Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kreve napisał/a komentarz do Turcy sfrustrowani po pożegnaniu z Euro 2016. "Jesteśmy ofiarą przepisów, Włosi wszystko zepsuli"

  Ale cwaniaczki. Już się doszukują skrzywdzenia, zamiast się cieszyć że w ogóle 3-cie miejsce jest teraz brane pod uwagę przy wyjściach z grupy i że mieli jakiekolwiek szanse. Kto im bronił wygrać dwa pierwsze mecze i na trzeci wystawić rezerwy jak Włochy?

 • kreve napisał/a komentarz do Losy mieleckiej piłki wciąż nieznane. Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Mielec nie doszła do skutku

  Jednego im nie wybaczę. Że zrobili z tego pokazówkę, mimo że sami przecież się zgodzili na nadzwyczajną sesję. Zagłosować wbrew faktom to zwykła głupota, ale ostentacyjnie olać moczem sprawę ważną dla tysięcy Mielczan, to już draństwo. Już teraz wiem że zagłosuję na prezydenta Kozdębę. Na złość pisiorom z Rady. Aż szkoda że do wyborów tyle czasu.

 • kreve lubi Komentarz

  Przeklejam komentarz spod artykułu na hej.mielec.pl, bo warto:

  „1.Klub znalazł finansowanie pozwalające na spłatę długu. 2.Utworzenie Spółki nie jest możliwe przez klub ze względu na brak możliwości otrzymywania dotacji z UM. ("Wciąż nie otrzymaliśmy opinii prawnej i finansowej dla proponowanego wyżej rozwiązania, negowanego przez klub'.) 3.Brak zgłoszenia do Superligi powoduje spadek do 1 ligi co jest równoznaczne z utartą sponsorów - dług 1,2 mln zostaje w stowarzyszeniu a spadek oznacza powiększenie długów i rychły upadek. 4.Pieniądze dla SPR nie były zabierane z FKS. 5.Dług powstał na skutek sprowadzenia dobrej klasy piłkarzy którzy doprowadzili do zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Polski i reprezentowali klub w meczach Reprezentacji i na Mistrzostwach. Niestety mimo obiecanych pieniędzy i pomocy w zdobyciu sponsorów klub nie otrzymał od miasta takiej pomocy. 6.Bilety na mecze piłki ręcznej mimo sukcesów pozostawały zawsze w cenie umożliwiającej ich zakup przez wszystkich mieszkańców Mielca. 7.Piłkarze i trener uczestniczyli w wielu spotkaniach w mieleckich szkołach i przedszkolach propagujących zdrowy styl życia. 8.Okoliczne szkoły dostawały darmowe bilety na mecze. 9.Bracia Gasin, P.Krępa, D.Krzysztofik, P.Wilk to wychowankowie klubu - żaden inny klub w lidze nie ma tylu wychowanków w składzie. 10.5 grup młodzieżowych oraz drugi zespół w 3 lidze. 11.Liga mini-handballu w 8 szkołach podstawowych w Mielcu. 12.Final four Pucharu Polski w sezonie 2015/16. A wam radni bezradni nie chce się nawet przyjść.” — @tygr

 • kreve lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • kreve lubi Komentarz

  Rozumiem, że mogą się nie zgadzać, ale nie przychodzenie na sesje rady miasta to już jest przesada. To jawne lekceważenie. Normalnie złość mnie bierze jak czytam takie coś mimo, iż kibicem Stali nie jestem. Chciałabym dożyć utopijnych czasów, w których sport nie będzie uzależniony od polityki.

 • kreve lubi Komentarz

  No to wypunktujmy kłamstwa:

  – „Ostatnie doniesienie prasowe (…) mówiące o zmianie stanowiska Rady Miejskiej (…) wprowadziły opinię publiczną w błąd. Radni nie zmienili stanowiska (…)”. — stwierdzenie akurat prawdziwe; w spotkaniu o które chodzi brali udział szefowie klubów, ale nie cała rada.

