Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  "Wilcze derby - tak przedstawiane jest spotkanie Wolfe Wittstock - Wilki Krosno." Tam gdzie jest to tak przedstawiane nieznane jest znaczenie słowa derby.

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Ale zara chwila zara stop!
  Przecie tym składem ciągle jeździć się nie da.
  Ludzie drogi... co oni odwalają.
  No nic.
  Żadna dziura, żadna hopka
  Nie powstrzyma mistrza. Siopka.
  Choćby w bak wlewali tłuszcz
  Same trójki - Damian Dróżdż.
  Wittstock wygrać tam nie może.
  Eduard Krcmar jest dziś w humorze.
  Jedzie Karpov - numer cztery
  Andrzej! Jechej do cholery!
  Lider wilków i wódz stada
  Na torze wspaniale wypada
  Wittstock jedzie dzisiaj cienko.
  Szpryce zaś omija miło
  Junior nasz - Patryk Wojdyło.
  Resztę punktów gość dostanie
  Krosno wygra to spotkanie.
  Wilcza wataha od bandy odbita
  Wszystko wygrywa, tam, gdzie zawita.
  Niechaj tak się stanie. Wilki! Obudźcie ducha puszczy. Amen. • Henry Spencer lubi Komentarz

  Ale pierdzielenie Pani Marty, przecież Maksym ma swój team, z którym bardzo dobrze współpracuje. Nawet w piątek podczas wywidadu w eurosporcie, gdy walczył jeszcze o MŚ Juniorów, wspominał o swojej ekipie dzięki której jest teraz na szczycie. Czy w każdym teamie musi znajdować się ojciec zawodnika?? Czy musi jeździć w mieście w którym sie urodził?? bez przesady. Pani Marta niech się lepiej zajmie sobą. Stan rzeszowskiego żużla który jest tak w jej sercu - każdy widzi.

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Pani Marto! Bardzo niefajnie, ze przyłączyła się Pani do chóru hejterów Drabika. To młody człowiek, który swoją praca osiągnął to co ma. Nie pomaga mu w niczym część otoczenia prowokując go do zachowań, które są odbierane właśnie tak, jak Pani napisała. Jeśli jednak chce Pani nadal słuchać wypowiedzi w rodzaju: "kocham moich rodziców i wszystkich ludzi, a moim marzeniem jest praca z małymi dziećmi i pokój na świecie" to proszę zacząć oglądać wybory Miss World, Miss Polonia, itp. Tam Pani wyobrażenia o wypowiedziach gwiazd się ziszczą. Ja wolę emocjonować się żużlem a nie tym, co którykolwiek zawodnik powiedział. Szanując Pani dokonania, z ukłonami...

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Ludzie, Wy naprawdę nie czujecie sarkazmu w wypowiedziach Maksa?
  Fajnie tu ktoś wcześniej napisał, że młody wali z mostu tak jak kiedyś stary.
  Jasne, że rodzina (w tym ojciec) są bardzo w życiu ważni, ale nie wiadomo z jakiego powodu, u Drabików drogi (chwilowo) się rozeszły, więc dlaczego każdy na siłę czeka na te pozdrowienia i podziękowania dla ojca?

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Pani Marto dlaczego miesza się Pani w prywatne życie Maksa .Ma rację że broni swojej prywatności. Mam tak trzymaj .co nie którym zazdrość uderza do głowy. Po prostu zazdroszczą Ci że ciężka praca zrobiłeś mistrza .

 • Henry Spencer napisał/a komentarz do Energa MKS - #VolleyWrocław: przełamanie wrocławianek. Kontrowersje i nietypowy koniec meczu w Kaliszu

  Panie Miłoszu Marek, po co wstawiać foto z lamusa? Żadna z zawodniczek na zdjęciu nie gra już w ekipie z Wrocławia. To tak jakby nad artykułem o Trumpie było foto Obamy, tfu!

