Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  karne 2 na 7 - bez jaj, napruty w buty bym co najmniej 4 wykorzystał!

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do Puchar Polski. Młyny Stoisław Koszalin ograły MKS Perłę Lublin. Zagrają w finale po 11 latach!

  Dla tych co maja odejść nie ma najmniejszego znaczenia końcowa pozycja klubu. Większość z nich pałętała się dotychczas w dolnych rejonach tabeli- przyzwyczajone są.
  Niektóre panny przyszły do nas jak do pośredniaka- zarejestrować się i brac kasę, a nie do roboty. I tym faktycznie serdeczne żegnam.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła - Eurobud JKS Jarosław: bez niespodzianki w Lublinie

  @Bartosz Słoboda: Balsam się nazywa przecież.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń. MKS Perła Lublin - Team Esbjerg: nadzieja tylko do przerwy, kolejna porażka mistrza Polski

  Po raz n-ty pytam po ch...nam ta LM? Czego my się nauczymy? Patrząc ( aczkolwiek czynię to niechętnie) na metryki Dunek to 3/4 z nich jest w wieku bezpośrednio przedemerytalnym a mimo to zabiegały nasze - młodsze przecież dziewczątka, na śmierć. W łeb bierze taktyka, pomysł na grę kiedy się nie nadanża, bo nasza liga to liga człapana. Od podglądania innych szybkości się nie nabierze, a jak widać takie czasy, że maruderów gryzą psy.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do Justyna Kowalczyk: Duża sztuka samotności

  Widzieliśmy tylko medale ale nie zdawaliśmy sobie do końca sprawy ze składników jakie zawiera taki krążek. Niech Pani robi swoje, i nie da się zwariować- znajdzie czas dla siebie i ludzi, którzy Pani dobrze życzą. Kariera naukowa też jak w bajce, doktorat, profesura z biegów narciarskich. Życie przed Panią-czego serdecznie życzę.

 • Tomasz Kamiński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przez ostatnie 9 minut nasze rzuciły 1 (jedną) bramkę- Kobierzyce 5?!
  Klasowa drużyna takiej lipy nie odwala, bo to może boleć.

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  No bo odpowiedz mnie po co taka Rosiak gra tylko w ataku, a Gęsia w obronie? Zobacz gdzie jest teraz Jaukovic z Podgoricy, która 3 lata temu też zaczynała tylko od gry w ataku (jak Rosiak), ale trener dawał jej też regularnie grać w obronie i teraz to procentuje bo jest i strzelbą i warunki fizyczne bardzo pomagają bramkarkom. U nas każda zmiana atak/obrona kończy się szybkim wznowieniem przez przeciwniczki i zazwyczaj golem bo Marta nie zdąży nawet ustawić się odpowiednio w obronie (podobnie w przypadku pozostałych zmian atak/obrona). Moldrup grając i w ataku i w obronie też wygląda o klasę lepiej niż Urtnowska - no ale transfery trzeba jakoś tłumaczyć.
  Odnośnie meczu przede wszystkim obawiałem się pojedynku na kole, a tu...najlepszy mecz w sezonie Szarawagi! dokładając najlepsze mecze w sezonie Królika, Gośki Bum-Bum i Moldrup (a i chyba też Wali) - mamy to co mamy (o Marcie nie piszę bo ona zawsze trzyma poziom, jedynie trener nie daje jej pograć w ataku).
  Brawo za mecz i oczekiwanie na powrót pozostałych do składu

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  Wala wraca, naprawdę. Zalążek tego widać było już na Globusie. Wreszcie jest ten power w nogach. Widać jak Walusia przyspiesza akcje. Wiem jednak, że stać ją jeszcze na więcej. Szybsza gra to nie tylko stwarzanie okazji dla koleżanek, ale i częstsze okazje do wjazdów na zwodzie.