  – „Miasta przy obecnym deficycie na to nie stać.” — ktoś tu chyba budżetu miasta nie zna… W budżecie na rok 2016 wydatki przewyższają przychody o niecałe 50 mln, ale to jednorazowa sprawa, na ogół Mielec kończy rok nadwyżką, w poprzednim roku były to 22 mln. Zawsze jest tak, że z różnych względów części inwestycji nie uda się zrealizować planowo i strona wydatkowa w ciągu roku się kurczy… Zresztą o odpowiedzialności budżetowej radnych w innych sprawach Miki trochę więcej napisał.

  – „Konsekwencją nie powołania spółki miejskiej, może być jedynie gra, udział drużyny w rozgrywkach 1 ligi piłki ręcznej, czyli zgodnie z osiągniętym wynikiem sportowym.” — nieprawda, konsekwencją będzie prawdopodobnie upadłość klubu. W każdym razie ja nie widzę innego wyjścia, klub raczej nie ma szans wyjść z zaległości przy takich przychodach, jakie ma się w 1 lidze.

  – „Klub i działacze nie przyjęli wariantu zaproponowanego przez Radę Miasta (…). Mogli by wówczas liczyć zarówno na podtrzymanie wielkości wsparcia ze strony budżetu miasta, ale również na kredyt. Warunek, to odpowiedzialność finansowa jaką wziąć musieliby działacze.” — patrz wpis Mikiego

  – „Wciąż nie otrzymaliśmy opinii prawnej i finansowej dla proponowanego wyżej rozwiązania, negowanego przez klub. (…) Z częściowo otrzymanych dokumentów razi nowy fakt, że jednak klub chcąc uczestniczyć w rozgrywkach PGNiG Superligi musi spłacić wszystkich wierzycieli, a nie jak utrzymywano wcześniej samych zawodników.” — no co chwila jakieś nowe fakty… a jak była okazja rozmowy z szefostwem ligi, to się nie brało udziału!

  – „Dodatkowo argument mówiący o zamkniętej lidze (…) nie został potwierdzony, a wręcz odwrotnie operator zaplanował ciągłą rekrutację nowych drużyn. (…) Zastrzegł sobie również możliwość wprowadzenia "mechanizmów spadkowych w celu zwiększenia poziomu sportowego", co również zmienia zasadniczo poprzednie nieformalne opinie prezentowane przez prezesa klubu piłki ręcznej.” — przecież to jest właśnie liga zamknięta, tylko z okresem przejściowym. Ale nawet gdyby było inaczej, to liga i tak pozostanie zamknięta dla klubów niespełniających wymogów licencyjnych i awans nie będzie możliwy.

  – „Miasto ma wciąż aktualne i zapłacone umowy na szkolenie młodzieży zarówno w szkołach jak i przez sam klub.” — przez który klub? ten który przestanie istnieć?

 • kreve napisał/a komentarz do Radni odrzucili wniosek - PGE Stal Mielec nie zagra w Lidze Zawodowej?!

  Z przykrością to piszę, ale w sumie... nie powinniśmy się dziwić. Po jajach jakie były z siatkarkami, miasto się boi wykładać publiczne pieniądze na różne "plany ratunkowe" i ja to rozumiem. Oczywiście - sytuacja jest nieco inna, zarząd inaczej zorganizowany, z konkretnymi planami, ale mało kto chce sobie pozwalać na ewentualną drugą wpadkę w takim samym stylu. Z drugiej strony jeśli twierdzą że mają czyste intencje to po co to całe pierniczenie że nie mają dokumentów, analiz itp? Czemu nikt z radnych, wiedząc jakie są nastroje, nie wpadł wcześniej na pomysł żeby poprosić o potrzebne dokumenty na to spotkanie? Superliga oferowała wszelką pomoc, czemu po prostu nikt nie zaprosił na spotkanie nikogo stamtąd kto mógłby wyjaśnić wątpliwości? Teraz wiadomo - już "po ptokach". Prezesa nie ma, czasu nie ma, ugadane umowy na ten sezon zaczną się sypać, trudno liczyć na cud że nagle ktoś ogarnie ten chaos. Nie wiem na co możemy jeszcze liczyć, chyba tylko na to że stanie się jakiś cud i Kozdęba dziś czy jutro zadziała zakulisowo i umówi coś z radnymi. Dla radnych w obecnej sytuacji problemem staje się plan hali której nie ma dla kogo budować, tutaj upatruję jeszcze cień szansy.

