Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • 738 lubi Komentarz

  Właśnie nie. Ty czytać nie umiesz. :-)
  Wiem o co chodzi: lepiej pasowałoby inne słowo niż "zniwelować". Wystarczy, że uprzejmie zwrócisz na coś takiego uwagę. Jestem na to otwarty.

 • 738 lubi Komentarz

  A ktoś twierdzi inaczej? :-)

 • 738 lubi Komentarz

  Wielu wątpiło w zapewnienia Nawrockiego, a tu proszę - nie dość, że klub przejęty, to jeszcze zadłużenie zniwelowane. Na dodatek pozyskany został Hancock. Jak widać, nowy właściciel nie ogranicza się do słów, ale przechodzi do czynów. Ciekawe, jak mu dalej będzie szło.
  Brawa dla Rzeszowa!

 • 738 lubi Komentarz

  Właśnie zdradziłeś, że Ślączka ma w zakresie swoich obowiązków donoszenie :) Dobry kontrakt!

 • 738 lubi Komentarz

  To nie Łabudzki ma tylu klakierów, ale WIELCE ZASŁUŻONY dla polskiego żużla klub STAL RZESZÓW. Nie jestem z Rzeszowa, ale trzymam kciuki za ten klub, tak jak za każdy inny! Bo to jest moja dyscyplina i zależy mi na rozwoju, a nie upadku każdego ośrodka żużlowego! A Ślączka to PAJAC!!!! I że to niezły CWANIAK, to powiedział o nim jego obecny prezes, chyba?! Co chciał osiągnąć tym "zagraniem"?!

 • 738 lubi Komentarz

  Ani o lojalność, ani o solidarność z bócem łabóckim tu nie chodzi bałwanku. Nie dziwie się kibicom, bo pomimo tego, że klub jest praktycznie na dnie to nie wiadomo z jakiego powodu ślączka odstawia takie akcje... Czy to konieczne, żeby skarżyć i po chamsku donosić na Stal? - klub w którym się ślączka wychował, jeździł przez lata i jeszcze do niedawna trenował? ... Temu panu po prostu brak i profesjonalizmu, klasy, elegancji i wielu innych cech. Tak się nie robi. Ślączka nic na tym nie zyska. Żadnych korzyści miał nie będzie. Klub z tego powodu nie upadnie, zatem zastanawia mnie celowość tego działania...

 • 738 lubi Komentarz

  Rekomendowała bo chciała coś komuś udowodnić. Już to zrobiła. Za rok nie będzie żużla w Rzeszowie jak nie wróci Pani Półtorak.

 • 738 lubi Komentarz

  Pani Marto, Pani wraca do Rzeszowa bo to co odstawia ten Łabudzki przechodzi ludzkie pojęcie. Żeby sponsorzy szukali sponsorów!? Przecież to cyrk. Już Pani udowodniła, że bez Pani żużla w Rzeszowie nie ma. Odstrzeli Pani tego nieudacznika i wprowadzi Pani Stal do Ekstraligi bo w końcu wszystko tam runie. Rzeszów to fajny klub, fajni kibice, którzy zasłużyli na coś więcej niż to co mają teraz.

 • 738 lubi Komentarz

  Jeden z nielicznych zawodników zza granicy który w Polsce zauważa inne rzeczy niż tylko bankomaty. Bardzo fajną osobowość ma ten facet.

 • 738 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • 738 lubi Komentarz

  Nie nie odpowiada. Odpowiada za spowodowanie upadku . Śmiertelnego upadku

 • 738 lubi Komentarz

  Ja na Worynę niczego nie zwalam. Powiem więcej nie jest winien. Wypadek był jakich dużo w tym sporcie , no i ogromny pech. Woryna nie zawinił , ale czy rękę do końca miał sprawną , to dopiero oceni biegły. Fakt jest że jezdzi ostro i niebezpiecznie. Mnie martwi coś innego ? Winien nie jest , ale jego zachowanie jest karygodne. Po wypadku , do i po pogrzebie ani razu nie zainteresował się zmarłym Krystianem i do dzisiaj nie był na jego grobie . Mógł chociaż kondolencje rodzinie złożyć ? Też nie było go stać. To arogancki cham i szczeniak , choć niewinny

 • 738 napisał/a komentarz do Eksperyment z kaskiem nie przesądza o winie Rempały. Krzystyniak śmieje się z ustaleń prokuratury

  Ale Kacper oczywiście, że ponosi winę za spowodowanie upadku Krystiana. Nawet sędzia zawodów wykluczył go z powtórki biegu. I Majk w swoim komentarzu zaznacza, że chodzi o winę dotyczącą upadku, a nie winę dot. śmierci Krystiana

 • 738 lubi Komentarz

  "Czy to oznacza, że mieliśmy do czynienia z zaniedbaniem tragicznie zmarłego zawodnika Krystiana Rempały, a wszystkie pretensje jego rodziny i obarczanie winą za wypadek Kacpra Woryny są bezzasadne?"
  O czym znów ten marny Ostafiński pisze? Winę za wypadek bezpośrednio ponosi Woryna a pośrednio tor. Za wypadek, nie śmierć.

 • 738 lubi zdjęcia:

   

 • 738 lubi Komentarz

  Brawo! Piękna postawa zawodników i trenera. Pamiętają o swoim przyjacielu i mocno trzymają za niego kciuki, by wrócił do zdrowia.

 • 738 lubi zdjęcia:

   

 • 738 lubi Komentarz

  Nie pochwalam jego zachowania, ale dlaczego jest dwukrotnie karany za to samo, może jeszcze dołączy się proboszcz pilski bo jemu też by się co nie co przydalo

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.