• alfi

  Małemu cwanemu Rosjaninowi wszyscy wchodzą w tyłek, a ten pluje na polskiego mechanika i jeszcze tunera uchodzącego za najlepszego. Swoje frustracje polegające na braku umiejętności i innych okoli czności przerzuca na ludzi. Taka zakała powinna być potra ktowana w Polskim speed.jako persona non grate. No a takim menadżerom i mentorom także polski świat żużla powinien pokazać palec do góry i nie w geście wiktorii. Ależ ma tupet ten ruchol. Ależ to mała ruska menda.

 • alfi

  Widac kto jakie ma przełożenie na światową federację. Jeżeli kilka spotkań już zostało przeniesionych , więc to spotkanie nie jest precedensem . Precedensem zaś jest odmowna decyzja. No ciekaw jestem czy i co zdziała w tej sprawie nasza federacja PZPS. To jest tym bardziej ciekawe, że przecież odwołano spotkania ligi włoskiej ze względu na k-wirus . Jeżeli ta decyzja będzie utrzymana w mocy to będzie skandal nad skandalami .

 • alfi

  Tragedia i żałoba narodowa . Teraz wszyscy płaczą bo ich życie kręci się wokół gościa, który nauczył się kopać skórzany balon. Biedny narodzie .

 • alfi

  Mamy raptem kilku świetnych żużlowców . A oni zrobią wszystko , aby wyeliminować kolejny talent nawet na dwa lata za nic praktycznie. Brawo oni - działacze .

 • alfi

  Znakomity felieton . Zgadzam się z Panem w 100 procentach. Nie wolno tego niszczyć , ponieważ kluby zabiją polski speedway. Pamiętam kiedyś jak p. Cieślak pracując we Wrocławiu krytykował polskich juniorów , że są drodzy, że w głowach im się poprzewracało , że wolą Duńczyków, bo ci jeżdżą prawie za darmo jako juniorzy . dzisiaj chełpi się z wielu tytułów DPŚ . Tylko on sam ignorował i blokował rozwój młodych polskich żużlowców . Brawo Panie Janku .

 • alfi

  A może należy zabrać część koryta panu Tajnerowi, bo ten , to już nie wie ile kasy wybiera ze związku , a jego praca właśnie pokazuje , w jakim kierunku idą polskie skoki . Brak środków na młodych skoczków - to kpina panie Tajner i inni związkowcy, którzy o swoje wynagrodzenia dbają ....

 • alfi

  Jeżeli p. Tajner twierdzi, że polskie skoki trwać będą do 2030 , to należy rozumieć , że on do tego czasu planuje gnieździć się na stołku prezesa za sporą kasę .

 • alfi

  Jeżeli notorycznie Kubica zmienaił zdanie , że jednego dnia bolid prowadzi się dobrze, a drugiego dnia w podobnych warunkach prowadził się źle, bo świecił na końcu stawki tracąc kilkadziesiąt sekund do swojego klubowego kolegi, to po co mieli go pytać. On sam nie mógł zdefiniować jaki jest ten pojazd . To nie jest złośliwość, tylko wyciąganie wniosków z braku jakiegoś logizmu w tym, co Kubica mówił. On się zupełnie pogubił w swojej ocenie pojazdu .

 • alfi

  Jeżeli tam pojadą kibice z Polski, to raczej po to aby kibicować ekipom innych nacji jak Francja czy Serbia . Tam też sporo zawodników grało i gra w polskiej lidze . Niemiaszki zostaną w domu to pewne.

 • alfi

  Anastaziego należy usunąć . To jest kompletny brak rozeznania w grze.