 • kreve napisał/a komentarz do Tyson Fury pozbawiony mistrzowskiego tytułu!

  Jeśli Kliczko przegra rewanż, to pewnie poważnie rozważy zakończenie kariery bo jednak trochę lat już ma a to dość honorowy człowiek, nie będzie na siłę ciągnął kariery. Jeśli wygra, to przecież nikt w IBF nie będzie robił na szybko ponownej unifikacji wypuszczając swojego nowego mistrza na pewną przegraną. Unifikacje to duży prestiż, ale zazwyczaj federacje są im przeciwne, bo oznaczają wolniejszy ruch w swoim rankingu - ewentualni pretendenci muszą dłużej czekać na swoją kolej. A przecież za każdą wewnątrz-rankingową walkę dostają opłatę. No i można zakładać że jeśli Kliczko wygra z Furym rewanż ale po dobrej walce, to będziemy mieć trzecią walkę. Tak czy inaczej, IBF zachowało się brzydko. Rozumiem że to nie organizacja charytatywna i swoje zarobić też chce, ale poniżej pewnego poziomu przyzwoitości nie powinna schodzić.

 • kreve napisał/a komentarz do Tyson Fury pozbawiony mistrzowskiego tytułu!

  Cwaniaki z IBF, mam nadzieję że po takim wałki prestiż ich pasa spadnie. Jak Kliczko trzymał tytuł, to spokojnie sobie czekali aż będzie walczył z ich pretendentem, nie było problemu. Teraz nagle unifikacja przestaje im pasować, kasa przesłania im poczucie przyzwoitości. To jest nie fair w stosunku do Fury'ego który uczciwie wywalczył tytuł oraz ma obowiązek dać rewanż (jeśli federacji IBF taki obowiązek kontraktowy nie pasował, to czemu nie zgłaszali sprzeciwu wcześniej?). To jest nie fair także w stosunku do Kliczki który przecież w przypadku ewentualnej wygranej w rewanżu, nie odzyska tego co stracił (logiczne że w rewanżu stawka powinna być ta sama). Jeśli faktycznie nowym "mistrzem' będzie ktoś z dwójki Głazkow - Martin, to będzie to kpina z wagi ciężkiej i kompromitacja IBF-u.

 • kreve napisał/a komentarz do Adamek odrzucił ofertę walki z Wilderem o pas WBC

  Wszystko się zgadza, tylko że Tomek jeszcze parę dni temu, kozaczył w wywiadzie że mógłby walczyć z nowym mistrzem świata, Tysonem Fury'm choćby i jutro. Skoro nawet na pogromcę Kliczki jest taki gotów w każdej chwili, to jak w oczach kibiców ma wyglądać odrzucenie walki za 6 tygodni z Wilderem? Rozumiem jak cwaniakują młodzi narwani bokserzy z gorącą głową, ale Adamek powinien być jednak wiarygodniejszy jeśli nie chce zaprzepaścić wypracowanego szacunku u kibiców boksu.

 • kreve napisał/a komentarz do Michał Krygowski zasili szeregi PGE Stali Mielec

  O transferach z Superligi wiadomo że nie ma co marzyć, ale zaczynam się bać, jeśli nawet nie jesteśmy w stanie sprowadzić niezłych 1-ligowców... Ten 28-latek w tym wieku lepszy niż jest już raczej nie będzie - ani perspektywiczny, ani gwarantujący określony poziom. Więc jeśli zdecydowano o takim graczu, to już musi być naprawdę gigantyczna desperacja.

 • kreve lubi Komentarz

  Nie znam nikogo z zarządu klubu.. większość wiedzy o klubie niestety pochodzi albo od znajomych , lub od kibicow tu na tym forum. Tylko czy dla SF to wystawia dobrą opinię? ? Czy rzeczywiście nie są w stanie zadzwonić do klubu ì potwierdzic pewne informacje.. zeby nie drukować plotek.,?? A fo do Stali sytuacja jest fatalna..ale o milimetry byly pkty z Legionowem.. więc nie przekreslajmy nikogo po 4 kolejkach..

