Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Kto wygląda najmocniej? Sprawdziliśmy siłę rażenia drużyn PGE Ekstraligi!

  A tak na poważnie to średnie mogą posłużyć za wstęp do analizy siły drużyn. Tyle, że trzeba wziąć średnie domowe i wyjazdowe. Przy takiej samej ogólnej średniej drużyny można zgarnąć 21pkt albo 35pkt. No i oczywiście trzeba uwzględnić nowe warunki. W Apatorze będzie teraz 5 seniorów przyzwyczajonych do występowania w nominowanych. W każdym meczu któryś będzie niezadowolony.

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Kto wygląda najmocniej? Sprawdziliśmy siłę rażenia drużyn PGE Ekstraligi!

  Na prawdę sądzicie, że Holta będzie jeździł w Częstochowie? Z Jonasem ta średnia będzie wyglądała gorzej.

 • banc lubi Komentarz

  Swiacik ma dalej wielkiego kaca toru. Nawierzchnia kazda bedzie dobra jak mistrzowie Lingren i Madsen zechca potrenowac i tutaj jest problem z ktorym Swiderski sobie nie poradzil a proszony o pomoc Prezes bezsilnie rozkladal rece. Toromistrz z przypadku nie na etacie klubu bez pelnej dyspozycyjnosci wiec mazenia o cudzie z Kedziora uzasadnione .

 • banc lubi Komentarz

  no w końcu Dryła do odstawki! Gromkie brawa!

 • banc lubi Komentarz

  Bardzo dobrze ze Dryla zostanie odsuniety od mikrofonu.Jest dobry do skokow narciarskich ale do zuzla to trzeba miec nerwy na wodzy.I tu jest problem.Niech probuje w pilce noznej.

 • banc lubi Komentarz

  Krościel jako komentujący grand prix to dobry znak! Panu Dryle dziękujęmy i więcej nie chcemy!

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Stracili ważne ogniwo. Nie są jednak na straconej pozycji w walce o medale

  PO powinno być bez problemów. Jeśli jednak byki zajmą 5 lub 6 miejsce to w następnej rundzie będzie zderzenie ze ścianą. Trzeba pamiętać, że teraz PO jest 3 etapowe. Najpierw do 4-ki a potem trzeba wygrać jeden z dwóch dwumeczy. Będzie mniej przypadków.
  Oczywiście można liczyć na rozkwit kariery Bellego i super postępy juniorów. Ale to jest gdybologia.

 • banc napisał/a komentarz do TVN przejmuje kolejny sport po skokach?! To może być prawdziwa bomba!

  Każda wersja z żużlem w otwartej telewizji jest OK.

 • banc lubi Komentarz

  TVN powinien przejąć I ligę, a może i II. Prezesi klubów I ligi godzą się na transmisje telewizyjne za grosze (ponad 10 krotnie dostają mniej od klubów PGE, które stać nawet na fanaberie typu liga U24), podczas gdy produkt (rozgrywki I ligi) odstają tylko w niewielkim stopniu poziomem zainteresowania od PGE. Mecze są wyrównane, zacięte, są ciekawe, nieraz lepiej to się ogląda niż PGE. A n-sport za grosze sobie wypelnia czas tak atrakcyjnymi rozgrywkami. Trzeba to przeciąć, poszukac innej telewizji, która za I ligę zapłaci pieniądze. Czas frajerów mija.

 • banc lubi Komentarz

  SGP w otwartej telewizji - to mógłby być przełom dla dyscypliny. Ale uczciwie mówiąc - nie uwierzę póki nie zobaczę.

 • banc lubi Komentarz

  "wychowanek Eltrox Włókniarza Częstochowa, dwukrotny Drużynowy Mistrz Polski z tym klubem:"
  Ten klub- nieważne czy w nazwie Eltrox, czy Nie-Eltrox ... NIE POSIADA ŻADNEGO MEDALU DMP W SWOIM DOROBKU.
  Kibice z Częstochowy niech nie mają złudzeń, a Pan dziennikarz niech się douczy.
  Pozdrawiam z Leszna

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Szybki awans Falubazu? Cegielski widzi pewien problem

  Jeśli Falubaz w tym roku nie awansuje to może utknąć w I lidze na dobre. Teraz się zepną finansowo, ale kolejny sezon może być już ciężki.

