List otwarty do Moderatorów portalu Sportowe Fakty

autor: Falubazu-Fanka | 2014-10-12, 10:12 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Szanowni Moderatorzy!

W związku z zaistniałą wczoraj sytuacją sygnalizującą palący problem pragnę zwrócić się do Was z apelem - ostrzeżeniem.
„Polityka”, którą Panowie prowadzicie ostentacyjnie od pewnego czasu odnosząca się do sankcjonowania zachowań (jakichkolwiek?) tzw. banami jest kpiną i obelgą dla ludzi myślących.
Dlaczego?

Po 1. Jest niekonkretna.
Czyli wg hasła „Nie znasz dnia ani godziny”.
Na ile dni jest ban za przesłanie linku? Jaka sankcja istnieje za używanie wulgarnego słownictwa? A co grozi użytkownikowi za uporczywy spam czy też nękanie innego użytkownika?
Tego nie wie NIKT, myślę że Wy również.
Tym samym proszę w tym miejscu o wskazanie konkretnych zasad. Karacie za przewinienie czy za niewiedzę, że czegoś nie wolno? O ile pewne rzeczy takie jak urąganie innym (co akurat swoją drogą nie jest dla Was przeszkodą w dalszym komentowaniu przez obrażającego) są dosyć oczywiste to karanie pomocy innym, którą niewątpliwie jest wstawienie linku do LEGALNEJ relacji jest dla mnie całkowiecie niezrozumiałe.
Chcecie karać? Stosujcie zasady używane w szeroko zakrojonej polityce sankcjonowania, z których najważniejsza brzmi: CO NIE JEST ZAKAZANE JEST DOZWOLONE.
Jasne, czytelne dla wszystkich i OBOWIĄZUJĄCE WSZYSTKICH reguły.
Nie ma reguł - nie powinno być banów.


Po 2. Jest nieskuteczna.
Proceder zakładania kilku kont i wielokrotnie powtarzające się zachowania w różnych „niby-zakazanych” formach przez tego samego użytkownika są na to koronnymi dowodami.
Nie macie nad tym kontroli. Najgłupszym z systemów kar jest taki gdzie nie ma prewencji a wyłącznie sankcjonowanie. Najgłupszym z systemów… jest Wasz system.

Po 3. Jest niekonsekwentna.
„Co wolno wojewodzie to nie Tobie…” Czyżbym odkryła kolejną z idei, która Panom przyświeca? ;-)
Nie można dodawać linków do youtube, obrazków na tablicy - własnej lub innego użytkownika (niewulgarnych, sportowych) czy też w relacji ”pod groźbą” usunięcia komentarza (na marginesie: Gdzie jest to zapisane?)
No! Chyba, że chodzi o komentarze pod blogami! Wtedy to „hulaj dusza, piekła nie ma”.
O ile w kwestii ochrony przed spamem jestem w stanie zrozumieć usuwanie takich komentarzy w relacjach sportowych (choć wszakże nie zawsze to usuwacie  - brawo za stanowczość!) o tyle w dość prywatnej przestrzeni „własnotablicowej” jest to nieuargumentowanym, wręcz niepoważnym ograniczaniem swobody.

Po 4. Źle skierowana.
Jak zrozumieć istnienie 10+ kont jednej osoby, której głównym zadaniem tutaj jest prowokowanie i obrażanie innych? Oczywiście bez żadnych konsekwencji z tego faktu wynikających…I mając to w percepcji - jak pojąć banowanie osób wypowiadających się merytorycznie przy czym (nie przeczę) używających niekiedy słów „nieparlamentarnych” (nie zawsze przecież wulgarnych!)?
Lub co gorsze dawanie banów za wklejenie linku NA MISIĄC (casus Pablo80)?
Jak zrozumieć? NIJAK. Nie ma w tym logiki. Jeśli jednak jakaś jest - proszę mi ją wykazać, widocznie nauczanie z tego zakresu na poziomie szkolnictwa wyższego nie wystarczy, by pojąć Wasze rozumowanie oparte z pewnością na mniej trywialnych podwalinach.

