Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • alfi napisał/a komentarz do Dobre informacje z obozu Wisły Kraków. Martin Kostal otrzymał zaległe pieniądze

  Najpierw należy ścignąć panią byłą prezes

 • alfi

  Nie rozumiem tylko dlaczego pozwolono aby była pani prezes wydrenowała klub z pieniędzy za ostatnie mecze . Nie jest prawdą , że w obliczu upadłości może bieżące środki przeznaczać na własne wysokie honoraria i swojego męża. Dlaczego władze klubu - rada nadzorcza pozwoliła na takie działania . Teraz drenaż kieszeni sympatyków , to chore . Najpierw za kieszeń panią prezes

 • alfi napisał/a komentarz do Jacek Gollob atakuje juniora. "Nic nie pracujesz, nie proś nikogo o pieniądze"

  Może i junior nie należy do najlepszych , ale z drugiej strony , zbiórka na sprzęt to nic złego , przecież jak klub mu nie daje środków odpowiednich , to za coś sprzęt konkurencyjny musi mieć , aby rywalizować . Wielu młodych zawodników odeszło ze speedwaya , bo się nie przebili , a kluby i rożni działacze ich nie wspierali . Jest raczej sporym nie - taktem zniechęcanie przez byłego działacza i żużlowca młodego chłopaka i dobieranie mu zapału do czegokolwiek . Przecież on niczego nie wyłudza i nikogo nie naciąga . To rzecz dobrowolna panie Gollob

 • alfi napisał/a komentarz do Krzysztof Cugowski. Żużlowe Tango: Kubica daje przykład. Gollob nie może tracić nadziei (felieton)

  Porównywanie Kubicy z Gollobem jest trafne , tylko w sytuacji szeroko pojętej tragedii , jaka obu panów spotkała . Jednakże obaj są reprezentantami sportów , które wymagają sprawności ciała od zawodnika . Tomasza spotkało to najgorsze czyli wózek inwalidzki po uszkodzeniu kręgosłupa . Niestety ale to sytuacja podobna raczej do Cegielskiego . Tylko , że Cegielskiemu przytrafiło się to podczas zawodów żużlowych , zaś Gollobowi , podczas szukania adrenalinki poza żużlem . To sytuacja , która odbiera zawodnikowi nie tylko możliwość uprawiania sportu , ale normalnego funkcjonowania w codziennym życiu . Współczuję bardzo . Zwłaszcza , że jakieś tam nadzieje były ,więcej optymizmu zaraz po wypadku, co do rokowań . Oby jednak

 • alfi napisał/a komentarz do "Śladami Robinsona Cruzoe". Krychowiak wrzucił nowe zdjęcie z wakacji

  Ten to ma dobrze , nic nie robi , w piłkę grać raczej nie bardzo potrafi , a sobie żyje jak rzadko kto . Pogratulować . Nawet nie musi się wysilać w kopanie piłki zbytnio .

 • alfi napisał/a komentarz do Tadeusz Zdunek: Hancock? Nie nazywam się Nawrocki. Tylko Unia może rozpatrywać ten transfer

  I otwiera się możliwość zakupów dla Lublina . Nie tylko Amerykanina , ale pewnie jeszcze kogoś zakupią .

 • alfi napisał/a komentarz do Siergiej Sirotkin niczego nie żałuje. "Bez zastanowienia zrobiłbym to jeszcze raz"

  Sama zabawa dla młodego chłopaczka z najlepszą technologią na świecie , to niebywała frajda . Przecież jest mnóstwo młodych zdolnych ludzi , którzy fantastycznie potrafią sobie radzić z samochodami , a nigdy im nie będzie dane pojeździć wyścigówką z F1 . To bariera finansowa niebotyczna . Ten gostek też nie wziął się z nikąd jeżeli półświatek mafijny z Rosji go sponsoruje na tak wysokim poziomie .

 • alfi lubi Komentarz

  Mówi Sirotkin, że niczego nie żałuje. Gdyby dał miliony euro ze swojej kieszeni mówiłby inaczej i "nie wszedłby po raz drugi do tej samej rzeki".
  Nawet nie zbliżałby się do niej :)

 • alfi

  Trochę dużawa przy Artiomku . Wygląda przy niej jak przedszkolak .

 • alfi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  toś sobie pogadał

 • alfi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  kto takiego bandytę zatrudnia stronniczego do sędziowania takiego meczu

 • alfi został fanem Jacques Villeneuve

 • alfi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  gdzie jest transmisja

 • alfi lubi Komentarz

  Patrząc kilka lat wstecz - wyrównana walka z Duńczykami o finał IO, albo wygrany bój z Hiszpanią o trzecie miejsce na MŚ 2015.
  Dzisiaj mogę przeczytać: "Izraelczycy to nie są chłopcy do bicia". Serio? Aż łezka się w oku kręci. Jest źle, jest tragicznie...