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Cegielski zdradza, który klub doradzał Kowalskiemu. Włókniarz proponował kontrakt, ale na sezon 2023 [WYWIAD]

  Chciałbym wszystkim przypomnieć, że w zeszłym roku odbyła się niezwykle zażarta walka o braci Curzytków. Kowalski to przy nich gwiazda.

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Kontrowersje w sprawie Kowalskiego. Prezes Włókniarza pyta, co na to władze ligi

  @M1953: Właściwie to takiego zakazu nie ma. Stępniewski wiele razy o tym mówił. Kiedy drużyna kończy sezon (np. Włókniarza nie było w PO) to rozmowy mogą się toczyć. Co więcej kluby mogą się chwalić ich rezultatami. Tylko nie mogą podpisywać oficjalnych kontraktów.

 • banc lubi Komentarz

  I to właśnie różni Tomka Golloba od Bartka Zmarzlika.. Tomek zawsze jechał dla drużyny bez względu z kim jechał w parze zawsze w miarę możliwości starał się pomagać żadko się zdarzyło by w biegu się nie oglądnął za partnerem z pary a z Jackiem w Parze to już byli mistrzami.. Bartek na odwrót żadko w biegu się oglądanie na partnera interesuje się tylko sobą jadąc do przodu chociaż mając taką przewagę w biegu nad drugim zawodnikiem w niektórych biegach aż się prosi by próbował pomoc koledze wkońcu co ma do stracenia skoro ma taką prędkość i nawet gdyby ta pomoc miała się nie udać Bartek tak by ten bieg wygrał z tą prędkością ale Bartek patrzy tylko na siebie. Wszyscy płakali w tym roku że Polska znów nie dała rady wygrać SON a ja powiem przewrotnie gdyby w tym biegu finałowym zamiast Bartka jechał Tomasz Gollob to Maciej by się nie przewrócił a Polacy by ten bieg wygrali 7-2 ..bo Tomek na starcie najpierw by patrzyal na taśmę aż pójdzie w górę a następnie nie patrzyłby przed siebie tylko na Maćka i robił by to tak długo aż by nie był pewien na milion procent że ten bieg i finał wygraja ..a co Bartek zrobił każdy widział. I to Tomek zawsze będzie nr 1 w Polsce.. Bo chodzby Bartek jeszcze zdobył 5 tytułów mistrza świata to Tomek był mistrzem to Tomek musiał walczyć z całym światem by dojść do tego do czego doszedł., Tomek miał przeciwko sobie zawodników co przykre też Polaków Sędziów całe GP nie lubiło Tomka. Kurcze jak sobie człowiek teraz pomyśli to Tomek naprawdę jest był kosmiczny on był sam przeciwko wszystkim. Na każdym stadionie w Polsce na niego gwizdali finał we Wrocławiu Imp wszyscy jechali przeciwko Tomkowi.. Wielki mistrz Tomek. A dziś Bartek dwa różne światy. Dziennikarze boją się powiedzieć słowa złego na Bartka sędziowie nie wykluczają go gdy jest winny upadku w GP Bartek ma spokój niema spółdzielni przeciwko niemu.. Ile Tomek musiał przejść walczyć nie tylko na torze by dziś taki Bartek Polska była w żużlu tam gdzie jest.. Kiedyś cała Polska świat przeciwko Tomkowi by się tylko nie wybił dziś na odwrót jestem przekonany że gdyby zamienić czasy Bartka wstawić w lata 90 by walczył ze wszystkimi to nie doszedł by Bartek w połowie do tego co Tomek nawet by się nie przebił byłby poprostu zwykłym ligowcem ..Tomek dał radę.. Jacek sto lat zdrowia. A dla pana Władka złoty Szczakiel za całokształt wychował świetnych synów żużlowców i z Bydgoszczą zdobywał DMP ..ZASŁUŻYŁ NA ZŁOTEGO SZCZAKIELA PAN WŁADEK

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Lwim pazurem: Apator ma skład na finał, ale trenera czekają nerwowe wieczory [FELIETON]

  Przy tym regulaminie sezon zasadniczy będzie o nic. Gorzów, Wrocław, Lublin, Toruń, Częstochowa, Leszno powinny znaleźć się w PO. A potem to już forma dnia albo kontuzja mogą zaważyć o wszystkim.

