Vlod - lubi

 • Vlod lubi Komentarz

  Nawet w MMA jest miekka mata i elastyczne ogrodzenie a nie betonowy kraweznik :DD

 • Vlod lubi Komentarz

  "najlepiej świadczy zachowanie trenera kadry Marka Cieślaka, który mówił im, że mają się przebierać i jechać - zauważa Kaja."
  Kaja to wsiadaj na motorek z Cieslakem i jazda.
  Tutaj chodzi o zdrowie ludzkie ktore jest najwazniejsze thebile. I chocby bylo minimalne niebezpieczenstwo to zawody nie maja sie prawa odbyc. Co innego trening. Jak nie ma pieniedzy w Pile na bezpieczenstwo to jaknajbardziej sie wycofywac bo jeszcze do tragedii dojdzie!

 • Vlod lubi Komentarz

  Super , dzięki że to napisałeś :))) Udowodniłeś tym samym , że Kurski nie tylko pozbawił Cię możliwości samodzielnego myślenia ale i umiejętności samodzielnego sprawdzenia ogólnodostępnych faktów . Zastanawiam się jedynie czy z Twojej strony to celowy paszkwil ( więc umyślne działanie ) , brak umiejętności samodzielnego myślenia , czy być może podobnie jak ten biedak amon kopiujesz i wklejasz teksty z jedynych i słusznych przekazów .
  Sprawdzam . Proszę podaj 2 nazwiska . Ja podałem 3 więc nie powinieneś mieć z tym problemu , tym bardziej , że twierdzisz , że " co drugi " . Jeśli nie podasz to przyznasz się do tego , że jesteś jedynie tępym narzędziem w rękach pisiej propagandy , pozbawionym własnej woli i możliwości myślenia. Ale trzymam kciuki , że jest inaczej .

 • Vlod lubi Komentarz

  Protas ma klasę. Chyba lepszych słów uznania nie mógł Gollob doczekać.

 • Vlod lubi Komentarz

  A co w słowie Zgrzeblarki ci się nie podoba gimbusie?

 • Vlod lubi Komentarz

  Slowa godne mistrza, brawo Panie Piotrze...

 • Vlod lubi Komentarz

  Tracili punkty na dystansie....
  Pan redaktor chyba zapomniał na czym ma polegać żużel; ja pamiętam te fajniejsze czasy tej dyscypliny, kiedy start to było 25% sukcesu! Reszta to była znajomość swojego toru, odpowiednie jego przygotowanie pod siebie a nie pod komisarza i pod pretensje gości typu " bo jest za miękko albo za mokro", najbardziej jednak liczyła się umiejętność wyprzedzania rywali po trasie. Dzisiaj już nawet na treningach nie przykładają uwagi bo jak pamiętam treningi 10-25 lat temu to stawali we czterech pod taśma i smigali 4 okrążenia, a dziś start i jedno kółko; w czasie zawodów można w 60% przypadków właśnie po tym dystansie już uzupełniać program. ŻUŻEL niedługo będzie miał mniej mijania niż jego lodowa odmiana!!!!
  Pan redaktor poczyta następnym razem to co spłodził zanim klepie ENTER i puści w eter bo wstyd jak beret!!!

 • Vlod lubi Komentarz

  I po co to? Glupie zachowanie gorzowskich kibiców. Nikomu źle nie robili tylko swoim..

 • Vlod lubi Komentarz

  Bydło gorzowskie inaczej nie mogło się zachować. Zachowanie kibiców z Gorzowa powinno być surowo ukarane. Mam nadzieję że tak się stanie. Stadiony żużlowe nie dla gangsterki z chuliganów.

 • Vlod lubi Komentarz

  Masz tak duży ból du...y że nie zauważyłeś że ten mecz jest w Lesznie ??? Bym Ci odpisał trochę inaczej , ale jest tutaj wielu fajnych i spoko gości z Torunia na forum i nie wypada żebym obrażał ich klub z powodu jednego gościa ....

 • Vlod lubi Komentarz

  We Wronkach mówili na Ciebie ciotka? Kużwa co za "kibic" Głąb!

 • Vlod lubi Komentarz

  Panie redaktorze! Grand Prix jest rodzaju żeńskiego (Wielka Nagroda), czyli Grand Prix w Malilli mogła być przełomowa!

