Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  karne 2 na 7 - bez jaj, napruty w buty bym co najmniej 4 wykorzystał!

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do Puchar Polski. Młyny Stoisław Koszalin ograły MKS Perłę Lublin. Zagrają w finale po 11 latach!

  Dla tych co maja odejść nie ma najmniejszego znaczenia końcowa pozycja klubu. Większość z nich pałętała się dotychczas w dolnych rejonach tabeli- przyzwyczajone są.
  Niektóre panny przyszły do nas jak do pośredniaka- zarejestrować się i brac kasę, a nie do roboty. I tym faktycznie serdeczne żegnam.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła - Eurobud JKS Jarosław: bez niespodzianki w Lublinie

  @Bartosz Słoboda: Balsam się nazywa przecież.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń. MKS Perła Lublin - Team Esbjerg: nadzieja tylko do przerwy, kolejna porażka mistrza Polski

  Po raz n-ty pytam po ch...nam ta LM? Czego my się nauczymy? Patrząc ( aczkolwiek czynię to niechętnie) na metryki Dunek to 3/4 z nich jest w wieku bezpośrednio przedemerytalnym a mimo to zabiegały nasze - młodsze przecież dziewczątka, na śmierć. W łeb bierze taktyka, pomysł na grę kiedy się nie nadanża, bo nasza liga to liga człapana. Od podglądania innych szybkości się nie nabierze, a jak widać takie czasy, że maruderów gryzą psy.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do Justyna Kowalczyk: Duża sztuka samotności

  Widzieliśmy tylko medale ale nie zdawaliśmy sobie do końca sprawy ze składników jakie zawiera taki krążek. Niech Pani robi swoje, i nie da się zwariować- znajdzie czas dla siebie i ludzi, którzy Pani dobrze życzą. Kariera naukowa też jak w bajce, doktorat, profesura z biegów narciarskich. Życie przed Panią-czego serdecznie życzę.

 • Tomasz Kamiński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przez ostatnie 9 minut nasze rzuciły 1 (jedną) bramkę- Kobierzyce 5?!
  Klasowa drużyna takiej lipy nie odwala, bo to może boleć.

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  No bo odpowiedz mnie po co taka Rosiak gra tylko w ataku, a Gęsia w obronie? Zobacz gdzie jest teraz Jaukovic z Podgoricy, która 3 lata temu też zaczynała tylko od gry w ataku (jak Rosiak), ale trener dawał jej też regularnie grać w obronie i teraz to procentuje bo jest i strzelbą i warunki fizyczne bardzo pomagają bramkarkom. U nas każda zmiana atak/obrona kończy się szybkim wznowieniem przez przeciwniczki i zazwyczaj golem bo Marta nie zdąży nawet ustawić się odpowiednio w obronie (podobnie w przypadku pozostałych zmian atak/obrona). Moldrup grając i w ataku i w obronie też wygląda o klasę lepiej niż Urtnowska - no ale transfery trzeba jakoś tłumaczyć.
  Odnośnie meczu przede wszystkim obawiałem się pojedynku na kole, a tu...najlepszy mecz w sezonie Szarawagi! dokładając najlepsze mecze w sezonie Królika, Gośki Bum-Bum i Moldrup (a i chyba też Wali) - mamy to co mamy (o Marcie nie piszę bo ona zawsze trzyma poziom, jedynie trener nie daje jej pograć w ataku).
  Brawo za mecz i oczekiwanie na powrót pozostałych do składu

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  Wala wraca, naprawdę. Zalążek tego widać było już na Globusie. Wreszcie jest ten power w nogach. Widać jak Walusia przyspiesza akcje. Wiem jednak, że stać ją jeszcze na więcej. Szybsza gra to nie tylko stwarzanie okazji dla koleżanek, ale i częstsze okazje do wjazdów na zwodzie.