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Jak tam pogoda w Gorzowie ? Bo u mnie leje i zapyla w waszą stronę

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Wardzała..
  Ja Cię zapamiętam ;)

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Narcyzm, grubiaństwo i ...zwykle chamstwo. Przy tym Boniusia dopadła andropauza i często zdarza mu się najzwyczajniej bredzić. Szczęściem dla niego, że prezesi w erze Lewandowskiego.Jednak „nie gorszy od Messiego’ niebawem się skończy i Boniusiowi opadnie. Tym bardziej, że pasek od gaci nosi coraz niżej, bo 'brzuch działacza', wadzi.

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Ale się za pewne rudy prezio wnerwił.

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Boniek to bufon i gbur

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Z Putinem też tak było, że w 2006 roku mówili, że jeszcze dwa lata i koniec kadencji...

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Najpierw mowil ze tylko będzie na jedną kadencje a potem poprze Koseckiego . Tak zdobył glosy od grupy Koseckiego . Dzięki temu został prezesem PZPN ..... a później wykiwal Koseckiego i rządzi drugą kadencję. .... wiesz.co rude to fałszywe ..
  Romek o tym sie przekonał

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Panie prezesie proszę spojrzeć na odpowiedzi, czy kobieca reprezentacja ma latać czarterami.......Kibice też tego chcą. I to ciągłe lekceważenie kobiecej piłki jest po prostu żenujące.

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Dłuższa szczęka niż moja. Nie macie o czym pisać?

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  a gdzie ta seksowna pieknosc - bo na zdjeciach nie ma

 • Henry Spencer napisał/a komentarz do Seksowna partnerka nowej gwiazdy Legii. Wśród kibiców robi furorę

  Gemba i zad kobyły, a pracuje to raczej nad silikonem w cycach.

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Wszystkie mecze winny być transmitowane, a kolejka rozbita tak jak podobnie w piłce skopanej, w soboty i w niedziele. Tak ciężko te 4 spotkania transmitować? 2 W SOBOTĘ I 2 W NIEDZIELĘ?

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  ZOSTAŃ Z NAMI !!!

 • Henry Spencer otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Chyba lepiej dla niego samego jakby został, bo gdyby za rok wywalczył awans podreperowałby nadszarpniętą reputację - mimo wszystko miał teraz całą wiosnę i nie dał rady, nie świadczy to dobrze w świetle jego dotychczasowego doświadczenia. Np. Orest Lenczyk nie z takich piłkarzy wyciskał wszystkio i ratował drużyny przed spadkiem. Poza tym, nie wiadomo, czy pojawią się oferty z EKSA

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Andrzej Kuchar znowu? To już 3 podejście w ostatnich 10 latach. Czyli Żelem znowu za sterami.

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  Jaki inwestor ? Jaki Probierz ? Śląsk inwestora nie może znaleźć przynajmniej od 3 lat, gdy grał o niebo lepiej i miał niezłych graczy którym nieźle płacił. Nie po to teraz obniżają chłopakom w klubie kontrakty bo przygotowują się na sponsora tylko dociskają pasa, bo będzie kolejny chudy rok. Jest tak słabo, że muszą się na WP ogłaszać i szukać naiwniaka który wtopi kase w klub hahahaha A Probierz opuszcza wicemistrza Polski by iść do klubu bez kasy i piłkarzy :D no na pewno :D

 • Henry Spencer lubi Komentarz

  A co z Urbanem? Przecież zawalił sezon totalnie i doprowadził do sytuacji zagrożenia spadkiem. Zero jakichkolwiek reakcji kadrowych po serii słabych meczów. Brak walorów wizualnych w grze (jak zwykle ból oczu) można byłoby jeszcze usprawiedliwić skurtecznością - a tej też jak na lekarstwo. Z kolei podnieta nad wygranymi ze spadkowiczem i dwoma drużynami, które właściwie grały już o pietruszkę (Cracovia nie miała noża na gardle, tym bardziej Wisła P.) - to jakiś żart. Facet jest wypalony - należy go wymienić jak najszybciej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.