Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Witaj. Do sezonu jest ok. pół roku .Matka chora jest nie od wczoraj? O odejściu Marka mówiono już na koniec sezonu. Bo przegrał w tym roku PO.
  Nie moje małpy......Prawda jest taka że to Marek o wszystkim wiedział.Nawet jakby sytuacja była zła[z mamą] to by rozmawiał chcę zostać ale szukajcie w razie czego kogoś.Ja muszę się wstrzymać z takiego powodu,ale jestem do Waszej dyspozycji.
  Dalej .Trudna sytuacja ok. To nie podpisuję kontraktu zaraz na drugi dzień u konkurencji.Matka jest najważniejsza.Nie kupuję tego.Miłego

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Witaj :). Osobiście mam bardzo mieszane uczucia co do już pewnego powrotu pana Marka. W przekroju ostatnich dwóch lat pan Marek miał już propozycję powrotu do Częstochowy to dlaczego wtedy nie wrócił ?. Otóż nie wrócił tylko dlatego, że miał Ckm w głębokim poważaniu !, a teraz skoro Falubaz skład ma jaki ma, Świącik ciśnie na jego angaż jak Zagar pod płotem w meczu ze Spartą, kasa jest pewna ( info od Leosia ) to oczywiście chętnie wraca i podpisuje kontrakt po dwóch godzinach od opuszczenia Zielonej Góry :). Owszem, pan Cieślak jako trener Lwów to dwa bardzo duże pozytywy: 1). przygotowanie toru. 2). szansa, że w końcu w E-lipie odmuli się Tobiasz :). Mam nadzieję, że ten transfer wyjdzie Włókniarzowi tylko na dobre, ale na ten moment wielkiej euforii z faktu powrotu narodowego u mnie nie ma... Pozdrawiam :).

 • Time vel Netto napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: W Falubazie nie potrafią czytać z ruchu rąk. Gdzie jest ta magia? (felieton)

  Jakim trener Cieślak jest człowiekiem cała żużlowa Polska wie , w tym ostatnim przypadku wstrzymam się od oceny trenera z uwagi na chorobę MATKI , nie mnie oceniać , czy naprawdę o chorobę bliskiej osoby chodzi . Parafrazując pewne przysłowie , Cieślak zawinił a Falubaz powiesili .....Brawo dla Falubazu że nie brał udziału w pustych licytacjach , czasami trzeba odpuścić tak w sporcie jak i w życiu . Skład ZG jest solidny z utrzymaniem nie powinno być problemu a może i coś więcej zwojują , zobaczymy ? W tym przypadku , Falubaz naprawdę niema się czego wstydzić !

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Bardzo mądre posunięcia kadrowe Falubazu, nie ma kasy kupuje się to na co stać a odejście Cwaniaczka Polewaczka wyjdzie na dobre Falubazowi, Może przez rok lub dwa nie będzie bitwy o medal ale żużel w Zielonej będzie ekstraligowy, tego jestem pewien,

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Jesli tak to zaproś jeszcze syndyka masy upadłościowej bo tylko to pozostanie po tym powrocie, właśnie to co teraz się dzieje to pokłosie jego polityki którą to w odpowiednim momencie zaczął reformować pan Tymyszyn,

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Wypad z polityką z tego forum.