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  że niby co - bez Kadrowiczek lepiej ? - nie, nie , nie - do mety jeszcze
  bardzo daleko i wiele meczy o pkt. - do obrony tytułu MP.
  Dlatego cieszy długa, wyrównana ławka i postawa bramkarek.
  Choć ten mecz podpowiada kilka oczywistych rozwiązań , np. :
  Marta i Gosia - też w ataku, więcej czasu gry dla Patrycji.
  Intensyfikacja poszukiwań klasycznej rozgrywającej !
  Jeszcze raz szczere gratulacje za ten wygrany pojedynek
  , za styl i okoliczności w jakich został osiągnięty !!!

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: mistrz Polski zrewanżował się Startowi Elbląg

  No, to znaczy nasz trener myli pojęcia. Przed meczem z Elblągiem mówił, że jest progres, a nasze zagrały wyraźnie na regres. Choć raz wiem więcej od trenera:)

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do Turniej w Alicante: powiało niepokojem. Niemki wydarły wygraną Biało-Czerwonym

  A my mamy większość owych reprezentantek w klubie. No i "jak żyć panie premierze, jak żyć?" A jak mistrzostwo utrzymać?

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do Puchar EHF kobiet: ESBF Besancon za mocny, faza grupowa nie dla MKS-u Perły Lublin

  Mecz w wykonaniu naszych trwał do 21 minuty drugiej połowy. Fakt przez cały czas goniły wynik, a gdy było już blisko to głupia strata, nieprzemyślany rzut i znowu kamień przygniótł łeb Syzyfa.Na te 9-10 min. do końca rozpoczęła się totalna niemoc, i koszmarne rzuty Rosiak. Przy tak konkretnej obronie Francuzek dziewczyna zamiast pomóc rzutami z daleka zagotowała się i waliła kichę za kichą. Nie bardzo rozumiem dlaczego właśnie wtedy
  kiedy Besansonki w końcówce , chyba pierwszy raz- postawiły tak mocną obronę nie rzucaliśmy z daleka? Po co wikłaliśmy się w szarpaninę na kole, kiedy już i tak nie mieliśmy nic do stracenia. Dlaczego tak mało skrzydeł- przecież Łabuda pokazała wreszcie, że nie wypadła krowie spod ogona i zagrała całkiem fajny mecz.Ale dobra- koniec "atomowego sezonu" na arenie międzynarodowej- skupmy się na lidze ( z przerwą na kadrę) A Prezes klubu coś bąknął o wzmocnieniach pod warunkiem, że zagramy dalej w pucharach. No nie zagramy..I co ? Hm, wierzy pan prezesie, że z tym składem......?

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  Fajnie, że Szczecin puścił ten mecz w necie. I połowa to istny dramat w naszym wykonaniu, albo inaczej - przykry obraz ligowej rzeczywistości bo obie drużyny grały jakby za karę. W II trochę lepiej, ale to chyba z uwagi, że Szczecin gra cienko - czy tylko ja mam wrażenie, że po tym meczu medale właściwie zostały rozdzielone, kwestia tylko kto z czołowej trójki jaki zdobędzie? Dupec pokazuje to samo co w Lublinie...lepiej go pogońcie od razu (macie 1,5 miesiąca na zgranie u ew. nowego trenera)

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: niepokonanych już nie ma! KPR Gminy Kobierzyce z patentem na Metraco Zagłębie

  Pssss. Nie mówimy źle o pani Bożence- ona ma bardzo kruchą psychikę...

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: niepokonanych już nie ma! KPR Gminy Kobierzyce z patentem na Metraco Zagłębie

  Kobierzyce - nie trzeba było...ale dzięki, zawsze będzie łatwiej naszej Perle

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: każda seria musi kiedyś się skończyć. Szczecinianki poległy w Piotrkowie Trybunalskim

  Pogoń wspiera chorwacką "myśl szkoleniową"- a ta to dopiero zawodzi.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: emocje i zwroty akcji w Lubinie. "Święta wojna" dla Metraco Zagłębia!