 • kreve lubi Komentarz

  Pani Krystyno, wybory niedługo. Może czas przyjść na mecz i coś obiecać. Pana Kozdębę też chętnie bym zobaczył z szalikiem. Szykuje się to samo co było z siatkarkami. Potencjał ogromny, zniszczony przez zarząd i obietnice. Szkoda tylko kibiców którzy po każdej obietnicy zaczynali wierzyć i zawodników którzy, co pewnie się niedługo okaże, wylewali pot na treningach na darmo. Wielka szkoda

 • kreve lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • kreve lubi Komentarz

  Napisał że szykuje się do wylotu więc albo Kostrzewa leci gdzieś za granicę albo Pan Kamil jak co drugi SF redaktor lata na jakichś dopalaczach bo poziom improwizacji i szata graficzna portalu szybuje lotem koszącym w dół bardziej niż Stal. Dawniej redaktorzy pisali artykuły na podstawie wiadomości z klubu, dziś można pierdzielnąć poemat na podstawie jednego zdania zasłyszanego w radiu. Nie neguję że w klubie jest bardzo źle ale jak już szanujący się redaktor pisze o czymś używając zwrotów które przystoją tylko nam komentującym to wypadałoby mieć jakieś informacje którymi w danym artykule można się podeprzeć.

 • kreve lubi Komentarz

  Sytuacja Stali i innych klubów to bardzo przykry temat, ale poziom dziennikarskiego rzemiosła Pana redaktora to również smutna sprawa. Edytorowi "najbardziej opiniotwórczego" portalu sportowego w kraju nie wypada używać zwrotów typu "poeci obietnicy" czy "zespół klejony przez fachowca, co się zowie..". Chyba, że jest to uwydatnienie ironicznej frustracji w związku z tym co się dzieje w Mielcu :) mimo wszystko zachęcam do czytania tego co się wcześniej napisało, pozdrawiam :)

 • kreve napisał/a komentarz do Oficjalnie: Grzegorz Sobut w Chrobrym Głogów

  Przy całym szacunku i zaufaniu do Sobuta: nie mógł odejść w lecie zamiast teraz w środku jesiennej rundy?

 • kreve napisał/a komentarz do Janyst nie wystarczył. Stal Mielec bez kolejnych punktów

  Ależ nikt nie oczekuje że w każdym meczu Nikolić będzie bronił na 50%. Problem się robi jak to nawet nie jest 5%. Naprawdę, niezależnie od obrony, jeśli bramkarz przez całą połowę broni max 2 rzuty (w tym jeden przez dostanie piłką w głowę) to jest to dramat. Wystarczyło odbić choćby z jedną trzecią z tego co z przeciwnej strony Stojković, a mielibyśmy przynajmniej remis. Lipka też nic nie bronił, ale przy dramatycznej formie Nikolicia chyba warto było dać mu dłużej szanse niż kilka minut na początku drugiej połowy bo kluczem była dzisiaj bramka która u Legionowian funkcjonowała może nie pięknie, ale na pewno poprawnie a u nas nie było jej w ogóle. Tym bardziej przykro pisać takie słowa właśnie po klasowym występie Njebosy w środę.

 • kreve napisał/a komentarz do Janyst nie wystarczył. Stal Mielec bez kolejnych punktów

  Warto by było napisać o tragicznej postawie sędziów, zwłaszcza w kontekście gry na czas. Panowie w pewnym momencie potrafili wskazać grę na czas, po może... 10-15 sekundach ataku Stali. Jednocześnie Legionowo w osłabieniu mogło grać nawet i minutę w ataku zanim panowie podnieśli łaskawie rękę do góry. Inny przykład: sędziowie wskazują gę na czas Stali, po czym wymieniamy JEDNO podanie i sędziowie gwiżdżą. Jednocześnie Legionowo w analogicznej sytuacji wymienia jakieś PIĘĆ naprawdę niezbyt szybkich podań, po czym rzucają bramkę i sędziowie uznają że wszystko jest ok. Tak, zdaję sobie sprawę że Stal nie grała wielkich zawodów (Nikolić w II połowie praktycznie nic nie wybronił i był najsłabszy na boisku) ale mimo wszystko to postawa sędziów ewidentnie nakręciła frustrację chłopaków, którzy mogli się czuć oszukani co było widać po coraz bardziej żywiołowych reakcjach. Trener Jednoróg przynajmniej kilka razy podchodził do stolikowego, który podczas gorących sytuacji... bawił się telefonem. Kabaret. A ekipa sędziowska za tydzień pojedzie znowu sędziować w Superlidze.