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Tu nikt nie płacze po odejściu Ci.ślaka.. tylko chodzi o to w jaki sposób to zrobił! Tylko największy sk..wiel podaje komuś rękę daje słowo po czym rozmawia z konkurencja!! Przecież zawodnicy Falubazu Zengota byli przekonani podpisując kontrakt że ich trenerem będzie Ci.ślak a on ich wydymal ..taki Dudek na znak protestu nie powinien przyjąć zaproszenia do kadry, powinien powiedzieć że nie będzie pracował z trenerem oszustem, cha.em człowiekiem bez jaj ,zrozumiałbym Dudka decyzję wkońcu Ci.ślak oszukał jego drużynę więc ma prawo nie chcieć jeździć w reprezentacji w której pracuje taki oszust.. wielu innych zawodników kadry też tak powinno zrobić bo Ci.ślak nie jest do ruszenia w kadrze Władze żużla stoją za nim murem tylko zawodnicy mogą go wyrzucić z kadry bo ci zawodnicy właśnie nabijają sukcesy temu nic nie wartemu człowieczkowi ..każdy inny trener by osiągał te same sukcesy z kadra co Ci.ślak bo w tej chwili mamy tylu dobrych Polaków że żadna reprezentacja nam nie skoczy. A Falubaz powinien się cieszyć że pozbyli się farbowanego lisa ze swojej myszej rodziny!! Żadna strata!! Poraz kolejny Ci.ślak pokazał jakim jest beznadziejnym człowiekiem, bo nim jest!!! Jak można komuś coś obiecać i nie dotrzymać słowa ustalać warunki kontraktu z inna drużyna, tu nawet nie chodzi o to że dał słowo prezesowi Falubazu ale chodzi o zawodników którzy podpisali kontrakty w Falubazie on ich oszukał!! Człowiek który jest po 60 zasłania się mamą, ok rozumiem choroba niech wraca do zdrowia ale do diabła człowieku o ile można cię nazwać człowiekiem miej jaja i powiedz wprost dlaczego uciekłes dlaczego kłamałes dlaczego jesteś takim oszustem! Skąd to wyniosłem z domu tak cię wychowali rodzice,??! Swego czasu w Ostrowie gdy byłeś pijany prezes tego klubu określił cię trafnie ZŁOTOWA!! tylko że on jeszcze nie zdawał sobie sprawy że jesteś nie do ruszenia bo PZM ,Gksż stoi za tobą murem i to ten prezes musiał zapłacić najwyższą cenę za to że powiedzial o tobie prawdę!! Gdyby był to inny trener wtedy to już tego trenera by nie bylo w Polskim żużlu.. ale to był Ci.ślak pijany w trakcie meczu, a Ci.ślakowi można wszystko może pić, pisać książki obrażać w nich zawodników, kłamać prezesów, oszukiwać robić co chce!! A może to wszystko tylko dlatego bo zrobili z niego trenera narodowego w czasach gdzie Polscy zawodnicy to czołówka światowa ..to zawodnicy zrobili z ciebie bohatera zawodnicy których ty nie trenowałes w klubach tylko trenerzy szkółek ojcowie ich tacy jak Pawlicki, Dudek, Zmarzlik, Kasprzak,Gollob itd.. do którego z nich przyłożyłes chodź palec by byli żużlowcami którego z nich w klubie wyszkoliłes ?!!żadnego!! A to oni dają ci medale w kadrze!! Powodzenia panie Ci.ślak na nowej drodze oby tylko droga zwana kadra już się dla ciebie skończyła!!

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  To nie Świącik "wydymał " "Falubaz" tylko cieślak.Prezes "Włókniarza" mógł sobie kombinować na wszystkie strony aby go pozyskać.Jednak decyzję podjął " Polewaczkowy 07". A gadanie,że sytuacja rodzinna ( czyt. chora matka ) przesądziła o tym to wg mnie tylko głupia wymówka.Dlaczego? Bo matka jego jest chora nie od wczoraj i gdyby to był jeden z głównych powodów to już w trakcie sezonu lub tuż po jego zakończeniu poinformowałby klub o tym ,że odchodzi dając mu czas na znalezienie nowego menago ,który może pozyskałby innych zawodników.
  Ogólnie to się cieszę,że MC odszedł z "Falubazu".Jednak styl w jakim to zrobił pokazuje tylko jakim jest człowiekiem...Teraz wiadomo skąd takie maniery u doyle'a...
  "Falubaz" da sobie bez niego radę bo nie ma ludzi niezastąpionych.

 • Time vel Netto napisał/a komentarz do Prezes Włókniarza ograł Falubaz. Stworzył aurę, która przekonała Cieślaka

  Panie Władysławie każda moneta ma dwie strony , w tym przypadku mamy , Falubaz / Włókniarz . Pan ocenia tylko jedną stronę a co z Falubazem ? Nie ma Pan wrażenia że rywal za miedzy został wystawiony ? Wiem , wiem rządzą prawa rynku i nawet się z tym zgadzam , pytanie po jaką ch***rę pan Cieślak moralizował , wcale nie tak dawno !?