  Uważasz, że wg.czarnego scenariusza tj. Zagłębie na +, my za Szczecinem na -
  (bo dlaczego nie?) punkty są do odrobienia? Nie bardzo to widzę ! A dojdzie jeszcze frustracja, jak zobaczą światła odjeżdżającego pociągu....bo znane są z tego, że "dołują" po przegranych meczach kiedy myślały, że wygrają. Za Hrupa też były takie głosy..dajmy mu czas, spokojnie, rozegra się- yhy tylko sezon się wcześniej skończył zanim przyszły planowane sukcesy. A z Szarawagą ciekawa sytuacja- filar w Gdyni, a u nas miętki Bolek. Może ona nie znosi konkurencji, a może za mało jodu mamy w Lublinie. Wszak pamiętam kiedy mówiła, po odejściu, że zawsze jej marzeniem była gra w (twu) Vistalu
  Widocznie do Lublina przyjechała bo mus był, a nie dla spełniania marzeń.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: emocje i zwroty akcji w Lubinie. "Święta wojna" dla Metraco Zagłębia!

  W lidze może i będzie kolorowo ale dla Perły będzie to film czarno-biały, nawet z przewagą czarnego. A dlaczego Zagłębie ma przegrać z Koszalinem? A jak wygra to ucieka naszym w inną galaktykę. W ubiegłym sezonie Nasze miały 6 pkt przewagi nad Zagłębiem i to wystarczyło . A teraz? Tabela ...prawdę ci powie, a ta nie wróży naszym drogi usłanej .....perłami.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: emocje i zwroty akcji w Lubinie. "Święta wojna" dla Metraco Zagłębia!

  Ciekawe jak tym razem trener wytłumaczy to lanie? I co teraz zdołowane dziewczynki przegrają z Francuzkami, mając w głowach mecz z Zagłębiem? Acha- jeszcze Jelonka- to też mecz w czasie "zdołowania"- przegrana jak najbardziej uzasadniona. Nie ma pomysłu, nie ma zgrania (kołowe zbędne?) - psychika bliska 0, a może kondycja. Panie trenerze- reaguje Pan bardzo nerwowo na słowa krytyki ale nie daje Pan powodów do pochwał, a te pańskie tłumaczenia stają się irytujące

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  odpowiedz mnie proszę ile bramek zdobyła Achruk nie licząc karnych? kto jak nie ona powinien wg Ciebie ciągnąc wynik? to nie ja zwalniałem Kristę i Aleśkę (wiem, wiem zakończyły dobrowolnie i z chęcią kariery...). Myślę, że najwyższy czas zacząć częściej krytykować Pana Lisa bo od września ma tę samą śpiewkę, a zespół jak stał tak stoi - zwłaszcza w ataku, a o obronie napisałeś. To też nie ja układam plan treningowy, zespól nie jest amatorski, a hal w Lublinie nie brakuje - nad grą ofensywną można popracować na dodatkowych treningach, ale najwidoczniej trzeba chcieć...Najlepszy komentarz - Kinga Grzyb MVP meczu, mimo wieku, można, można, a w zeszłym sezonie leciwa Rolcia nie dała jej pograć, ale ona też zakończyła karierę
  co do Matuszczyk masz rację bo więcej, dużo więcej spodziewałem się po Aśce - osobiście dla mnie największe rozczarowanie bo zawsze lubiłem jej grę, ale Kinia powinna w ataku dawać więcej (niestety jak w meczach z outsiderami ma czyste pozycje i nie rzuca, to w meczu na szczycie tym trudniej przychodzi o rzut - zobacz z jakich pozycji rzuca Syncerz w Kielcach)

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  Jeśli grała na rozegraniu to fakt - udanie.
  jeśli jednak nadal na obrocie to udanie kończyła podania od koleżanek + karne 4/5.
  Jeśli piszemy o tym kto zastąpił Romkę to zdecydowanie ciężar gry na siebie wzięła Michałów i o niej powinien być ten tytuł. Najwięcej bramek z gry!! bravo dla całego zespołu że spuścił łomot ekipie chudego Mańka :) pokazane miejsce w szeregu!!
  Maniek za rok musisz wziąć więcej zawodniczek z Włoch, Gruzji, Albanii i może Grecji.

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  Brak słów, wielka szkoda... Gdzie ta Wielka Arka?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.