Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Ola Kwas napisał/a komentarz do Falubaz - Stal: Mecz godny derbów, bezkrólewie na Ziemi Lubuskiej! (relacja)

    fkvmjvfy78fimnxm k ,, mnmxm jxmxmjc jxjxxhhhxh xfjjcjhgur76kcgfbccbcvcxzxgfgoseoyhrhfhsvvszvzvzxbhvgvvxfcfvvxfzfxo dfgdgcvccvcvcvcv vcbvvdjuudufdufuufjfufksidkjseoiiiiwiiwjjsidijcudiicikduc8izuuxuiiiiiiiiixjxjcujjuxuxucbxvvxvvxfxfxgdvvcv

  • Ola Kwas lubi Komentarz

    Kolego, jestem ciekaw jak Ty byś się prezentował na torze na motocyklu żużlowym? Czyżby też ktoś o Tobie napisał - amatorszczyzna i beztalencie. Chciałbyś, żeby tak o Tobie pisano? Już wiele razy słyszałem podobne brednie o zawodnikach, a oni po roku, dwóch wymiatali w lidze aż miło. To są młode chłopaki i gdzieś muszą się uczyć żużlowego rzemiosła. I każdy z nich ma u mnie pełen szacun za to, że wsiedli na motocykl i próbują rywalizować z innymi. Wyjeżdżając do biegu, każdy z tych wyjazdów może być ostatnim. Więcej szacunku kolego dla tych młodych chłopców.

  • Ola Kwas napisał/a komentarz do LJ: MONEYmakesMONEY.pl Stal wygrała w Gorzowie (wyniki)

    Falubaz słabo, ale chyba jest więcej zawodników. Gdzie Kibała? zawsze punkty by jakieś zdobył i nie byłoby może ostatniego może miejsca.Raczej w najbliższej przyszłości Falubaz nie będzie miał żadnego dobrego wychowanka.Chyba trzeba będzie teraz bardziej postawić na młodzież.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.