 • Time vel Netto napisał/a komentarz do Tomasz Gollob: Wszystko, co przeżyłem w sporcie, przy tym urazie jest małą rzeczą (WIDEO)

  Panie Tomaszu , życzę zdrowia !

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Marek usiadł wypełnił program zawodów, dotarło do niego że nie ma czym jechać i uciekł jak szczur hahah

 • Time vel Netto napisał/a komentarz do Krzysztof Cegielski. Podaj Cegłę: Proces licencyjny nie wykaże wszystkiego. Niektórzy żużlowcy dostaną pieniądze w marcu

  Czym więcej wszelakich uregulowań , tym więcej kombinacji . Jak w fizyce ,akcja = reakcja . Proste rynkowe zasady są lekiem na całe to "zło" .

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Już darowalibyscie sobie zdjęcie Torunia pod tym artykułem. Ja rozumiem że jak ludzie widzą Apator to klikają bez opamiętania, ale pod takim "newsem" to inny klub z poludnia Polski bardziej pasuje.

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Tzn. oglądasz nie te wiadomości. Nie oglądam tych, którym nie wierzę w prawdomówność.

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Cegielskiemu ju po głowie chodzi następny sezon a tam o bańkę na klub więcej do podziału od telewizji i sponsora ligi . Też jestem za zniesieniem tego śmiesznego regulaminu finansowego ale ... skoro zawodnicy nie dostają tej nieoficjalnej kasy na czas to dlaczego nie kończą sezonu w maju ? Biznes to biznes , zwłaszcza ten na kółkach nie powinien budzić sentymentów a jednak rzadko zdarza się zakończenie sezonu za co zawodnik miałby u mnie szacunek do końca kariery . Kilku już tak przecież zrobiło hehe

 • Time vel Netto napisał/a komentarz do NA ŻYWO: Jaki jest stan zdrowia Tomasza Golloba? Konferencja prasowa w szpitalu w Bydgoszczy

  ...jak każdy kibic żużla.

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Życzę Tomaszowi poprawy stanu zdrowia.

 • Time vel Netto napisał/a komentarz do Władysław Gollob: Najlepiej, żebym wstęp zrobił darmowy. Regulamin? Można się nim podetrzeć (wywiad)

  Dzięki ,jeśli chodzi o środowisko , mój wpis jest mało precyzyjny. Chodziło mi o krajowy wymiar. Pan Władysław to trudny człowiek ale coś robi a to zawsze lepsze niż nic.

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Można się z Tobą zgodzić.Jednak to środowisko zamiast pomóc robi wszystko by odzyskać stracone wpływy.

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Trzeci artykuł o tym pomniku. Po co ? Wszystko już zostało powiedziane. Można się zgadzać albo nie z artystyczną wizją tego pomnika, ale ta decyzja należała tylko do rodziny i nic Wam/nam do tego.
  Uszanujcie pamięć śp Krystiana Rempały i skończcie już jątrzyć.

 • Time vel Netto napisał/a komentarz do Pomnik podzielił kibiców. A chodzi po prostu o pamięć o zawodniku

  Dla mnie to wszystko co dzieje się po śmierci śp.Krystiana to jakiś wielki paradoks. Krystian za życia był spokojnym , cichym , młodym chłopakiem rozwijającym swoją pasję . Ten cały szum medialny , artykuły pisane w tonie sensacji po jego tragicznej śmierci , zupełnie nie przystają do tego , jakim był człowiekiem , zawodnikiem śp.Krystian . Nie mi oceniać pomnik , wolę ocenić i wspominać jego piękną jazdę na torze.

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Piłkarska liga gra około 10 miesięcy, żużlowa jedzie 5 miesięcy. Mecze piłkarskie praktycznie, nie zależne są od pogody. W sporcie żużlowym około jednej trzeciej meczy jest z powody pogody przekładanych. Liczysz nie to samą ilość drużyn w rozgrywkach,wypadało by podać średnia dla drużyny. Więc nie można równać tych dwóch dyscyplin sportowych.