Reasumując: Obecny brak reguł, konsekwencji i innych elementów, które powyżej wymieniłam nie pozwalają mi na użytkowanie tego portalu ze świadomością, że pełnicie Panowie swoją funkcję właściwie. Wręcz odwrotnie. Nie jestem nawet przekonana czy w takim bałaganie da się funkcjonować. Podchodzicie do użytkowników i ich działań bez zrozumienia, nielogicznie i bez szacunku.
To prowadzi tylko do jednego - pozbycia się ludzi, którzy mając wiedzę i chęć podzielania się nią.
Po prostu takich, którzy podchodzą do użytkowania tego portalu jako mądrej (merytorycznej) rozrywki. Nietykalne są tylko typowe trolle. Czy przy ich dominacji portal ten wciąż będzie „sportowy”? Śmiem wątpić. W niedalekiej przyszłości więc - przy braku zmiany obecnego Panów postępowania doradzam zmianę nazwy portalu na „hejt-nie-fakty”.
Unikniemy wtedy zbędnych rozczarowań osób, które logując się tu liczą na coś więcej niż bezmyślną pochwałę głupoty, a chcą po prostu w miłym towarzystwie skomentować wydarzenie sportowe.


Z wyrazami coraz bardziej niknącego szacunku
Weronika

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Plotzek

List otwarty Weroniki uważam za dość liberalny i popieram go w każdym calu. Więcej swobody, mniej kar; więcej wolności, mniej lewactwa..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomekBYDGOSZCZ

No właśnie to jest to co pisałem prędzej - kilka komentarzy niżej: "(...)czy to tablica szkolna czy portal raczej dla dorosłych kibiców sportowych? Kibic to nie widz z opery i czasem nerwy mu puszczają. (...) Apelowałem do admina aby wprowadził system informowania o usunięciu komentarza, tak informacja mogłaby służyć do wyciągnięcia wniosków aby na przyszłość dobierać inne słownictwo, bo przecież nikomu z nas nie zależy aby jego wpisy znikały po chwili. (...)"
Mój apel pozostał bez odzewu :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Witam! Dopiero dziś mogę na spokojnie skomentować i dać like'a. Dlaczego? Dwudniowy półban. Za co? Za JEDEN wyraz. Fakt nie był on elegancki (przyznaję się, nawet mocno), jednak skierowany był on do zawodnika...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

1. Nie będziesz miał portali cudzych przed SF
2. Nie będziesz wzywał moda swego nadaremno
3. Pamiętaj abyś dzień święty z modami na SF święcił.
4. Czcij moda swego i Sportowefakty swoje
5. Nie zabijaj... A kto umarł -> TEN MA BANA (NA SF)
6. Nie cudzołóż wklejaniem linków z innych portali
7. Nie kradnij własności bez cytowania
8. Nie mów fałszywego świadectwa przy zgłaszaniu naruszeń
9. Nie pożądaj banów bliźniego swego
10. Ani żadnych ostrzeżeń, którego jego są :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

1. Nie wzywaj moda swego nadaremno 2. Pamiętaj abyś dzień bez bana święty święcił... i inne takie :D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Witam! Dopiero dziś mogę na spokojnie skomentować i dać like'a. Dlaczego? Dwudniowy półban. Za co? Za JEDEN wyraz. Fakt nie był on elegancki (przyznaję się, nawet mocno), jednak skierowany był on do zawodnika (zdradzę, do Pedersena) i pod wpływem emocji. Zastanawia mnie tylko, czego ten serwis nie nazywa się "sportowebany"? Nie wystarczyło usunąć, ostatecznie ostrzec? Czy to takie trudne, kiedy w komentarzach widzę nawet dwu i więcej godzinne wulgaryzmy i to bez tzw. nawet wykropkowania?
Zapewne wielu kibicom znane są przypadki, kiedy pojedynczy użytkownicy w sposób prowokacyjny, obrażający kibiców, kluby, zawodników, czy włodarzy atakują wspomniane obok osoby. Robią to w sposób absolutnie nie przystający dorosłemu (za jakich się podają) człowiekowi. Co się dzieje, kiedy zwraca się uwagę takiemu użytkownikowi? Posty są usuwane (nawet jeśli nie ma w nich żadnych obraźliwych zwrotów), lecą ostrzeżenia i bany! Tymczasem prowokator nie tylko ma się dobrze, ale w szczycie bezczelności kontynuuje obrażanie użytkowników. Przypomina mi to zachowanie najgorszej i najbardziej bezczelnej gwardii pamiętającej wiadome czasy.
Na marginesie takie zachowania portalu skłoniły mnie do częstego korzystania z klawisz PrintScreen (dokumentacja z każdym tygodniem powiększa się).
Kolejnym ogniwem kabaretu jest osoba/osoby odbierające e-maile z odwołaniami się od sankcji. Dlaczego kabaret? Ponieważ w ogóle nie odpisują. Typowe szufladkowanie i postawa "ja tu rządzę". Władować bana, na maile nie odpowiadać, olać, niech się użytkownik martwi (ehh z trudem udało mi się powstrzymać od brutalnych słów!).
To już kolejna sytuacja, kiedy użytkownicy głośno dają do zrozumienia redakcji, iż ich zachowanie jest zwyczajnie niepoważne, wręcz śmieszne i dziecinne, ale nie ma na to żadnego odzewu. Widocznie portalowi należy ostro pokazać, że tworzą go nie tylko dziennikarze, ale też i kibice, którzy swoimi wejściami na pewno nabijają kabzę!
Niestety SF nie spieszy się do współpracy z kibicami, co widać choćby po niektórych uzasadnieniach banów, czy ostrzeżeń. Walnięte lakoniczne zwroty, uogólnione, albo żenująco nagięte, na granicy wręcz pomówień!
Cała ta kanonada zachowań poddaje coraz bardziej w wątpliwość, czy ten portal tworzą ludzie wykształceni i otwarci na czytelników? Bo moim zdaniem, NIE!
"Strajk ostrzegawczy" w awatarach wielu osób zaskoczył mnie, nie tyle skalą zjawiska, ale też bardzo jasnym sygnałem od kolegów i koleżanek, że portal po raz kolejny swoją polityką działa na nerwy kibicom, którzy jak wspomniałem wcześniej są niemal filarem tegoż portalu. Chcę SF ostrzec, że kolejne tego typu numery, to już nie skończą się ostrzeżeniami z naszej strony! Pójdę ostrzej, przekroczycie CASUS BELLI!!! Na chciałbym wtedy być na Waszym miejscu, bo pamiętajcie, konkurencja nigdy nie śpi!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

