że Kubica przejechał 130 okrążeń toru ( bo przedostatnie miejsce czasu jednego okrążenia raczej nie powala :D ), to informuję pana, że codziennie kierowcy TIRÓW pokonują znacznie większe odległości. Z podobnymi artykułami może pan rywalizować w gazetkach szkolnych. Zresztą wygląda to na przedruk wiadomości agencyjnych, bo na Onecie widziałem bardzo podobne wypociny.

 • Edward Rybak

  "...Jestem w trakcie rozmów dotyczących mojej dalszej kariery. Pozdrawiam kibiców - napisał Wach na Facebooku...". Kariery? Znowu nadużycie.

 • Edward Rybak

  ~ed : Może teraz ci sami działacze, którzy byli przeciwko Panu Kołeckiemu, złożą się wspólnie z tym złapanym oszustem i zwrócą wszystkie koszty związane z wyjazdem gnoja do Brazylii? Piszę "złapanym", bo podejrzewam, że jednak są i w naszej reprezentacji jeszcze osoby mające trochę szczęścia. Do czasu...