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  że niby co - bez Kadrowiczek lepiej ? - nie, nie , nie - do mety jeszcze
  bardzo daleko i wiele meczy o pkt. - do obrony tytułu MP.
  Dlatego cieszy długa, wyrównana ławka i postawa bramkarek.
  Choć ten mecz podpowiada kilka oczywistych rozwiązań , np. :
  Marta i Gosia - też w ataku, więcej czasu gry dla Patrycji.
  Intensyfikacja poszukiwań klasycznej rozgrywającej !
  Jeszcze raz szczere gratulacje za ten wygrany pojedynek
  , za styl i okoliczności w jakich został osiągnięty !!!

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: mistrz Polski zrewanżował się Startowi Elbląg

  No, to znaczy nasz trener myli pojęcia. Przed meczem z Elblągiem mówił, że jest progres, a nasze zagrały wyraźnie na regres. Choć raz wiem więcej od trenera:)

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do Turniej w Alicante: powiało niepokojem. Niemki wydarły wygraną Biało-Czerwonym

  A my mamy większość owych reprezentantek w klubie. No i "jak żyć panie premierze, jak żyć?" A jak mistrzostwo utrzymać?

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do Puchar EHF kobiet: ESBF Besancon za mocny, faza grupowa nie dla MKS-u Perły Lublin

  Mecz w wykonaniu naszych trwał do 21 minuty drugiej połowy. Fakt przez cały czas goniły wynik, a gdy było już blisko to głupia strata, nieprzemyślany rzut i znowu kamień przygniótł łeb Syzyfa.Na te 9-10 min. do końca rozpoczęła się totalna niemoc, i koszmarne rzuty Rosiak. Przy tak konkretnej obronie Francuzek dziewczyna zamiast pomóc rzutami z daleka zagotowała się i waliła kichę za kichą. Nie bardzo rozumiem dlaczego właśnie wtedy
  kiedy Besansonki w końcówce , chyba pierwszy raz- postawiły tak mocną obronę nie rzucaliśmy z daleka? Po co wikłaliśmy się w szarpaninę na kole, kiedy już i tak nie mieliśmy nic do stracenia. Dlaczego tak mało skrzydeł- przecież Łabuda pokazała wreszcie, że nie wypadła krowie spod ogona i zagrała całkiem fajny mecz.Ale dobra- koniec "atomowego sezonu" na arenie międzynarodowej- skupmy się na lidze ( z przerwą na kadrę) A Prezes klubu coś bąknął o wzmocnieniach pod warunkiem, że zagramy dalej w pucharach. No nie zagramy..I co ? Hm, wierzy pan prezesie, że z tym składem......?

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  Fajnie, że Szczecin puścił ten mecz w necie. I połowa to istny dramat w naszym wykonaniu, albo inaczej - przykry obraz ligowej rzeczywistości bo obie drużyny grały jakby za karę. W II trochę lepiej, ale to chyba z uwagi, że Szczecin gra cienko - czy tylko ja mam wrażenie, że po tym meczu medale właściwie zostały rozdzielone, kwestia tylko kto z czołowej trójki jaki zdobędzie? Dupec pokazuje to samo co w Lublinie...lepiej go pogońcie od razu (macie 1,5 miesiąca na zgranie u ew. nowego trenera)

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: niepokonanych już nie ma! KPR Gminy Kobierzyce z patentem na Metraco Zagłębie

  Pssss. Nie mówimy źle o pani Bożence- ona ma bardzo kruchą psychikę...

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: niepokonanych już nie ma! KPR Gminy Kobierzyce z patentem na Metraco Zagłębie

  Kobierzyce - nie trzeba było...ale dzięki, zawsze będzie łatwiej naszej Perle

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: każda seria musi kiedyś się skończyć. Szczecinianki poległy w Piotrkowie Trybunalskim

  Pogoń wspiera chorwacką "myśl szkoleniową"- a ta to dopiero zawodzi.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: emocje i zwroty akcji w Lubinie. "Święta wojna" dla Metraco Zagłębia!

