CKM71 - lubi

 • CKM71 lubi Komentarz

  Pięknie ograliśmy Staleczke oni podpalili rozdzielnie i mysleli ze byli cwańsi od nas bo wystawią sobie ZZ i goscia a tu szach i mat w powtórce nie będzie ZZ za najsłabszego zawodnika i będą becki :D

 • CKM71 lubi Komentarz

  O ile pamięc mnie nie myli G.Łaguta miał podobny silnik - petardę gdzieś na początku ubieglego sezonu, w jednym czy dwu meczach. Kiedy zaczęła się medialna dyskusja nt kapsułek do paliwa i zaostrzono kontrolę - forma Griszy nie była juz tak znakomita. Kolejny przypadek?

 • CKM71 lubi Komentarz

  "Nawierzchnia była niebezpieczna i sprawiała zawodnikom ogromne problemy. Upadki zaliczyli między innymi Anders Thomsen, Niels Kristian Iversen, Krzysztof Buczkowski i Rafał Karczmarz."
  Droga redakcjo, proszę powiedzieć, który z tych zawodników miał wypadek spowodowany złym stanem nawierzchni. Owszem, nie neguje złego stanu toru, ale rzetelność byłaby przydatna w zawodzie dziennikarza.

 • CKM71 lubi Komentarz

  Sasin zrobił jeszcze jeden błąd. Wyścig 15 nie musiał być powtarzany gdyż wypadek był na początku 4 wyścigu. 3:3 i wynik 56:34. Szkoda Lebiediewa okradzionego z ok. 9 tyś.zł.

 • CKM71 lubi Komentarz

  Ja kibicuje Apatorowi Toruń i Apatorowi czewa. :-)

 • CKM71 lubi Komentarz

  Biedny Gruchalski znów trafił na sędziego, zdaniem którego rozwijający się junior nie ma prawa wygrać startu. Kolejny mecz, ten sam sędzia i te same błędy. Mógłbym o arbitrze napisać kilka brzydkich słów, ale przecież to nie jego wina, że żużlowe władze, tak w kraju jak i za granicą, od jakiegoś czasu zapadły na psychozę przerywania biegów, gdy ktoś ośmieli się wygrać start. To wypaczające wynik i bardzo korupcjogenne. Tym bardziej, że sędzia Słupski już po meczu z Getta Well powinien się spalić że wstydu, a on dalej robi to samo, czyli takie są wytyczne.
  Czy kiedyś jeszcze będzie normalne.

 • CKM71 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • CKM71 lubi Komentarz

  Nie wiem co jest w tej Częstochowie, tor dość długi, a widowiska przednie, najlepsze w kraju. XV bieg z Toruniem-poezja. Natomiast najgorszy tor, żeby nie powiedzieć syfiasty to...Gorzów, tylko start i kreda, a do tego często poważne wypadki/w tym roku Doyle i Pedersen kontra Zmarzlik.

 • CKM71 lubi Komentarz

  Miedziak o 10 lat za długo siedział w Toruniu a przez ostatnie dwa lata to w ogóle była pomyłka . Teraz przeszedł do Włókniarza i od razu widać że przeprowadzka na razie mu służy oby tak dalej . Poza tym jest na tyle inteligentny by nie wywyższać się ponad miarę i kulturą oraz obyciem osobistym przewyższa o głowę takich ścigantów-prostaków jak chociażby Pawlickie , Zmarzlik czy Gomulski że nie wspomnę o innych . Miedziński , Janowski , Dudek ( teraz ) , Woźniak , Protasiewicz czy Buczkowski to zawodnicy kierujący się na torze i w sporcie taktem , odwagą , kulturą i wyobraźnią a reszta to zwykli ściganci bez tego co inni nazywają kindersztubą i ogładą . Im trudniej się znaleźć w tym prostackim towarzystwie i dlatego często się zdarza że ci co tego nie są w stanie pojąć , oceniają ich negatywnie a zarazem zbyt pochoponie. Nawet jego obecny " trener " to prostak bez ogłady i jak kiedyś nazwał go " bandytą " to teraz powinien publicznie go przeprosić co jest oczywiste ale skąd , on uważa że " było minęło " i to załatwia sprawę a ja na miejscu Miedzińskiego dał bym mu teraz w mordę i opluł go cienko aby wiedział gnój że nie wolno nikogo obrażać i nie przeprosić .