  edit: Widzę że i miki ma podobne odczucia ;)

 • kreve napisał/a komentarz do Rozczarowujący występ Głażewskiego

  Wiesz, ale nie można też mówić "miał pecha". Walka składa się z pewnej ilości rund i w KAŻDEJ powinno się być gotowym na przyjęcie nokautującego ciosu. 40-ta sekunda pierwszej rundy jest tak samo częścią walki jak 2-ga minuta dziesiątej rundy. Bokser na poziomie międzynarodowym nie powinien dać się tak trafić na samym początku. Kliczko jakoś nigdy nie miał takiego pecha, a właśnie takie drobne rzeczy odróżniają mistrzów od rzemieślników. Oczywiście - Głażewski jest jeszcze młody, być może jeszcze uda mu sie za pare lat nabrać umiejętności i doświadczenia i stanie ponownie do walki o pas. Ale do tego trzeba obycia na zagranicznych galach. Fajnie że czasem sie sprowadza do Polski ciekawych rywali, ale gale Wojaka to nie to samo co musieć wyjechać w cyklu treningowym na kilkanaście dni do innego kraju, walczyć przy obcej publiczności (czasem wrogiej), obcych organizatorach oraz często pierwszy raz nie w roli faworyta. Dopóki nie zaczną wysyłać naszych bokserów regularnie na ogrywanie się w obcej atmosferze to dobrze nie będzie. Do tej pory z polskiej czołówki to jedynie Masternak i Diablo regularnie walczą poza Polską (Fonfary nie liczę bo niemal od początku walczy w USA).

 • kreve lubi Komentarz

  Ciągle narażają klub na kary,a nazywają siebie najwierniejszymi kibicami.

 • kreve napisał/a komentarz do PGNiG Superliga mężczyzn: Beniaminkowie nie sprostali MMTS-owi i Stali (wyniki)

  No to załóż drugi Klub Kibica, lepszy. Jak będziesz miał wyraźną stałą przewagę liczebności członków i głośności dopingu to idę o zakład że "stary" KK się podłączy. Do dzieła ;)

 • kreve napisał/a komentarz do PGNiG Superliga mężczyzn: Beniaminkowie nie sprostali MMTS-owi i Stali (wyniki)

  Wydaje mi się że tą odrobiną jest zebranie się do kupy w środkowej części meczu i mimo wszystko wygranie go. Choć faktycznie nieprzyjemnie się oglądało niektóre akcje... Nikolić w bramce jakby spał, do tego nieprzygotowane akcje w ataku jakby w nadziei że samo coś wpadnie, plus ewidentny brak koncentracji i serca przez kawał meczu. Na Nielbę wystarczyło, ale połowy zespołów z ligi to po takim początku nie dałoby się już dogonić.

 • kreve napisał/a komentarz do Łukasz Kruczek ogłosił kadrę na Klingenthal

  Może nam się to nie podobać, ale ciężko powiedzieć że zeszłoroczne podium Pucharu Świata było przez to przypadkowe... Więc ostatecznie jak ktoś jest dobry to i tak zagości w czołówce, bez względu na niesprawiedliwości.

 • kreve napisał/a komentarz do Typowanie przed Polsat Boxing Night: Adamek faworytem, ale zdania są podzielone

  Stawką będzie pas IBF International, ekspercie ;) Wiadomo że to nie mistrzostwo świata, ale takie pośrednie pasy ustawiają wysoko w rankingu danej federacji i zazwyczaj umieszczają w najbliższych eliminatorach do mistrzowskiej walki.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.