ostatnia odpowiedź: 14 października 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubazu-Fanka

Gdyby Wojtek nie był banowany za każdą głupotę (choć czasem jest banowany słusznie, nie ukrywam) to nie musiałby mieć paru kont. Gdy zmienimy "system" a raczej "widzimisię" banowania nie będzie takiej potrzeby.
O regulaminie - wspomniałam u góry, w tej kwestii się zgadzamy.
Medale są w mojej opinii niepotrzebne (nawet nie wiem czemu to służy) ale "like/ dislike" mi się podoba. Sama używam z premedytacją zamiast pisać "zgadzam się" pod kilkunastoma postami lub gdy ktoś pisze komentarz urągający komuś (jak tu tego nie "minusować"?) tyle, że zwykle w tej sytuacji piszę co mi się nie podoba. Ale rozumiem, że nie wszyscy to robią więc po części się zgadzam, że zastępuje to rozmowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Było, będzie zebranie strajkowe?? Oprócz tego co tu powiedziałaś- przepraszam,ale tak jest - skoro Wojtek, którego lubimy ma kilka kont i z tym się nie kryje,a jest zakaz tego(chyba?? i spokojnie sobie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Było, będzie zebranie strajkowe?? Oprócz tego co tu powiedziałaś- przepraszam,ale tak jest - skoro Wojtek, którego lubimy ma kilka kont i z tym się nie kryje,a jest zakaz tego(chyba?? i spokojnie sobie funkcjonuje to jest coś nie tak. Regulamin musi być jasny i czytelny i równy dla wszystkich. Nie zrozumiałe jest to,że na blogu można zamieścić link,a na tablicy użytkownika już nie można. Sam miałem taką sytuację, jednak dostałem najpierw ostrzeżenie. To jest niezrozumiałe,że tu takowego zabrakło. Usunąłbym tę patologię medalową- jak nabić sobie medali- utworzyć 20-30 blogów w jeden dzień bez treści po czym dostaje się złoty medal( w sumie trzy), następnie można je usunąć,a medale zostają. Kolejna sprawa- system likeów i dislikeów. Przyszedłem na facebook czy forum sportowe?? Nie ma dyskusji, są minusy i nie wiadomo co komu się nie podobało, z czym się nie zgadza. To tworzy kółka adoracji itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Cieszę się więc, że nie tylko ja to zauważam ;]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomekBYDGOSZCZ

Niestety z bananami to admin ma duży problem tak samo jak z usuwaniem komentarzy. Brak jakichkolwiek zasad, regulaminu. Oczywiście czasem się przesadzi, mi też się to zdarza o czym doskonale wiedzą moi „fani” jak choćby kolega który wpisał swój komentarz tu przede mną :-). Z drugiej strony czy to tablica szkolna czy portal raczej dla dorosłych kibiców sportowych? Kibic to nie widz z opery i czasem nerwy mu puszczają. Chyba lepiej jak tu niż na trybunie podczas imprezy sportowej. Apelowałem do admina aby wprowadził system informowania o usunięciu komentarza, tak informacja mogłaby służyć do wyciągnięcia wniosków aby na przyszłość dobierać inne słownictwo, bo przecież nikomu z nas nie zależy aby jego wpisy znikały po chwili.
Zostałem przez admina zawieszony chyba z 5 razy na 24h z czego 3 razy po mojej interwencji w ciągu godziny cofnięto mi banana. Czyli admin też potrafi się przyznać do błędu. :-)
A to, że można dostać banana za koleżeńskie podanie linku do jakiejś strony to nawet nie wiedziałem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szwędacz