 • CKM71 lubi Komentarz

  Gdzie ci wszyscy co opluwali Cieślaka za preparowanie toru? Chcecie oglądać prawdziwy żużel przyjeżdżajcie do Częstochowy! A Miedziak? Po prostu jest w drużynie z odpowiednią atmosferą i z odpowiednim trenerem a jak sam powiedział jest od tego by jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki i tyle w temacie

 • CKM71 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • CKM71 lubi Komentarz

  - Tak więc - " mistrzu " uważasz ze wszystko było ok ? ? ? - Już pisałem ze ktoś w perfidny sposób popsuł te zawody w połowie ich trwania ... - Komu na tym zależalo ? - Przegraliśmy i wynik tak z Leszna , wraz z gorzowskim smrodem poszedł w Polskę... - Czy to jednak tak i w taki sposób wygrywają prawdziwi - " mistrzowie " ? ? ? - Nie pogratuluje Wam tego " zwycięstwa " choć zawsze to czynię ! - Tym razem nie wygrał sport i emocje tylko parodia zuzla i chęć za wszelką cenę ! ! !... - - - Tak nie wygrywaja - " mistrzowie " - Miał byc mecz kolejki , wyszły nuda i flaki z wodą :) - Mecz kolejki to był ale we Wrocławiu... :)

 • CKM71 lubi Komentarz

  Pogdybajmy trochę..
  1. Czy nie uważasz że nieco większa ilość wody o 14tej to nie to samo co o 21szej?
  2. Zmiana warunków na torze to zmiana dla gospodarzy, którzy wiedząc o tym już na treningu, przygotowują ustawienia pod tą zmianę.
  3. Tor przygotowany do jazdy po kredzie, to nie jest dobry tor. To anty żużel. Ale ok, równy dla wszystkich, do czasu gdy zmienia się go diametralnie. Wtedy przestaje być równy dla wszystkich, bo tylko przygotowani do tej zmiany pojadą dalej.
  4. Nie patrzmy na Linbgrena, bo nie miał wczoraj dnia, za to inni radzili sobie nieźle, do czasu.. zmiany nawierzchni.
  5. Przegrana Czewy była wysoce prawdopodobna i nikt nie miał by pretensji, ale posuwanie się do takich metod już chluby nie przynosi.

  Mogliście to wygrać zasłużenie, woleliście w atmosferze skandalu.

 • CKM71 lubi Komentarz

  Spytajmy PZM od czego mają komisarzy toru? Jest na danym meczu komisarz który przed meczem patrzy na stan toru i dopuszcza go lub też nie, nie tak? To teraz taka sytuacja, przed rozpoczęciem zawodów komisarz odbiera tor i dopuszcza do jazdy, w trakcie kosmetyki po iluś biegach jeżeli coś jest nie tak powinien reagować komisarz toru jak dla mnie, nie tak? Więc nakłada się pytanie po co ten komisarz toru potrzebny jest jak potem PZM ostrzega kluby za preparowanie toru i grozi karami? Jednak jeżeli była taka sytuacja w Gorzowie, nie wiem nie oglądałem, że ten tor był za bardo zlany to już w trakcie meczu komisarz powinien zareagować i ewentualnie dać jakiś czas na naprawę tego inaczej konsekwencją nie zrobienia tego jak należy byłby walkower dla drużyny gospodarzy i było by po problemie. A teraz wielkie szukanie winnego i karanie klubów.

 • CKM71 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • CKM71 lubi Komentarz

  Nawet przy słabej dyspozycji Zagara można było wygrać mecz. Tyle, że na gnojowisku nie jest to łatwe...

 • CKM71 lubi Komentarz

  Baron byłeś rzeźnikiem toru we Wrocławiu i teraz to samo robisz w Lesznie.

 • CKM71 lubi Komentarz

  Nie dziekuje. Potrafie wyselekcjonowac sobie mecze, ktore warto ogladac. Od waszego toru wole wyjscie z psem do lasu po niedzielnym meczu. Bez urazy :-)

 • CKM71 lubi Komentarz

  Baron zabijał ściganie we Wrocławiu teraz to samo zaczyna robić w Lesznie tylko niewiadomo po co bo ma taki skład że mistrzem raczej będzie unia .widowisko i tor tragedia po prostu oglądać się nie chciało dobrze że bez kontuzji

 • CKM71 lubi Komentarz

  torunska sciero klub nie powstal 3 lata temu