 • alfi lubi Komentarz

  Jego zdanie o tych Polakach których widzi w telewizji oraz tych kibolach z którymi się spotkał oraz takich gnomach jak "pablo ss" jest uprawnione. Trzymaj się Aleksiej.

 • alfi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • alfi lubi Komentarz

  Schizofenik. Ciężki przypadek.

 • alfi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • alfi lubi Komentarz

  A gdZie ankieta, typu 'co nas obchodzi ta ruska łajza i co ma do powiedzenia swoim zgnilym ozorem, i jak oczywistym jest, ze życzymy mu samotnego spaceru nocą po Piotrkowskiej w Łodzi. Zapraszamy'

 • alfi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • alfi lubi Komentarz

  Niech może sie wypowie na temat mundialu gdzie zostali sprowadzeni na kolana.

 • alfi napisał/a komentarz do Podły agent WSI i nieuk . Finansista, który skończył historie . Kariera[..]

  Na mnie robi wrażenie tylko człowiek - jego uczciwość , zaś są dowody na to , że obaj panowie Morawieccy to ludzie z układu , sterowani przez służby . Dla mnie wartością samą w sobie jest człowiek . Na rękach Morawieckiego jest ludzka krew . W nosie mam jego wykształcenie . człowiek badający aferę FOZ został w mieszkaniu p. Morawieckiego doprowadzony do sztucznego zawału . Ale przeżył . Potem dokończono dzieła w samym szpitalu . Przez lata szykanowano kobietę - wdowę , która wtedy musiała milczeć , bo musiała wychować czwórkę dzieci. To mną szarpie wyłącznie , że ludzkie życie dla tych sprzedawczyków nie ma wartości . Oni dla władzy zabiją .

 • alfi napisał/a komentarz do Podły agent WSI i nieuk . Finansista, który skończył historie . Kariera[..]

  To faktycznie zwłaszcza ten Master robi wrażenie . człowiek postawiony przez służby specjalne jak jego tatuś , który bezpośrednio doprowadził do śmierci urzędnika , który grzebał przy aferze FOZ u . radze się zapoznać sporo jest tych wątków w internecie . Ja jestem inżynierem nie geniuszem .

 • alfi

  Podły agent WSI i nieuk . Finansista, który skończył historie . Kariera Nikodema Dyzmy - czyli pana Morawieckiego ,Żenujący podły typ.

  • alfi Na mnie robi wrażenie tylko człowiek - jego uczciwość , zaś są dowody na to , że obaj panowie Morawieccy to ludzie z układu , sterowani przez służby . Dla mnie wartością samą w sobie jest człowiek . Na rękach Morawieckiego jest ludzka krew . W nosie mam jego wykształcenie . człowiek badający aferę FOZ został w mieszkaniu p. Morawieckiego doprowadzony do sztucznego zawału . Ale przeżył . Potem dokończono dzieła w samym szpitalu . Przez lata szykanowano kobietę - wdowę , która wtedy musiała milczeć , bo musiała wychować czwórkę dzieci. To mną szarpie wyłącznie , że ludzkie życie dla tych sprzedawczyków nie ma wartości . Oni dla władzy zabiją .

  • Appolinary Rozumiem, że pozostałe punkty dot. wykształcenia "nieuka" nie robią na inżynierze żadnego wrażenia.
   Może i inżynier, ale zaślepiony nienawiścią (efekt obciętej emerytury?) do obecnie rządzących osobnik, który nie może nawet na SPORTOWYM portalu powstrzymać się od szkalowania urzędującego premiera RP.
   Hańba dla SF, że moderacja toleruje takie plugawe wpisy. Chociaż po wchłonięciu SF przez WP już to mniej dziwi.

  • alfi To faktycznie zwłaszcza ten Master robi wrażenie . człowiek postawiony przez służby specjalne jak jego tatuś , który bezpośrednio doprowadził do śmierci urzędnika , który grzebał przy aferze FOZ u . radze się zapoznać sporo jest tych wątków w internecie . Ja jestem inżynierem nie geniuszem .

  • Appolinary 1992 - ukończone studia na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego
   1995 - Dyplom Master of Business Administration Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu
   1995 - ukończone studia podyplomowe z prawa europejskiego i ekonomiki integracji gospodarczej na Uniwersytecie Hamburskim
   =======================================================
   Nie da się ukryć, wyjątkowy nieuk. Nie to co geniusz "alfi".

 • alfi lubi Komentarz


  Janku Ty kochasz wódkę a Vaculik kasę ... on lepiej na tym wyjdzie bo kasa mózg lasuje ale nie tak jak wódka ;( zdrowia życzę !!!


pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.