Fajnie napisane, generalnie zawiodłem sie wiele razy na tym portalu, ale w końcu człowiek powie dość bo ile mozna sie użerać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragosani

Ja pisałem parę razy, że koleś, który wstawia linki do rzekomych wypadków Kubicy/Stocha czy innych to moderator osobiście, albo sam gapiński (celowo z małej litery).
Oczywiście usunęli mój wpis, a nie kolesia, czyli swój...
Sami bezczelnie podają linki do jakiś goowien i nic, zero reakcji, natomiast mój żart (ncplus/sklep jako link do transmisji) usuwali 2 sekundy po pojawieniu się na forum. Masakra jakaś...
Kiedyś napisałem posta o treści "To najt", za co otrzymałem ostrzeżenie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [15 komentarzy tej dyskusji]

Bo to nie są ich zdaniem Spamy.Kiedyś takiego wyzwałem ze ma spadać to miał czelność odpisać przy pełnym ich poparciu.Dałem go do blokowanych ale dalej jego głupkowate wpisy musiałem oglądać.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Bo to nie są ich zdaniem Spamy.Kiedyś takiego wyzwałem ze ma spadać to miał czelność odpisać przy pełnym ich poparciu.Dałem go do blokowanych ale dalej jego głupkowate wpisy musiałem oglądać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [15 komentarzy tej dyskusji]

Ja wczoraj robiłem se jaja i na pytania typu "dajcie jakiś link do transmisji" podawałem link do sklepu enceplusa ;))) Taki żarcik! usunęli mi chyba 5 razy, jednocześnie ignorując trolli spamujących o...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Guliwer zg
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pavlus

Ładnie napisane :) Nic więcej chyba nie można dodać. No, może to, że kilka razy pisałem o tym, że na relacjach widzę wpisy osób zablokowanych, a jeszcze tego nie naprawili.
Polityka tolerancji trolli zdecydowanie coraz bardziej utwierdza mnie w chęci usunięcia się stąd na dobre. Zwłaszcza po ostatnim meczu w Tarnowie. To, co się tam działo, 'zmusiło' mnie do zablokowania chyba 70 użytkowników (albo raczej kont, bo dużą część z nich widziałem po raz pierwszy).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej GM

Karani jesteśmy nawet za to że często wiemy więcej od redaktorów tego portalu , niektórzy są "redaktorami " typu - kopiuj -wklej.
Dobrze że w końcu jest jakaś akcja przeciwko przedziwnym zasadom jakimi moderatorzy się posługują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)

ostatnia odpowiedź: 12 października 2014 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Dzięki i... chcesz w dziub? Co nie odpowiadasz na FB? Tam też sobie dałeś spokój? :P
Wiesz co? Oddaj nam LexoNa :P Przyjaciela z krwi i kości. Nie odwracaj się plecami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Lepiej ująć tego problemu się nie dało. Wczoraj na fb przeczytałem o zbanowaniu Pablo i widzę, że decyzja by dać sobie spokój z tym portalem nie była taka zła. Administratorzy powinni zdecydowanie kilka...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BDG

cze Arturro ;)
pewnie, ze nie pierwszy raz... wlasciwie to jest norma, ze moder moze tylko usunac wpis, dac ostrzezenie, lub zbanowac na dowolnie dobrany termin bez zadnego tlumaczenia... maile na adres administracji sa ostatnio zupelna fikcja...
pozdro Guli ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [15 komentarzy tej dyskusji]

cze Grześ ;) a bo to pierwszy raz ;))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragosani

Lektura "Limes Inferior" sprawiła, że fantastyka tzw. socjologiczna stała się moim ulubionym nurtem SF (Science Fiction, nie Sportowych Faktów ;))))) Dawne czasy, ale nadal robi wrażenie niesamowite!
Polecam też w podobnym stylu trylogię Apostezjonu Wnuka-Lipińskiego!
Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [15 komentarzy tej dyskusji]

No jestem pod wrażeniem :)) Ktoś jeszcze czytał Zajdla, w tych czasach, ho, ho A jak z Limes Inferior ? Czy cała prawda ukarze się jak w tej książce bo wolałabym - nie , Miłego :)), hej