  Uważasz, że wg.czarnego scenariusza tj. Zagłębie na +, my za Szczecinem na -
  (bo dlaczego nie?) punkty są do odrobienia? Nie bardzo to widzę ! A dojdzie jeszcze frustracja, jak zobaczą światła odjeżdżającego pociągu....bo znane są z tego, że "dołują" po przegranych meczach kiedy myślały, że wygrają. Za Hrupa też były takie głosy..dajmy mu czas, spokojnie, rozegra się- yhy tylko sezon się wcześniej skończył zanim przyszły planowane sukcesy. A z Szarawagą ciekawa sytuacja- filar w Gdyni, a u nas miętki Bolek. Może ona nie znosi konkurencji, a może za mało jodu mamy w Lublinie. Wszak pamiętam kiedy mówiła, po odejściu, że zawsze jej marzeniem była gra w (twu) Vistalu
  Widocznie do Lublina przyjechała bo mus był, a nie dla spełniania marzeń.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: emocje i zwroty akcji w Lubinie. "Święta wojna" dla Metraco Zagłębia!

  W lidze może i będzie kolorowo ale dla Perły będzie to film czarno-biały, nawet z przewagą czarnego. A dlaczego Zagłębie ma przegrać z Koszalinem? A jak wygra to ucieka naszym w inną galaktykę. W ubiegłym sezonie Nasze miały 6 pkt przewagi nad Zagłębiem i to wystarczyło . A teraz? Tabela ...prawdę ci powie, a ta nie wróży naszym drogi usłanej .....perłami.

 • Tomasz Kamiński napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: emocje i zwroty akcji w Lubinie. "Święta wojna" dla Metraco Zagłębia!

  Ciekawe jak tym razem trener wytłumaczy to lanie? I co teraz zdołowane dziewczynki przegrają z Francuzkami, mając w głowach mecz z Zagłębiem? Acha- jeszcze Jelonka- to też mecz w czasie "zdołowania"- przegrana jak najbardziej uzasadniona. Nie ma pomysłu, nie ma zgrania (kołowe zbędne?) - psychika bliska 0, a może kondycja. Panie trenerze- reaguje Pan bardzo nerwowo na słowa krytyki ale nie daje Pan powodów do pochwał, a te pańskie tłumaczenia stają się irytujące

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  odpowiedz mnie proszę ile bramek zdobyła Achruk nie licząc karnych? kto jak nie ona powinien wg Ciebie ciągnąc wynik? to nie ja zwalniałem Kristę i Aleśkę (wiem, wiem zakończyły dobrowolnie i z chęcią kariery...). Myślę, że najwyższy czas zacząć częściej krytykować Pana Lisa bo od września ma tę samą śpiewkę, a zespół jak stał tak stoi - zwłaszcza w ataku, a o obronie napisałeś. To też nie ja układam plan treningowy, zespól nie jest amatorski, a hal w Lublinie nie brakuje - nad grą ofensywną można popracować na dodatkowych treningach, ale najwidoczniej trzeba chcieć...Najlepszy komentarz - Kinga Grzyb MVP meczu, mimo wieku, można, można, a w zeszłym sezonie leciwa Rolcia nie dała jej pograć, ale ona też zakończyła karierę
  co do Matuszczyk masz rację bo więcej, dużo więcej spodziewałem się po Aśce - osobiście dla mnie największe rozczarowanie bo zawsze lubiłem jej grę, ale Kinia powinna w ataku dawać więcej (niestety jak w meczach z outsiderami ma czyste pozycje i nie rzuca, to w meczu na szczycie tym trudniej przychodzi o rzut - zobacz z jakich pozycji rzuca Syncerz w Kielcach)

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  Jeśli grała na rozegraniu to fakt - udanie.
  jeśli jednak nadal na obrocie to udanie kończyła podania od koleżanek + karne 4/5.
  Jeśli piszemy o tym kto zastąpił Romkę to zdecydowanie ciężar gry na siebie wzięła Michałów i o niej powinien być ten tytuł. Najwięcej bramek z gry!! bravo dla całego zespołu że spuścił łomot ekipie chudego Mańka :) pokazane miejsce w szeregu!!
  Maniek za rok musisz wziąć więcej zawodniczek z Włoch, Gruzji, Albanii i może Grecji.

 • Tomasz Kamiński lubi Komentarz

  Brak słów, wielka szkoda... Gdzie ta Wielka Arka?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.