 • Time vel Netto napisał/a komentarz do Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: PGE Ekstraliga nie musi jeździć w niedzielę (felieton)

  Dla mnie Niedziela to idealny dzień , mecz jest jak nabożeństwo ( przepraszam jeśli kogoś tym porównaniem uraziłem ) i tym samym niedziela pasuje jak ulał . W tygodniu pracuję czasami bardzo długo w sobotę staram się nie pracować po za domem , niedziele mam najczęściej wolną . Ponadto w lidze bardzo sobie cenię "rytm" rozgrywek , bez jakiś wielkich przerw . Jak dla mnie , to niedziela jest najlepszym dniem dla żużla a po za wszystkim wszystkie mecze powinny być rozgrywane w jednym terminie .......wiem, wiem telewizja.

 • Time vel Netto napisał/a komentarz do Władysław Gollob: Najlepiej, żebym wstęp zrobił darmowy. Regulamin? Można się nim podetrzeć (wywiad)

  Biznes a ściślej jego pieniądze , Pan Władysław chętnie by dopuścił do klubu , problem polega na tym , że on nie dopuszcza nawet myśli że ktoś jeszcze może o czymś w klubie decydować . To jest człowiek z grupy tych , którzy wszystko zawsze wiedzą najlepiej , ponadto jego w tym przekonaniu utwierdziła udana kariera synów , którą sam wykreował . Pan Władek , wszystkich zawodników ocenia przez pryzmat podejścia do żużla swoich synów i zupełnie nie szanuje ich inności . W wielu sprawach ja się z nim zgadzam , szanuję jego wiedzę , jednak nie można zapominać że działa w konkretnym środowisku i trzeba pewne uwarunkowania przestrzegać , nawet wtedy , gdy się z nimi nie zgadza . Tak czy owak , wszystkiego dobrego życzę bydgoskiemu żużlowi .

 • Time vel Netto lubi Komentarz

  Panie Krzystyniak, jest takie przykazanie, pamietaj abyś dzień święty , świecił...
  Niedziela to kolejka zuzlowa,ewentualnie jakies swiateczne dni. Zgodziłbym sie na sobotne popoludnia ,wieczory jesli by byl wolny termin...
  Ps. ekstraliga nie musi,tak jak i pan nie musi pisac felietonow tutaj czy na przegladzie ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

eddy

Niech sie spelnia ..wszystkie zyczenia
Te latwe i te trudne, do spelnienia
Niech sie spelniaja, te duze i te male
Te mowione glosno,albo ...wcale
Niech sie spelnia wszystkie ..krok po ...kroku
Niech sie spelnia w Nowym Roku !
Tego wraz z Zyczeniami Swatecznymi
Zyczy Tobie i Twoim Najblizszym
eddy.
PS:Apator na zawsze w serduchu !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Dziś Mikołaj jest nie w sosie,
Elf przeleciał mu gosposie.
W akcie zemsty,dziad brodaty
pozaliczał wszystkie skrzaty,
Renifery oburzone,bo ich tyłki
też ruszone.
A więc życzę ci w te święta,wszystkiego najlepszego,
aby Mikołaj Cię nie ten "tego"... Rysio-z-Klanu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rick Grimes

Idą święta, widać gości
Wydłub z karpia wszystkie ości.
Powyjadaj z barszczu uszy.
A gdy Cię za bardzo suszy,
Siądź wygodnie z flachą wina,
I obejrzyj dziś Kevina. :)
Wesołych Świąt!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Na ten czas Bożonarodzeniowego świętowania życzę
ciepłej rodzinnej atmosfery przy świątecznym stole,
wiosennej radości jaśniejącej w zimowym mroku,
odpoczynku po znojach dnia codziennego i odrobinę
refleksji nad tym, co naprawdę ważne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Jak obyczaj każe stary, według przodków naszej wiary, Pragnę złożyć Ci życzenia w dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska, co przyświeca nam o zmroku,
Doprowadzi Cię do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.