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

Lepiej ująć tego problemu się nie dało. Wczoraj na fb przeczytałem o zbanowaniu Pablo i widzę, że decyzja by dać sobie spokój z tym portalem nie była taka zła. Administratorzy powinni zdecydowanie kilka spraw przemyśleć, bo jeśli jeden z najbardziej poważanych użytkowników, dbający tu o kulturę i relacje między użytkownikami dostaje drakońskiego bana za błahostkę (bo to była błahostka), a niektóre ścierwa (nie bójmy użyć się tego słowa), które wchodzą tu tylko po to by wszystkich w koło obrażać pozostają praktycznie bezkarne, to problem jest i to poważny. W złą stronę zmierza ten portal, w bardzo złą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)

ostatnia odpowiedź: 12 października 2014 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Może nie ma administracji ? Może nie ma moderatorów ? Może faktycznie siedzi tam "banda" dzieciaków i bawi się w odliczanie ?
Taka "Paradyzja" w informatycznym przekazie ? , hej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [15 komentarzy tej dyskusji]

no dokladnie... tak jak pisalem wczesniej nasz los zalezy od "widzimisie" modera. jak ma dobry humor to usunie wpis, a jak ma zly to ban na miesiac i juz, bo nikomu z niczego nie musi sie tlumaczyc. niektore...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BDG

no dokladnie... tak jak pisalem wczesniej nasz los zalezy od "widzimisie" modera. jak ma dobry humor to usunie wpis, a jak ma zly to ban na miesiac i juz, bo nikomu z niczego nie musi sie tlumaczyc. niektore decyzje to zwykla kpina z nas uzytkownikow, ktorzy tworzymy spolecznosc SF od kilku lat... jak "slychac" w komentarzach coraz wiecej uzytkownikow ma powoli dosc dzieciakow bawiacych sie w moderatorow, a administracja udaje, ze nic sie nie dzieje i milczy. ale co tam, fajno jest, co nie moderze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [15 komentarzy tej dyskusji]

Ja wczoraj robiłem se jaja i na pytania typu "dajcie jakiś link do transmisji" podawałem link do sklepu enceplusa ;))) Taki żarcik! usunęli mi chyba 5 razy, jednocześnie ignorując trolli spamujących o...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grimes

Ja dostałem bana na 7 dni za podanie linku do transmisji GP. Potraktowali to jako spam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [15 komentarzy tej dyskusji]

Ja wczoraj robiłem se jaja i na pytania typu "dajcie jakiś link do transmisji" podawałem link do sklepu enceplusa ;))) Taki żarcik! usunęli mi chyba 5 razy, jednocześnie ignorując trolli spamujących o...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragosani

Ja wczoraj robiłem se jaja i na pytania typu "dajcie jakiś link do transmisji" podawałem link do sklepu enceplusa ;))) Taki żarcik! usunęli mi chyba 5 razy, jednocześnie ignorując trolli spamujących o rzekomym wypadku Golloba/Stocha/Kubicy... Nie mówię nawet że inne trolle, którzy wulgarnie obrażają wszystkich dookoła jak byli tak są i mają się dobrze... Żenada...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [15 komentarzy tej dyskusji]

jakie argumenciki?! ciiisza jak makiem zasial. jutro musza sie naradzic czy w ogole odpisywac, czy udawac, ze nie bylo tematu... teraz wpuscili anonimowego (jak zawsze!) rozdawacza banow na bloga i udaja,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BDG

jakie argumenciki?! ciiisza jak makiem zasial.
jutro musza sie naradzic czy w ogole odpisywac, czy udawac, ze nie bylo tematu... teraz wpuscili anonimowego (jak zawsze!) rozdawacza banow na bloga i udaja, ze jest ok.
ciekawe skad wykopali ta miernote, ktora za wstawienie linka dala bana na miesiac?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [15 komentarzy tej dyskusji]

Dzieciuchy zwane moderatorami usuwają komentarze na blogach... Dla mnie poruta jakich mało... To potwierdza tylko, że Weronika ma rację... . Może tak argumenciki? Czy tylko po kryjomu banika potraficie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dragosani

Dzieciuchy zwane moderatorami usuwają komentarze na blogach... Dla mnie poruta jakich mało... To potwierdza tylko, że Weronika ma rację...
.
Może tak argumenciki? Czy tylko po kryjomu banika potraficie zapodać? Żałosne...
.
Uj z tym, zmieniam awatar...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

ostatnia odpowiedź: 12 października 2014 [15 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.