 • Vlod lubi Komentarz

  Komentarz godny 10-latka Nie pozdrawiam

 • Vlod lubi Komentarz

  A wystarczyło zastrzec znak towarowy tak jak zrobiło to stowarzyszenie KRZYŻACY wsPrawie Logo APATORA
  PS. To wydatek 1000 zł na 10 lat, a skoro ja coś tam kibole potrafi to zrobić to dla tak „wielkiego” klubu jak Falubaz nie powinno być problemem :)

 • Vlod lubi Komentarz

  Podejrzewam, że powód jest taki, że używanie nazwy falubaz jest nadużywane. Woda, piłkarze, biuro podróży. W sumie to się nie dziwie, że Falubaz S.A się wkurzyły. I zdecydowanie jest to wina działaczy klubowych, którzy na to pozwolili.

 • Vlod lubi Komentarz

  Ten mundial pokazał rzeczywistą moc reprezentacji po:
  - 2 letnim systematycznym niszczeniu jej
  - Co najmniej 1 rocznym pompowaniu balona i okłamywaniu kibiców przez media.
  Powodów znalazłoby się więcej. Ale co bardziej spostrzegawczy o tym wiedzą. Mundial będę oglądał do końca bez emocji. Brak naszych oraz odwiecznego wzoru naszych pożal się boże ekspertów sprawił, że to już nie to samo. Wiem jedno drodzy kibice kopanej ktoś Was zrobił w konia. I nie dajcie sobie wmówić takim Kapustom że Polacy są tylko pośmiewiskiem. To jest apokalipsa czyli zdjęcie zasłony czy maski. Okazuje się kto jest kim. Ważne jakie wnioski wysnujecie. Oby dobre. Pozdrawiam wszystkich Polaków.

 • Vlod lubi Komentarz

  znowu liczby zatarły rzeczywistość. Polska była NAJGORSZA NA MUNDIALU. Styl gry, technika, taktyka, motoryka...ŻENADA I WSTYD. DNO DNA. Totalna kompromitacja. Szkoda, ze Japończykom do awansu nie był potrzebny przynajmniej remis - wtedy pyknęliby Polaków jak bździuchów na boisku szkolnym i kopacze znaleźliby się na tej liście na 32 miejscu, które im się należy. Maroko czy Islandia niżej niż Polska??? HAHAHAHAHAHAHA Oni by Polaków zniszczyli tak jak Kolumbia

 • Vlod lubi Komentarz

  Z podniecaniem o odrodzeniu Gomóły bym się wstrzymał. Niech te 5 pkt zrobi w Toruniu, to by znaczyło, że coś tam u niego ruszyło. Bo i taki Jagła raz na rok wygrywa i punktuje na rywalach.

 • Vlod lubi Komentarz

  Nie mam zdania co to rzekomej sztuki bo ciężko nazwać to sztuka ale jestem pewny że kibice z Zielonej Góry nie powinni dobierać sobie tego do głowy a jedynie popukac w głowę z myślą "ale głupia flustratka...." zresztą niby artyści zawsze mają nie za dobrze w głowie więc luz ona po prostu tak ma i już

 • Vlod lubi Komentarz

  Szczerze żadnego wrażenia na mnie to nie zrobiło . Bardziej mnie martwi stan psychiczny tej kobiety . Może się jeszcze jakoś jej uda pomóc . Widzę że wszyscy na siłę próbują nas skłócić a my jak na złość zaczynamy ze sobą poprawiać swoje relacje . I zresztą tak powiedziałem wcześniej w tym sezonie kibicuje aby Stali w walce o zdobycie majstra . Mają fajna drużynę i mocniejszą od naszej no może bez Martina będzie im ciężko ale jak wróci to jest to najmniej wygodny rywal dla pędzącej Uni i myślę że utrą im nosa. Tu na forum widać że Stal ma normalnych fajnych kibiców , którzy podchodzą do tej rywalizacji w normalny sposób , można fajnie popisać bez wyzwisk itd . W Niedziele wygra drużyna lepsza , choć wiemy że Stal jest osłabiona , ale liczę na fajny mecz do ostatniego biegu .