Przemysław Kupczyk - lubi

 • Przemysław Kupczyk lubi Komentarz

  A naprawdę dziwne jest to ,że ty nie zaprzeczyłaś.Buhaha.Zorkin się wścieknie.

 • Przemysław Kupczyk lubi Komentarz

  I z tym się zgodzę. Volvo to marka klasy premium,znacznie powyżej przeciętnej. Jest kilka lepszych ale i cała masa gorszych.Marzyć można ale w kraju bez tradycji piłkarskich (poza oczywiście okresem '74-'82 w wydaniu reprezentacyjnym) chyba od czegoś trzeba zacząć i cieszyć się takimi sukcesami jakie są a nie ciągle biadolić .

 • Przemysław Kupczyk lubi Komentarz

  No pewnie, niech wygra lepszy.
  Chociaż dyskutowalabym czy Tyson ma nokautujacy cios... ostatnie KO zaliczyl w 2013 r. Na Cunnighamie, ktory najpierw sam go powalil i ktory nie jest naturalnym ciezkim, pochodzi z kategorii cruiser. Nokautujacy cios ma Wilder i mam nadzieje, ze go uzyje, w koncu nokauty sa w boksie najpiękniejsze :)

 • Przemysław Kupczyk lubi Komentarz

  Polecam panu Jagiełło wybrać się na jakikolwiek trening boksu i przyjąć taki cios na szczękę, w momencie lekkiego rozluźnienia (tak jak po komendzie sędziego). Nie będzie pan myślał jak kontynuować walkę, tylko jak najszybciej z płaczem uciec do szatni. A to, że cios "nie był możliwy do skorygowania" to kolejna bzdura. Mollo chciał uderzyć po czasie i uderzył. Ten cios przesądził o takim właśnie zakończeniu walki. Kolejny laik i krytykant, który ocenia boksera nie postawiwszy nogi na sali gimnastycznej. Nie usprawiedliwiam Zimnocha, ale Mollo tym zachowaniem ukradł wszystkim widowisko.