 • banc lubi Komentarz

  Zielona to niech pierw rozliczy się z Dudkiem, któremu wiszą kupę kapusty,a nie obiecać młodym zawodnikom górę pieniądzy której mogę nigdy nie zobaczyć,taką prawda.

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Zmiany w regulaminie Speedway of Nations? Mamy komentarz szefa światowego żużla!

  To są parowe MŚ więc system punktacji premiuje jazdę parą. To jest całkiem dobrze wymyślone. A finały, które decydują o wszystkim to są już chyba wszędzie. Gdyby były to zawody jednodniowe to nikt by nie widział żadnych problemów.

 • banc lubi Komentarz

  Telewizja daje dużą kasę i może warto panie prezydencie coś zrobić by dawała dalej ? Za odwołane mecze nikt nie chce płacić . Warto to przemyśleć panie prezydencie .
  PS. Tylko Wrocław ma plandeki ? Toruń niema i mieć nie zamierza , to tak na marginesie panie dziennikarzu !

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Prezydent Leszna grzmi. Chodzi o wymogi PGE Ekstraligi

  @fan UL: Plandeka jest po to, żeby nie tłumaczyli się, że wczoraj padało więc tor jest nieużywalny.

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Prezydent Leszna grzmi. Chodzi o wymogi PGE Ekstraligi

  COVID w sensie lockdownu zaczął się w marcu. Jeśli Leszno nie miało tego odwodnienia do tego czasu to znaczy, że w 2020 chcieli lecieć sobie w kulki. No chyba, że jest to robota na tydzień i można zabrać się za to tuż przed pierwszym meczem. Pytanie co z licencją toru.
  A tak w ogóle to nie trzeba mieć tego wszystkiego. Wystarczy mieć dach nad torem.

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Po bandzie: Brytole mają złoto, a my wszystko [FELIETON]

  A ten sezon to kiedy się kończy? Finał e-ligi? To w takim razie ostatnie GP i mistrz świata też są mało prestiżowi. Przegraliśmy bo obaj zawodnicy pojechali antydrużynowo. Wystarczyło kalkulować a nie prezentować swoje indywidualne ambicje.

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Były prezes mówi o jawnym skandalu w PGE Ekstralidze. "Takie pytanie nie miało prawa paść"

  W drugiej lidze mogą/powinni jechać juniorzy nie mieszczący się w składach e-ligi albo I-ligi. Tutaj najmniej trzeba zmian. Cały pomysł jest napędzany prze 1-2 kluby eligi, które mają mocne przebicie w centrali. Osobiście jestem przeciw. Żadne tak radykalne zmiany nie powinny być wprowadzane w tak gwałtowny sposób. 2023, a może jednak właściwiej 2024 można dyskutować.

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Krzysztof Cegielski grzmi po SoN: Pozwalamy się upokarzać. Już czas by nasze władze powiedziały dość! [WYWIAD]

  @Całkiem Skibicowany: Ale nasze orły wybierały pierwsze.

 • banc napisał/a komentarz do Żużel. Krzysztof Cegielski grzmi po SoN: Pozwalamy się upokarzać. Już czas by nasze władze powiedziały dość! [WYWIAD]

  Kompletnie się nie zgadzam. SON (wcześniej parowe mistrzostwa świata) został odkopany po ty, żeby promować żużel w krajach takich jak Francja, Łotwa czy Wielka Brytania. Oni w DPŚ nie mają szans. Oczywiście zawody w większych drużynach powinny być, ale obok i może rzadziej. Raz na 2/4 lata wystarczy. GP to z kolei zawody kompletnie indywidualne i tam nie istnieją żadna drużyny narodowe. W tym względzie już teraz mamy za dużo rund GP i tutaj centralne sterowanie może tylko zmniejszyć ich ilość. Nie wiem czy Cegielskiemu o to chodzi.
  A jeśli chodzi o ten nieszczęsny finał. Zmarzlik pojechał jakby musiał wygrać, Janowski jakby musiał być drugi. Kompletne niezrozumienie zasad turnieju. Zadziwiające jest to, że jadąc w e-lidze nie mają problemu z przywiezieniem tylko 2pkt jeśli w ten sposób wygrywają mecz. Wtedy jakoś rozumieją zasady gry.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.